CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

sofie1974
18. říj 2012

@pikusa
no, to je u mě podobné, řeším, zda mám jít v prosinci na 3 IVF, ale bojím se právě těm strašně moc folíků, já měla při 2IVF 42, takže si myslím, že jsou pak vajíčka nekvalitní, když jich je tolik. No, tak asi skončím u toho nativu.

murecka76
18. říj 2012

Ahoj holky, tak vám jdu říci, že i zázraky se opravdu pořád dějí. Po IVF ISCI máme zdravou 3.letou holčičku, v červenci jsem po neúspěšném KETU, než jsem šla na KET měla jsme 2 anovulační cykly, takže následoval KET s pomocí Estrimaxu, ten nevyšel a my už neměli žádné mrazáčky, tak jsem si řekla, že to už prostě řešit nebudu a Terezka, že se podařila na podzim, tak to zvážím a když tak půjdeme ještě na jedno IVF. Začali jsme chodit do školky a nástup se nám moc nevydařil a já si řekla, že tohle už teda nikdy zažívat nechci a do IVF už nejdu. MS pořád nepřicházela a já to neřešila , říkám to jsou nervy , až po 3týdnech jsem si udělala test a oni tam //, dnes jsme byla na UTZ a krásně nám tluče srdíčko a já ukončila 7tt. Nějak pořád tomu nemůžu uvěřit, ale zázraky se opravdu dějí. Moc moc na vás myslím a přeji hodně moc síly!!!!!!!

petulet
18. říj 2012

@sofie1974 Ano, dělali mi nejdříve driling vaječníků, pak laparoskopii a pak rovnou mi bylo řečeno,že musím mít ivf. Já jsem měla prokol s antagonisty. Po odběru vajíček jsem měla hyperstimulační syndrom.

darazv
18. říj 2012

@murecka76 waaaau to je super spravicka a davaš mi neskutočnu nadej 😀 ja verim na zazraky a urcite aj mne sa poštastí!!!gratulujem a uzivaj si tehulkovanie 😉

adriene
18. říj 2012

@murecka76 No to je nadhera 😉 Clovek nikdy nevi, koukam 🙂

darazv
18. říj 2012

@murecka76 otazka a vy ste mali aky problem ked ste museli podstupovat ivf?

pikusa
18. říj 2012

@murecka76 tedaaaaaaaaaaa gratuluju ti moc moc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

malinka_02
18. říj 2012

@murecka76 moc gratuluju!!!

Ja dnes byla na poednim utz folik nikde a Darebny mi doporucil psychologa...

sofie1974
18. říj 2012

@murecka76
To je úžasné. Více takových šťastných historek, ať to tady nevypadá jako smutné panoptikum!

sofie1974
18. říj 2012

@malinka_02
Jak psychologa? Příště ti tedy dá estrimax, ne? Nebo copak bylo špatně? Ach jo, můžem nějak pomoci?

sofie1974
18. říj 2012

@petulet
Ach jo, hyperstimulák má koukám každá s PCO. Jsem si myslela, že drilling nebo laparoskopie pomůže:( Mě teď moje gyndařka doporučila na PCO Nosifol, tak jsem ho začala dlabat-nemáte někdo zkušenosti s tímto doplňkem?

darazv
18. říj 2012

@malinka_02 čože?toho ako napadlo?

murecka76
18. říj 2012

Holky moc děkuji, sice je to běh na dlouhou trať, ale hlavně je to zázrak 😉 😉 😉 😉 .
@darazv u nás byl problém v malém množství spermií , pouze 3mil. takže nikdo nezjišťoval jestli je nějaký problém u mě. První IVF se podařilo, tak jsem se nijak dál po ničem nepídila. Teď manžel užíval 3měsíce vitamín E, jinak jsme proto nic neudělali. 😉

malinka_02
18. říj 2012

@darazv
@sofie1974 rekl ze uvidime dalsi cyklus ze pokud by ani ten nesel tak pak uvidime..rekl ze je brzo ze az bude po pate stimulaci a 10 transferech muzu zacit byt skepticka..ja koukala on zacal ze mam bxt vic v klidu at jdu na kafe a ja ze nemam s kym kdyz vsechny kamaradky sou tehotny nebo s detma a on ze je videt ze sem psychicky na tom spatne a jestli nechci k jejich psycholozce ze je skvela..

adriene
18. říj 2012

@malinka_02 Vim ze se opakuji, ale je to to same, co jsem ti doporucila ja... Ty to hold potrebujes, nekomu se fyzicky sverit se svym trapenim... Je videt, ze to, jak pusobis tady je i v tom primem kontaktu stejne. Zvaz jeho nabidku, neni to krok zpet, naopak 😉

darazv
18. říj 2012

@malinka_02 Tak na jednej strane si myslim že má aj pravdu pretože si velmi krehka a vela veci preživaš a to teličku neprospieva tvoje telo može tým padom štrajkovat!!!pretože psychika je kua vec 😠 k psychologovi nechodia len blázní,,, ale aj normalní ludkovia čo potrebuju poradit dat sa vypočut od odborničky ktorá ta hlavne nasmeruje spravnou cestou 😉

adriene
18. říj 2012

@murecka76 Hezke... tak my meli 5 milionu na ml a take jsem si do budoucna rekla, ze to nechame na prirode... kdyby nahodou jsme jeste zatouzili... drive take zadne IVF nebyli a parum se zadarilo spontane treba po 10 letech... tak co 😀

adriene
18. říj 2012

@darazv No spis je to tak, ze k psychologovi blazni nechodi... ti spis k psychiatrovi. Psycholog je spis prave na to popovidani si, ukazano noveho smeru, "nastartovani" a je-li sikovny, muze pmoci. Psychika je pul uspechu, minimalne 😉

darazv
18. říj 2012

@adriene jasne ja som to zle napisala chcela som povedat že tam blazni nechodia to viem 😀 je roziel psychiater a psycholog 😉

adriene
18. říj 2012

@darazv 😀 ja vim. Vsak je dnes moderni mit sveho psychologa 😉

darazv
18. říj 2012

@adriene tak pokial maš butlavu vrbu ktorá ti vie pomoct tak načo psycholog,,ale ak sa nemas sa o koho opriet kto ta chape a vie ta nasmerovat tak to už psycholog je potrebny...

adriene
18. říj 2012

@darazv No nektere stavy, kdy se to lame z blbe nalady do deprese... na to uz pak ani dobra "vrba" ani psycholog nestaci a je hodne sahnout po tabletkach... ani to vsak neni projev slabosti.
Blbe je, ze @malinka_02 nema ani kamaradku na pokec, natoz pak tu vrbu.., to je pak tezke.. 😒 a tohle tady to vynahradit v zadnem pripade nemuze. Na to to nestaci... spis do toho clovek vic "zabredne" 😖

darazv
18. říj 2012

@adriene tak to máš pravdu ☹ ja to nepoznam pretože ja mam okolo seba ludí ktorý mi v tej najtažšiej situacii pomohly a mam neskutočnu oporu aj u priatela dakujem bohu že ho mam 😀 ja som mala tiež zlý rok plní sklamania,ivf neuspechov prisla som o pracu ale teraz svieti slniečko mam pracu užasneho priatela a stale verim že pride ten den den a budem tehulka maminka ako všetky snažilky 🙂

adriene
18. říj 2012

@darazv a navic ty skvele vysledky, ne? 🙂 drzim ti moc palce, urcite to vyjde.. drzim palecky 🙂

darazv
18. říj 2012

@adriene dakujem mojka si zlatá 🙂

malinka_02
18. říj 2012

@adriene
@darazv to ja si vubec nemyslim ze by to bylo spatne akorat nevim jak bych stihala jezdit k dalsimu doktorovi, uz takhle to v praci tezko prochazi.. a hlavne bude sice pekne ze si popovidam s doktorem ale k cemu dojdu, k tomu ze bych si chtela pokecat s manzelem..a i kdyz se hodim do pohody vzdycky me pak sunda dalsi neuspech nebo ze ani k transferu nedojdu..musim si to vse nechat projit hlavou.. ja bych nechtela dopadnout tak ze misto miminka se vlastne rozvedu..

adriene
18. říj 2012

@malinka_02 To je jasne... ale psycholog ti k rozvodu napomahat nebude 😉 Tezko rict, jak casto k psychologovi.. ale to je vse na konkretni domluve 🙂 Ale to si musis opravdu nechat projit hlavou..

petulet
18. říj 2012

@sofie1974 Aha,tak to vůbec neznám. Já jsem teď 10 den po ketu,tak uvidíme,jak co dopadne a co bude dál.

petulet
18. říj 2012

@malinka_02 psycholog umí naslouchat a pomoci.Před 11 lety jsem tam také chodila,když jsem měla problémy a nechtěla jsem s nikým o nich mluvit. 🙂

petulet
18. říj 2012

tak jsem dnes 10 den po ketu a pěkně mě chytly záda ☹ měla jste to taky nějaká z vás?