CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
1. únor 2009

Ivko,mě chtěla dr.vidět před 6 injekcí poprvé,pak skoro obden,OPU přibližně za 12 až 14 dní,to je individuální 🙂

lucijda
1. únor 2009

Ivkaj já jela na ko myslím 5 den píchání tzn. stejně jako Piku, pak cca po 3 dnech a OPU jsem měla za 11dní.

ivkaj
1. únor 2009

Díky, díky;o) Všechno se to motá kolem víkendu na kdy máme divadlo. Myslíte že i to by se dalo zlvádnout?

lucijda
1. únor 2009

Myslíš píchání nebo OPU?

ivkaj
1. únor 2009

Myslím OPU, píchání snad nějak přežiju.

lucijda
1. únor 2009

Podle toho jak se budeš cítit, já byla ráda, že jsem zalezla do pelechu, ale druhý den už bylo lépe 🙂 Je to ale hodně individuální...

zulik
1. únor 2009

Já byla po OPU docela K.O., druhý den jsem se šla projít s manžou a pejskem kousek od dom a nebylo to nic moc.Jakoby mi někdo nakopal do břicha.Měla jsem dost vajíček a strašili mne s OHS 😒

macous
1. únor 2009

Ivko, já to časově taky měla jako holky, OPU jsem měla dvakrát a fakt je to hodně individuální, poprvé mi bylo děsně - 34 folíků a podruhé jsem chtěla jet po cestě z nemocnice do IKEI - 11 folíků 😉 takže bych asi nic moc neplánovala ....

vtípek dobrej 😀 😀 😀
Piku, Pepíček by byl fakt vtipnej 😵

pikusa
1. únor 2009

Tak já po OPU taky ležela.......23 folíků a náběh na OHSS........takže si to prostě nenaplánuješ.
Macous,no to teda...........prostě Matyášek a basta 😀

macous
1. únor 2009

Piku 😀 😀 😀
To já vůbec ještě nevím, jména co jsem chtěla jsou docela rozebraný přimo v rodině nebo u kámošek, tak se budeme muset fakt zamyslet, vybereme to po tom velkém utz ve 20 tt 😵

pikusa
1. únor 2009

Tak ted jsem byla nad mísou....něco nám nesedlo 😒
Macous,máte ještě časík...... 😀

murecka76
1. únor 2009

Ahoj holky,

ježiš Pikus co tě to ještě bere 😀 oni si nás vycvičí, když se jim něco nelíbí. Já zase, když mám hlad tak mi začne být na zvracení, kousnu dvakrát do rohlíku a je vše ok, nebo taky kolikrát jdu spát a ještě musím sníst banán, jak je mi zle.

Macous, jména taky vůbec netuším, dám nám to dost práce, já vždycky chtěla Petříka, ale toho má brácha takže bohužel, vůbec nevím, no ještě časíku dost 😀 😀 😀

Ivkaj, já měla pouze 8 vajíček, takže já měla OPU v pohodě, žádná bolest, byla jsem ve čtvrtek, na pátek jsem si vzala dovču a to už jsem šla i na procházku. Píchala jsem 11dní a první UTZ byl před 6 injekcí (byl to ČT), pak ještě jednou v PO a ve ČT bylo OPU. 🙂 🙂 🙂

zulik
1. únor 2009

Murecko,tak to máš tak, jako jsem to měla v těhu já. Budila jsem se ráno v 6 hlady a první cesta vedla k lednici.Zvracela jsem jen 2x a to by zvracel každý, po tom, co jsem stláskala.

murecka76
1. únor 2009

Zulíku, tak to naštěstí takhle brzo jíst nemusím, když vstává manžel v 5.30hod. tak já jdu na WC a to cítím už nevolnost, ale stačí se napít a usnout, vstávám až po 8hodině,ale to je pak horší, hlavně když jdu do sprchy dřív než se najím. Jak mile se dostane tělo do provozu tak je zle. 🙂 No, ale už se to zmírňuje, jsem zase na druhou stranu ráda, protože vím, že jinak bych se pozovala ještě více.

Pikus, UTZ máme stejný, manžel ho prý kupoval podle tebe. 😀

marketma
2. únor 2009

Ahoj holky 🙂
Občas k Vám zavítám, jelikož také chodím resp. jsem chodila do Podolí. Jsem se chtěla zeptat na ten domácí/ruční UTZ to myslíte tenhle? http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=589269
A vážně to funguje? Bych si ho taky koupila....
Děkuji.

georgik
2. únor 2009

pekne pondelni rano 🙂
my jsme vcera byli na slezine s kamaradama, tak to bylo fajn 🙂
zuliku: ja basketu moc neholduju 🙂 navic ani nebydlim primo v Nymburce a ke vsemu jsem rodily Prazak 😀
to bych nebyla ja, abych se zase na neco nepotrebovala zeptat: po te prvni injekci bych mela jeste jednou odmenstruovat (jestli v terminu, tak zitra).. .jenze co kdyz to dostanu pozdeji a toho 11.2. kdy mam jit na UTZ to budu mit????? 😕 (ja to mivat totiz vzdycky tak tyden) ☹

ivkaj
2. únor 2009

Tak díky za vaše poznatky.
Prostě počítám s tím, že OPU mi do zpěvu nebude a teď už jen aby to všechno klaplo ke zdárnému konci;o)

macous
2. únor 2009

Ahoj holky,
Piku - to tě teda prcek prohnal, doufám, že to bylo jen jednou 😉
Murečko - tak to já se hlady nebudím, ale usnout taky kolikrát ani nemůžu, tak se taky musím napít, jenže já teď poslední cca 2 týdny lítám v noci čůrat, a když se před spaním i sebemíň napiju, tak jdu do půl hodiny bezpečně čůrat a to už mám zase hlad - no je to vždycky něco, jsem docela ráda, že nechodím do práce a ráno to v pohodě dospím.
Georgik - oni tě v pohodě zkouknou i při mrše, jen se neboj, jsou tam na to zvyklí 😉
Ivka - klapne, uvidíš, budeš pod dozorem, tak ti všechno upraví tak, aby to nakonec klaplo 🙂

georgik
2. únor 2009

mac: díky 🙂 oni mozna jsou zvykli, ale ja ne 😀 to zas budu nesva 🙂

macous
2. únor 2009

To je jasný, taky komu by se to líbilo že? Ale ono to není na tom utz ani vidět, jak na to natáhnou ochranu + gel, tak krev na tom nedrží, a už budeš stejně na konci ne?

pikusa
2. únor 2009

Ahoj holky moje :lol:
tak v noci mě probudilo bolení v krku....ach jo.pepa ted udělal vývar,trošku to pomohlo....cucám halls,uvidíme.
Dnes je cvíčo a já chci jet :lol:
Market,jo jo,to je ten UTZ a musím říct,že já ted už moc neposlouchám,kdy přímo vidím,jak se mele 😀

zulik
2. únor 2009

Výjimečně zdravím v tuto dobu. Byla jsem něco zařizovat po úřadech,tak proto. Georgik, přesně,jak psala Macous. Já se taky ptala, co když se to posune a doktorka říkala, že to nevadí ale že by začátek mrchy měl být.Skouknou a řeknou, jestli začít bodat, od kdy a co 😉

georgik
2. únor 2009

mac: no pokud to dojde nacas (tzn. zitra) tak to bude v poho, to uz budu po, ale jestli se to zpozdi 😀
zulik: ja doufam, ze mi reknou, ze muzu zacit bodat 🙂
Piku: taky me posledni dobou boli po ranu v krku a zabira mi Coldrex hot drink (ale priznam se, ze nevim, jestli to muzou tehulky) 🙂 Ja se ted jen modlim, at mi to nevleze na prudusky ☹

pikusa
2. únor 2009

Geordik,kolikrát jsem byla na UTZ 2den cyklu 😒
No snad to taky zmáknu a nekolí mne to

georgik
2. únor 2009

piku: ja to 2.den jeste vetsinou memam jeste tolik "rozjety". Tim, ze to mivam 7-8 dni, tak nejhorsi je 3-5 den ☹
Drzim palecky, at te to nezkoli

macous
2. únor 2009

Piku, tak se drž, a snad to bude dobrý, to jsou ty změny počasí, taky mě po ránu pobolívá v krku a rýmu mám stále, už s tím ani nic nedělám, během dne to samo poleví 😉
Já mám v pátek tu poradnu, tak už se nemůžu dočkat 🙂 to je teď už doba, takhle skoro po 4 týdnech 😅

macous
3. únor 2009

Ahoj holky, teda to je bordel, takový propad 😵 😵
Dneska jsem nemohla moc dospat, pořád jsem měla ucpaný nos, ale zatím nic víc, tak snad to tak fakt zůstane!

ladus77
3. únor 2009

Ahoj holky, doufam ze se nebudete zlobit ze vam sem lezu, ale mam dotaz. Pristi tyden jedeme do Podoli na imunologicke vysetreni.Poslali nas tam z naseho CARu. Mame to dost daleko, cca 300km a moc se teda v Praze nevyzname. Cestu mame planovanou smerem pod Vysehradem smer Podolska vodarna, no snad to najdeme, ale hlavne me zajima parkovani u CAR. Da se tam nekde bez problemu parkovat?Doufam, ze tam nikde nejsou zadne uzavery nebo opravy vozovky? A jinak, jak jsem se tu docetla, tak bychom tam meli byt driv nez v tech narizenych 8 rano ze? No, budu vam vdecna za jakoukoliv radu a info co nas ceka. Diky moc. 🙂

macous
3. únor 2009

Ahoj Ladus,
no já teda taky nejsem pražačka 😅 ale jezdím tam už docela dlouho, ale znám to jen z jedné strany, myslím, že to najdete, když se juknete do mapy, teď o žádné uzávěře nevím, jedu tam zrovna teď v pátek, tak to občíhnu 🙂 Parkování je tam takové zajímavé, buď podle silnice ještě před vjezdem do areálu nemocnice, nebo se dá zatočit doprava (taky ještě před vjezdem, ale ne poslední před vjezdem, ale předposlední a to těžko můžete trefit, protože nevíš, která předposlední je, když tam jedete poprvé ☹ , takže doporučuji zajet do areálu nemocnice, zvednou vám závoru a dostaneš kartičku a platí se při odjezdu za každou započatou hodinu 40 Kč, což ujde, místo si tam můžete najít kdekoliv.
A s tou hodinou, jestli tam máte být před osmou to netuším, já na imunu nebyla, ale holky ti poradí. Jinak okolo 8 bývá v Praze docela zácpa (kromě pátku), takže bych fakt varazila trochu dříve.
Tak hodně štěstíčka na to vyšetření 😵

ivkaj
4. únor 2009

Ahoj Ladus,

s imunologií to funguje tak, že všechny objdenávají na 8. A podle toho jak kdo přijde, bere si čísla. Poprvé jsme tam byli opravdu na těch 7 a byli jsme první, na druhé kontrole jsme dorazili až na 7.30 a byli jsme druzí. Záleží na vás jak moc budete spěchat. Nejdřív půjdeš na krev a partner odevzdat spermio. Tohle je většinou tak 10-15min hotové a pak si počkáte na pohovor s Dr. což je taky asi na 15min, většinou tam bývají ve dvou takže i tohle jde vcelku rychle.
Tak přeji hodně štěstí 😉