CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. únor 2011

@macous tak manžílek padnul......at je brzy zdráv
No já v poho,Mates taky jen já mám zase šílenj opar z té rýmy.a to nutně potřebuju k zubaři....
A pohledy okolí?????jo to znám---včera venku už Mates jednu dostal na zadek....jenže co asi tak může přes plínu cítit že

macous
8. únor 2011

@pikusa hm, tak to je dost podobný, taky už mu jí sem tam šoupnu, cca 14 dní zpátky dostal na holou, protože si z toho přes plenku prd dělal, pořád dokola si stoupal v obýváku na stolek (ví dobře, že to nesmí), stolek je skleněnej a kdyby se s ním propadl, tak si ani nechci představit, jak by to mohlo špatně dopadnout, je to sice bezpečnostní sklo, ale pořád jenom sklo 😲 a co myslíš, řval jak turek, ale jen pár vteřin, pak na mě dělal tytyty a ukazoval na stolek, takže teď vyčkává, až nebudu koukat a šup nahoru, ale stačí houknout a mastí dolů 😀 😀

pikusa
9. únor 2011

@macous jak zkoušej co.....to znám....zahlíží,co já na to a zkouší a zkouší

macous
11. únor 2011

Piku, tak jsme na to jukli s Matym a moc si to užil 😀 motorka nám nějak nejde, sedí a čučí, max. jede trochu dozadu 😀

pikusa
11. únor 2011

@macous neboj,na jaře bude drandit na motorce jako drak 😀

macous
13. únor 2011

@pikusa no zatím mu neskutečně překážejí zadní kolečka, ale to se snad taky vychytá, vezmu ho ke kámošce, aby to od okoukal od jejích ratolestí 😀

pikusa
13. únor 2011

@macous no my to zkoušeli v obchodě a koupili jsme takové,co je má vzadu blízko u sebe...
na jinejch se taky kopal

macous
14. únor 2011

@pikusa tak to jste dobře udělali, já koupila takové co má známá a její malá na tom krásně frčí a je i stabilní, je to CROS, tak teď jen doufám, že si na něj zvykne a půjde mu to až pochopí princip 🙂

pikusa
14. únor 2011

@macous jasně,on na to přijde....
Jinak jsem to dostala ,zobu ode dneška prášky a příští pátek UTZ v Podolí

patri78
14. únor 2011

Ahoj, omlouvam se, ze Vam takhle lezu do diskuze, ale mozna budete vedet. Uz dva roky chodim do Podoli k Dr. Darebnemu, pristi mesic zacinam stimulovat 3 pokus a dnes mi sestricka sdelila, ze Darebny uz od brezna zrejme v Podoli nebude, moc mi toho nechtela rict, ale naznacila, ze odchazi na zaklade te akce vsech doktoru co se ted furt resi. Nevite nahodou nekdo jestli je to pravda? Trochu me desi, ze kdyz uz se blizim k zaveru, tak by se o me mel starat nekdo jiny .... Priznam se, ze me to trochu rozhodilo :(.

macous
14. únor 2011

Ahoj,

@patri78 vůbec o tom nic nevím, ale já chodila pak celé rizikové těhu k němu do poradny, a teď se pomalu a jistě chystáme na další pokus, takže to jsi mi teda radost neudělala ☹ ale co se dá dělat, třeba to ještě ani tak nebude a dopadne to dobře 😉

@pikusa zobej, zobej, já se asi objednám na gyndu pro Clostylbegyt (nebo jak se to píše) a budu taky zobat 😀

macous
14. únor 2011

V sobotu jsme byli na maškarním 😀

pikusa
14. únor 2011

@macous je to je boží maska...super---je kupovaná????nebo domvýroba??
@patri78 tak to já netuším.....snad neodejde 😒 jeho by byla škoda

macous
14. únor 2011

@pikusa samodomo výroba, byla jsem ráda, že si nechal na hlavě tu čepici s tykadlama, doma jí vůbec nechtěl, ale dala jsem mu jí už na cestu, že jako čepice ven a on to nějak nepostřehl, nejdříve tam 10 min. capil - asi hodně lidí a k tomu hudba nahlas, ale pak ho to pustilo a trsal jak o život 😀 😀

pikusa
15. únor 2011

@macous nno je to úžasný.....fakt

martina_z
15. únor 2011

@patri78 Taky netusim. Vim, ze ted maji nejakou personalni krizi, ale nevim, jestli to je na zaklade tech protestu. Sestricka vcera objednavala pacientku a rikala, ze nevi, koho jim zrovna ten den poslou, ze mozna bude dr. Zackova, ale ta ze rotuje po jinych oddelenich. Chodim k dr. Rezacovy a ta snad odchazet nebude, kdyz centrum sama vybudovala a dokazala se prosadit v muzskem svete.

martina_z
15. únor 2011

@macous Moc hezky!

pikusa
15. únor 2011

@martina_z ahoj,jak je?????

martina_z
15. únor 2011

Ale, nejak pomalu mi roste dominantni folikul. Tak doufam, ze nebudu mit po 7 letech svuj prvni anovulak.

pikusa
15. únor 2011

@martina_z třeba se ti jen OVU opozdí trošku
kdy jdeš do Podolí??

martina_z
15. únor 2011

Znova tam jdu ve ctvrtek, tak doufam, ze ten lenoch linej jeste naroste. Jsem z toho jelen, obycejne mam ovulaci 13DC a vcera, to byl 13DC, teprve zacal dominantni folikul rust. Jako jo, uz jsem ovulovala i 17DC, kdyz jsem byla nemocna a brala antibiotika. Jenze jsem z toho nervozni, kdyz nevi, jak s tim KETem.

pikusa
15. únor 2011

@martina_z určo poporoste...jen má zpoždění

macous
15. únor 2011

Ahoj,

@pikusa ještě máme před sebou maškarní dva, tak masku užijeme 😀
@martina_z to je vždycky jak naschvál, to známe 😉 neboj on doroste, hlavně že roste, při nejhorším se ti KETík odročí o měsíc, což taky není žádná tragédie, já měla vždycky smůlu, vzhledem k mým anovulákům jsem musela stimulovat a tím se mi snižovala i pravděpodobnost otěhotnění, ale u tebe je to jinak, určitě to klapne 😵

pikusa
15. únor 2011

@macous taky potřebuju masku pro Matese ale nemám nápad 😒

martina_z
15. únor 2011

@macous no prave, mam obavu, aby se mi to pri nejhorsim neodrocilo o 2 mesice, protoze mam v breznu a v dubnu nekolik sluzebek a nevykecam se z nich ☹ Je to vopruz a stve me to, kdyz jsem byla zvykla na cyklus, podle ktereho by se dal ridit prazsky orloj. Ale zadna tregedie, moc dobre si uvedomuju, ze bych mohla mit treba cystu nebo myom, a to je uplne jina kovbojka. Netusila jsem, ze je u stimulky v KETu mensi sance na otehotneni? Je to tim, ze v podstate neni zlute telisko?

martina_z
15. únor 2011

@piskusa Matyska si umim predstavit jako certika 🙂 Ma krasny tmavy kukadla.

pikusa
15. únor 2011

@martina_z tak já stimuluju ted estrimaxem.....
No čertík.....jak to vymyslet????rohy z papíru asi..... 😀

martina_z
15. únor 2011

Ruzky jsou v pohode, ted jeste nekde sehnat paruku - nekdy maji u vietnamcu 🙂

pikusa
15. únor 2011

@martina_z no stejně by si to nenechal na hlavě 😀