CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pinkydez
12. dub 2011

@tygrisek09 Darebny je v Podoli nejprijemnejsi. Lidsky pristup, vse ti pkene vysvetli, povzbudi, je vtipnej a jako bonus docela pohlednej. Konzultace s nim byla moc prijemna. Mela jsem ho i na dober vajicek a taky v pohode.

Mam otazku na ty, ktere byly v Podoli na krvi. Za jak dlouho mi reknou hodnotu hcg? Je to na pockani nebo si musim behem dne zavolat?

tygrisek09
12. dub 2011

@pinkydez
@pikusa děkuju moc za odpovědi a povzbuzení 🙂 taky se těším, až toho našeho sněhuláčka budeme držet v náručí

pikusa
13. dub 2011

@pinkydez není to na počkání,volat kolem 13 hodiny....

macous
13. dub 2011

Ahoj,
tak koukám, že to Pikuska zase všechno vysvětlila 😵 přeji ať se vám v Podolí daří 😵

@pikusa tak mám Matýska zase u babičky, už se mi to přestává zamlouvat, ale zase mi to pomůže na ty moje nevolnosti, tak jsem si řekla, že to vydržím do konce týdne a pak už ho nedám, jen v případě nouze největší, taky si ho musím užívat 😀 Naštěstí už máme po rýmě, tak budeme zase trajdit venku 🙂

pikusa
13. dub 2011

@macous jéééééé nová fotečka 😵
hele,u babičky je mu dobře a tobě to pomůže...

macous
13. dub 2011

@pikusa to máš pravdu 🙂 a k nové fotce mě donutili administrátoři, smazali mi tu pod vodou, že nevyhovuje a hotovo 😅

tygrisek09
13. dub 2011

taky jsem si chtěla dát fotku tygříka a taky jsem zjistila, že to neprojde ☹

macous
13. dub 2011

@tygrisek09 já teda byla docela překvapená, tamtu fotku jsem totiž měla v profilu min. půl roku, jsem tam s malým pod vodou z profilu a byli jsme docela hezky vidět a najednou mi jí smazali 😖 ale což, když nemají nic lepšího na práci, tak co se dá dělat 😀

tygrisek09
13. dub 2011

holky, mám na vás velkou prosbu, mohly byste mi popsat, jak to chodí na té první konzultaci i pak i dál, vůbec nevím, co máme očekávat, máme spermiogram za sebou, já laparoskopii, hysteroskopii i průchodnost vaječníků, hormonální profil také několikrát, co všechno se ještě dál vyšetřuje a jak dlouho to trvá to všechno, a za jak dlouho dojde k prvnímu transferu a jak je to finančně, zkrátka co vás napadne, že je dobré vědět

pikusa
13. dub 2011

Admini tady vůbec nějak řešej jen to,co nemají a co mají jde mimo ně.....

@tygrisek09 no ono dle spermia hlav¨ně...jak dopadl????jestli jsi to psala promin,nevím...a jak tvůj horm.profil??

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa moje hormonální profily byly ok, manžel má málo spermií, kolem 2 milionů, a vlastně všechny měřené hodnoty byly pod průměrem, už při interpretaci výsledků doktorka navrhla ICSI s tím, že na konzultaci jdeme k dr. Darebnému 2.5.

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa a nepsala jsem tu ještě skoro nic, ale to si myslím, že se teď změní tím, že jsem se stala jednou z vás 😀 😀 😀

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa pokud mě tedy přijmete mezi sebe 😉

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 jasně že vezmeme 😀
Dr.darebný je super 😵
takže pokud bude ICSI,nejspíš budete muset ještě na genetiku.....dělají to taky v Podolí,jen se na to čeká.....na objednání,pak se jde na pohovor a krev--to vezmou vám oboum a pak se zase čeká na výsledky....skoro 6 týdnů 😒
pokud ICSI nebude,ty budeš v poho,začneš stimulaci vaječníků----já začala 2.den cyklu,píchala jsem si injekce asi 14 dní a pak hned byl odběr vajíček a transfer pak záleží na to,jak embrya vypadají a kolik jich je....
Finance.....u každého jinak......nás to stálo celé cca 20-25 000....
Jen ICSI na 10 vajíček stojí 10 000,pod 10 vajíček 7000....
Ptej se jsme tady 🙂

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa jak a čím se tedy ty vaječníky stimulují? píchala sis tedy sama?

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 ano sama.....
dostala jsem dom injekce,náplně a píchala 🙂
Nic to není,je to jako pero pro cukrovkáře....malá jehlička,šlo o to píchnout se poprvé
Pak se teda asi 10 den přidala další injekce...takže napravo od pupíku do břicha jedna nalevo druhá...
No a při tom se jezdí skoro ob den na ultrazvuky,jak se to vše vyvíjí a jak rostou folikuly

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa a za jak dlouho po první konzultaci je první pokus? kvůli práci, mám do září smlouvu na určito, a tak jestli jí stihnu podepsat na neurčito a pak jít na mateřskou, a jak je to s neschopenkou a rizikovým těhotenstvím, je to automaticky nebo ne, ať vím, na co se mám eventuelně připravit

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 no to je taky jak u koho...
U mě to bylo až skoro za rok.....ale já měla cykly až 60 dní......to se pak blbě čeká na 2.den cyklu....pak jsem měla cysty---takže odklad,další cyklus zase---takže odklad....
Zdrželo se to i tou genetikou......takže dokud n ebudeš mít za sebou tged tu konzultaci,tak ti nikdo neřekne.....
Jsou holky,co za měsíc---dva tři stimulují......
A ano,těhu je rizikové....

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa chápu, že to je jak u koho, vím, co to jsou dlouhé cykly ☹ po 12 letech antikoncepce ze zdravotních důvodů (cysty), celý rok 60 - 75 denní cykly, po utrogestanu se to srovnalo na 32-34 dní, což je lepší

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa děkuju, jsi moc hodná, že tak trpělivě odpovídáš na moje otázky, včera jsme byli postaveni před hotovou věc a teď teprve pomalu zjišťuju, co nás čeká, a napadá mě spousta otázek

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 hele,byla jsem na tom stejně 🙂
Joo utrogestan to porovná,taky jsem ho měla....ještě od mé gyndr.tehdá....
Pak jsem nějaký čas užívala femigard a taky mi pomohl na cyklus

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa teď jsem s cyklem spokojená, tak uvidíme, co bude dál, jak často jsi do Podolí docházela?

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 no začala jsem tam chodit někdy v červnu 2007 myslím a po roce jsem otěhotněla.....
Před tím jsem měla jednu stimulaci stopnutou...těšně před odběrem vajíček.....

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa kvůli práci, třeba při stimulaci, kolikrát za týden, nechci, aby to v práci věděli

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 jo tak při stimulaci je první UTZ asi po 4 dnech a pak jsem já jezdila co 2-3 den....
ale u mě v práci to věděli

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa u mě je to s tou dobou určitou na nic, a nová na neurčito bude platit až od září/října a já nebudu moci zaručit ani jestli zůstanu nebo nezůstanu, jestli se zadaří nebo ne, takže jsem pro ně neproduktivní zaměstnanec, tak teď nevím, co s tím

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 hele pořešíš to po tom,co ti řeknou co s vámi bude
já mám taky smlouvu vždy na rok......pa pak se vždy prodlužovala

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa jasné, uvidím v květnu, jinak pro nás je bobísek důležitější

pikusa
13. dub 2011

@tygrisek09 to je jasný......to je to nejdůležitější....
Jdu spát,kdyby něco,ptej se dál...i na kraviny klidně 🙂

tygrisek09
13. dub 2011

@pikusa děkuju opravdu moc, určitě mě zase něco napadne nebo si něco vymyslím 😀 dobrou noc