CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
20. čer 2008

Víš co.. zavolej tam a klidně se nech objednat na nejbližší termín.. klidně můžeš projít první konzultací aniž by si měla hotovou imunologii.. ! A na tý konzultaci pak doktorce oznámíš, že v září jdeš na imunologický vyšetření! Neváhej a volej! alespoň to budeš mít už rozjetý 😉 na první konzultaci se stejně nic dít nebude.. jen tvoje stěry a popovídání .. pokud půjdeš na IVF, tak se k tomu stejně dostanete až tak při třetí konzultaci a když uvážím, že konzultace jsou od sebe skoro po měsíci, tak šup šup a volej🙂

Darebný je supráckej a uznávanej a Řezáčová taky! Takže je jedno ke komu z tědlech dvou! Hlavně ne Žáčkovou... 😠

kalka
20. čer 2008

ještě ti pošlu tel. kdyby si nevěděla..

Tel.: 296 511 130

buresinka
20. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem si Vás dočetla, nějak jsem od toho minulého týdne neměla čas. Aspoň jsem nesmutnila.
Maktor, je mi moc líto, že to takto dopadlo, ale držím palce na příště a hlavně se říká, že když tělo jednou otěhotnělo, tak to jde příště znova, protože si to pamatuje. 🙂

Když nad tím přemýšlím, tak to moje si nějak dobře pamatuje to netěhotnění. 😀 Ale prostě to musím zlomit.

Pikusko, je fajn, že dopadla kontrola dobře a můžeš jít do stimulace.

No a teď já. Ve středu jsem byla v Podolí, byla jsem u dr. Bahníkové, byla super. No každopádně jsme se dohodly, že když už stejně musím mít dárce, tak zkusíme 2-3 inseminace,protože je tam pořád aspoň nějaká šance než nulová doma, a 2.IVF by pak mohlo být na přelomu srpna/září. Aspoň si užiji léto. No a tak jsem dostala Clostilbegyt a dnes jsem byla znovu na UTZ, zase u Bahníkové a vše bylo v pořádku, tak jdu v pondělí na inseminaci. 🙂

maktor
20. čer 2008

Ahoj Buresinko, dík za povzbuzení 🙂 Já abych toho neměla málo, tak jsem v úterý večer (5.den po revizi) jela do Podolí na pohotovost. Začala jsem dost krvácet a hodně mě bolelo břicho. No a rovnou si mě tam nechali a ještě v noci mi dělali 2. revizi ☹ Teď už jsem doma a snad to už konečně bude dobrý.

Držím palce ať vyjde IUI. My teď musíme mít 3 měs. pauzu a pak 2.IVF ( žádný mrazáčky nemám) .

kalka
20. čer 2008

buresinka - ahojky.. 🙂 já jdu na UTZ 30.06... to budu 11. DC, tak jsme zvědavá kdy půjdu na samotnou IUI.. 24.6. budu 5 DC a začnu brát clostilbegyt do 9 DC .. pak jdu na ten UTZ a ještě by mi měli píchnout Pregnyl.. ten mám doma v lednici.. Nevíš kdy mi ho budou píchat?.. A jde se ještě na druhý UTZ nebo už při tom prvním mi stanový kdy mám přijít na IUI???? 🙂

buresinka
20. čer 2008

Kalko, tak ten clostilbegyt mám stejně jako Ty. Akorát s tím rozdílem, že já jsem byla na UTZ už dnes 7. den. Mám posunutou ovulaci, tak na 10-11 den cyklu. No a zítra jdu v 19 hod na Pregnyl a v pondělí je v 11 hod inseminaci. No a to budu teprve 10. den, tak koukám, že mi tentokráte vychází ovulace na 9. den. Byla jsem tedy vlastně jen na 1 UTZ. No ale to spíše záleží na tom, jak poroste folikul.

remor
23. čer 2008

Kalko, jsem na tom úplně stejně jako ty. Zítra budu 5. DC a začnu brát Clostil. 30.6. jdu na ultrazvuk (třeba se potkáme 😉 ) My zatím zkusíme (přes prázdniny) plánovaný pohlavní styk. Máme se rozmyslet právě do 30.6. Ale zatím nevím, kdy mi probíhá ovulace, tak proto se nehrnu do IUI. Nejprve zkusíme plánovaný styk a na podzim bychom šli do IUI.

kalka
25. čer 2008

remor

no mi měli plánovaný styk necelý rok.. a prd prd.. takže už se nemůžu dočkat IUI🙂 Já mám být na UTZ ve 12:30
tak jestli jdeš taky tak nějak, tak se třeba setkáme🙂 Když uvidiš na krátko ostíhanou tmavovlasou kudrnatou holku s čelenkou v hlavě.. tak to jsem já.. 😉

pikusa
25. čer 2008

Ahojky holky 🙂
Maktor,tak to špatný už máš ted za sebou a jdeš jen do toho dobrého 🙂
Jinak holky,ještě 2krát do práce a prázdniny 🙂 🙂 se těším,i když nemám plány,teda kromě práce na mimi,pokud vše dobře dopadne.1.7.tam jedu a uvidíme 😉

kalka
30. čer 2008

ahoj holky🙂 Dnesk jdu na ten UTZ.. nevíte jestli ho dělají v tomto případě vnitřkem nebo jen přes břuch?.. nebo obojí?.. 😒 😉

pikusa
30. čer 2008

Ahojky holky 🙂
Kalko,tak já jdu zítra na UTZ a dělají je vnitřkem 😉 myslím,že tak to bude i u tebe,tak pak písni,jak jsi dopadla a držím palečky 🙂

kalka
30. čer 2008

pikusa .. jasná páka 😉 dámvědět 🙂 doufám, že mi folíci hezky rostou..

pikusa
30. čer 2008

Kalka,tak to já taky doufám 🙂 že tam budeš mít krásnou urodičku 🙂

kalka
30. čer 2008

chce se mi dneska nějak spát, ale už počítám minuty kdy vyrazím do Podolí🙂 Dělám na Budějárně, takže to mám kousíček.. hrozně se těším 🙂 magor no 😉 😀

remor
30. čer 2008

Kalka, já jdu na UTZ ve 13:00, takže se tam pravděpodobně potkáme 😉 Já jsem krátkovlasá, zrzavá

kalka
30. čer 2008

remor
no jo.. tak to jdeš asi po mně 😉 tak tfuj tfuj tfuj ať nám tam vidí jen to nejlepší 😀 Možná semnou půjde i manža.. i když nemusí.. ale jsem ráda, že se chce všeho zůčastňovat... ale asi ho nechám v čekárně 😎 ale až budu mít mimiska v bříšku, tak to ho už v čekárně nenechám 😉 🙂

remor
30. čer 2008

Kalka, také chodím s manželem, ale dnes jdu sama. Říkala jsem si, že k Ultrazvuku není potřeba a má dnes práci mimo Prahu, tak by to bylo komplikované 😉 tobě také tfuj, tfuj....

kalka
30. čer 2008

My děláme spolu v jedný firmě.. a máme to kousíček do Podolí.. tak uvidíme.. jestli mu do toho něco nevlítne.. 😉 Jak ti je po tom Clostilu?.. já jsem na facku... a přičítám to teda tomu ..

remor
30. čer 2008

Po Clostilu jsem nezaznamenala žádné změny, ale možná to bude tím, že jsem vůůůůbec neměla čas se pozorovat. Měla jsem plno práce, takže jsem nevnímala, že něco beru a zda je něco jinak. 😉

buresinka
30. čer 2008

Ahojky holky, tak teď už asi sedíte v čekárně a čekáte na UTZ. Každopádně držím palečky, ať dopadnete dobře.

Kalko, mě po Clostilu nebylo také moc dobře, ale vliv na počet folikulů to nemělo.

Pikusko, tak Ti moc držím palečky na zítřek a hlavně Ti závidím prázdniny. 😎

kalka
30. čer 2008

tak jsem zpátky🙂 levý vaječník prej reaguje výborně... ale va středu v 10:00 hod. jdu na druhý UTZ.. to už budu 13 DC takže tak no🙂 ale jsme spokojená, že reaguju 😀 A Dr. Darebný měl zase sluníčkovou náladu, takže paráda🙂

remor co ty????.. jak si dopadla???.. když jsem s manžou odcházela, tak jsme úplně zapomněla pořádně koukat jestli tě někde neuvidím ☹

pikusa
30. čer 2008

Kalko,tak super 🙂 no zase se mineme vid 🙂
Holky závidím,že to máte kousek,já dalekoooooooooooo ☹

remor
30. čer 2008

Kalko, já jsem se rozhlížela, jestli tě uvidím, ale myslím, že jsem se nepotkaly. Přišla jsem až ve 12:50 a v čekárně už byla pouze jedna žena. Já jsem dnes byla u dr. Řezáčové. Píchla mi Pregnyl a bylo mi řečeno, že se máme dnes a zítra snažit, tak provedeme 😉 🙂 🙂 🙂

Pikusa, Do Podolí to mám z domu asi 15 min. pěšky. Bydlím blízko Pražského povstání 😉 Takže, to je super.

pikusa
30. čer 2008

Remor,tak se teda řádně snažte 🙂 😉
No 15 minut?Nádhera 🙂 🙂 Já jedu zítra ráno v 8,abych tam byla v 10 😒

kalka
1. črc 2008

Dobré ráno holčiny 🙂

remor .. tak to jsme se minuly... já jela busem 148 od Podolský Vodárny 12:45... ........Přišla jsem na UTZ od 20 min dřív a za chvilečku jsem hned šla.. Než jel bus, tak sem zaběhla do toho vetešnictví jak tam je pod zastávkou.. tam bych nakupovala jak vzteklá 😀

Jinak já bydlela ve Dvorcích než jsem poznala manžu a šli jsme mimo Prahu🙂 Takže jsme skoro sousedky 😉 🙂

pikusa ....tak dej vědět jak si dneska dopadla 🙂

remor .... tak se hezky snažte.. ráno vpoledne večer 😉

kalka
1. črc 2008

Holčiny jak to chodí ten daný den v Podolí při IUI????.. chlapy chodí třeba o dvě hodinky dřív, aby mohli zpracovat ty jejich spermíky a pak teprve jde po nějaký době se dostavím já, aby mi je zavedli?.. Jak to je časově??????.. dělají to jen ráno nebo i odpoledne??? 😒

buresinka
1. črc 2008

Dobré ránko holky. 🙂

Kalko a Remor, je fajn, že jste dopadly dobře.

Remor Vy se hezky snažte a snad to budeme mít ten kýžený výsledek. 🙂

Kalko, já jsem byla na inseminaci v 11 hod a byla tam ještě jedna paní. Dělá jí doktor normálně v ordinaci, akorát nevím, jak je to s tím chlapem. My máme dárce a tím pádem toto nemusíme řešit. Ale asi tam bude muset určitě přijít dříve, aby připravili spermijky.

Pikus, držím palce, ať to dobře dopadne a Ty budeš konečně moci znovu stimulovat. 🙂

Jinak já také bydlím docela blízko Podolí. Mám to ze svého bydliště asi 20 min šestnáctkou. Tak je to super.

kalka
1. črc 2008

buresinka v ordinaci?... a to si tam pak ležela půl hodinky?..

buresinka
1. črc 2008

Kalko asi 15 minut. A bylo to úplně v pohodě. 🙂

kalka
1. črc 2008

v ordinacei na koze 15 min..jo?.. 😝 rozzabená 😅 bože bože 😅 😀