CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
28. říj 2009

Tak to jste mi teda holky káply do noty, taky toho moc nevím - co komu.
Ani Matýskovi mě nic obzvláštního nenapadá, je ještě prcek a co potřebuje nebo co se mi pro něj líbí, tak mu koupím jen tak a nečekám na Vánoce 🙂

Manželovi koupím asi klasicky nějakou hezkou knížku, uherák, mikinu a asi nový el. strojek na holení od Brauna, ten co má už je lehce ošmajdaný. Pokud si to ovšem nekoupí sám dříve, on si totiž koupí všechno a hnedka, to je pak těžký, jo a sranda balíček - trncle ponožky nátělník 😀 😀
No a mamce, ségře apod. teda vážně netuším co 😖

pikusa
29. říj 2009

http://digi-foto.nej-ceny.cz/80951/digitalni-fo...
mě se líbí toto----ne zrovna tady ta,to je jen pro inspiraci 😀
A tot Matýskovi
http://www.hracky-radovanek.cz/eshop/644-vstava...

lindazofie
29. říj 2009

Holky potřebuji poradit, chodím do caru, jsem těhotná, jestli vše bude OK, ráda bych absolvovala NT screening v Podolí. Byla jste na něm některá? Jak dlouho musím být objednaná? Chodí se najednou krev a ultrazvuk nebo nadvakrát?

pikusa
30. říj 2009

Lindo...já už na NT byla u mého gyndr.........
A gratluji k těhu 😀

macous
1. lis 2009

Lindo já na tom byla v Podolí a jestli si to dobře pamatuji, tak jsem šla na 11 tt na krev a pak ve 13 tt na screening.........ta krev je rychlá, nijak zvlášť se nečeká a moc gratuluji k těhotenství.

Piku, teď jsem si vzpoměla na svoje těhu, mě to doslova bavilo, doufám, že si dám cca za dva roky opáčko 😵

pikusa
1. lis 2009

Macous...mě taky těhu bavilo,přistihla jsem se,že i pupíky závidím 🙂
A za 2 roky bych taky chtěla opáčko 😀

ivkaj
3. lis 2009

Ahojte, nepodstoupila jste některá v Podolí i laparku?
Mám za sebou 2.IVF a opět neúspěch, tak přemýšlím, že to je poslední vyšetření co se nedělalo 😅

macous
3. lis 2009

Ahojík,

Ivkaj, já nee, ale nevěš hlavu, já mám malinkýho až na pátý transfer 😉

no a jen tak mimichodem, jsem si zajela na gyndu, boť se mi to nějak nezdálo, hm a zaprvé zánět a zadruhé, jak jsem byla hodně vevnitř šitá, tak mi sliznice leze skrz jizvu ven - takže maso přemluvila jsem Dr. ať mi dá ještě 3 týdny, jestli se to nevyhojí, jinak operace teda, jak mi to znecitlivěj nevím, opíchnout to nejde, takže leda nápich míchy, anestezie a nebo středověk...........ani jedno nechci, takže budu máchat pipi v lavoru v řepíčku a na ten zánět jsem vyfasovala antb na zavádění
holky, já před porodem nevěděla, co to zánět je a teďka - chjo

jinak Matýsek je zlatíčko, hezky spinká, akorát teda slintoší jak blázen, tak čekám, žeby do měsíce snad vykoukl první zubák 😵

barunka0208
3. lis 2009

Ahoj holky, můžu k vám???

také chodím do Podolí a začínám ted od listopadu stimulovat na své první a moc doufám poslední IVF...

Ivka, já laparku v Podolí mám, řekla jsem si o ni sama....

pikusa
3. lis 2009

Ahojík....
Barunko,jasan,že můžeš 😉 a k jakému dr chodíš???
Ivko,to je mi líto,že to nevyšlo...tak si o ní řekni...........
Macous,Mates slintá už 3 měsíce 😀 a zub nemáme..........ale dnes začal dělat paci paci 😀

zulik
3. lis 2009

Laparku mi dělali v Podolí, přímo Dr.Řezáčová, ale dááávno 🙂
Piku, to je šikula, ten Tvůj kluk. A co třeba nějaké slovo nebo náznak, u nás bylo mezi prvníma HAM 😀
No a první zub už ve 4.měsíci 😉

pikusa
3. lis 2009

Zulik....slova ne...jen říká ba ba ba ba ba 🙂

zulik
3. lis 2009

Jasně, že je brzy...u nás to taky tak bylo, nejdřív ke ke, ba ba.Ale jedno z posledních základních bylo tata.Teď to může zase zapomenout 😒 když se o ni nezajímá.

pikusa
3. lis 2009

Zulik....no ale asi nezapomene vid...

zulik
3. lis 2009

No právě ☹ Ale má ji rád někdo jiný a ten ji to vynahrazuje.

Tak a už jste nakupovaly dárečky na Vánoce? My máme zatím jen nějaké kosmetické balíčky pro mamky a holku z Makra. Jinak nevím 😖

macous
3. lis 2009

Barunko - vítej, držím palečky, ono se zadaří 😉

Piku, paci paci 😀 a bababa 🙂
U nás se od včerejška vřeští, přišel na to, že to parádní zvuk a má z toho vyloženě legraci, taky se už cca 2 týdny směje nahlas, když to udělal prvně, tak jsem se až lekla
😀 😀 😀

Tak si jdu dát tu řepíčkovou koupel a budu při tom koukat na ordinaci. Holky držte mi palce, já nechci na další přešití ☹

zulik
3. lis 2009

Macku, to držím palce.Nic moc 😠 Řechtání se mimin je legrace, dávají do toho vše 😀

pikusa
3. lis 2009

Zulik....hlavně,že je to nahrazeno někým jiným--lepším....
Vánoce???nemám nic,ani nevím co komu 😒
Macous,kolem 3 měsíce Mates taky přišel na to,že může i vřeštět,že jsem si kolikrát říkala,aby na mě nezavolali sociálku,že ho snad píchám něčím do zadečku 😲

barunka0208
4. lis 2009

Ahoj holky, děkuji za přivítání 😅 .

Chodím tak ze 2/3 k Řezáčový a z 1/3 k Darebnýmu....

Jste pro mě vy a vaše krásná miminka úžasná motivace a moc za ní děkuji....

pikusa
4. lis 2009

Barunko...Darebný je moc fajn,Řezáčová taková strohá,ale je odbornice....byla i moje dr.a mám Matýska 😀
tak at ti to taky tak dopadne.....miminko hned napoprvé...
I když já před tím měla jednu stopnutou stimulaci.....
Ale druhá byla úspěšná 🙂

macous
5. lis 2009

Ahojík,
Barunko, já to měla taky tak Řezáčová + Darebného a vyplatilo se to, myslím, že je to jen otázka času, tuším, že nebudeš mít nějaký vážný problém, když zkoušeli i IUI a ikdyby, tak jsou to opravdu odborníci 😉

Piku, jo jo, vaničku jsme museli přestěhovat do koupelny (koupali jsme v kuchyni na stole), ale už tak 14 dní se to nedá, voda lítala všude, Matýsek u toho ječí radostí a cáká jak ďas - však to taky znáš 😀

Dneska jdeme na ten Prevenar, tak jsem zvědavá, ale snad to bude bez reakce 😅

barunka0208
5. lis 2009

Piku a Macouš,

moc děkuji za podporu, už mám v sobě dvě injekce puregon a zatím se nic neděje 😉 , na kontrolní UTZ jedu v pondělí....

Je pravda, že Darebný, je vřelejší, ale prima je i Řezáčová (a strohá to někdy je) o cokoliv jsem si řekla tak mi vyšla vstříc....,na to dlouhé čekání už jsem si zvykla, vozím si knížku a čtu si tam 😉.

Macouš, u nás nic závažnýho nepřišli, proč by to nemělo jít a říkám si - mám za sebou laparku i imuno, a
víc jsem pro to udělat nemohla, tak se svěřím do rukou odborníků a moc doufám a věřím, že za měsíc už budu mít miminko v bříšku.... 😉 😉

Holky, porod u vás byl taky v Podolí???

macous
5. lis 2009

Barunko, jo jo, já zůstala potom v rukou Dr. Darebného, tzn. chodila jsem tam do poradny a rodila jsem taky v Podolí. Ono mi vyhovovalo, že jsem měla všechno pod jednou střechou a taky za nic už dál neplatíš - velké utz apod., sice se v poradně taky trochu čeká, ale na IVF je to horší a ono taky jsem nikam nespěchala 😵

pikusa
5. lis 2009

Barunko....po 2 injekcích se fakt ještě nic neděje 🙂
Hlavně hodně pij,at předejdeš hyperstimulačnímu syndromu 😉
Já jsem po potvrzení těhu a srdíčka miminka přešla ke své gynd,přece jen jsem to měla 80 km tam a pak 80 km zpět 😒
Macous,my už dávno koupeme ve velké vaně,už i se mnou se často koupe a strašně tam řádí 😀
A jak chodíme na plavčo,taky si to užívá 😀
Jooooooooooo a dnešní váha----9.97 😲 😲 😀 a 71cm.........

murecka76
5. lis 2009

Ahoj holky,
jdu vás po dlouhé době pozdravit. Už jsme se zaběhli a Terezka už si taky trošku pohraje sama, tak mi snad bude zbývat více času. Macous na Prevenaru jsme byli v úterý, rovnou s hexou, Terezka to zvládla zatím suprově, bez teplot a mrzoutkování, jen byla a je trošku ospinkaná a pořád by spinkala.
Měli jsme dost problémy s bříškem a kakáním, to už taky zvládáme, museli jsme vyzkoušet co nám bude dělat dobře. Vážíme 5805g a měříme 61cm, naušničky máme od 8týdnů, ale měli jsme dost problémy s oušky, už jsem myslela, že je budeme muset vyndat, ale vše dobře dopadlo.

Barunko, hodně štěstíčka přeji, já chodila jen k Darebnému a byl suprový, mrzelo mi, že jsem tam nemohla jezdit i do poradny, ale 100km je dost daleko. Podařil se nám hned první pokus IVF ICSI. 🙂 🙂 🙂

Teď jsem si prodloužila zamražení i sourozenců, ještě nevím jestli do dalšího bojeme půjdeme, s tím mým průběhem těhotenstvím mám strach, ale zase ležet v nemocnici a doma mít Terezku si nedokážu představit, o to to bylo tentokrát jednodušší. ☹ i když 106 dní v nemocnici bylo strašné ☹ ☹ ☹

macous
6. lis 2009

Jééé ahoj Murečko 😵
koukám, že je Terezka taky pořádná, na holčičku super váha a délka 😉
Matýsek byl po včerejším Prevenaru celou noc pěknej mrzoutek, vstávala jsem k němu 6x, takže ráno jsem byla vyřízená, to jsem zvědavá, jak to budu zvládat, jestli si obulí zuby, jsem totálně spací typ 😀 😀

Piku, téééédaaaa, to je kus chlapa 😲 😀

barunka0208
6. lis 2009

Murecko, děkuji za podporu, doufám, že na to budeme stejně jako vy a podaří se to napoprvé...

Piku, děkuji celý den dnes piji jak zběsilá, tak doufám, že HS nebude 🙂.

Macouš, slyšela jsem, že si ho pochvalujou a říkají, že to s pacientkama umí 🙂, ale já taky bohužel dojíždím 60 km, takže to pak budu hodně zvažovat...

Holky, jsou mi lidi, napíši z domova.....zatím 😉 😉

macous
6. lis 2009

Baru, já taky nejsem z Prahy, takže jsem dojížděla nějakých 45 km, ale šlo to, mám svoje auto a hlavně pracovala jsem na Pankráci, takže za rohem 🙂 Asi to s pacientkama umí, je to mladej doktor a je v pohodě, tak asi proto 😀

pikusa
6. lis 2009

Mureečko....ahojík 🙂
Terka ti za to ležení ale stojí vid 😉 a podruhé už to tak být nemusí....
Já už taky platila sourozenečky na další rok 🙂
Macous,každý se diví,že jen z MM je takový 😲 😀
Baru...já pila jako duha a cesta do Prahy se mi vždy protáhla o 2 zastavení na benzině na WC 😀 😀

macous
7. lis 2009

Piku, tak prima, že mu od maminky tak chutná 😀 já jsem zvědavá, kolik bude ten náš prďola mít na 4 m, typuju to tak na 6,5 kg 😵

A dětičky mrazáčky už máme taky zaplacené, říkala jsem si, že bych ten jeden ketík možná zkusila příští rok v říjnu, ale ještě se uvidí, zase se nechci s Matýskem připravovat o ty nejhezčí okamžiky, kdy bude začínat mluvit a vůbec v tom věku dělají obr pokroky a přece jen, když máš prcky dva, tak už si ten čas musíš dělit 😅