CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
14. led 2013

Tak mě udělali genetiku hned.....že bez toho mi IVF/ICSI neudělají.....
Imuno nemám....při posledník KETU jsem měla prednison jen od dr.
Antiko nechci brát.........

sofie1974
14. led 2013

@danci70
jo, mě taky při minimálce dali nějakou bobuli-řezáčová se ptala, zda jsem nervózní (já nebyla), ale tím dotazem mě trošku rozhodila 😲 Nevím co to bylo, dali mi to 1/2 hodiny pře zákrokem a byla jsem po piluli taková vláčnější-nemyslím, že j to proti bolesti, ale aby jsi byla uvolněná...

danci70
14. led 2013

@sofie1974 aha,to já budu taky značně nervózní,pokud dojde na věc 🙂

sofie1974
14. led 2013

@danci70
hele a na kolik folikul to vypadá? a kdy asi tak půjdeš na věc?

malinka_02
14. led 2013

@mugo168 tak ja sem po neuspesnem ivf a 2 ketech. Genetiku mi delali hned protoze mame spatny spermiogram. Vysla mi ta mutace mthfg ale kdyz sem volala do trombocentra VFN tak mi rekli ze to nemam resit ze tuhle mutaci ma dnes kazdy a neresi se to uz. Po 1.ketu sem chtela imunologii,Darebny mi rekl aaaa vy ste byla na internetu ale prosadila sem si to. Ale rekl mi ze je to na nic a bla bla. Ted po 2 neuspesnem ketu sem tedy sla na konzultaci s manzelem co dal. A DArebny ze vysledky sou z imunologie hranicni ale ze to nebudeme resit. Ja rikam no a to mthfg? On ze to taky nebudem resit a ja a co ze mam zvyseny prolaktin to mi taky na endokrinologii rekli ze mi na to neco date a nikdy nic. Proste chtela sem se zeptat na vsechno donutit je aby se na me podivali komplexne a ne jen na posledni zpravu v pc. A on se na me podival a rikal ze mam vse hranic i a ze to nebudeme resit, ( po 3 neuspesnem pokusu bych cekala ze to bude resit) a ze hranicni hodnoty nejsou takovy problem jako ma psychika a ze mam neco delst s tim. A co jako? A je nekdo kdo nema rozhaprovanou psychiku po ivf?
A po tydnu ki to nedalo a volam na imunologii ze bych se chtela zeptat na vysledky a oni ze je mam v karte,rikam no ale pry sou hranicni a nebudem je resit a in ze tam jasne napsali doporuceni ze mam brat prednison ored dalsim pokusem a pokud nevyjde tka zase na imunologii a ze sex jedine s kondomem a to i v dobe ovulace ze jinak me partnerovi spermie vzdy tu alergii kterou snizim zase aktivuji.. No tak proc mi to sakra nerekli v tom caru?
Takze co si clovek neprosadi a neoveri to nema..

maja1111111
14. led 2013

@mugo168 tak jak to dopadlo?? 🙂

maja1111111
14. led 2013

@malinka_02 no řekla bych,že toto je přístup Mudr.Darebného...prostě podle něho to nemá cenu řešit..ale já si myslím,že i maličkost muže hrát dost duležitou roli..zitra jdu na krev,ale myslím,že jsem natom stejně jako ty.(3.pokusy)a prd ☹

malinka_02
14. led 2013

@maja1111111 no bohuzel jo.. Ja k nemu chodila kdyz me mrzel pristup Rezacove ze nic nerekne a pakmkdyz sem videla ji na chodbe tak sem si rikala ze si asi rika ze ted chodim k nemu kdyz me dlouho nevidela ale ze to je jedno kdyz chodim k nemu .. A ted si rikam jak na me asi budou koukat kdyz zas budu chtit chodit k ni..
No ja jdu ve str na UTZ tak sem zvedava..

maja1111111
14. led 2013

@malinka_02 a ty si myslíš ,že oni to nějak řeší...?nedělej si hlavu s blbostma 🙂

danci70
15. led 2013

@sofie1974 netuším,zítra se dozvím na utz 🙂 sama jsem zvědavá, jestli clostík zabral

maraida
15. led 2013

Holky,tak já mám dnes v poledne ET. 🙂 Teď už jen,aby se těm mým třešničkám u mě líbilo 🙂

maraida
15. led 2013

@danci70 taky jsem zvědavá kolik budeš mít folikulů 😉

petulet
15. led 2013

@maraida super,držím palce 🙂

petulet
15. led 2013

@malinka_02 no to je tedy síla,že mají ke všemu takový přístup. Peníze to stojí a ještě vše na psychiku co? já na 1 ivf byla v Motole a musím říct,že tam mi udělali tedy komplet vyšetření. snad,když to porovnám zpětně s Podolím,tak tam byl jiný přístup ke všemu.

danci70
15. led 2013

@maraida moc držím palečky 🙂

maraida
15. led 2013

@petulet

@danci70 díky holky 🙂

maja1111111
15. led 2013

tak holky já jsem negativní,jak jsem předpokládala 😢 ..přeji vám at dopadnete lépe než já...

darazv
15. led 2013

@maja1111111 to ma mrzí a tak som verila ze to vyjde ☹

maja1111111
15. led 2013

@darazv no měla jsem tam poprvé dvě,také jsem myslela,že to vyjde...nevím co dál,ve čtvrtek jdu k doktorce..a ty máš htovou genetiku??

malinka_02
15. led 2013

@maja1111111 no tak kdyz si me uz pamatujou tak budou vedet ze sem sla nejdriv tam a ted jdu zas s prosikem k ni..
@maraida tak ti moc drzim palce!!!
@petulet jako lepsi pristup?

malinka_02
15. led 2013

@maja1111111 to me mrzi..me taky nevysli ani 2..

danci70
15. led 2013

@maja1111111 je mi to líto ☹

petulet
15. led 2013

@malinka_02 ano zdál se mi tam lepší přístup k pacientkám

mugo168
15. led 2013

@sofie1974 Gumosex mi doma neprojde 😲 Hlavně když proto nemám důvod. Prednisol mi nasadil jen tak bez vyšetření a mému manželovi dochází trpělivost 😖 Ještě kdybych po něm chtěla tohle... Samozřejmě, když bych byla po vyšetření a bylo jasné, že nám to pomůže k výsledku, tak rádi budeme stát třeba i na hlavě 😀 No, a takže když mi předepsal prednisol 8. den MS a měla jsem brát od 9. dne, tak je to úplně k ničemu?! (nehledě na to, že jsem si vzala po 2 dny a třetí den už ne - neskutečná bolest hlavy a zvracení)

petulet
15. led 2013

@maja1111111 to je mi líto ☹

mugo168
15. led 2013

@malinka_02 No, mám taky 3 pokusy za sebou a řešit to stále nechce ☹ Připadá mi, že je strašně nezodpovědnej. Nechápu to 🙄

darazv
15. led 2013

@maja1111111 ty si mala najprv pozitivni test? ano genetiku nam robili hned ešte pred ivf.Vám nie?

sofie1974
15. led 2013

@mugo168
No braní prednisonu jen tak je pěkná blbost, viz otázky a odpovědi dr. Madara z podolské imunologie na www.neplodnost.org. Pokud máš pozitivní buněčnou imunitu, léčba by měla být minimálně 6 týdnů. Naopak dlouhodobé braní po 1/2 roce je též neúčinné. Po třech pokusech si myslím, že máš na vyšetření na imunologii nárok. Navíc můžeš otěhotnět, radovat se a pak zažít potrat jako já (můžeš mít i protilátky proti trofoblastu). Já bych bez vyšetření imunologie do dalších pokusů už nešla.....

mugo168
15. led 2013

@maja1111111 Ahoj Majo, včera jsem byla docela překvapená. Celou dobu jsem se připravovala na MUDr. Řezáčovou a on tam byl i Darebný! Zase jsem se ho ptala, zkoušela se ptát na srážlivost krve a nic. Nikam mě posílat nebude, zítra mám jít ještě na ultrazvuk a rozhodne se, jestli mě pošle na KET v přirozeném cyklu. Na Prednisol řekl jen to, že by ho znovu začal brát, že z něj nemůžu mít takové reakce, jaké jsem mu popsala. Při tom jsem od pátečního večera jedla to samé jako manžel (krom Prednisolu) a v neděli jsem se šla málem odstřelit, jak mně bylo zle ☹ Samozřejmě Prednisol jsem nezačala brát... Tak nevím. Včera jsme se o tom s manželem bavili a ten nechce, abych šla na KET, že počkáme. Jenže tomu moc nerozumím, na co chce čekat...

mugo168
15. led 2013

@sofie1974 Holka ty mi to neulehčuješ 😕 Jsem rozhodnutá asi jít teď do přirozeného, ale je pravda, že manžel je také proti a nechce, abych šla nyní na KET. Ach jo. Proč člověk nedostane jasné léčebné postupy?? Proč máme samy dohledávat, zjišťovat a samy sobě si radit? Fakt mě tenhle přístup štve. Děkuji za odkaz... Teď jsem přesvědčená, že bych potrat nezvládla. Jsi šikula, že jdeš dál! 😉 A děkuju za radu. Musím všechno pořádně zvážit..