CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

buresinka
10. říj 2008

Mel, to se určitě roztahuje děloha. Buď v klidu. 🙂

V albíku už jsem si Vás prohlédla, tak snad Vás poznám.

m.e.l
10. říj 2008

Já myslím, že takový párek tam jiný nebude. My jsme trochu jako ti dva z Vesničko má středisková! 😀

buresinka
10. říj 2008

😀 😀 😀

m.e.l
10. říj 2008

😠

buresinka
10. říj 2008

Mel, já jen, žes mě pobavila, protože já mám 1,68 cm a manža 1,92 cm. 😀 A kulička jsem také byla, ale když jsme se s manžou seznámily, tak jsem byla zamilovaná a asi 17 kg shodila. Tak se mi moc líbí to tvoje přirovnání.

m.e.l
10. říj 2008

Jo já vím, že jsem tě pobavila! To jsem ráda, kde je ta má představa, že chci udělanýho chlapa, né tlustýho, ale udělanýho. Prostě ke své postavě, no a mám to co mám! 🙂

pikusa
10. říj 2008

Ahoj holky,
Buresinko super zprávy 😀 no a stou reakcí na hormony je to teda u každého uplně jinak....já 75 jednotek a 30 folíků.z toho 23 vajec 😀
A na pondělí budu držet palečky.............já zase budu volat dr.jak dopadla krev......................1,screening.
Mel,píchat ještě bude,taky mívám 🙂

m.e.l
10. říj 2008

pikus, když já bojím pondělka. Snad je mimi v pořádku. Mamka mě furt uklidňuje, že prý proč by nebolo, když mi je čím dál "lépe". 😠

murecka76
10. říj 2008

Ahoj holky,
jdu vás po delší době pozdravit, Berusinko krásné zprávičky. Mel a Pikus vám držím hodně pěstičky ke krásným výsledkům.
Měla bych jednu prosbičku ohledně OPU (brzo co když ještě ani nestumuluji, snad od 29.10.). Co vše mám mít sebou? Košili, přezůvky a župan? A nebo budu muset mít anděla? A taky jsem chtěla vědět jak je to po zákroku, přelezu si sama z kozy na postel? Nejsem totiž žádný drobek a tak mám strach, aby se tam se mnou nemuseli tahat, mám z toho děsnou depku. Ježiš to bude ostuda jestli budou muset někam pro hever. ☹

pikusa
10. říj 2008

Murečko,bačkory a košilku můžeš bud svou,nebo ti dají andělíčka 😀 vezmi si raději svoji 😉
Po zákroku mě probrali,sama jsem přelezla na postel,tu přivezli hned vedle "kozy",odvezli vedle do místnosti,kde se ještě dospávalo.

murecka76
10. říj 2008

Jé Pikus, to jsi mi udělala radost, hned bude veselejší víkend. Manžel si dělá pořád srandu, že tam bude sedět a čekat, aby jim pomohl mě z té kozy dostat. Ježiš to jsem ráda, že se tam se mnou nebudou dřít. Košilku si vezmu určitě svojí a župan asi nebudu potřebovat co? Ale to mi asi setřičky všechno řeknou až bude ten správný čas. Já už plaším a zatím nevím jak budu reagovat. 23.10. jedu na UTZ před stimulkou, tak snad to bude vše ok, a konečně vyndám ten Puregon z lednice co je tam od června. Ten bude teda vychlazený 🙂 😀 . Už 3 dny píchá na pravým vaječníku, tak snad to nebude nějaká cystička, nikdy jsem jí neměla, doufám jen že je to nachlazení. Raději už i spím v ponožkách, protože mám neustále nohy venku, tak abych si nepřidala. Holky já jsem, ale magor co? 🙂

pikusa
10. říj 2008

Murečko,nejsi magor 😀 neboj 😀
Sestřičky ti vše řeknou,neboj,dostaneš i lísteček s instrukcema 😉 no hlavně už aby byl ten Puregon použit 😉

macous
10. říj 2008

Ahoj holky,
Murečko, neboj se, jsou hodní, oni ti pomůžou a vše povědí 🙂
Buresinko - šikulka 😀
Holky, tak já vám to taky musím napsat, snad se v tom nestratíte (Melíku, repete 😝

Já jsem dneska vysmátá jak lečo, a to mi nebudete ani snad věřit, co se mi stalo, moje mila doktrorka se spletla, a odpověděla mi na můj pondělní mail asi omylem znovu, jenže něco jiného. Původní verdikt zněl, počkat na mrchu a pak se objednat na 25 den cyklu na utz před stimulkou. Já je tam od pondělí přemlouvala, abych mohla začít stimulovat hned tuhle mrchu a oni pořád že ne a žádný vysvětlení. No a doktorka mi dneska tim omylem napsala, abych se objednala na tohle pondělí 13 tého, tak jsem tam zavolala a ptala jsem se sestřičky, jak je to možný, že už jim to říkám od pondělí a že jsem tam mimichodem tenhle týden dvakrát byla a ona na mě, kdy mi má přijít ta mrcha, že to stihneme, jenže mě přišla už dneska! Tak jsem řekla, že mě to mrzí, ale že mě teda pěkně naštvali, že se jich prosím o ten utz od pondělka a že mi teď řekne tohle, a že si to teda ještě musím s jejich CARem nechat projít hlavou, no a víte co - budu stimulovat od neděle, když utz dopadne dobře mám, tam jet v neděli ráno, dr. tam má nějakou operaci, tak se mnou pak sepíše protokol a budu stimulkovat od 3 tího dne cyklu, prý to tak jde. Tak mi držte palce holky, budu to potřebovat 😀 😀 😀

pikusa
11. říj 2008

Ahoj holky,
Macous,no to je teda story,ale aspoň že to dopadlo tak jak ty sisi přála 😀 tak teda na zítra na UTZ držím palce a at jdeš domů s protokolem 😉 a hlavně at je stimula úspěšná 😀

murecka76
11. říj 2008

Ahojky, děkuji moc. Macous držím palečky a přeji hodně úspěchů. Po takovém story to musí vyjít. 🙂

pikusa
12. říj 2008

tak co Macous?????????????????jsem zvědavá 😀

macous
12. říj 2008

Ahojky berušky,
tak jsem si bodla hned v autě před CARem, mám po 75 Puregonu 😀 jupíííí 😀 beztak z toho bude zase 30 vajuch - se znám 😀 hlavně aby mezi nima bylo to pravé, které se chytne, nejlépe 2 miminka 😅

Holky, zítra máte koukám veliký den, všem vám držím pěstičky a přeji štěstíčko a zítra podejte hlášení 😉

kalka
13. říj 2008

macous no koukám, že to máš tak trochu akční 😀 tak hlavně, že už stimuluješ 😉 Já jdu dneska .. domluvit se na stimulce... VZP už mi to schválila, tak jsem zvědavá 🙂

vm72
13. říj 2008

Ahoj holky!
Prosám vás,mohla by jste mi některá napsat nějakou meilovou adresu,kde je možné poptat se na všechno kolem IVF ???
Děkuju moc! Věra.

kalka
13. říj 2008

vm72 ahojky.. nic konkrétně ti nedám, ale pokud si na Seznamu dáš do vyhledávače IVF, tak najdeš toho dost a dost.. ale možná nejvíc se dovíš tady na Koníkovi 😉

vm72
13. říj 2008

kalka-děkuju.O IVF toho vím dost (sama si tím procházím),ale šlo mi konkrétně o CAR Podolí.
😉

kalka
13. říj 2008

vm72 no jo no holka jedna.. to musíš formulovat přesně 😀 😀 😀 jejich stránky jsou WWW.UPMD.cz ale víc se dozvíš fakt na koníkovi 😀 😉
Jinak já za sebe.. můžu Podolí doporučit 🙂

Holkýýýýý... já dneska dostala pigáro do břicha.. prej něco jako, že mi uklidní hormony .. že budu procházet jako umělým přechodem, ale že bych neměla mít ty návaly a tak.. to ne... a za 15 dní jdu na UTZ a když bude všechno OK tak hned ten den začínám se stimulkou🙂 A to vychází, že budu 6 DC baj oko 🙂 Divný co?.. tady jste začaly buď 2 nebo 21 DC... ale sestřička mě přesvědčila, že protokolů je několik... né jeno krátký a dlouhý... tak snad bude všechno v pořádku 🙂

MEL asi jsme tě viděla.. došlo mi to až když jsem tě přešla... šla jsi na chodníku kolem mě a manžela.. já měla džíny a černou krátkou bundu a manže černou bundu a pod tím modrou košili a do modra kravatu... ty jsi měla takovou světlou béžovou delší bundu nebo kabátek a tmavě zabarvený brejle....?????? byla si to ty??? 🙂

vm72
13. říj 2008

kalka-No jo,no jsem trdlo... 😅
Díky za odkázek.Já chodím do Sanusu u nás v Pardubicích,ale tak trochu prozkoumávám terény i jinde... 😉

buresinka
13. říj 2008

Ahojky holky, tak mám dnešní kontrolu opět za sebou. Dnes jsem byla u Řezáčové, já jí prostě na chuť nepřijdu.
Byla zase skoro nemluvná, taková divná. Každopádně se mě najednou začala ptát, jestli mám oba vaječníky, ten jeden nějak neviděla a tak mi pěkně zmáčkla břicho, au au to byla bolest. No jinak jsem se toho moc nedověděla, folikuly jsou dnes kolem 15 mm, tak OPU bude v pátek. A co mě nejvíce překvapilo, tak sliznici mi dnes naměřila jen 8 mm. Tak jsem z toho jelen. Ale musím se hodit do pohody, aby to vyšlo.

Jinak jsem potkala a bavila se s MEL, tak ta dopadla dobře, ale více Vám řekne sama.

Ještě jsem se chtěla zeptat, manžel mě nemůže v pátek vyzvednout, tak jsem se domluvila s kamarádkou, ale ta má malé mimčo a bude na mě čekat před budovou v autě. Myslíte, že mě sestřičky pustí nebo musí každopádně někoho vidět, že jde s Vámi?

m.e.l
13. říj 2008

buresinko, mě vyloženě sestřičky neviděly odcházet s manžou, ale koukaly tak nějak divně. Kdyby jsi náhodou chtěla doprovod, tak tam asi budu muset stejnak jet kvůli své blbosti, takže bych ti udělala garde. Jsem tupoun zapoměla vzít si konec neschopenky, abych ho dala své dr. 😠 Zítra tam zavolám a domluvím se se sestřičkama.
Jinak holky, náš prcek má 2,54 cm. Byť Darebák nerad, ale přesto už mě pustil k mé dr. Té jsem dneska volala a jdu k ní v pondělí. Sestřička to napsala zatím jen jako kontrolu, že se pak domluvíme. Jinak mám pocit, že jsem snad i viděla prcka mávat ručičkama, ale jistá si nejsem. 😀

m.e.l
13. říj 2008

Jo Kalko, byla to má osoba. . . .asi. . . Já si tě však nějak nevybavuji. . . . 😒 A to mě mrzí.

buresinka
13. říj 2008

Mel, tak kdyby Ti to nevadilo, tak ráda. Říkali mi, že mě budou pouštět asi kolem 12 hod. Uvidíš, jak se zítra dohodneš se sestřičkami, kdy máš dorazit a ještě se domluvíme, ale moc bys mi pomohla. 🙂

zulik
13. říj 2008

Buresinko, vloni mne taky vyzvedávala kámoška a jen jsem to tak poznamenala ale je fakt, že ona čekala na té venkovní chodbě /co je tam ta TV/ a nikdo se nešel se mnou podívat, jestli fakt nejdu sama. Tak bych to tak nehrotila. Já i zvažovala, jestli bych se tenkrát sama neodvezla autem, mám to jen tak 2 km od domu ale čert ví, co se zrovna může stát a bylo by to na mne.Držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

m.e.l
13. říj 2008

Buresinko, tak dohodnuto. Zítra zavolám do CARu a zeptám se na tu mojí neschopenku, třeba mi ji sestřičky pošlou, ale nevím, až tak jistá si tím nejsem. 😒

buresinka
13. říj 2008

Mel, díky. Uvidíš co Ti řeknou do telefonu, pak se dohodneme.

Zulíku, já jsem jim tam minule omdlela 😀 , tak to budu mít aspoň tentokráte krásně pojištěné. 🙂