CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
6. únor 2009

Hlásíme "nohy celý" 😀 Jinak se nás tady v penzionku snaží "zabít" jídlem 😀 A to se prý sportem hubne 😉 Zase ale musím říct, že mně vůbec nebolí při mrše břicho a noc,možná, jak se člověk hýbe.Dám do albíčka aktuální foto.

lindazofie
6. únor 2009

Lucijdo a co je to IUI? Nějak v tom všem tápu..... Potřebuji od Vás školení. Ještě jsem se chtěla zeptat za jak dlouho se lze objednat na kontrolu?

pikusa
6. únor 2009

Lindo,tady si to pročti,já na IUI nebyla le holky co ano ti to pak popíšou jednoduše 😉
http://www.porodnice.cz/node/34549
No až budou výsledky SPG-spermiogramu a HP-hormonálního profilu...tak 14 dní,půjdete na konzultaci a tm vám řeknoum,jak vše dopadlo a co bude dál.

lucijda
6. únor 2009

Lin IUI je inseminace, zavedou Ti spermijky rovnou do dělohy takovým tenkým katetrem. Ani to necítíš.

macous
6. únor 2009

Ahoj holky,
tak kontrola dobrý, čekala jsem jen hodinku a celou jsem jí prokecala s nastávající maminou co seděla vedle mě, tak to hezky uteklo 🙂 Darebák tam nebyl, je taky na lyžovačce, tak tam byl zástup, taky doktor a snad ještě mladší, takže jsem se tak trochu styděla, udělal mi obrázek prcka - zítra ho šoupnu do albíčka 🙂 ale neměřil ho, protože něměl ani utz být, ale já chtěla vidět, že je mimi v pohodě, tak mi to dopřál. Pak mi nabral tu citologii a vyšetřil pohmatem - to udělal omylem dvakrát, protože mu mezi tím zazvonil tel. a on zapoměl, že mě prohmatal, pak si vzpoměl a říká: "jééé, já vám to udělal dvakrát", tak jsme se zasmáli a sestřička teda taky 😀 , výsledky z moči dobrý a váha a tlak taky, tak snad dobrý, další ko mám za měsíc - to už budu 22 tt, tak se musím taky hned na tý ko připomenout na ten další velký utz.... jo a nebrali mi krev...

Kalka - KETík se stimulací sliznice bývá taky ten 15 až 20 den... dokud dost nenaroste, tak se čeká 😉

Lin - IUI se dělá přímo v ordinaci, kam normálně chodíš, soupnou ti tam spermíky a 15 min. tě něchají v klidu přímo na té koze, a pak jdeš normálka domů 😵

pikusa
6. únor 2009

Macous..........nebrali a měli brát???
Normálně poj,hradí 3 UTZ za těhotenství,vše ostatní záleží na dr.
A krev mi brali naposledy kvuli tripple testu v 16.týdnu

macous
6. únor 2009

No právě Piku v 16 tt na tripple testy, jenže ty mě jaksi asi minuli, nebo leda že by mi je dělali současně při tom privotrim. screeningu - to mi brali 5 zkumavek krve - myslíš, že je to možný? To jsem byla 13+1, jinak mi totiž vůbec krev nebrali 😅

pikusa
7. únor 2009

Ahoj,
Macous,někde už od triplle upouštějí,protože často jsou falešně pozitivní pokud teda 1.screening dopadl dobře,tak stejně to je nejpřesnější.....tak možná proto je ani nedělali.
Pak až velký UTZ ve 20.týdnu.Nebo kolem 20....

macous
7. únor 2009

no a to je taky, já mám další ko až 6.3. to už budu 22 tt, zatím o tom nemluvili, tak nevím, jestli tam nemám zavolat, abych tam pak nejela za pár dní narychlo znovu ..... tohle je u mě normální stav, vždycky mám něco ....
😀 😀 😀

lucijda
7. únor 2009

Mac, neboj já byla na "velkém"utz v 21tt a dělají to i ve 22tt, tak by to mělo bt v poho 😉

lucijda
7. únor 2009

A od tripplů se opravdu upoští, bývají falešně pozitivní a nepřesné, takže v 1trim je to mnohem důležitější 🙂

pikusa
7. únor 2009

Macous,já byl na velkým ve 20.u mé dr,a t mě poslala raději na jiný ještě do Liberce a tam jsem byla taky ve 22. týdnu

macous
7. únor 2009

no jo holky, ale já na něj nejsem ani objednaná, a do poradny jdu až ve 22 tt, tzn. že to nemůžu stihnout dříve než ve 23 tt, leda bych to obvolala, což se mi moc nechce - to vysvětlování..... ale nebojím se, to ne, ono to nějak bude 😵

pikusa
7. únor 2009

Macous,neboj.....miminko ti teda změří ve 23.týdnu 🙂

murecka76
8. únor 2009

Ahojky,

Macous, gratuluji ke zdárné kontrole. 😀
Vrátím se v k té krvi, mně na screaning brali jen jednu zkumavku a byla jsem 11+2 a teď jdu na krev ve čtvrtek a to budu 15+0 a mám počítat, že bude více zkumavek. Bude to na tripply, nechápu proč je dělají, když scrreaning vyšel negativní. Musím se zeptat. 🙂

georgik
9. únor 2009

Ahojky holky 🙂
mac: gratuluji ke kontrole 🙂
zulik: je fajn, ze si hory uzivate 🙂 taky bych hnedka jela 🙂
jinak mam opet otazecku (to bych snad nebyla ani ja 🙂 ) - ty podepsany lejstra (souhlas, nesouhlas), co nam dali v Podoli se maji donest kdy??? 🙂

vendi1
9. únor 2009

Ahoj holky🙂,
Macous tak Darebak si uzival lyzovacky jo?🙂 Ja, kdyz byla poprve pred Darebakem, tak se taky silene stydela, navic to byl muj prvni chlap 😵 , do te doby jsem chodila jen k zenskym a dneska uz v poho🙂. Myslela jsem, ze jsem tenkrat objednana k Bahnici a kdyz na chodbe zavolal CHLAP me prijmeni, krve by se ve mne nedorezaly 😀 😀 . Hlavne, ze je mimisek v poradku. Uz by mohli pomalu videt co to bude ne?? Nebo je to porad brzo?
Macous a do tech poraden muzou taky partneri chodit? Peta jeste ani jednou se mnou nevynechal, ale aby sedel v dobe prohlidky na chodbe, to bude asi radeji sedet v praci 😒 .

Murecko nam pred screeningem brali 6 zkumavek, takze tvoje 1 je urco malo a ted ti asi doplnuji to co nam delaji drive 😉 , ale co se tam zkouma, to zatim netusim, screening mam ve ctvrtek.

Georgik, lejstra vzit nejpozdeji posledni prohlidku pred zakrokem, ale myslim, ze i v den zakroku by nebyl problem.

Pikus, co ruce, uz je lepe nebo stale nespis?

murecka76
9. únor 2009

Ahojky v novém týdnu,

Georgik, chtěl je po mě Darebný při tom prvním UTZ po 5 injekci, ale neměla jsem je tak jsem je odevzdávala až při tom druhém spolu s předoperačním vyšetřením.

pikusa
9. únor 2009

Ahoj holky
Georgik,tak už víš.....,.v průběhu stimulky to tam dej a je to.
Vendi,ted je to asi týden lepší...tak uvidíme.Neříkám,že nebolí,ale tak nějak jinak a dá se to vydržet.,

kalka
9. únor 2009

Ahoj holky... právě jsem se vrátila z Podolí.. tak mi Darebák předepsal Estrimax.. takže KET až další cyklus.. tenhle byl zase bez ovulace.. tak doufám, že příští cyklus je to už na storp 🙂

georgik
9. únor 2009

holky diky 🙂 ja jen kdy si nad to mame s manzou sednout 🙂
kalka: tak drzim palecky, aby ten dalsi cyklus uz KET probehl!!!!! 😉

macous
9. únor 2009

Ahoj holky,
Kalka - to bude, taky jsem byla na Estrimax a fakt zabírá i od ostatních holek co vím, tak ok 😵
Piku - tak snad ti to s těma pacičkama už takhle vydrží, alespoň něco 🙂 Ty jo Piku, ještě pár týdnů a máš mimi v postýlce, to to uteklo.... to už abysis pomalu zabalila tašku do porodnice 😉
Murečko - mě to tenkrát tak nějak říkali, že to má být 5 zkumavek, ale že prý kdyby se to nenabralo najednou, ta že ještě příští kontrolu je čas, takže buď taky v poho, oni si to dořeší 😵 😵 😵
Vendi - já tam pár chlapů viděla, ale ne žeby šli dovnitř, tak bych na tvém místě možná šla jednou bez chlapa a zeptala se, jestli tam může manžel s tebou, nebo si leda zavolat 🙂 Já čučela jak blázen, tam si totiž uděláš test z moči sama na wc, jsou tam papírky, ty si jeden vezmeš namočíš do moči a zabalíš do ubrousku (ten tam taky je) a až vyjde sestřička na chodbu, tak se ti koukne na ten proužek přímo na chodbě ..... já jak tam byla poprvé, tak jsem nevěděla co chtějí, tak hnedka hlaš, že jdeš prvně.....
a k tomu stydění, ukazovat spodek jsem si teď při IVF docela už zvykla, ale až mi Darebák řekne, abych sundala podprdu, tak to mi asi přeskočí 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
9. únor 2009

Holky,v jednom albíku postýlka a lehátko a v druhém pupík 😀
Macous,nestraš s taškou 😀
Kalka,tak příští cyklus už teda ale mimi do bříška jasan?????

georgik
9. únor 2009

týýý jo piku 🙂 ty mas uz krasny brisko 🙂 ja ci takyyyyyyyyyyyyyy 🙂
to lehátko od Fischer price má kamarádka a nemůže si ho vynachválit 🙂

marketma
9. únor 2009

Holky jen tak pro zajímavost, jukněte ☹
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re...

pikusa
9. únor 2009

Market,teda čumím....no ona zmíněná dr.teda nebyla nikdy podle mého gusta...ale toto???,
Georgik,neboj,bude bude 🙂

zulik
9. únor 2009

Čau holky, tak jsme zase doma, v práci hned blázinec a haldičky papírů,takže únava je zpět a ke všemu jsem si poslední den na lyžích natáhla vazy v levéch kolínku. Zatím jsem nebyla u doktora, manža shání někoho, kdo se na to podívá pořádně, aby se mi to za rok třeba zase nevysypalo 😖 Gergik, ty papíry se dávají tak při posledním UTZ, když Ti už řeknou, kdy bude odběr vajíček. Já je ještě ani nemám, mám jen papír na předoperační a tam jsem ještě taky nebyla-nestíhám to.Zítra mám školu, civím do podivného rozvrhu a nerozumím tomu. Já chci zpět na hory 🙂

macous
9. únor 2009

Piku, to už je krásnej pupík, jak v noci spíš, asi na bocích viď? 🙂
Market - přesně jak píše Pikusa - někdy dovede být takhle Dr. parádně nepříjemná, ale já tam chodila celkem rok a po delší době už byla milá a nakonci mi říkala, abych až porodím jí napsala nebo se stavila s tím, jaký jsem měla porod a že mi přeje štěstí atd. ona je taky milá hlavně když je u toho tvůj manžel.

pikusa
9. únor 2009

Macous,jo jo už jen na boku,jinak to nejde...ani na zádech už mi to delší dobu nedělá dobře.
Jinak v CARU všichni hlásí,když porodí...asi kvuli statistikám...mám zavolat,jak jsem rodila a co máme 🙂

macous
9. únor 2009

Piku, tak to já ještě na zádech občas spím, ale většinou mě vzbudí, jak mě táhne pupík 😀