CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
13. črc 2011

@macous noo, ahoj sousedko ;o) Nebudeš mít tip na nějakou dobrou výrobnu dortů? Chtěla bych ho sice až na září, ale nějak nevím kde objednat.

pikusa
13. črc 2011

@ivkaj http://dorty.artmama.cz/praha
jukni tady...jestli nenajdeš pekařku od vás
holky jsou boží---víc ted nedám mates mě nenechá

loretana
13. črc 2011

@macous a můžu se zeptat, jak ten první screaning vypadá - je tu UTZ i krev? já jsem totiž objednaná na kontrolu po měsíci (budu 13+1 tt), bude mi dělat UTZ, ale o krvi nic neříkala... ale na to stejně určitě dojde, jen si budu muset počka na výsledky, že?
@vendi1 moc děkuji za zkušenosti... taky jsem to vykládala manželovi o Žáčkové a hned řekl, že kdyby měla přijít, bude sedožadovat jiného lékaře... nevím to jistě, ale mám pocit, že máš nárok na změnu lékaře, nebo ne? Jeee, tak to jsem asi přehlédla, když si o ní psala... No, budu se modlit, aby to nebyla ona.... Jinak moc děkuji za tip s P4, určitě to tak taky udělám a rovnou se zeptám, jestli tam nemají volno... a nevíš náhodu, jestli jde, při první kontrole v Podolí, si říci, k jakému doktorovi budu chodit? Moc bych chtěla dr. Darebného (i když jsem chodila k dr. Řezáčové, která byla fantastická, ambulace už nemá a dr. Darebný je také skvělý). Hlavně bych se už tady chtěla vyvarovat Žáčkové....
holčičky jsou úžasné🙂🙂🙂

macous
13. črc 2011

@vendi1 ahoj 😵 teda holky jsou super, jsou si hodně podobné a taky koukám, že mají tvoje očka - obě dvě 😀 Matýsek nám taky nočník sabotuje, vyhýbá se mu jak čert kříži a když nemá venku plenku, tak je horší než pejsek - popisovat nebudu, do bazénu taky zahučel, ale taky se nic nestalo, máme ho oplocený a tohle bylo, když jsme tam byli všichni a on tak dlouho najížděl schválně motorkou na okraj, až tam zahučel 😀 😀
Pohlaví miminka zatím opravdu nevíme, nechce se nám ukázat, říkala jsem Petrovi, že to má za ty tajnosti s Matýskem 🙂 , teď jdu na ko na 14 dní, tak ještě uvidíme, jestli něco uvidíme 😀 zatím jsem nijak moc extra asi nepřibrala, ani se nevážím, vždycky před poradnou, minule jsem měla váhu jako před těhu, takže dobrý, teď si myslím, že budu mít 2-3 kg nahoře 😵
Tak se opatrujte a užívejte léta 😉 jo a pozdravuj doma!

macous
13. črc 2011

@ivkaj no teď zkusím Vocáskovi, loni jsem brala dort z Přerova a byl v pohodě, ale zase nic extra, tak jsem říkala, že zkusím změnu, abych byla v obraze, jinak tady v okolí o nikom nic nevím, ještě leda jedna paní z Nymburka peče hodně dobře, ale ta má nasmlouváno půl roku předem a je to pro tebe už docela z ruky, řeknu ti pak, jaký byl ten dort od Vocáska 😵

@loretana měla by se v 11 tt brát krev a pak ve 13tt dělat utz, spojí se výsledky z obojího, jestli to máš v podolí, tak si tam zavolej a řekni, že tě neposlali na krev, protože je to opravdu nutnost....

loretana
13. črc 2011

@macous ne ne, do Podolí už nechodím... chodím ke své dr... tak to teda nevím, no zřejmě mi jí bude brát až 13+1, takže budu čekat:(:(:(

vendi1
13. črc 2011

@loretana myslis prvni kontrolu v 38 tt ? Asi jo, ze.....ja jak si tam "ted" volala s Anezkou, tak jsem se chtela objednat k Darebnemu a protivne sestry na ambulanci mne rekly, jestli jsem s nim domluvena....a ja trubka rekla, ze ne, tak jsem mela smulu....ale myslim,ze pokud bych rekla, ze ano tak to nikdo nezjistuje a nekde mne k nemu vlepi...jinak si vybrat nemuzes☹. Ale zkus mu napsat email (nebo Rezacove) az to bude aktualni, ze jsi po IVF u nich a ze by jsi chtela k nemu do poradny a myslim, ze nebude problem. A na P4 se urco zeptej pri porodu a kdyz se te budou ptat proc zrovna tam, tak rekni, ze jsi ho dostala doporucene🙂, ja to taky tak rekla a bylo to ok.
Diky za pochvalu fotek. A uz musim malovat, Apolenka uz mne skace po noze.

vendi1
13. črc 2011

@macous Anezka je vice podobna na Petra, teda aspon zatim. Taky Matysek nechce na nocnik jo? A chudak do bazenu zahucel i s motorkou jo? To je dablik, asi mas taky co porad delat a pockej za chvili budete o jednoho ci jednu navic. Tesis se?🙂 To je asi blba otazka co😉? A vaha super!!! Diky za pozdravy, taky zdravime!

loretana
13. črc 2011

@vendi1 díky za radu, to je dobrý nápad s tím emailem... já právě nejsem po IVF, stihli jsme poslední "přirozený" cyklus s hormonální stimulací - Clostylbegyt + Pregnyl + Utrogestan a časovaný pohlavní styk🙂

vendi1
13. črc 2011

@loretana aha, jsem popleta, promin, mam v tom trosku gulas 😉 , je to parada, ze Vam to takhle vyslo🙂, ale jde hlavne o to, ze jsi chodila do caru a byla proste jejich 😵

pikusa
13. črc 2011

Tak holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
od zítra stimuluju na KET 😀

ivkaj
13. črc 2011

@pikusa tak hodně štěstí 😵

pikusa
13. črc 2011

@ivkaj děkuju..................

loretana
14. črc 2011

@pikusa jeeee, tak to je skvělá zpráva!!!! Moc a moc a moc a moc budu držet palečky!!!!!🙂🙂🙂

loretana
14. črc 2011

@vendi1 to máš pravdu🙂🙂🙂

tygrisek09
14. črc 2011

@pikusa gratuluju, tak už jsi se dočkala, já včera konečně taky, volala jsem si na genetiku, sestra mi řekla, že ten jeden výsledek ještě není, tak ať si zase zavolám příští týden a když to nebude, tak že to zkusí popohnat ☹ potom jsem po procházce našla nepřijatý hovor z genetiky, volám a sestra to popohnala rovnou, takže na konzultaci na genetiku jdeme 25. 7. a na konzultaci do Caru 4. 8., začíná se to hýbat 🙂 jinak ve Františkových lázních hladím Františka za nás za všechny 🙂

pikusa
14. črc 2011

@tygrisek09 no super....to jsem ráda...
a joooo pindíka hlad co to dá 😀

loretana
14. črc 2011

@tygrisek09 tak to je taky skvělá zpráva!!! Taky jsem kdysi hladila Františka🙂 a teď jsem se dovzvěděla, že kdo hladí pindíka, bude mít chlapečka a kdo palec u nohy, holčičku🙂 a když jsme byli ve Františkovejch, tak jsem se pozovala na foto s Františkem a bylo mi blbý hladit mu pidníka, tak jsem mu hladila paleček, aniž bych tušila nějaký význam🙂 tak máš další tip na hlazení🙂🙂🙂 užívej si klidu a pohody!

tygrisek09
14. črc 2011

@pikusa
@loretana našla jsem, že se má hladit palec levé nohy, a chodíme hladit 3x denně

tygrisek09
14. črc 2011

ale hladíme vše, co je osahané, palečky obou nohou, pindíka a nosánek 😀 jen tak pro jistotu

pikusa
14. črc 2011

@tygrisek09 jo jen to pořádně posychrujte 😀

loretana
14. črc 2011

@tygrisek09 přesně, jak říká Piku🙂🙂🙂

tygrisek09
14. črc 2011

@loretana
@pikusa no jo, manzel rikal, ze palecky (holcicka) je mu jasna, pindik (chlapecek) taky, ale co pry asi znamena nosanek? 😉

macous
14. črc 2011

@vendi1 to víš že se na miminko těším, není to vůbec špatný, když máš dítka brzy po sobě, odpipláme si to z jedný vody na čisto 😀 😀 a taky si budou více rozumět při hraní 😵
@tygrisek09 dobře to děláš, hlaď to všechno co to snese 😀 😀 a nosánek to bude asi překvápko 😉
@pikusa držíme palečky a budeme čekat s tebou 😵
@loretana tak se gyndařky zeptej, proč se někde bere krev už v 11tt ve smyslu toho, že to patří k výsledku prvotrim. utz, nic za to nedáš, řekni třeba, že to zrovna teď brali kamarádce, co je o měsíc víc těhu než ty a že se chceš jen přeptat proč.......

tygrisek09
14. črc 2011

@macous jj, snažíme se 🙂 je to tu úžasné, člověk nemusí nic dělat, jen si užívat

macous
14. črc 2011

@tygrisek09 tak to si taky pěkně užívejte, protože pak už takovou pohodičku jen tak neužiješ (až to přijde a budete mít mimíska) 😵 😵 😵

tygrisek09
14. črc 2011

@macous taky jsme toto léto tak brali, máme druhou dovolenou (první byla u moře) a druhá tady, i manžel si to tu chválí, akorát už jsem skoro 2 kila nahoře z těch různých dobrůtek, po obědě, po večeři, po aquaforu 😀

macous
14. črc 2011

@tygrisek09 kašli na váhu, já říkám, žiju jen jednou a v dnešní době je život především samá povinost a starost, takže se omezovat např. v dobrém jídle - ani omylem 😀 😀 😀 a jak jsem nakonec ocenila, že jsem nebyla kost a kůže, bylo mi do 16tt tak zle, že jsem spadla o 7 kilo a kdybych byla hubeňour, tak to nemuselo ani dobře dopadnout 😅 😉

tygrisek09
14. črc 2011

@macous mně je váha fuk (bohudík), konečně jsem dosáhla 57 kilo a jsem za to ráda, v dubnu jsem měla 49 kilo, mám opačný problém: dostat kila nahoru, většinou mi jde váha často dolů

macous
14. črc 2011

jo jo, to chápu taky to není žádná výhra, když je člověk hubenej, já mám 172 a před Matýskem jsem měla 63, pak mi zůstali 4 kg nahoře, ale taky žádná tragédie, nakonec jsem za ně byla opravdu ráda 😀