CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
5. led 2009

jo jo, jsem to já 😀 jsem z Lysé nad Labem 🙂
já to měla taky takový, pořád jsem diskutovala po telefonu se setřičkou z CARu a ty otázky si přesně pamatuju, vždycky jsem si pak udělala ten test a byl samo negativní, ale na tvém místě bych to taky zkusila testnout, náhoda je blbec, znáš to - ta mrcha to vlastně jen potvrzuje 😀 😀 😀

georgik
5. led 2009

kalka: mooooc diky za popis... jsem opravdu jak na trni... BLIZI SE TOOOOO 😀 a palecky Ti samozrejme drzim 🙂 Dobre to dopadne
macous: ja jsem totiz z Milovic 😀
ted jsem byla na wc, a vypada to, ze ta zatracena teticka jede na navstevu... HURA 😀 Jeste nikdy jsem snad nemela takovou radost, ze to prislo 😀

kalka
5. led 2009

georgik .. 🙂))) chápu! já taky skákala radostí když ta mrcha přijela a mohla jsem se konečně těšit na stimulku🙂
takže jestli dobře počítám, tak by si mohla konec února nebo začátkem března být po ET 😉 tak se drž! 🙂

georgik
5. led 2009

kalka: pokud se mrcha dneska rozjede, tak 26. na prvni pigaro, pak 10.2. zacit stimulovat, 24.2. OPU a cca 26-28.2. ET (pokud nebude hyperstimulak) 🙂 snad jsem to nezvojtila... 🙂 a listopad mozna termin, kdyz se to povede.... ale jak tak koukam na tuhle diskuzi, tak se chyta prvni pokus 😀 tak by mohlo byt mimi ke 4.vyroci svatby 😀 ale nechci se na to moc tesit, radsi budu skeptik 😀

kalka
5. led 2009

noo.. hyperstimulák.. hazlík.. tím jsem si právě prošla já.. takže se ET nekonal.. další cyklus jsem měla bez ovulace, takže nemohl být KET a tenhle cyklus to vypadá zatím slibně.. po dnešním UTZ 🙂

Tak nebudeme sejčkovat a budme věřit, že se ti OHSS vyhne 🙂

georgik
5. led 2009

kalka: doufejme 🙂 nevis jak mu predejit????? taky mi vrta hlavou, na zaklade ceho mi zvolila žáčková dlouhý protokol ☹
cyklus urcite nevypada slibne, ale JE SLIBNY 🙂 držím palečky!!!!!! 😉

lucijda
5. led 2009

Ahoj holky 🙂 Mac mě bolí poříd něco a pořád jsem v presu jestli je vše v poho, takže neboj občas Tě píchne a občas někde zabolí 😉 Kalka tfuj tfuj, aby byl KET a folík se ukázal v olné kráse, geogik cysta se opravdu dá jednoduše odsát, takže kdyby, tak se nedej odradit, budu držet palce 😉

kalka
5. led 2009

rady jak předejít OHSS: nodně pít .. tři čtyři litry denně + hodně bílkovin.. a nejlepší je pokud to do sebe cpeš už v době stimulky.. ale víš co.. někomu to zabe .. někomu ne.. ale rozhodně tím nic nezkazíš.. 🙂
No a s tím dlouhým protokolem.. to ti nepovím jak na to přišla... mě dlouhý protokol určila Řezáčová a taky se semnou nebavila proč nač.. prostě sem ho vyfásla a šmitec 😀 😉 nebuj.. uteče to rychle 😉
jo a díky! 😉

georgik
5. led 2009

kalka: to je fakt... ničím se nic nezkazí 🙂... ja se nebojim 🙂 určite to utece.. uz ted mi to od ty genetiky uteklo jako voda 🙂 a to byly dva mesice..... stejne jak ted... 🙂
tak ja se loucim, jdu vyzvednout manzu do prace a frcime dom 🙂 pekny zbytek dne preji 🙂

macous
5. led 2009

Ahojda 🙂
Lucijdo - díkes za podporu, já se teď pořád nějak hlídám, zrovna jsem čuměla do zrcadla a došla jsem k závěru, že se mi změnšilo břicho, ale to se mi asi jen zdá, ono se večer zase zvětší 😀 😀 už si přijdu jak koza róza 😵
Kalka, já taky myslím, že u tebe nejpozději v pondělí proběhne KETík, folík doroste a bude to hotový 😀
Holky, když se hnedka na poprvé nezadaří, tak netřeba házet flintu do žita, já jsem toho zářný příklad - pátý pokus a je to tu 😉 😉 Mám za sebou neúspěšný ET,KET,KET,KET a pak druhé IVF a hned je to tam, teď jestě vydržet do šťastného porodu 😵

pikusa
5. led 2009

Ahoj holky,
Kalka,tak at folík roste a vše dopadne jak jsi napsala a předpověděla........
Macous,tak přesně to mám já....ráno to jde a večer už to není břicho ale balon 😀

buresinka
5. led 2009

Ahojky holky,

tak přeji Vám vše nejlepší a hodně štěstí do Nového roku 2009. 🙂 Ať se všem krásně zakulacují bříška a snažilky ať brzy najdou dvě čárky. 🙂

Kalko, to je super, že se folík objevuje a Ty budeš moc jít na KET, snad bude pro Tebe šťastný. 🙂

Vendi, moc blahopřeji k žádosti o ruku, je to krásné. 🙂

Jinak co se týče mně, tak já si zatím dávám pauzu, do ničeho se mi nechce. Jen jdu příští měsíc na hormonální profil, aby mi případně srovnali hornomony. No a musím se přiznat k tomu, že mám dnes narozeniny, kristova léta. Ale nějak to na mě doléhá, ale věřím, že už to letos vyjde, i když je to někdy čím dál těžší. Musím však vydržet.
A určitě se štěstí usměje i na mne.

georgik
5. led 2009

buresinka: vse nej nej k narozkam 🙂 a preju at se ti splni vsecicko co si prejes 🙂 stesticko se urcite usmeje 🙂

murecka76
5. led 2009

Ahoj holky,

Buresinka, vše nejlepší k narozeninám, splnění všech tvých přáníček a ať co nejdříve vidíš na testíku //. 🙂

Kalko, super, folík se rýsuje a ty budeš moc jít konečně na Ket, strašně moc ti to přeji a držím palečky.

Georgik, držím palečky!!!

Pikus, krásné fotečky. 🙂

Macous, já se také pořád sleduji, už jsem si i protivná sama sobě, ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak snad bude vše ok. V pátek jsem se osypala nějakými pupínky, hlavně na prsou a břiše, vypadá to jako potničky a hrozně to svědí. Pořád musím něco mít. 😒

Vendi, krásný Ježíšek, taková romantika, budeš mít teď dost starostí se zařizováním, tak ti to těhulkování krásně uteče. 😀

lucijda
6. led 2009

Buresinko vše nej k narozkám 🙂

macous
6. led 2009

Ahoj holky,
Burešinko, dodatečně přeji všechno nejlepší k narozeninám, ať se miminko už zadaří 😵 A z toho, že ti je 33 si nic nedělej, utíká to všem stejně, to je totiž jediná opravdová spravedlnost 😉 a jsi ještě mladice vlastně si pořád píšeme ahoj holky 😀 😀 😀 tak je to jasný 😀 😀
Murečko, taky jsem měla takový červený pupínky na prsou a břiše asi dvakrát, ale nesvědilo to a zmizelo za pár hodin....tak jsem to neřešila, tak jestli se na to zeptáš při kontrole, tak mi dej vědět, co to vlastně je 😵
Piku, včera večer jsem měla břicho parádně nafouknutý, ani usnout jsem nemohla, manža se mi smál, že mám poprsí na břiše (vůbec nepochopil, že mám břicho pod prsama a ne naopak 😀 😀 😀 😀 😀 tak jsem si to ráno přivolala a večer mi to mimísek pěkně ukázal 😵
Georgik - nějak jsem ty Milovice přehlédla, tak třeba tě i znám, bydlela jsem tam 8 let 😵 jenže ty nemáš ani fotku zadanou.....

georgik
6. led 2009

macous: ja tu bydlim tri roky... a moc lidi tu ani neznam 🙂 fotecku mozna casem poresim
jinak holkyyy, "teta" prijela... takze jdeme 27.1. pro to první pigáro 🙂
buresinko: macous ma pravdu, 33 neni zadnej vek, me je letos 31 😀 a pripadam si porad na 18 🙂

pikusa
6. led 2009

Ahoj holky 🙂
Buresinko.,vše nej nej a já počala 😀 když mi bylo 33 a rodit budu už ve 34.............takže at to vyjde i tobě,když máš ten krásný věk 🙂

macous
6. led 2009

Holky zbylo mi 200 Puregonu, dokupovala jsem 300 za 900 Kč a píchla z toho jen jednou, celou dobu to mám v ledničce, co s tím, mám to někomu dát nebo se to dá vrátit do CARu, aby to někomu dali a i to pero mi zůstalo??? Rady porady sem 😀
Georgik a kde bydlíš? Na Mladé nebo na Balonce? Já mám byt na Mladé a teď zrovna řeším co s ním udělat...to ještě bude něco 🙂 ještě že teď mám času dost - teda zatím 😅

buresinka
7. led 2009

Ahojky holky, děkuji moc za přáníčka. 🙂

Máte pravdu, že ten věk není hrozný, spíše mě drtí, že už to řešíme 5 let a výsledek žádný. No, ale tak to asi má být, přes koleno se to lámat nedá.

Včera jsem byla znovu na mobilizaci, tak kostrč se mi pořád stáčí doleva, tak snad teď už zůstane, tam kde má. Sice je někdy děsné se k cvičení přemluvit, ale zase na druhé straně mám dobrý pocit z toho, že pro sebe něco dělám.

Kalko, ty jdeš vlastně dnes na UTZ, tak doufám, že to klapne a ty budeš moci jít na Ketík.

pikusa
7. led 2009

Ahoj holky,
Macous,já když mi zbylo,tak jsem koukla na www.neplodnost.cz jestli zrovna někdo nepotřebuje....musíš najet na diskusní fora a podle názvu fora to najdeš.
Paní mi tehdá moc děkovala,šla asi na 8.pokus.........ale myslím,že musíš být registrovaná.Já jsem,takže můžu přispívat.

macous
7. led 2009

Buresinko, tak snad už bude od kostrče pokoj, já jí mám zase povyrostlou, když jsem byla malá, tak jsem na ní upadla na takový tý překlápěcí tyči - houpačka, ségra seskočila, když jsem byla nahoře a já spadla kostrčí rovnou na tu železnou tyč a dva dny jsem nechodila.... ale ozve se jen málokdy 😅

Piku, já mám pocit, že i tady je nějaké téma jako "léky na IVF", půjdu to po screeningu zkouknout a ještě to nabýdnu holkám co znám a chystají se na další pokus 🙂 a co ty tvoje ruce a brnění, už máš jít na nějaké to vyšetření ne?

kalka
7. led 2009

ahoj holky🙂

buresinka jojo.. právě jsme se vrátila z Podolí.. tak zatím dobrý ! 🙂 sliznice 9mm a folík 13mm 🙂 takže v pátek další UTZ. Snad potvůrka dál poroste a půjdu na Ketík🙂

musím jít pracovat.. zatím papulík 😉

pikusa
7. led 2009

Macous,jo jo to jsem ted chtěla napsat,že tady někde to bylo taky to téma....
S rukama jak kdy....zrovna dnes v noci nic moc.A jdu tam 12.1 v pondělí.....
Kalka,super 😀

macous
7. led 2009

Kalka ahoj - tak to vypadá moc hezky, to bude v pondělí a sliznice ti taky krásně narostla, hezky to miminku chystáš 😵 😵 😵

kalka
7. led 2009

😀 mám velikou radost! 😀

Holky mě teď při poslední mrše začalo hrozně bolet v levém podpaží. Na stisknutí to bolí jako čert. A mám to i trochu nateklý. Myslíte, že to může bát všema těma hormonama.. a zvlášť když mám za sebou OHSS?.. Zeptám se na to v pátek Darebáka.. ale snad to není nic jinýho. Před dvěma roky jsem byla na vyšetření prsou a bylo všechno v pořádku. Trochu mě to nervuje. Při mrše mi doslova vadila i podprda na tom místě. Žádnou bulku jsem nenahmatala. Tak se zatím uklidňuju tím, že jde o zduřelý žlázy po stimulaci..
Nestalo se to některý z vás??? 😒

pikusa
7. led 2009

Kalka,tak to nevím,ale určo se na to poptej 😉

vendi1
7. led 2009

Ahoj holky, zase po delsi dobe Vas zdravim. Vidím, že tady řešíte věk...mně je 32 a už si taky občas říkám, hlavně po té třicítce, že jsem stará róba 🙂 , ale na druhou stranu bude hůř a máme toho hodně před sebou, takže co.....jsme všechny krásné a mladé 😉 . Zítra se chystám do Podolí na UTZ a už včera jsem začla vyšilovat, že mně zplasklo břicho a že mně nikde nepíchá a nic nebolí a připadám si, že nejsem ani unavená. Tak doma neustále slyším, že vše bude OK, ať neblázním. Ale dneska už jsem spokojenější, jsem unavená 😀 . Zítra si na mně ráno vzpomeňte a držte mně pěstičky.
Kalko paráda, že se daří a KETík je blizočko.
Mac doma mám taky nějaké zbytky Puregonu a doufám, že už je nebudu potřebovat. Když to někde udáš, dej vědět ju.
Zatím papa a já si snad budu muset jít zchrupnout🙂

zulik
7. led 2009

Ahojky,
holky hlásím, že cysta nic z krve špatnýho nenaznačila a dnes dorazila mrcha, takže už jsem se i objednala.
Věk už neřeším, rok od roku horší 😝 aspoň, že údajně nevypadám 😀

Kalko, tohle se mi udělalo, ba i něco jako bulka po Clostylbegytu /nebo jak se to jmenovalo/, byla jsem tenkrát na sonu prsou a od té doby chodím pravidelně 1x ročně na kontroly. Taky se mi to stává po stimulaci a ne tak výrazně. U mně jsou to vždy jen zduřené mléčné žlázy. Doktorka mi říkala, že si to mám masírovat Dolgitem a dávat studené obklady. Dostala jsem na to tenkrát nějaký vitamín, myslím E, ale nějak se to zase tlouklo s pokusy na IVF.Tak se svěř raději lékaři.

pikusa
7. led 2009

Vendi,já byla dost unavená ze začátku,ale pak to přejde..........
Holky,ty zbytky léků...některá by pro ně vraždila....
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...
třeba tady........