CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

darazv
16. bře 2013

@danci70 aha prepac uz sa mi to vsetko pletie ☹ Takze u mna to bolo takto rano o 9tej v den transferu som volala embryoložke jak to vypada s embryjkom ona ti povie ako na tom je a povie ti čas kedy mas prist u mna to bolo vzdy medzi 11-13 hod prisla som tam vzala ma embryolozka povedala klasika ako vyzera embryjko a poradila režím po transferu- klasika prve tri dni sa nenamahat nic takze nedvihat atd...potom ma vzala kde som sa prezliekla do nočni košeli a sla som na izbu ta izba ma tri lužka a hned v nej su dvere aj na sál takze ta vezmu tam trvá to ani nie 5 min a preložia ta na postel a si znova na izbe kde si cca polhodku a šup domkov.Potrebujes so sebou sandale a košelu 😉

danci70
16. bře 2013

@darazv takže se to dělá na sále kde se dělá OPU ?

maraida
16. bře 2013

@danci70 jj na tom samém sále co OPU.
Jinak s tím embryem,ty už stejně máš PK,aby jsi jí neměla,musel by být ET dnes.Já bych to nechala až do pondělí

danci70
16. bře 2013

@maraida no,nezbývá nic jiného než počkat do pondělka.a doufám že ET nebolí.já jen se přiblížím k sálu a bude mi zle 🙂

darazv
16. bře 2013

@danci70 tak tak ano 😉

maraida
17. bře 2013

@danci70 tak co embryjko?Doufám,že je stále v pořádku? 🙂
ET nebolí,neboj 🙂 Už tě nikdo trápit nebude...

malinka_02
17. bře 2013

@danci70 drzim palecky, treba uz si na transferu 😀

danci70
17. bře 2013

@maraida
@malinka_02
holky děkuju 🙂
embryjko se stále drží,dnes osmibuněčné a pokud vydrží do zítřka,tak bude transfer okolo poledne.dnes to byly nervy,hodinu jsem se nemohla dovolat...ptala jsem se,jestli by ET nebyl lepší dnes,tak mi to rozmluvila. měla službu ta drobná embryoložka,je moc fajn....tak ještě vydržet do rána 😀 a jestli to klapne,dalších 10 dní nervů 😀 😀

moc děkuju všem za podporu,škoda,že jsem tady tento měsíc sama v akci 😉

danci70
17. bře 2013

jo holky co mi přijde divný,samozřejmě teď pročítám diskuze,kdy je nejlepší udělat transfer a většinou je buď třetí nebo pátý den.a mě ho budou dělat čtvrtý den,to mě trochu zneklidňuje.jojo moc se v tom šťourám 😒

pinkywinkie
17. bře 2013

@danci70 nestourej se v tom, me ta drobna imuno rekla, ze pro embryjka je kriticka doba treti noc. pokud prezijou tu, jsou pekna. takze to tvoje nejhorsi ma za sebou 🙂

danci70
17. bře 2013

@pinkywinkie děkuju 🙂

pinkywinkie
17. bře 2013

@danci70 🙂 vyjde to, neboj.

pikusa
17. bře 2013

@danci70 myslím na tebe a držím palce

malinka_02
17. bře 2013

@danci70 me zavadeli 4 den pak me zavadeli expandujici blastocysty a hatchujici blastocysty a nikdy nic takze o tom to asi nebude..

malinka_02
17. bře 2013

@danci70 zitra ti budeme drzet palce!

danci70
17. bře 2013

holky všem moc moc děkuju 🙂 🙂 🙂

nelfilka
17. bře 2013

@danci70
Gratuluji k embryjku 🙂) Ve středu jsi měla OPU, prodloužená kultivace znamená v pondělí ET, vaše vajíčko oplod'ňovali ve čtvrtek, je na tom velice dobře, jak psala pinkywinkie...nejhorší má za sebou 😀, jede dál, nezastavilo se. Držím palečky, hodně štěstí.
P.S. Ano, jsi sama, ale my tě budeme následovat :-P

danci70
17. bře 2013

@nelfilka moc děkuju 🙂

maraida
17. bře 2013

@danci70 tak to je nádherná zpráva!!!Ano,embryjko má nejhorší za sebou,teď už bych se nebála,do zítřka určitě vydrží.Zítra by měla být morula.Mě taky dávali vždy moruly a 1 z nich je Viki.Držím palce 😵

danci70
17. bře 2013

@maraida děkuju 🙂 a jaký jsi měla režim,poté cos dostala Viki do bříška? 😀

darazv
17. bře 2013

@danci70 na zajtra držim palce a verím ze je to to embryjko to pravé osudove 😉

maraida
17. bře 2013

@danci70 to jsem ještě chodila do práce,takže jsem si vzala týden dovču,byla jsem doma,ale fungovala jsem normálně,žádný ležení.Akorát jsem netahala a nezvedala těžké věci,nemyla okna,nevěšela záclony a tak.Jinak jsem fungovala normálně,tzn.vařila,prala,utírala prach...a po týdnu jsem šla zase normálně do práce,dělala jsem 12ky,celý den na nohou.
Já věřím tomu,že když to má vyjít tak to prostě vyjde a ležením v posteli si to nevyležíš.

danci70
17. bře 2013

@darazv moc děkuju 🙂

danci70
17. bře 2013

@maraida je zrovna okna by potřebovala umýt před svátkama 🙂 🙂 tak letos se na ně pro jistotu vykašlu 🙂
někde jsem taky četla doporučení popíjet červené víno,asi to není ideální s prednisonem,ale já to risknu a každý večer dám decku 🙂

darazv
17. bře 2013

@danci70 červene vinko je fakt dobré na prekrvenie a sklenička urcite nevadí 😉

danci70
17. bře 2013

@darazv no nejraději bych si ho dala před transferem ale budu řídit tak nemůžu 😀

julie74
17. bře 2013

danci, moc ti držím palce na zítra

danci70
18. bře 2013

@julie74 děkuju moc 🙂

od šesti nespím.....

danci70
18. bře 2013

@maraida kdybys náhodou nakoukla než odjedu...při tvém prvním úspěšném pokusu,měla jsi AH?

maraida
18. bře 2013

@danci70 snad jsem tě ještě stihla, AH jsem neměla nikdy.