CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
20. črc 2011

@macous tak nám se mates při 6 nemoci vysypal hned den po teplotách......
Tak snad to je opravdu jen viroza neškodná

macous
21. črc 2011

@pikusa to taky doufám, jinak bych se šla asi oběsit 😅 ještě to proberu s mojí dětskou doktorkou, budu jí muset volat příští týden a domluvit Matýskovi očkování Prevenaru, takže jí to budu muset stejně popsat 🙂 a za týden mám taky poradnu...

pikusa
21. črc 2011

@macous hele já jsem asi blázen......ale nic takového já bych asi neřešila..... 😕
jako asi bych se tak nebála.....viroza se dá chytit všude......bud raději v klidu 😉

macous
22. črc 2011

@pikusa díky, díky, díky moc, já jsem totiž na tohle magorka, jsou věci, které dokážu s klidem hodit za hlavu, třeba problémy s penězi, s prací, když se něco nedaří apod., ale jakmile jde o zdraví, tak jsem děsná 🙂

loretana
22. črc 2011

@macous tak to znám moc dobře🙂🙂 ale když tě uklidnilo víc doktorů, už se tím dál netrap!!!!

pikusa
25. črc 2011

Ahojík holky,,,,
tak víkend u Mácháče byl super.....
V pátek jsem byla na UTZ,jedu zase zítra........tak uvidíme,co moje sliznice

loretana
25. črc 2011

@pikusa budu držet palečky, aby byly samé dobré zprávy🙂

pikusa
25. črc 2011

@loretana díky 😵

bee1
25. črc 2011

Ahoj Holky, hledala jsem nějaký odkaz na IUI Podolí a vyskočili jste mi vy. V podolí jsem už byla kvůli imunobilogickým testům s manželem, po několika bichemických těhu a posledním zamlklém těhu v 10tt. ˇUž je to od té doby rok, snažíme se dva. Teď do Podolí chodím za Dr. z gynekologie, která je i endokrynoložka. Už jsem s ní jednou mluvila o možnosti IUI. Ve čtvtek tam jedu na kontrolu se štítnou, která se krásně srovnala a má super výseldky a s plánem na objednání na IUI. Chtěla jsem se Vás zeptat, nevíte jaké jsou čekací lhůty? jde to tam rychle, nebo se čeká několik měsíců, dle volného termínu? A když nejste místní, tak se jezdí jak často na UTZ...atd. Mám vybrané již tři cykly pod clostibegytem, což nijak efektně nepůsobilo, folykuly stejné jako bez něj. Ani jsem ho nepotřebovala můj Dr. chtěl zkusit vše. A tak bych už nechtěla(jakoby "zásobu " pro případné IVF) další clostík, můžou stimulovat i jinými léky? Díky moc za odpovědi. 🙂

loretana
25. črc 2011

@bee1 Ahojky, já jsem IUI měla naplánované, ale podařilo se mi otěhotnět posledním přirozeným cyklem před IUI, právě s Clostylem (+ injekce Pregnylu a Utrogestan)... nemám proto přímou zkušenost, ale řekla bych, že v CARu v Podolí se nedá jen tak objednat na IUI, ale na vstupní návštěvu, kde lékař stanoví postup, jak Vás léčit a "naordinuje" různá vyšetření - u tebe krev, u manžela spermiogram... Možná, že pak hned přijde řada na IUI, ale řekla bych, že těm vstupním prohlídkám a vyšetření se nevyhnete...
Jinak na folikulometrii se chodí cca 11 den cyklu, mě se ale několikrát stalo, že folíky byly malé, musela jsem proto přijít ještě jednou...

tygrisek09
25. črc 2011

Ahoj holky, hurá, po 7 týdnech víme výsledky z genetiky a jsme oba s manželem zdraví 😀 😀 😀 a příští týden na druhou konzultaci do CARu a myslím si, že pak už půjdeme na to

loretana
26. črc 2011

@tygrisek09 no tak to gratuluji, to je úžasná zpráva!!!!

macous
26. črc 2011

Ahoj,

@pikusa Určitě ti sliznice naroste dobře 😵 A co vlastně zuby, už je to doufám lepší?

@loretana A jak ti je, určitě už dobře viď, mě při prvním těhotenství bylo od 12 tt dobře 😀 Strašně to letí, je to až neskutečný, že už jsi 13tt 😲 😵
@tygrisek09 prima 😵 teď už to pojede jako po drátkách, počkáte na první možnou ms a začně stimulka 😉

pikusa
26. črc 2011

Ahojík....tak sliznice roste....ještě musím v pátek jednou a když to bue OK tak v pondělí se jde na věc 🙂

loretana
26. črc 2011

@pikusa tak to je taky krásná zpráva!!! tak budu moc držet palce!!!
Já jdu ve čtvtek na kontrolu po měsíci, na první genetické testy.... musí to být v pořádku, hlavně myslet optimisticky!!!!🙂🙂 já se tak těším, až toho pučmelounka zase uvidím🙂🙂

tygrisek09
26. črc 2011

@macous: 🙂 ted ms probiha, pristi ctvrtek mame druhou konzultaci u Darebneho a kolem 22. Srpna ocekavam ms. doufam, ze do toho uz nic nevleze

tygrisek09
26. črc 2011

@loretana
@pikusa myslim na vas holky, urcite to bude ok

pikusa
26. črc 2011

@tygrisek09 super zprávy z genetiky 😵 ted to půjde jako po másle 😀

loretana
29. črc 2011

holky, tak to dobře dopadlo🙂 máme 7 cm, jednu hlavičku, dvě ručičky, dvě nožičky, žaludek, srdíčko, mozek, všechno je, jak má být... to, co se dá v téhle chvíli odhlait, je v pořádku... to byl teda šutrák, co mi spadl ze srdce🙂🙂 a ode dneška jsem už doma, a to je druhá úleva🙂

pikusa
29. črc 2011

@loretana parádaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀
a já byla dnes na UTZ,vše OK a v pondělí KET 🙂

loretana
29. črc 2011

@pikusa no tak to jsou samé skvělé zprávy!!! Cítím v kostech, že se to podaří🙂🙂 moc a moc na tebe budu myslet!!!

tygrisek09
29. črc 2011

@loretana to je prima zpráva 🙂 užívej si klidu domova

tygrisek09
29. črc 2011

@pikusa určitě to vyjde a přivezete si domů silného bojovníčka 🙂

macous
29. črc 2011

Ahoj holky,

koukám, že je to tady všechno pozitivní - super, mám z vás radost 😵 😵

Já byla v poradně včera a čekáme holčičku 😀 V neděli nebo v pondělí odjíždíme na týden na Šumavu, takže vůbec nic moc nestíhám, peru a žehlím a vařím jak zběsilá, budeme tam v maringotce v dětském táboře, který zítra končí, takže nám tam zůstane táborové zařízení k dispozici 🙂

pikusa
30. črc 2011

@macous holčičku????tak gratuluju moc 😀

tygrisek09
30. črc 2011

@macous velká gratulace k holčičce

macous
30. črc 2011

díky holky, tak budeme mít nakonec páreček, mám radost, protože Maty je celej po tátovi a kdyby to byl druhej kluk a bylo to stejný, tak bych byla doma pořád sama a kluci fuč na kolech nebo někde na skalách, na padáku, na kitebordech apod. super životu bezpečných výletech 😅 🙂 Snad se mi holčička bude trochu držet doma 😀

pikusa
30. črc 2011

@macous jo bude to maminčina princezna.....a máte už jméno????
Já bych u druhého prcka chtěla překvápko 😀

macous
30. črc 2011

@pikusa zrovna dneska jsem jména vypsala z kalendáře a manža mi to dost vyškrtal, takže zůstala Viktorie, Amálka a nebo Leontýnka (měla jsem tam ještě Nela, Ema, Justýna, Agáta) na kluka napíšeme asi Ondřeje nebo Filipa.

pikusa
31. črc 2011

@macous tak leontýnka......to jsem moc chtěla a pořád říkám,jedeme so pro leontýnku 😀