CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
18. led 2013

@petulet držím palce 🙂

@adriene jak by se ty folikuly při IVF ohlídaly lép než při nativu?Vždyť Danci byla taky na UTZ a na tom jsou vidět jen folikuly,ale ne jestli mají nebo nemají vajíčko.A jinak Vikča je taky Ryba 🙂 měla teda být původně Vodnář,ale nechtělo se jí ven a vykoukla až na 1.den Ryby 😀

maraida
18. led 2013

@nelfilka vítej.Držím na zítra palce,aby se vajíčko oplodnilo 🙂
Já myslela,že nativ je s Clostíkem a minimálka s injekcemi.1 holčina z jiné diskuze chodí na minimálky a píchá si 150j Puregonu.Mě se to zdá už moc,to je jako při normálním IVF.Je to možné?Opravdu jí to účtují jako minimálku.
A v Podolí stojí minimálka taky 10000 jako nativ?

adriene
18. led 2013

@maraida Spis jsem to myslela tak, ze pri ivf by tech vajicek mohlo byt vice a dozravat by mohly postupne, tudis vetsi sance na to, aby se nektera ziskala 😉

maraida
18. led 2013

@adriene aha,tak to jo.

maja1111111
18. led 2013

@nelfilka ahojky nejsi vtom sama je mi 35 let a také se nám nedaří...já mám ivf a 2 kety a nic ..a ty máš zasebou 2 pokusy a pokažde se to chytlo a neudrželo??ted sem brala prednison,také mám zvyšené protilátky...ale stejne mi to nepomohlo...moc Ti držím palce at se konečně zadaří 🙂

maja1111111
18. led 2013

@malinka_02 takže myslíš,že by nato přišli i jinde než na genetice...??vy mě tedy děsíte s tím hubnutím(to musí jít pryč) 😖

malinka_02
18. led 2013

@maja1111111 v trombocentru jo ale urcite kdyz jdes u obvodacky na krev ne pokud to nezaskrtne jakomspecialni test( dost drahy takze ho nedelaji jen tak) takze jestli si myslis ze by o te mutaci vedeli, tak nevedeli..
No ja cvicim Jill po ktere vsichni zhubli, cvicim ji uz 2x takovou dobu a jim k veceri jen salaty a nezhubla sem ani kg.. ☹

sofie1974
18. led 2013

@adriene
Jim půjdu za kmotru🙂 Už máte jména?

adriene
18. led 2013

@sofie1974 Už jo, bude to Lukáš a Štěpán 🙂

nelfilka
19. led 2013

@maraida
Ahojky maraida....nativ a minimálka sotjí stejně v Podolí 10 tisíc Kč, minimálka se tomu říká proto, že si platíš sama všechny injekce navíc. Měla jsem 75j, někdo může mít i 150j, co si zaplatí. Pak si mžeš platit Cetrotidde+Orgalutran ...stojí přes 1tisíc Kč, Pregnyl nebo Ovitrelle...ten mě stál 670 Kč. K základu si platíš ICSI, PISCI, PK a další metody, které chceš.
Jinak, děvčata, měla jsem patologické vajíčko, které se neoplodnilo.
Takže nás tento pokus stál 5000 zálova, 2000 icsi, injekce a léky asi 7000. +cesty do Prahy 2000....ach jo ☹

petulet
19. led 2013

@maraida děkuji 🙂

maraida
19. led 2013

@nelfilka to je mi moc líto 🙂
Už se taky začínám bát,všude samé neúspěchy,ach jo ☹
A děkuji za vysvětlení.mě jen nejde do hlavy,jak teda rozliší minimálku a klasické IVF?Že mi budou účtovat jen těch 10000 a ne 26000?

maraida
19. led 2013

@adriene máte pro chlapečky moc hezká jména 🙂

petulet
19. led 2013

@adriene krásná jména 🙂

malinka_02
19. led 2013

@nelfilka to me moc mrzi ☹

nelfilka
19. led 2013

@maraida
To mi došlo při vaření, že jsem ti to nenapsala 🙂) tak doháním. V Pronatalu mi řekli, že pokud budu mít víc jak 3 vajíčka, tak mi můžou naúčtovat 26 tisíc za klasické IVF. V Podolí jsem se nebála, ale mluvila jsem se Sofinkou1974 a prý to v Podolí neřeší, tak nevím...IVF nativní je pro nás, co máme nízké AMH a jak je vidět, u mě nehrozí víc vajec ☹

nelfilka
19. led 2013

Holky, děkuji za slova útěchy, nj, musím jít dál. V pondělí budu volat o kontrolní utz na pátek. Dr. Darebný bude mít 14 dní dovču, tak chci k Dr. Řezáčové. Doufám, že je aspoň trošičku smlouvavá, i když minule jsem ji žádala o Anopyrin a nebylo mě vyslyšeno. Chtěla bych teď stimulaci Clostík 2-0-2 a Menopur. Jen se usmívám, jak imunologie Podolí hlásí na www stránkách, jak úzce spolupracují s CARem Podolí....včera jsem se ptala dívčiny, co byla na klasickém IVF, měla protilátky...a před IVF neměla nasazený Prednison. Z diskuzí na netu jsem vypozorovala, že doktoři nechtějí brát v úvahu výsledky imunologie. A to jsem přešla z Pronatalu kvůli šanci spolupráce s imunologií v Podolí a ceně.

sofie1974
19. led 2013

@nelfilka
No je to boj, holky. No, Darebný se svou tezí-když se to má podařit, tak se to podaří bez ohledu na imunologii a genetiku-no nevím, pak jsou podle mě ty naše potraty. To by mě zajímalo, ale myslím,že to žádné CARy nezveřejňují-všechny píší, kolik holek se otěhotní z IVF nebo KETu, ale kolik jich během prvních týdnů potratí, tím se už nechlubí a že jich podle mě bude dost...Například ten den, kdy mi Řezáčová oznamovala zamlklé těhotenství, tak ho oznamovala ještě další holce:(Ale třeba to byla jen náhoda...

danci70
19. led 2013

@nelfilka ach jo,to je mi moc líto ☹ já jsem objednaná k Řezáčové na 28.1.

danci70
19. led 2013

@maraida přesně nad tím jsem taky přemýšlela,kdy je to za 10tis a kdy za 26tis,určitě v ničem nejsou obsažené léky,ty se platí zvlášť.jediný rozdíl je narkóza.chodí se při klasickém ivf třeba více na kontroly?

danci70
19. led 2013

jinak já dostala fakturu na 5000 😒 ... je nám líto,vajíčka žádná,ale je třeba zaplatit

evulatko
19. led 2013

ahoj holky, uz jsem sem jednou psala, kdybyste chtel nekdo zmenu, doporucuji Reprofit v Brne🙂 Jsou tam uzasni a i ceny super, napr. kdyby nebylo zadne vajicko, rozhodne vam nebudou uctovat nic🙂

danci70
19. led 2013

@evulatko no jo.ale to je trochu z ruky 😒

evulatko
19. led 2013

@danci70, to mas pravdu🙂 Ale ono to tak strasne neni, jak to vypada🙂 Ja musim rict, ze bych uz nemenila... Co zkusit treba jen konzultaci? Za to clovek nic neda...🙂

danci70
19. led 2013

teď koukám,že jsi taky z prahy.máš odtamtud dcerku?

evulatko
19. led 2013

@danci70, dceru mame od Apolinare a ted cekame mimco z Reprofitu🙂 Jinak jsem byla dvakrat na konzultaci i v Podoli a podruhe jsem narazila na dr. Rezacovou a byla na me tak hnusna, ze by me tam uz nikdo nedostal🙂

danci70
19. led 2013

@evulatko ona asi podle toho jakou má náladu.na mě byla vždycky milá,ale teď v pátek měla fofr,pěkně sprdla při mém OPU embryology,měla odsáté moje folikuly a nemohla se nikoho dovolat,aby to převzal.tak pěkně nadávala.taky odběr by určitě zvládla citlivěji,evidentně nemela náladu 😒 jenomže já už si nemůžu dovolit přebíhat jinam,už teď je pozdě,a to by bylo zase zdržení...koukala jsem na stránky reprofitu,nenašla jsem tam ceník

nelfilka
19. led 2013

@danci70
Ještě nejsem objednaná, musím v pondělí volat. 29. mám dostat menstruaci, nechci riskvat, raději pojedu na utz v pátek 25.
Danci, kontroly jsou na lékaři, já byla na ultrazvuku 9. den /neboť 10. byl v sobou/, 12., 14., 16. den bylo OPU.
Když by se stalo, že by praskly, neplatíš žádnou zálohu, když dojde k OPU a ne ET, tak 5 tisíc. My jsme platili ještě ICSI, dalších 5 tisíc platit nebudeme. V Pronatalu bych platila po OPU celých 13 tisíc.
Reprofit také doporučuji. Znám z emimina plno holek, které mají nízké AMH a otěhotněli tam. Jsou tam skvělí a Dr. Machač začíná být jakýmsi bohem neplodných dívek a dělá z nich maminky. Po pravdě...zkouším teď Podolí kvůli ceně a imunologii, při druhém dítěti jedu k Dr. Machačovi...jsem z Mostu a Brno pro mě teď dálka...

nelfilka
19. led 2013

@danci70
http://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf

Holky z Prahy jezdí vlakem, fakt doporučuji. Dr. Machač je fakt kapacita.

danci70
19. led 2013

@nelfilka já vím,že bych neplatila,kdybych nešla na OPU.nemám moc dobrý pocit z UTZ před OPU.doktorka přišla pozdě,strašně spěchala,to bylo pár vteřin,co na mě koukala,vždyť víš,ty jsi ještě ani nebyla pořádně oblečená a už mě hnala na křeslo...ale možná se k tomu jen tak upínám,abych si dala nějakou naději,že vajíčka budou,že tohle bylo hodně odbyté