CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
5. bře 2013

@pinkywinkie špinění je přece celkem běžné při uhnizďování a na test je stále moc brzo 🙂 ty jsi netrpělivá 😉

julie74
5. bře 2013

Holky, mě ta genetika vyšla dobře. Já se tak bála, to by byl takový průšvih a není, není. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maraida
5. bře 2013

@julie74 super!!! 😵
A kdy začneš IVF?

danci70
5. bře 2013

@julie74 paráda 🙂 🙂 🙂

pikusa
5. bře 2013

@maraida teda to je síla......takže blbá imunologie....
No uvidím,jak a co udělají se mnou 😵
Pinki....hele je BRZO....vydrž jo???? 😵

maraida
5. bře 2013

@pikusa to je co! ☹ A kdybych si tu imunologii nezařídila sama přes Nelfilku,tak v Podolí by se mnou opět nic nedělali a další,poslední pokus by byl v pr....!!! 😠

maraida
5. bře 2013

@pikusa a ty máš imunologii?Dr.totiž říkala,že jsem jí zřejmě měla v pořádku,tím pádem se 1.IVF povedlo,ale těhotenstvím a porodem,že se častokrát změní a proto se to pak už nepovedlo i když mi vždycky říkali,že jsou embrya a krásná.

nelfilka
5. bře 2013

@maraida
Jsem na tom stejně...kontrola v 7.-9. týdnu, ale já došla max. 6+0, v 6+2 revize. Zítra si jedu pro injekce a léky 🙂)

mkuki
5. bře 2013

@julie74 ahoj kočko, musím se pochválit 🙂 jsem úžasná máma 🙂 a dnes mi u dětské dr pravila nějaká maminka Jéé taje vám tak podobná a jak je krásná a JÁ se holky dmul pýchou 🙂 🙂

Moje náplast je úžasná a ty tři roky čekání za to stály a obdivuji každého, kdo do osvojení, nebo náhradní rodinné péče jde. Klobouk dolů 🙂

malinka_02
5. bře 2013

@pinkywinkie já měla 1 IVF a 3 KETy.
@mkuki tak to je hezký 😉
@julie74 super takhurá dál!!

Já byla na té krvi nakonec dneska, taky proto sem dorazila z práce až tedka...

petulet
6. bře 2013

@maraida teda tak to je fakt síla,že nás takhle neposlali na imunilogii. zbytečně vyplácaný pokus viď? ☹ Já už do Podolí na pokus určitě nepůjdu.. Tak ať máš vše brzy v pořádku.

petulet
6. bře 2013

@mkuki tak to užasný. 🙂 ať ti dělá malá jen samé radosti.

julie74
6. bře 2013

mkuki, já se omlouvám, ale já o tobě podávám třeba doma pravidelné hlášení. Takže můj přítel, a trochu i pes jsou tvoji pravidelní sledovatelé. 😀 Ale mě to na těchto diskuzích vážně fascinuje, takovéhle velké příběhy, v přímém přenosu. Za poslední dva měsíce jsem nasbírala víc statečných lidí než kolik jich potká člověk za léta běžného pobytu na světě. 😀 😀 A je jasný, že ti je Viktorka podobná, vždyť je tvoje. 😀

pinkywinkie
6. bře 2013

Ahoj, tak se mi ani nechce psat, ale krvacim hodne... je to v pytli vsechno...........

pinkywinkie
6. bře 2013

@malinka_02 tak to je super, to jsi mela hodne vajicek a mas jeste 2 ivf pred sebou 🙂

maja1111111
6. bře 2013

tak holky mě čeká v pátek kyretáž dělohy...jsem ze všeho uplně znechucená. ☹ .ŘEZÁČOVÁ SE SEMNOU NECHTĚLA ZABÝVAT A DALA MĚ KRČMÁŘOVI...už je mi to nejak i jedNo,,byla jsem u nich naposledy,jedině po sestřičkách se mi bude styskat...Pry tam mám váček ,ale žádná akce tam není a ještě cysta..
.na otázku čím to je ??je to genetické...
a proč mi neuděláte genetické testy...??to je zbytečné,to se dělá po 3 potratu................. 😕 no budu asi zvracet...!!!!!!!!!!!!!!!!
!takže jsem si genetiku zařídila i bez nich a jdem tam s manželem..
pak jsem šla dolu ,zařídit si zákrok a to chování doktorky i sestry se nedá srovnat...obě tak strašně příjemný a ,že je jim to moc líto ,že to musí byt pro me težké ...prostě chování užasný 🙂

darazv
6. bře 2013

@maja1111111 ach jaaaj nemam slov ☹

julie74
6. bře 2013

@maja1111111 majo, to jsou kecy - mě dal Darebný genetiku hned jak jsem vlezla do baráku. A nemám v rodině žádný problém. Kolik je ti ? Jinak je fakt, že stát se to může, to si tak neber, ale ten přístup je prostě strašný .....

maja1111111
6. bře 2013

@julie74 je mi 35 a Řezáčová mi jasně řekla,že se to dělá jen když jsou špatný spermie....naprostá kravina...problem mužu mít i já§!!ale já si to zařídím naně už kašlu!!!!!

danci70
6. bře 2013

@maja1111111 je mi to moc líto,k Řezáčové tedy nemám slov...a mě na ní dříve bylo tak sympatické,jak se ti věnovala na Silvestra...no nechápu.přeju ti hodně štěstí v novém CARu!
....... a jaký byl Krčmář?

maja1111111
6. bře 2013

@danci70 děkujiii....Krčmář byl pohodě...

maraida
6. bře 2013

@maja1111111 ☹ to je mi moc líto ☹ A to chování Řezáčové,z toho je mi úplně šoufl!!!No jo,co si sama nazařídíš tak nemáš,zrovna tak já s tou imunologií...to je smutné...prachy na 1.místě.A to jsem si říkala,že ve státním zařízení to bude jinak ☹

@pinkywinkie to je mi líto ☹ A to byl tvůj poslední pokus?Máš mrazáčky?

@petulet děkuji 🙂

@mkuki to je tak krásné 🙂 Normálně mi vyhrkly slzičky...

maja1111111
6. bře 2013

@maraida no stou imunologii nevim...mám tady kopii...a říkala že spermie sou ok a tady je napsáno
dnešní nález svědčí pro sníženou plodnost muže, 😨 ,,,.To mi vysvětli

danci70
6. bře 2013

@pinkywinkie ach jo ☹ je mi to líto...

maraida
6. bře 2013

@nelfilka to jedeš už do toho Reprofitu?

Jinak já mám kompletní výsledky imunologie.Manžel má vše v pořádku.A já- chlamýdie OK,štítná žláza OK a imuno OK až na buněčnou imunitu a to je prý to,že bílé krvinky zabíjejí všechno cizí včetně embryí ☹ Jen doufám,že se to stihne přeléčit,ale mám moc málo času...já se bojím ☹

julie74
6. bře 2013

Majo, doufám žes mě pochopila, ta kravina to byla reakce na paní šéfku, ne na tebe. 😀 Jinak mě je 38 let , spermie máme špatné, ale přítel má genetiku už léta hotovou a dobrou - takže dělala se jenom mě. Je fakt, že je možné, že mám nízké AMH, tak třeba i kvůli tomu. Ale stejně je to už asi desátý případ, kdy řezáčová nemůže a darebný může. To nemají nějaká vnitřní pravidla ?

oni na imunologii taky zkoumají spermiogram ?

pinky to mě mrzí, ach jo, je to celý těžký

danci70
6. bře 2013

@maraida neboj,měsíc prednison a můžete na to znovu vlítnout 🙂

maja1111111
6. bře 2013

@julie74 jojo pochopila 🙂 ..hele nevím ,maj tam totální bordel...ta to a ten zas tohle...mám toho plny zuby...ještě ,že jsou i jiní a normální doktoři 🙂 ..ano manželovi tam delali spermiogram zároven s mou imunitou 🙂 ..a co je nízké AMH??

julie74
6. bře 2013

Nízké AMH je malá zásoba vajíček - stručně. Takže na 1.IVF 2 vajíčka. 😎 Taková jsem já 😀

maja1111111
6. bře 2013

@julie74 😀 aha no to tak to jo a myslíš ,že je to tim vekem??nebo proč?