CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

martina_z
4. bře 2011

@pikusa To mas super, ze mas jeste takove zasoby. To jsi urcite mnohem klidnejsi. telo si ale moc dobre pamatuje, ze uz jsi byla tehotna, takze verim, ze to ted klapne hned ;)

pikusa
4. bře 2011

@martina_z jo na jednu stranu jsem v klidu,ale zase bych toto nerada řešila co měsíc....

loretana
4. bře 2011

@pikusa jasně, už tomu rozumím!🙂 tak to zní náramně🙂

pikusa
4. bře 2011

@loretana jo ted aby se mu ještě líbilo u mě 😀

macous
4. bře 2011

Ahoj holky,
tak se vám sem jdu uklidnit, popíšu vám mojí "zajímovou story", v úterý jsem objevila slabou druhou čárku na testu, vzhledem k předchozímu IVF jsem včera večer byla u své gyndařky na prohlídce, na utz nic zřetelného v děloze neviděla, takže mě totálně vyblbla a poslala hned dneska ráno do Podolí na vyšetření, krev atd. aby to prý nebylo mimoděložní těhu apod., řekla mi, že se s největší pravděpodobností jedná o těhu tak ve 4-5 týdnu, takže jsem dnešní dopoledne strávila v Podolí, kde mi jen vzali krev, nedělali mi ani utz s tím, že hcg je jen 33.6, takže jsem buď na začátku těhu a nebo doznívá biochemické těhotenství, vzhledem k mým cyklům 34 - 40 dní nelze vyloučit ani jedno, takže v pondělí musím zase na krev a uvidí se, zda hcg stoupne nebo naopak, já ovšem typuju tu druhou smutnější variantu ☹ tlačí mě břicho jako na mrchu už 4 den, což by odpovídalo buď uhnizďování nebo naopak, že si to mimi rozmyslelo, takže z toho taky soudit nemůžu 😔 to zase bude víkend 😠 ještě si možná dojdu pro testy a zkusím zítra ráno testnout a uvidím, jestli je čárka silnější nebo ne.......... každopádně si z toho beru alespoň jedno pozitivum a to že jsem schopná otěhotnět přirozeně 🙂



Pikus, pořád držíme palečky 😉

pikusa
4. bře 2011

@macous tedaaaaaaaaaa to koukám,co ty ted řešíš....
moc moc ti přeju,aby to byl začátek těhotenství a v PO HCG at naroste a pak at je vše jak má 😉

macous
4. bře 2011

@pikusa jsem z toho vynervovaná a úplně jsem v to přestala věřit, ale doufám.........co ti budu říkat náladu zrovna ve výškách nemám, pořád chodím na velkou - to ty nervy asi, vím, že bych měla být v klidu, ale jde to ztuha, pořád si říkám, že máme Matýska, tak o nic moc nejde a že alespoň pojedeme na tu vysněnou dovču k moři atd., ale někde uvnitř z toho mám úzkost 😅

pikusa
4. bře 2011

@macous hele úplně tě chápu.....ale holt musíš vydržet vid....nic jiného nezbyde....
testík si koupila???

macous
4. bře 2011

zatím ne, ale asi se pro něj teď vypravím, Matýsek neusnul a to je vzhůru od sedmi, asi ze mě tu nervozitu cítí, venku je sluníčko, tak jdeme ven, dám si cígo, třeba mě to uklidní 🙂 vím, že bych teď neměla, ale když se budu chovat jakože jsem těhu, tak o to hůř to pak ponesu 🙂

pikusa
4. bře 2011

@macous tak vyraž....a zkus zítra ráno.....držím palce

macous
4. bře 2011

@pikusa díky moc, už jsem nakoupila, určitě to bude zase stejně silné a budu nervoň až do pondělí 😀 a taky vůbec nevím, co dělat kdyžtak dál, budu muset zavolat doktorce a dát s ní asi řeč, pořád čekám, že bych měla začít krvácet a nic se neděje.......ať už je to tak nebo tak, tak to chci mít za sebou 🙂

pikusa
4. bře 2011

@macous teda jsem napjatá........
budeš teda ráno testit???

macous
5. bře 2011

@pikusa ahoj Piku, tak mám test za sebou a čárka zesílila a to o hodně, ale stejně se bojím, aby to nebylo mimoděložní těhu, víš co, poslední mrchu jsem měla 20.1. a tohle by prý odpovídalo na 4 týden, což by prý bylo v mém případě možné - prostě musím vydržet a k tomu malýmu nastoupila horečka, v noci už to bylo jasný a ráno se probudil a má 38 🙄

pikusa
5. bře 2011

@macous tak budu moc držet palce,at je vše v pořádku...a malej at je fit 😵

macous
5. bře 2011

@pikusa tak to si teď držíme palce navzájem 😵

pikusa
5. bře 2011
pikusa
5. bře 2011
loretana
5. bře 2011

@macous Moc držím palce, aby se to podařilo a v pondělí tě v Podolí potěšili!!! Držím palce moc a moc!!!

macous
5. bře 2011

@pikusa tak tomu říkám veselý den 😀 taky se doma divíme, čemu se ty děti tak neskutečně řechtají 😀 😀 😀 pití je pití, u nás č. 1 😵

@loretana díky, v pondělí to budu muset nějak pořešit, do Podolí si mě totiž doktor už nepozval s tím, že se mám ohlásit svojí doktorce, tak si nechám hcg asi nabrat tady u nás v placené laboratoři a výsledek pak zavolám doktorce a domluvím se s ní co dál.....

holky já se tak bojím, aby to nebylo mimoděložní těhotenství - chjo 😔

pikusa
5. bře 2011

@macous on se dokáže smát kravinám 🙂
tak se hned ráno ohlaš dr.ne????at ti aspon krev nabere,když jí řekneš co a jak

macous
5. bře 2011

@pikusa to je právě to pitomý, doktorku mám 30 km daleko, krev se nabírá ráno a manža musí do práce, k tomu malej dostal ty horečky, ta laborka u nás má už od šesti, takže bych to stihla krásně než manža pomaže do práce a když mě bude chtít gyndařka nutně vidět, tak holt budu volat babičku na hlídání nebo bych ho musela chudáka táhnout sebou 😕

pikusa
5. bře 2011

@macous aha...tak to jo...to bych taky volila laborku

macous
5. bře 2011

@pikusa 😵 😵 půjdu zkouknout malýho, usnul až podivně rychle a pořád s vysou teplotou... pa pa a opatruj červíčka v pupíku 😉

pikusa
5. bře 2011

@macous papa a pohlad malého za mě

macous
6. bře 2011

@pikusa ahoj, tak mi dnešní test vyšel opět silnější a víc už to asi nepůjde (kontrolní i testovací jsou téměř stejné), tak uvidíme zítra 🙂 radši počítám s tou horší variantou 🙂 Matýsek byl v noci neklidný a ve dvě měl 38,5, tak dostal čípek a od té doby je bez teploty, měl k tomu akorát průjem a čekala jsem, že začne rýma a ono nic...........ten mě zase vyšplouchnul, uvidím co do zítra. Zítra bude u nás zajímavý den 😀
A jak se cítíš? Mě už několik dní bolí břicho jako před menstruací..............

nikoza
6. bře 2011

Dobré ráno, včera večer jsem začala špinit a dnes už je to špinění o dost silnější krev to zatím asi úplně neni ale vypadá to už blbě ☹ Nejspíš mi první IVF nevyšlo ☹ Chci se zeptat po jak dlouhé době se v Podolí chodí na KET, máme ještě 4 embrijka zmražený, prý je to v každém caru jiné.

macous
6. bře 2011

@nikoza ahoj, tak to mě mrzí ☹ ale netřeba věšet hlavu, na KETík můžeš jít hnedka další měsíc, až půjdeš na krev, tak se rovnou objednej 😉

pikusa
6. bře 2011

@macous tak to je dobře,že je malej bez teploty....
já mám rýmu jako hrom.....
A čárešky silné????to je super 😀
@nikoza to mě mrzí......a na KET klidně hned......jak psala macous...

martina_z
6. bře 2011

@macous No ty kraaaso, to vypada hodne nadejne. Tfuj tfuj tfuj!

@nikoza Muzes jit hned, ale pozor: nekomu po IVF trochu blbne cyklus (mne se posunul asi o 3 dny) a nekdo ma nizsi sliznici. Preventivne bych doporucila pit kontryhel od 1. dne cyklu. Na 1. UZ pred KETem se chodi vetsinou 10DC. Ale dulezita vec - ovulaci mas?

pikusa
6. bře 2011

@martina_z tak já ovulaci nemám.....
a proto jsem brala ten estrimax na sliznici,ovulku u mě neřešili při KETU.....
ten jsem brala od 1.dne cyklu a pak na UTZ 12.den cyklu