CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
17. led 2013

@malinka_02 děkuju 🙂 a nezaregistrovala jsi nějaké jejich poznatky z odběru bez narkózy ?

danci70
17. led 2013

a kolik se tak sejde holek na odběr,to bývá hromadnější akce ?

maraida
17. led 2013

@danci70 ten pokoj je hned vedle sálu,je oddělen jen posuvnými dveřmi.Ty když se otevřou tak na sál normálně vidíš,dveře jsou přímo naproti postelím.
Celkem tam můžete být 3,tolik je tam postelí.Já byla na OPU 2krát a pokaždé jsme se tam sešly 2.

danci70
17. led 2013

@maraida děkuju,jsem ráda,když vím,do čeho jdu 🙂

košili jsem si šla vypůjčit od kamarádky sousedky 🙂

malinka_02
17. led 2013

@danci70 no oni tam prisli a byli takovy smireny,pry po tolika pokusech uz clovek da vsechno.. Bylo to rychle a odchazely v pohode, zadne bolesti a umirani 😀
Ja sem byla na opu to sme tam byli 3 na postelich + prave tyhle 2 holciny.

mugo168
18. led 2013

@malinka_02 Tak to máme přesně obráceně. S Estrimaxem to 3x nevyšlo, takže teď zkouším bez. To by nám tedy mělo vyjít oběma 😉 Jdu ještě dnes opět na ultrazvuk po 13. hod, snad už se dozvím, jestli vůbec na KET joo, či ne. No, po prvním Ket jsem šla na PN, protože jsme byli přesvědčený, že za 9 měsíců rodím a že mně práce může být volná. Nejenže mně kolegyně prudily, co mi je,... Ale taky řešily, proč mám neschopenku z Podolí. První otázka mé nadřízené po návratu byla, zdali jsem těhotná... Bylo to strašně nepříjemný. Jelikož další kety šly hned po měsíci, šla jsem vždycky do práce, protože to bych už neodůvodnila. A teď taky půjdu do práce, možná si vezmu dovču den po, jenže nevím, kdy půjdu na ket a jestli mi ji vedoucí v práci povolí. Ach jo, je to všechno hrozně náročný zkoordinovat! Jak ty? Půjdeš na PN?

mugo168
18. led 2013

@malinka_02@ maraida holky dnes jdu teprve na ultrazvuk, takže neodhadnu, kdy jdu na KET. Jak jsem bez prášků, tak se to nedá odhadnout. Mám dlouhý cykly, takže u mě je to zdlouhavější. Přiznám se, že jsem myslela, že mě Ket čeká dnes a zase "jen" ultrazvuk. V pondělí držím palečky 😉 !

mugo168
18. led 2013

@maja1111111 Tak jak včera 😎 ?!

petulet
18. led 2013

ahoj holky,tak mám být ve 12 v Podolí. Mám připravený 2 krásný blastocyty. Ale ty prvojádra nepřežily,takže už nemám zamražené žádné embryjka. ☹

adriene
18. led 2013

@petulet Treba nebudou potreba, hlavu vzhuru a tfuj tfuj, posilam tehu bacily, at se zadari 😉

petulet
18. led 2013

@adriene děkuji moc. kéž by to tak bylo. 🙂

adriene
18. led 2013

@petulet Ja verim, ze bude 😉

petulet
18. led 2013

@adriene uvidíme za 14 dní,ani nevím,jestli si budu dělat testík

maraida
18. led 2013

@petulet tak hodně štěstí 🙂

@mugo168 Tobě též,ať je sliznice už krásná a můžeš na KET! 🙂

adriene
18. led 2013

@petulet To bude zalezet na tobe 😉 Ja sla tenkrat rovnou na krev, bez testovani... jsem se tech testu nejak bala a snazila se odsunout hodinu pravdy co nejdal... ale kazdy to ma trochu jinak 🙂
@mugo168 tez drzim palecky, at uz vis kdy do toho vlitnes 🙂

petulet
18. led 2013

@maraida děkuji 🙂

petulet
18. led 2013

@adriene jasně. minule jsem netestila,nic nebylo a o to víc jsem byla asi i zklamaná. ☹ tak si ho pak možná udělám,abych věděla co mi čeká a na co se připravit.

petulet
18. led 2013

myslíte,že nevadí pít po ketu konryhelový čaj?nebo se mám zeptat raději tam jestli ho smím či nesmím pít?

adriene
18. led 2013

@petulet Ja mam pocit, ze by se pak uz pit nemel... ale jista si nejsem...

petulet
18. led 2013

@adriene děkuji, radši ho pít nebudu. stejně už by žádný vliv neměl 🙂 budu papkat vitamínky. grepíky a pomeranče. 🙂

adriene
18. led 2013

@petulet Jojo 🙂 a predevsim normalne funguj, to je zaklad 🙂

petulet
18. led 2013

@adriene já vím 🙂 fungovat musím i pro malýho 🙂

maja1111111
18. led 2013

@mugo168 no včera nic moc..mluvila jsem s Řezáčovou co dál,zda jí třeba něco napadá...?no vejcovody mám pry v poho ,takže si je nemusím nechat vyndavat(až nato,že jsou nepruchodne) 😝 .ale jinak pry problem nedělají...no a genetika u mě nemá smysl,protože manžel má spermie ok 🙂 (alespon nekdo je ok)..takže musíme prostě zkoušet(u mě je největší problém asi ta endometrioza 😢 ..nějak nevím co dál..v každem připade pauzu alespon 4-5 mesicu..dat si telo dohromady po tom prednisonu a pokusit se zhubnout..nejak už se mi tam ani pak nechce 😖

danci70
18. led 2013

ahoj holky,tak u mě špatný,folikuly byly prázdný ☹

adriene
18. led 2013

@danci70 To me mrzi 😒

adriene
18. led 2013

@maja1111111 ale genetika se prece nedela jen kvuli partnerovu spermiu... jsou i dalsi aspekty, ktere z toho lze ziskat... ach jo 😒

mugo168
18. led 2013

@maja1111111 U nás je speriogram taky dobrý, ale vždyť genetika je potřeba pro vyšetření ženy, ne? Aby věděli, proč to nejde, i když jsou spermie v pořádku. Hlavně že nemusíš jít na operaci s vejcovody 😉 V říjnu 2012 (po 2. ket) jsem byla rozhodlá, že už na to taky nemám sílu, ale hned v listopadu jsem šla na ket znovu, no, pak v prosinci pauza a teď bojujeme na novo.. Však ono si to nějak ustálíš, odpočneš a ono tě něpadne kde dál. Třeba se zase do Podolí vrátíš a přijde úspěch! O adopci nepřemýšlíte?

adriene
18. led 2013

@mugo168 Vysetruji vzdy oba, zenu i muze. Ale indikaci urcite nemusi byt jen spatny spermi, to je nesmysl!

darazv
18. led 2013

@petulet držim palčeky a kontryhel sa pije len do ovulky !!! 😉

adriene
18. led 2013

@darazv a jaky byl vykon? Budes ted dal planovat ?