CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
25. čer 2012

@darazv no tak moc držím palce.Ano ve středu ráno mám volat jak to vypadá a asi ve dvanáct tam pojedu..tedy pokud budou v pořadku..a kdo Ti to dělal?

darazv
25. čer 2012

@maja1111111 No dnes to tam bolo des vela ludí a transfery jak na bežiacom pase ja som bola o 11.30 boli sme tam tri a hned o 12.30 dalšie tri ženské šli,,sestričky normalne nestíhali ,,nám to robil Darebný a musím povedat že fakt ma prvy krat bolel transfer 😒 ale asi je to dobré znamenie predtym ma to nikdy nebolelo 😀 tak držím palčeky kolko maš mrazačikov a daš si dve?prepač už nemam prehlad 😠

maja1111111
25. čer 2012

@darazv no to tam mají frmol předtím malováním asi ...ikdyž mě otom nikdo neříkal..já mám 5 zamrazených,tak doufám že budou ok...dala bych si 2 kdybych mohla..Jenomže jsem byla na operaci s delohou a oni říkají ,že je to velký riziko 😒 ..tak jen jedno..no musí bojovat 🙂

mabumi
26. čer 2012

@darazv ahooooj 🙂
tak ako sa citis?
mna tak strasne vytriaslo na tej hroznej ceste, dufam, ze to drobci prezili a teraz sa uz obzeraju kde sa uhniezdia 😵

darazv
26. čer 2012

@mabumi Ahoj citím sa už lepšie včera ma to pobolievalo ale teraz je to oki 🙂 neboj určite sa nič nestalo a mimi to nijak neohrozilo,,šla si dnes nakoniec do prace?ja idem vo štvrtok teraz vegetim až mi z toho šibe 😀 drž sa pa

mabumi
26. čer 2012

@darazv ano ja som v praci, ale uz sa tesim domov. lahnem si a budem oddychovat. PN som nechcela a dovolenky mam malo. samozrejme ze by som obetovala aj poslednu keby to malo pomôct, ale 3 krat som len lezala a nic, potom raz som to zas az prehanala a makala som skoro normalne aj na stavbe, tak teraz volim taku zlatu strednu cestu 😀

darazv
26. čer 2012

@mabumi ja tiež volím nebyt doma pretože sa žena na to upína ale prve tri dni su najdoležitejšie tak som radšej ostala doma 😉

mabumi
26. čer 2012

@darazv to je pravda. a hlavne tie prve dni len dospavas, aspon u mna by to tak bolo, lebo som unavena. a to sa da vydrzat aj doma v panelaku 😎 . ale tie dva tyzdne v takom slnecnom pocasi, to by ma aj porazilo 😝

maja1111111
27. čer 2012

@mabumi
@darazv chtěla jsem se zeptat zda dodržujete to ležení a berete vitamíny?

mabumi
27. čer 2012

@maja1111111 ahoj 😉
ja teraz momentalne chodim do prace, ale z prace idem domov a lahnem si. budem to tak robit prve 3 dni prisne, potom z prace budem chodit pozriet aj na stavbu (staviame dom), ale nebudem nic robit - teda tak to planujem 😀
prve 3 razy som naozaj lezala minimalne tyzden a nepomohlo mi to. myslim, ze v tom to nebude. dôlezita je psychika a samozrejme pohoda - nenamahat sa, ale robit to, co ti spôsobuje radost 😉
no a vitaminy beriem kyselinu listovu a to co mi predpisali v CAR. okrem toho som teraz skusila bylinky a dufam, ze sa konecne podari 🙂
ty ides tiez na vklad? drzim palceky 😉

maja1111111
27. čer 2012

@mabumi ahojky jojo za chvilku mám volat a dnes mi to tam mají šoupnkout🙂,mám druhy pokud..poprve jsem opravdu poctive lezela a stejne se to nechytlo ☹ ..v některých centrech prý říkají ,že to leženi ani nemá smysl ,je to náhoda ...já nevím vymýšlím vše možné.ale stejně to asi neovlivníme..taky moc držím palce 🙂

mabumi
27. čer 2012

@maja1111111 tak dnes mas velky den 😉
ja si myslim, ze ked to ma byt, tak to bude. ved ked zena normalne otehotnie, tiez nelezi s vylozenymi nohami hore. naozaj 3 krat som to skusila a nic. 4. krat som sa moc nesetrila a tiez nic 😒 . teraz po praci dospavam a oddychujem, v praci sa velmi nenamaham, tak uvidime
ja verim, ze nam to teraz vsetkym vyjde 😉
tak nech dnes maju stastnu ruku a nech z CAR odides ako tehulka 😉 😉 😉

maja1111111
27. čer 2012

@mabumi jojo to bych si vážně přála 🙂 a kolikáte den jsi?

mabumi
27. čer 2012

@maja1111111 ja som bola v pondelok spolu s @darazv , takze este len druhy 😝 🙂

maja1111111
27. čer 2012

@mabumi tak v pul 12 tam jdu,blbý je že si mužu dát jen jedno...nevím zda to riziko nevezmu a nedam si příště dvě..(měla jsem operaci myom na deloze..tak se doktoři bojí,ale je to nazor od nazoru.a stím jedním je to malá šance... 😠

mabumi
27. čer 2012

@maja1111111 a kolko ti rozmrazovali? ako vyzera embryjko? ja ti neviem poradit, prvykrat pocujem ze po operacii myomu je to take velke riziko s dvomi 😕 . ale tak ak to tvrdia lekari, tak asi ano.
neboj sa, podari sa to aj s jednym 😉

maja1111111
27. čer 2012

rozmrazila 3 a jedno bylo špatné..tak jsem říkala,že musím mit jedno a ona že to jedno zase zamrazí...to tedy pochybuji ,že po dalším rozmrazení bude ok..no ještě tam mám pak dvě...tak ještě jeden ket by pak snad mohl byt 🙂 ještě jdu něco doma udělat tak zatííímmm 🙂

pikusa
27. čer 2012

@maja1111111 držím moc palce....i z jednoho embrya je miminko přece 😵

darazv
27. čer 2012

Holky vy ste sa rozpísali
@maja1111111 držím palčeky,ja neberiem žiadne vitaminy okrem toho čo mi predpísali v CARU 😉 ja prvé tri dni vegetím a zajtra klasika do prace,netreba nič tažké dvíhat inač po troch dnoch možeš fungovat normalne 😉 ja som tiež predtým bola doma a prd z toho iba čo psychika robila svoje a viac som sa kontrolovala a vsugerovala veci 😠

malinka_02
27. čer 2012

@zuzij tak me rekli ze ten tyden malujou a nikdo tam nebude 😠 a to i kdyz sem rikala ze mezitim bude MS a prijdu o cely mesic..me zjistili homocystein a zitra mi reknou z krve v caru co a jak..

darazv
27. čer 2012

@malinka_02 Ahoj ja som bola na transfere v pondelok a som sa pytala sestričky ohladom toho malovania a my povedala že sa bude konat od 9.7 ten tyžden a že to len idú chodbu malovat a že nijak sa nič nemení že sestričky tam budú určite ,,a doktori budu chybat len dva dni tak neviem,,,

malinka_02
27. čer 2012

@darazv @mabumi holky kolik jste si tedx brali volna po opu a pak po et?
@darazv a jake vitaminy ti napsali v caru?
@maja1111111 drzim palecky.

zuzij
27. čer 2012

@malinka_02 já fakt nevím co si o tom mám myslet...ale jak píše darazv. Tak snad to bude o.k a vše proběhne. V srpnu mi vychází MS na dovolenou a tak by to šlo zase až v září. Budu držet zítra palce ať jsou v CAR jen dobré zprávy🙂

malinka_02
27. čer 2012

@darazv tak to je vyborny.. 😖 me rekli ze prave ten tyden se svatkama budou malovat a nic nepujde a at ae objednam od 9 a ze na to casu dost a objednaji me pak a ted pises ze je to resne opacne.ja zase uz 12 muzu mit MS

malinka_02
27. čer 2012

@zuzij ja prave v srpnu tsky nemuzu a uz je to fakt dlouhy v cervnu sme to posunuli ze to nechame na cervenec a ted by to zas neslo a az v zari to uz by fakt bylo moc..

mabumi
27. čer 2012

@malinka_02 po OPU by si mala byt aspon 2 dni doma - minimalne, zalezi aj od toho, ako sa budes citit, kolko budes mat vajicok a tak... niektore zostavaju doma od OPU, cez ET az po krv, ale ak ti je psychicky lepsie v robote, tak chod radsej. len sa netreba namahat, inak je dôlezita hlavne psychika. samozrejme v den vkladu polihovat. ja som na druhy den teraz isla do prace, ale myslim, ze je idealne tie 2-3 dni si oddychnut.
no ak v praci nesedis a robis nieco namahave, tak radsej byt cely cas PN.

malinka_02
27. čer 2012

@mabumi ja sedim ale mam strasnou sefovou furt pi nas rve a vola nam a je to dost psychicky nsrocne ale zase si nrmuzu vzit 3 tydny PN nemam zastup v praci a to by taky silela..ale kdyz zustanu 3 dny po opu to uz pak je hned et ne?

mabumi
27. čer 2012

@malinka_02 no do 5 dni od OPU je ET ak mas predlzenu kultivaciu. vsetci su nahraditelni 😉 . ja som si tiez myslela, ze nie som. ale ked pôjdes na rizikove, tak nebudes riesit, ze nemas zaskok, ci? prvorade bude babo. ak mas psychicky narocnu pracu, tak radsej zostan doma. aspon tyzden po ET. kym sa zahniezdi 😉

darazv
27. čer 2012

@malinka_02 po opu zaleží kolko budeš mat vajičiek ak ich budeš mat viac tak budu robit predlženú kultivaci mne ju robili 5 dnovu takže som mala ET až na piaty den po opu 😉 lieky beriem klasika utrogestan 2-0-2,1x kyselinu listovu a estrimax 3x1 🙂

maja1111111
27. čer 2012

@pikusaděkujiii.... jojo kéééž kdyby 🙂 ,už je tam!,dnes nás tam nechala sestřička ležet hodinu... 🙂