CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

darazv
8. říj 2012

@maja1111111 ahoj tak potom šup šup so spravičkou 🙂 ty si mala imuno v podoli?ja som mala vysledky po necelych troch tyzdnov,,,

maja1111111
8. říj 2012

@darazv jojo napíšu 🙂 ..asi nějak nestíhaj 😒

sofie1974
8. říj 2012

takže jsi tam byla před 4 týdny a ještě to nemají? Zrovna jsem našla svoji kartu z minula, to bylo 3 týdny a měli to. Ach jo. Pískni výsledky🙂

malinka_02
8. říj 2012

@petulet tak drzim palce,aha..
@janaved a vysel ti KET nebo druhe IVF?

malinka_02
8. říj 2012

pry jim odesla doktorka na materskou a je tam ted jen jeden doktor tak vubec nestihaji..me objednali az za 2mesice..

petulet
9. říj 2012

Ještě se optám dodržovaly jste klidový režim? Já mám 2,5 letýho synka,tak to moc nejde 🙂 .Mě bylo řečeno, že ani sex do těhotenského testu a i 1 trimestr, kdybych otěhotněla. Jak jste to měly vy?

sofie1974
9. říj 2012

@petulet
já si tedy myslím, že když se má embryjko chytit, tak se chytí, ať ležíš nebo ne. Jediné, co jsem dodržovala-nic těžkého netahat, i když s malým to asi tak úplně nejde, viď?A nesexovali jsme

petulet
9. říj 2012

@sofie1974 no tak naštěsti malej nějak tahat nechce. To se snažím taky nic netahat. No sex se musí taky oželet 🙂 ,ted je důležitý,aby se chytlo emryjko.

malinka_02
9. říj 2012

@petulet my teda vubec nesexovali a 3 dny sem se snazila polehavat..

pikusa
9. říj 2012

@petulet je až ted mi došlo,že si píšem i na e-miminu 😵

mkuki
9. říj 2012

Dobrý večer všem. Dnes jsme byli s manžou v Podolí na genetice... říkali výsledky za 8 týdnů, což je tedy až 4.12... tedy to je dlouhá doba, mudra Řezáčová pravila cca 3 týdny... Prý mi přijde email, že si mohu pro výsledky, tak uvidíme.
poté klasice IVFko s ICSI. máme špatné spermio.

sofie1974
9. říj 2012

@mkuki
Já jsem měla genetiku cca za měsíc-asi jsou nyní delší doby...Jinak jdu taky v prosinci (doufám) na další pokus, tak se třeba potkáme🙂

darazv
9. říj 2012

@mkuki ahojky sice je táka doba na vysledky ale možu ti prist na mail aj skor mne prišli po 2 tyzdnov 😉

darazv
9. říj 2012

@maja1111111 mojka tak ako som nedočkava 😀

petulet
9. říj 2012

@pikusa a jo,syn Matyášek, no já jsem na diskusi i na e-mimino 🙂

adriene
9. říj 2012

@mkuki ahoj, meli jsme to stejne. Nakonec nam zadny mail nedosel, tak jsem si volala a objednali nas zas cca za 14 dnu na sezeni ohledne sdeleni vysledku. Jen si nejak uz nevybavuji, zda yly vysledky za 4 nebo 6 tydnu... ale 8 urco ne, teda 😒
Tez jsme meli kvuli spatnemu spermiu IVF s ICSI. Tak drzim palce 😉

malinka_02
10. říj 2012

@mkuki ja mela vysledky driv ale zase me poslali jeste kvuli trombofilni mutaci na dalsi vystereni takze se to stejne natahlo..

malinka_02
12. říj 2012

Tak sliznici mam krasnou 8mm ovsem chybi dominantni folikul!!!Tak ze je jeste malinkata moznost ze by se jeste vytvoril ale uz sem 10 dc takze tezko..mam pro jistotu prijit v pondeli..A pry kdyz budou 2 cykly anovulacnitak nasadime hormony..Ja se snad miminka nikdy nedockam..

darazv
12. říj 2012

@malinka_02 aku si mala velkost folikulu?

malinka_02
12. říj 2012

@darazv to mi vubec nerekl..jen rovnou ze zeny mivaji anovulacni cykly zr to je normalni..a kdyz sem mu rekla ze chci imunologii tak se smal ze to mam z internetu..

darazv
12. říj 2012

@malinka_02 nedaj tam este je uvidis v pondelok 😉 mne sa to tiez stalo a ked som prisla o dva dni tak mi povedal ze transfer bude 😉

malinka_02
12. říj 2012

@darazv tak budu doufat..dekuju..

sofie1974
12. říj 2012

@malinka_02
ale vidíš, sliznice je, zlatý kontryhel🙂 Uvidíš v po, já to vidím pozitivně!

malinka_02
12. říj 2012

@sofie1974 ja pila kontryhel vzdycky a mi ule byla 7mm i s nim ..tentokrat sem jedla i pila jeste grepy .. Hele jestli to nepujde tak to bylo takovych vyhozenych penez 😠 A celou dobu beru anopyrin a prednison mesic ..

petulet
12. říj 2012

@malinka_02 Taky držím palce, at máš vše oki

malinka_02
14. říj 2012

@petulet dekuju moc..ted sem zaspinila jasne cervene tak fakt nevim co to proste je jsem teprv 12dc..

petulet
15. říj 2012

@malinka_02 Špinění by prý vadit nemělo.To se nikdy stává,když se zavrtává emryjko. 🙂Já jsem dnes 7 den. Držím moc palce. Kdy jdeš na test? Já jdu za týden.

mkuki
15. říj 2012

adriene ahoj děkuji za odpověď, nu mě brali dvě zkumavky a manžovi jednu... mám poznamenáno v kalendáři, kdy si volat... a ....to čekání je všude stejné...
I my budeme mít IVF s ISCI jedno IVF mám za sebou (rok 2008), tedy vlastně né celé, ne po odebrání vajíček se nedalo nic oplodnit... chybný výběr CARu... (Gest) a přístup doktorů kalamitní. (já neovulovala skoro vůbec..)
nyní jsme si slíbila jeden pokus (tedy i manželovi, neb kdyby šlo jen o mě, tak sasi do toho nejdu, ale moje výsledky a ovulace se hodně změnila 🙂 🙂 takže doufám, že vajíčka budou redy 🙂

mkuki
15. říj 2012

@malinka_02 ahojda, moc ti přeji aby vše dobře dopadlo. První moje snažení o miminko bylo na přelomu roku 2007/2008 kdy jsem vysadila po svatbě antiko... a vidíš dnes máme podzim 2012... hukot jak to letí. Zatím mám za sebou jeden částečný pokus IVF.. a pak jsem na to tak zanevřela, yla jsem v Gestu a já měla špatné výsledky, nepravidelná MS, anovulační cykly... a manža má pomalé spermie..
Za poslední dva roky sjem i zhubla MS je pravidelná ovulace také, podle hormonáního profilu a kultivace mám vše OK, nyní tedy náběr na genetiku a...... uvidíme co dál.. Vidím to tak, že jestlise něco dozvím ještě letos bude to úspěch... a po Novém roce asi konzultace u Řezáčové, mám se s výsledky genetiky objednat cca mezi 24-26 dnem cyklu,, podle délky cyklu... takže disi to nyní píšu, mnbe cyklus mám 28-31 dní jak kdy...
M.

malinka_02
15. říj 2012

@petulet ja ale cekam jesi budu mit folikul abych mohla jit na KET sem 12dc teprv a tak me se nema co zavrtavat..