CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
20. črc 2012

@zuzij co znamená dá se to přežít?? Já sem strašnej stresant.. když sem byla před měsícem na operaci močáku tak sem se rozbrečela cestou na sál a nebýt narkozy utekla bych!! A to jako vnímáš koukáš na ně a všechno? A cítíš jak se ti tam hrabou? A prosím tě kolik si měla folíku a vajíček? Tak moc držím palečky at se ti bublinky zakousnou a nepustí!!

darazv
20. črc 2012

@murecka76 tak tfuj tfuj držim silno palčeky 😉 daj urcite vediet jak si dopadla.

darazv
20. črc 2012

@zuzij ahojky zuzi držim palčeky 🙂

zuzij
20. črc 2012

Nechci te strasit, ja proste citila jak se ve mne hrabe a za každé odsate vajíčko jedno pichnuti, ale co by jsme neudělali 🙂 jinak vajíček jsem mela 9 ale 2 mi neodebrali. Takže 7 vajíček a z toho jsou 2 embryjka. Taky držím palečky 😉

maja1111111
20. črc 2012

@malinka_02 no já myslím,že to má každy jinak...já to při odebírání vubec necítila..ale potom mě to bolelo na jedné straně.(.tam jsem jich měla 7 )a na druhe 4.tak mi dala sestřička čípek a bylo to ok...jinak holka co tam semnou ležela ,to vubec necítila a druhé musela dat sestra slabou narkozu měla 35 vajíček.. 🙂

malinka_02
20. črc 2012

@maja1111111 takze ty si taky nemela narkozu?A ses jakoby pri vedomi? Nebo ne?Me treba narkoza vubec nevadi radsi bych sla do ni nez lezet v kachlikach a koukat jak se ve me hrabou..
@zuzij
@maja1111111 holky a meli ste celou dobu stejny pocet? Jestli je treba mozny kdyz sem dnes 9dc mela 6 foliku 16-19 mm a 2 mensi 11mm ze by treba narostli jeste dalsi?

maja1111111
20. črc 2012

jsi při vědomí,dají jen takový oblbovák,jsi jako opilá,motá se ti hlava...ale dlouho to netrvá,je to rychlý zákrok..neboojjj 😉 ..mě spočítal asi 9-10 a nakonec jich bylo 11.... 🙂

zuzij
20. črc 2012

@malinka_02 mě spočítali nejdřív 5-8 vlevo a vpravo byly moc malé. Nakonec jich bylo vlevo 7 a vpravo ty 2,co mi nakonec neodebrali

malinka_02
20. črc 2012

@zuzij
@maja1111111 tak to sem zvedava co z toho nakonec bude..

murecka76
22. črc 2012

@darazv ta prolamovat ledy asi nebudu, dnes jsem 10den po KET a testík je sněhobílý 😒 ☹ , to s Terezkou už jsme tam měla slabounkou čárečku 😉 😉

darazv
22. črc 2012

@murecka76 to fakt? bože to mi je luto ale nadej tam ešte je,,aké ti vkladali embryjka?a máš ešte dake zmrzlinky?

murecka76
22. črc 2012

@darazv Byly to 2morulky 😉 . Už nemáme žádné mrazáčky, měla jsme jen 2. No uvidíme jestli půjdeme do dalšího IVF na podzim. Po porodu jsme řekla, že už né, ale teď mi to zase šrotuje v hlavě 🙂 .

malinka_02
22. črc 2012

@murecka76 jé to mě mrzí, ale třeba je ještě brzy..

darazv
22. črc 2012

@murecka76 fuuuha tak morulky su kvalitne ale som stále nazoru že nejde ani tak o kvalitu ako o osude tam niekde hore,,ja som mala aj morulky aj blastocysty a prd z toho kamoška mala na prd embryjka a je tehula,,mne to ivf príde niekedy jak loterie,,,každopadne ti prajem aby sa stal zazrak a mala vytužene // 🙂 maš ist aj po 14 dnoch na krv?

murecka76
22. črc 2012

@malinka_02
@darazv děkuji moc, já vám přeji ať už to loterii vyhrajete 😉 😉 😉 , je to určitě o štěstí !!!! My už to jedno štěstí doma máme, tak jsme si myslela, že to nebudu tak prožívat, ale mrzí mě to. Vám to moc a moc přeji všem snažilkám, je to boj!!!!

@darazv jojo ve čtvrtek pojedeme na krev 😒

darazv
22. črc 2012

@murecka76 dakujem si zlatá 😉 na krv pojdeš niekde u teba nie?ked maš CAR tak daleko od seba,,

murecka76
22. črc 2012

@darazv nene pojedeme do Podolí 🙂 🙂 🙂 , potřebuji i recept pro případný úspěch 🙂 🙂

pikusa
22. črc 2012

@murecka76 sakra holka.....třeba ještě není nic ztraceno......doufám že se // ještě ukážou
no já taky myslela jak to bude zase hned a prd....3 KETY a prcek nikde

malinka_02
23. črc 2012

Uz sem doma.Analgosedace se dala sice sem na sale videla vse a citila jak sou ve me ale zas sem pak nespala vubec.Spodek me hrozne boli hlavne pri vstavani. takovy tlqk i vzadu v zadech k zadku..Mela sem 6 foliku a 6 vajicek.Ale pry nejhorsi spermiogram co sme kdy meli pry sou tam leukocyty tak ho posilaji do laborky a pripadne by mm dostal ATB vubec nevim co to teda znamena...Zitra mam volat kolik se oplodnilo.Ta holcina co byla se mnou mela 16 tak ji vse rikali davali rady tak sem si rikala ze se chovaji jak kdybych byla bez sance..

zuzij
23. črc 2012

@malinka_02 No a přesně to jsem měla taky nejvíc to bolelo při lehání a vstávání. Navíc já si myslím že 6 vajíček uplně stačí když mezi nimi bude aspoň jedno které se uchytí v bříšku ne 😉 Budu držet palečky aby se co nejvíc oplodnilo a hezky vyvíjelo.

malinka_02
23. črc 2012

@zuzij no jasne 1 mi staci kdyz to bude sampionek ..

malinka_02
23. črc 2012

Dneska sme tam byly dvě a byly tak s námi 2 holky na nativ. Teda s náma.. Oni stimulovali jen velmi nízkou hladinou hormonů a šli na OPU bez narkozy Prostě si už vyčerpali všechny pokusy a nemajé finančně na to. Ta jedna si s náma povídala,šla zaživa a pak tam strašně jásala že má 3 folíky, protože to je při nativu obrovský uspěch. Tak sem si říkala že doufám, že to nezažiju jít na nativ .
A kecaly sme s tou druhou holčinou, minule měla jen 6 folikul ale OHSS že nedošlo ke KETU měla 3 embrya - 1 pomalejší - to nepřežilo rozmražení a když jí dělali KET tak jim to nešlo takže ho nezavedli, poslali jí na rozšíření děložního hrdla a pak druhý KET jenže to poslední embryo bylo 2x rozmražené takže to stejně nevyšlo.. A tak sem si dnes řekla o zmražení každého zvlášť pokud bude co mrazit.

luca119
25. črc 2012

prosím Vás o info. Hledám nejlepší a finančně dostupnou variantu. Nevíte kolik stojí IVF včetně odměny pro dárkyni?
děkuji
Lucka

malinka_02
25. črc 2012

Holky prosim vas krvaceli ste po opu??? Ja mela opu v pondeli a dnes sem zacla spinit.Spis tmave.Bricho me bolielo v pondeli hodne, vcera lepsi a dnes je to jak na MS ale sem jen 14 dc a mam utrogestan.. Mam strach!

zuzij
25. črc 2012

@malinka_02 ahojky já jsem spinila pouze v den OPU. Další den už to bylo o.k

maja1111111
25. črc 2012

@malinka_02 já taky jen v den OPU a fakt malinko

malinka_02
25. črc 2012

@zuzij
@maja1111111 no ja predtim vubec a dnes.Nemam to ani na kalhotkach jen kdyz se utru tak jakoby vytok nebo hlenik ktery je naruzovely..Mozna je to z toho ze chodim do prace..Ja mam strach..A rikali vam ze spineni je normalni?

zuzij
25. črc 2012

@malinka_02 o spineni mi nikdo nic neřekl. Takže jsem se taky zdesila. Ale do druhého dne to přešlo

malinka_02
25. črc 2012

@zuzij jenze 2 dny po OPU to uz neni podrazdenim..