CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
15. říj 2012

@darazv a to si je sama poprosila o lecbu? Ja kdyz rekla jen o imunologii tak mi rikal aa vy ste byla na internetu..

sofie1974
15. říj 2012

@petulet
Nech to na krev

petulet
16. říj 2012

Asi ano. Už zbývá 6 dní do krve. Tak to nechám.

sofie1974
16. říj 2012

@petulet
Tak držím palečky, ať to tady vyjde🙂

petulet
16. říj 2012

@sofie1974 Děkuji. Je to drama, to čekání 🙂

adriene
16. říj 2012

@petulet Také jsem byla rovnou na krvi, bez předchozího testování... 😉 budu držet palečky 🙂

sofie1974
16. říj 2012

@adriene
Adrienko, ty čekáš ty jednovaječný dvojčátka, viď? Jak zvládáš těhotenství? Chodíš ještě na kontroly do Podolí?

adriene
16. říj 2012

@sofie1974 Jojo, jednovajky. Těhotenství... prvních 15 týdnů náročných (extrémní zvracení, nevolnosti, migrény), teď už je to o poznání lepší. Do Podolí chodím stále, do 2 týdne jsem chodila do CARu, pak mě převedli do prenatální poradny... tam je zatím péče taková nijaká... představovala jsem si to více profi 😉 A časté UZ, po 14 dnech... zatím je vše OK 🙂

petulet
16. říj 2012

@adriene Děkuji. Držím taky palce , aby jsi měla pohodvý těhotenství. Opatruj se.

darazv
16. říj 2012

holky novinka u nas 😀
Celkový počet spermií: 50 milionů
Počet živých spermií: 70% živých spermií
Pohyblivost: 60%
Koncentrace spermií na jeden ml: 80milionu na ml
Takže profertil zabral na vybornu priatel ma spermiky v poriadku tak už len načasovat ovulku a šupky na to profertil ideme objednat zase aby boli spermiky ešte kvalitnejšie 🙂

petulet
16. říj 2012

@darazv Tak to je super zpráva. Ať ti vše dopadne co nejlíp 🙂

malinka_02
16. říj 2012

@darazv to je skvely!!! A to ti predepsali v CARu?

darazv
16. říj 2012

@malinka_02 prosím ta v caru?tam ma hned hrnuli do 2ivf ale ja som si povedala nie ,,,tak som bola u svojej gynekologičke a tá mi odporučila tie tabletky pre priatela tak som si povedala prečo nie?objednala som ich cez net vyjde to levnejšie a vysledok stál za to 😀 sice tie lieky na tri mesiace stojí 3000kč ale nelutujem pretože pri 1ivf som vysolila 40 000kč 😠 a moje telo bralo to svinstvo 😠 a vysledok bol nulovy,,,teraz to necham na prirode,,,ked sme boli dnes na odbere tak hodku na to sme mali prist pre vysledky tak sme prišli a doktor hned z chodby kričal - je to vyborne toto som nezažil ten profertil idem odporučat prekvapil ste ma!!!tak sme kukali jak kukučky na neho a povedal ziadne ivf prirodzene!!! 😀

malinka_02
16. říj 2012

@darazv tak to je perfektni... No prave nekdy si rikam jestli fakt v podoli delaji co maji,ale vis myslim ze kazda co se ji nepovede na svuj car nadava a kazda co se povede ho chvali..

darazv
16. říj 2012

@malinka_02 ano to maš pravdu ja na podolí nenadavam len som dost sklamana 5 neuspesnych transferov ta poznačí a zmena CARU by bola nie kvoli nespokojnosti ale kvoli zmene a nadeji že niekde nanonovo začat 🙂

malinka_02
16. říj 2012

@darazv jo to mas pravdu.. A zmena taky dobra..me staci i to zklamani kdyz k transferu ani nedojdeme natoz pak z transferu..

darazv
16. říj 2012

@malinka_02 ja sa vidim strašne v tebe presne som bola jak ty pred rokom ked začalo moje ivf bola som z toho vsetkeho sklamana hnala som sa bola som netrpezliva riešila som každu prkotinu až jedneho dna prišiel dáky blok a ja som si začala uvedomovat že necham to na osud čo sa má stat stane sa,,, prestala som sa mučit a začala som žit a verit tomu že raz príde ten den D a je to i dodnes ,samozrejme niekedy prídu na mna stavy hlavne ked vidim jak moja dalsia kamoška je tehulka alebo vidim daku reklamu s mimnkom ale viem sa nad tym povzniest,,verím verím a dufam nič iné mi neostava a telo potrebuje byt kludné a nie nevyrovnané 😉

malinka_02
16. říj 2012

@darazv ja vim..taky se uznobcas citi dost rezignovane,ale rekla sem si ze kdyz ma ket uspesnost 25%tak by jeden ze 4mel vyjit a zbyvaji mi 2mrazacky tak tomje dohromady 4cykly a snazim se jesty ty 2pokusy dat a verit ze statisika nebude lhat! Ale pak asi budu taky na dne kdyz to nedopadne..ja uz nemM zadnou netehotnou kamaradku jen ty co maji nebo cekaji druhe deti..tak uz dalsi zklamani aspon nebude 😉 A ty jeste mas mrazacky?

darazv
16. říj 2012

@malinka_02 mala som ešte jedneho mrazačika ale som to nechala tak 😒

malinka_02
16. říj 2012

@darazv no ja se taky bojim az tam bude posledni 😒 Treba ted me mrzelo ze sme dali 2 to zklamani po neuspechu se 2 bylo tezsi..

darazv
16. říj 2012

@malinka_02 neboj bude to v poriadku 😉

malinka_02
16. říj 2012

@darazv no doufejme že se jednou dočkáme..

pikusa
17. říj 2012

@malinka_02 hmm tak jsem mim o statistiky....4 KETY a nic...... 😠

pikusa
17. říj 2012

@darazv super výsledky.....to je paráda...
Holky k těm CAR......ono to asi vyjde všude stejně....si myslím....
něco je někde fajn,něco je zase blbě......asi si nevybereme

malinka_02
17. říj 2012

@pikusa no taky sem si rikala ze doufam ze nejsem ten pripad co dorovnava ty statistiky za ty holky kterym vyjde 1.pokus.. taky si rikam ze to bude vsude neco..

sofie1974
17. říj 2012

Holky, máte tady některá polycystický vaječníky (PCO)? Potřebovala bych některé kroky léčby prokonzultovat🙂

maja1111111
17. říj 2012

@darazv moc gratuluji k vysledkum 🙂

petulet
17. říj 2012

@sofie1974 ano já mám tento problém. 🙂

sofie1974
18. říj 2012

@petulet
Chtěla jsem jenom vědět, jaký jsi měla protokol a zda jsi absolvovala laparku nebo drilling vaječníků, respektive jak jsi i reagovala na hormony? Neměla jsi hyperstimulák?

pikusa
18. říj 2012

@sofie1974 taky mám.......
se špatným spermiem jsme šli rovnou do IVF/ICSI......
a první stimulaci mi stopli před odběrem vajíček....OHSS a strašně moc folikulů...
Další stimulka začala na nízkých dávkách....od 2DC 75 jednotek Puregonu......pak poslední 4 dny 125 jednotek a stejně 31 folikulů.......