CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mkuki
18. únor 2013

@maraida moc gratuluji ke krásnému termínu, vidíš, všechno jde 🙂

malinka_02
18. únor 2013

@julie74 ja sem doufala ze kdyz to vyjde zustanu uz v podoli a ke svemu gyndari ted stejne chodim jen na citologii jednou za rok.. Ja doufam ze kdybych mela nejake zmeny na cipku ze by si toho snad vsimli kdyz tam sem co 2 mesice na transfer.. A utz taky furt. Citologii mam starou 10 mesicu tak si ted zajdu na novou a reknu to tam i v caru.
@darazv no chtela sem to vedet 😀

nelfilka
18. únor 2013

@maraida
To jsem moc ráda. Budeš spokojená. Já jí moc věřím, že nám pomůže.

nelfilka
18. únor 2013

@booo
Také tě vítám na palubě 🙂)

petulet
18. únor 2013

@maraida tak to je super,že tě tak brzy vezme a budeš to mít hotové do ivf- pak se už určo zadaří. 🙂

julie74
18. únor 2013

@maraida Maraido, vzala bych to stylem Nel a šla bych tam s óóóbr pugétem. Není ta ženská úžasná? Je úžasná 😀

julie74
18. únor 2013

ahoj booo, taky tě zdravím

dneska jsem byla v Podolí na genetice a paní doktorka Alánová je vážně hrozně příjemná, i pitomé zprávy říká tak mile 😀

booo
18. únor 2013

@julie74 Ahojky Julie, děkuji!! Doktorka Alánová je opravdu příjemná, genetiku mám za sebou, jak ti dopadla genetika, tedy pokud jsis byla pro výsledky?? 🙂

maraida
18. únor 2013

@julie74 jj,už jsem koupila bonbošku.

@nelfilka a to tam půjdu jen jednou a výsledky mi pošle poštou?A nemusím s sebou teda ani mít žádné papíry?Nic neříkala...

pikusa
18. únor 2013

@maraida tak to je super 😵 😵 😵 😵

booo
18. únor 2013

@pikusa děkuji, podle čeho se rozhodujou s tím protokolem??

booo
18. únor 2013

Jinak holky, 2.IVF asi zase tak rychle nebude :( Manžílek má angínu a bere silné antibiotika :(

booo
18. únor 2013

@maraida To je supr, že tě veme tak rychle, to je bezva jednání!! 😉

julie74
18. únor 2013

@booo ahoj booo, no zatím nevím, mám nadbytečný kousek chromozomu Y na 15 chromozomu. Vím o tom prdlajs, takže dalších 14 dní počkám. S anginou to je pitomé, a tyhle antibiotika působí na spermie ? O tom taky houby vím. Pro délku protokolu se rozhodují zejména podle tvého hormonálního profilu. Obecně když jsi mladší a máš vaječnéky v poho, tak zkusí spíš delší protokol, bývají lepší vajíčka a je o trochu - cca 5% uváděna vyšší úspěšnost. Když máš menší zásobu vajíček - například - dají ti krátký protol. Ale je to určitě mnohem víc důvodů.

booo
18. únor 2013

@julie74 tak hlavně aby to dobře dopadlo pač pro mě je to také španělská vesnice 🙂

Manža má špatný spermiogram-líné, pomalé a málo :( Doktorka říkala, že antibiotika to ještě na nějakou chvilku zhoršujou :(
Tak to potom ty protokoly nechápu :(
Měla jsem krátký a to u mě není žádný gynekologický problém a navíc mi je 27. Při genetice mi jen zjistili zvýšenou hladinu hormonů ve štítné žláze, ale prášky to srovnají 🙂

booo
18. únor 2013

@julie74 a imuno máš hotovou?? 🙂

nelfilka
18. únor 2013

@maraida
Je to na domluvě. Výsledky posílá mailem. Kontrolní odběry může prý dělat i obvoďačka. Vem s sebou všechny své lékařské zprávy.

maraida
18. únor 2013

@nelfilka ale já mám jen výsledky z genetiky,stimulační plány a papíry od OPU a ET.A 6ádanku teda mít nemusím,když nic neříkala?

nelfilka
18. únor 2013

@maraida
U mě si kopírovala genetiku, vem vše, co jsi psala. Pak se vyptává. Pokud nic neříkala, tak ji nebude požadovat ;)

pikusa
19. únor 2013

@booo řekla bych že podle hormonálního profilu......

adriene
19. únor 2013

@booo Mne bylo v dobe stimulace 28, hormonalni profil uplne v poho, genetika bez zateze, vsechny vysledky OK, jen manzel mel horsi spermiogram - 5 mil./ml, pomalejsi, ale morfologicky hezky. Fostala jsem kratky protokol, vystimulovala 6 vajec, z toho zralych 4, nakonec PK s ICSI prezili 3. Takze podle ceho se uplne rozhoduji, netusim 😉

malinka_02
19. únor 2013

Holjy takze Malickova pro me dost zklamani..volam ze sem po neuspesich a ona no ale musite mit doporuceni jinak by mi to nikdo neproplatil.. A ja ze si ho sezenu. A pry proc sem nesla v podoli tak sem rekla ze sem byla a rekli mi nasadit prednison ale ja ho brala pokazde a nic. A ona no pokud ste byla tak pak ke me nemuzete to by mi nikdo nezaplatil a ja nebudu makat zadarmo..ja ale ze proste si doporuceni sezenu a ze i Madar rikal ze muzu znovu..tak s velkym odporem me objednala v breznu.. Fakt jde vsem jen o prachy!!! Uz ani nemam chut tam jit!!

danci70
19. únor 2013
nelfilka
19. únor 2013

@malinka_02
Tak to zírám...je to divné. Můžeš mít jen jednho imunologa. Tzn., že pokud budu teď v léčení u Dr. Malíčkové, nemohu jít k Dr. Madarovi. Tam asi pak musí být nějaký rozestup...jak u jiných doktorů. Že by 3 měsíce?

danci70
19. únor 2013

@nelfilka taky myslím,že po třech měsících můžeš změnit lékaře.
@malinka_02 pokud jsi se u madara registrovala dříve než před třemi měsíci,můžes se registrovat u jiného imunologa

malinka_02
19. únor 2013

Muze se menit po 3 mesicich. Ale odbila me uz nez sem stihla rict ze sem tam byla. Rovnou mate doporuceni? Nemate tak .ic nikdo by mi to nezaplatil. A ja ze to neni problem budu mit a zas spatne a kecy ze do 35 az po 2 ivf a to se nezeptala kolik mi je. Ja rikam ze mam 1 ivf a 3 kety a ona aha tskze 4 pokusy. A hned ze kdyz me car nikam neposlal ze je to zbytecne..a ja ze poslal ale ze davaji jdn kazdemu prednison a ze evidentne nezabral kdyz sem ho 4x brala..
Fakt vsude jen vsichni natahlou ruku na prachy!

nelfilka
19. únor 2013

Asi měla špatný den, fakt si ji každý chválí, jak je skvělá. Zkusila bych ji napsat mail a vůbec bych se neodvolávala na telefonát. Jasně, stručně popsat svůj problém.

julie74
19. únor 2013

@booo Nemám imuno, já se prostě snažím řídit tím, že když nic nesignalizuje problém, tak nepůjdu na vyšetření. Chacha - jako kdyby něco signalizovalo problém v genetice. Takže teď mi tohle pravidlo trochu drhne, ale říkám si, že málokdo chodí před otěhotněním na všechny testy včetně imuno. U nás primárně netěhotníme kvůli málo a líným spermiím. Otázka je, co se ještě vyvrbí.

S tou Malíčkovou koukám, nejsou ve skutečnosti dvě ? Spousta holek si ji moc chválí, právě kvůli ochotě 😕

booo
19. únor 2013

@adriene Ahojky, tak to jsme na tom skoro stejně, ale tobě se poštěstilo a máš štěstí dvojité!!! 🙂
Uvidíme co nám řeknou 1.3. to máme konzultaci s dr. 🙂