CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

hanca..
12. lis 2008

pikusa děkuji a držím ti palečky at to všechno dobře dopadne 🙂

lucijda
12. lis 2008

Hanca Podolí super, my jsme před tím chodili do CAR v Plzni a musím říct, že jsem pociťovala diametrální rozdíl, alespoň pokud mohu můuvit za sebe 😉

hanca..
12. lis 2008

lucijda a můžu se ještě zeptat,když jste přešli co jste podstupovali nebo jaký byl začátek?a ke komu tam chodíš? 🙂

georgik
13. lis 2008

piku: díky 😉 Me jde ted o to, kdyz nas objednam na konzultaci, jestli to mam nejak pocitat, abych byla konkretni den cyklu... aby pripadne mohli rovnou delat UTZ..... nebo proste nas objednam, jak bude volno a pak prijdu na UTZ a pak se stanovi ten protokol.... prave nevim..... hlavne mam pres zimu problemy s pruduskama (zabiraji mi jen velmi silna ATB), tak uvazuju, ze to necham az po novem roce.. co myslis?

macous
13. lis 2008

Ahoj holky,
zdravím všechny po ránu 🙂 .
Kalka, jak je? Je to lepší? 😉
Tak Murečka už nám asi spinká 😵

kalka
13. lis 2008

Ahojky.. tak holky, tak je mi dneska o 50 procent líp.. ale pořád bříško bolí, i když míň.. ale dneska ráno po Utrouši se mi začala děsně motat hlava.. jak když jsem po opici..
Jinak se snažím hodně pít, až se mi z toho zvedá žaludek.. Murecko myslím na tebe!!!!!

macous
13. lis 2008

Kalka, já to měla taky tak, střídej to pití, já pak už nemohla nic jiného než pomerančovou šťávu s vodou 😵

m.e.l
13. lis 2008

Zdar holky,
já mohla pít jen vodu, po všem ostatním jsem měla žaludek nahoře. . .
Mám v albíčku úlovek z aukce, respektive prohrála jsem svoji první aukci, tak jsem pořídila cenu útěchy. 😉

kalka
13. lis 2008

Holkýýýý.. teď jsem volala jsem do Podolí.. tak máme 14 embryjek na ICSI už zmrazených.. a 5 se jich chytlo normoš a ty na mě čekají jak dopadne hyperňák.. a pokud to bude snesitelný, tak mi v pondělí zavedou jen jedno embryjko.. holky já mám takovou radost! 😀 Musím hodně pít hodně pít, aby to vyšlo 🙂

m.e.l
13. lis 2008

kalko no super, to máte mimísů . . . Mateřská školka. . . . 😀

lucijda
13. lis 2008

Kalka tak to je teda superúrodočka 😀 Pít, pít, pít a jestli Tě to nepotká dnes, tak by se to mělo vyhnout úplně, alespň mě říkali, že kritický je druhý den 😉

pikusa
13. lis 2008

Ahoj holky,
Kalka,no jsi na tom úplně skoro jako já 🙂 taky spousta zamražených a 6 na nás čekalo,jak bude mě a jak zvládnu hyperstimulák.1 embryo to ten 5.den vzdalo.Mám radu.......jed si pro to jedno,při mírném OHSS je větší šance...........a pokud to neklapne,nic vlastně neztratíš,kdyby jsi čekala,až odezní a pak si jela pro mrazáčky,vyjde to nastejno....teda snad mě chápeš 🙂 Mě taky nebylo při ET nejlíp a šla jsem do toho a podívej 😀 😀

Georgik,ty už víš,jaký bude protokol??Jestli ne,je to jedno,na kdy se objednáš.Oni ti pak řeknou.A navíc je dobrý,abys byla zdravá víš 😉 s antibiotiky by to asi nebylo ono.Tak se objednej na konzultaci a zbytek se porad,

macous
13. lis 2008

Kalka, tak prima to máš embrijek požehnaně 😵 😵 😵 tak pij pij pij a v pondělí hurá pro toho nejsilnějšího bojovníčka 😉 Piku má pravdu, jsi teď extra nabuzená pro těhulkování 😀

georgik
13. lis 2008

piku: no na poslední konzultaci pred genetikou Žáčková mluvila, ze asi dlouhej, ale to mi nedělala UTZ.....kolikaty den se tam chodi?? 10tý?
kalka: jééé, tolik mimoušů 🙂 tak mačkám palečky 😉

m.e.l
13. lis 2008

georgiku, já byla před stimulací na UZ 21 den cyklu, jelikož tam byla moje milovaná cystička, tak jsem ještě jednou šla 3 DC a hned začala se stimulací.

georgik
13. lis 2008

mel: dekuju 🙂
takze v podstate je jedno, kdy tam pujdu..... a jeste jedna "blba" otazka 🙂 proc vlastne ten UTZ delaji??? 🙂 omlouvám se, ze se ptam, ale ja to fakt nevim ☹
ja jsem si doted "blbec" myslela, ze se stimulovat zacina od zacatku cyklu pokazdy.....🙂

pikusa
13. lis 2008

Georgik,UTZ se dělá kvuli cystám,mě takhle 3krát odložili strimulaci,pořád tam potvora byla 😠
A stimulace nezačíná pokaždé se začítkem cyklu,ale tady myslím nikdo jinou neměl.

kalka
13. lis 2008

Piku.. jak by se projevil ten hyperstimulák????.. sice sestřičky mi říkaly, ať si hlídám jestli se mi nenafukuje bříško, ale když já nrjsem žádnej hubeňour, takže to poznám asi hůř... takže nevím jestli třeba nepřijdou teploty nebo tak.. co myslíš????..

georgik.. já měla taky dlouhej protokol.. a byla jsem na prvním pigáru 22 DC.. pak za 15 dni jsme šla na UTZ.. jestli mám dostatečně nízkou sliznici a jestly nemám cysty... a protože bylo všechno v pořádku tak jsme hned ten den začala s injekcema doma.. ty jsme si píchala 14 dní...

pikusa
13. lis 2008

Kalka,no já ho měla pokaždý a nepoznala jsem to 😒
Hodně by tě bolelo bříško,špatně se dýchá,to břicho se nafoukne...to bys poznala.......
Já poprvé měla tu stimulku stopnuotu,takže jsem se nedostala do stadia,kdy se rozjíždí a podruhé jsem ho zvládla.....přepila jsem ho 🙂
A jestli ti nic není,krom pobolíváví bříška,tak to bude OK 🙂

kalka
13. lis 2008

asi se moc pozoruju..jen se bojím abych něco nezanedbala... tak jestli mi zítra bude zase o něco líp, tak to bude fajn 🙂
jsem zvedavá na Murecku... už aby nám dala vědět jak dopadla 🙂

pikusa
13. lis 2008

No to já jsem taky zvědavá,no mají to taky dost daleko,tak asi spinká.
Kalka,taky mi ještě nebylo nejlíp na ET 🙂

kalka
13. lis 2008

teď jsem si změřila teplotu... a mám 37,3 tak snad to nic neznamená... 😒

murecka76
13. lis 2008

Ahojky, jsme doma. Tak nejsem žádná nosnice vajíček bylo 7, z toho jedno je prý černé, tak mám spíše počítat se 6. Jinak vše ok. Břicho trochu bolí, ale přežít se to dá.

Kalko,jsem moc ráda, že je ti dnes lépe. Tak se opatruj a hodně bumbej a ono to bude dobré. 🙂

lucijda
13. lis 2008

Murecka nevěš hlavu, stačí málo a pořádněj výsledek- není důležitá kvantita, ale kvalita!!! Kalka to je v poho teplotou t není, to je opravdu obr nafouklý břico, bolest kt. by jsi poznala a velmi špatné dýchání.

murecka76
13. lis 2008

Mel, krásná odměna. 🙂 Koukám, že jsme na tom stejně, taky jsem měla 8 folíků a 7 vajec, uvidíme kolik jich zítra zůstane. Jsem z toho dost zklamaná. ☹

pikusa
13. lis 2008

Murecka,to je dobrý počet 🙂 tak akorát přece 🙂 super 😀
Kalka,teplota nic není,neboj 😉

murecka76
13. lis 2008

Holky děkuji, ale jsem ze sebe zklamaná, tak uvidím jak to vše dopadne. 😒

lucijda
13. lis 2008

Murecka neblázni proč zklamaná sakra, co blbneš!!!

pikusa
13. lis 2008

Murecko,prosím,tě,je to ideální počet,6-10 vajíček,to nám říkala embryoložka.To jen já a Kalka jsme nosnice.Máš jich přece akorát-----2do bříška a 4 do mrazáčku.

lucijda
13. lis 2008

Murecko ta holčina co byla se mnou na pokoji měla snad jenom 4 vajucha a te´d je těhule jako fík, takže nesmutni joooooooooooooo!!!! 🙄