CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mondour
30. říj 2007

Bylo mi receno ze k nim budu chodit do 12tydne tehu a pak prejdu do prenatalni poradny a tam uz dostanu prukazku a budu tam chodit az do porodu.

lussi
30. říj 2007

monodur, moc díky za info 🙂

mondour
30. říj 2007

Lussi mi jsme na prvnim pokusu byly taky minly rok v cervnu a kdyz to nevyslo tak jsme si rekli ze si dame tak rok pauzu.

mondour
30. říj 2007

Nevim nechci vam nejak ovlivnovat jen proto ze me to vyslo ale myslim ze podoli ma nejvetsi uspechy aspon co jsem koukala na jejich stranky na netu.Byli jsme take v Gestu ale hruza a des.

nadad
30. říj 2007

Mondour- a jaké hormony to máš zvýšené? Mně dr. řezáčová řekla, že mám vyšší počet androgenů, ale prý by to nemělo vadit.

mondour
30. říj 2007

V gestu mi rekli tak nehoraznou sumu za leky ze jsem se otocila na popadku a mazala jsem pryc.A to chovani ani nemluvim.Pri prvni prohlidce mi neudelali vubec nic a kdyz jsem prisla poprve do podoli tak hned odbery krve i manzela a vytery a hned objednani na spermiogram.Uplne jine jednani

mondour
30. říj 2007

Nadad nevim jake to mi nerekla ale jen ze vic muzskych nez zenskych a pry to brani otehotneni.Neni to ale jedina vada.Nemam vubec ovulaci a kazdy mesic mam na pravem vajecniku cysty a prumeru 5cm.Uz me dvakrat odvezla sanitka s bolestma.To prvni bylo po prvnim pokusu.Spatne jsem reagovala na injekce tak ted jsem mela jine.Sice jsem si je pichala 3tydny ale pro mimi udelas vse.
Ty injekce pry byly mocove preparaty.Tak ted jsem si pichala Gonal ty v tuzce jak tam ma na stole

lussi
30. říj 2007

monodour a prosím Tě kolik jste celkově vložili financí do toho IVF? Já jsem slyšela, že sice 3 pokusy hradí pojišťovna, ale doplácí se hodně za léky, tak teď nevíme s čím máme s manžou počítat.

mondour
30. říj 2007

No nic holky budu uz koncit.Jdu si na chvili zase lehnout mota se mi hlava.Jsem rada ze jsem vas poznala.Zitra se sem zase podivam pa pa pa pa 😅

lussi
30. říj 2007

papa a opatruj se 😉

mondour
30. říj 2007

Lussi mi jsme do toho dali cca 10-15tisic ale 3tydny jsem pichala injekce.Do ted zavadim ultrogestan 3krat2tobolky.To je za jedno baleni 105kc a napisou ti jich vzdy 5baleni.Ale jenom za injekce 10tisic.

lussi
30. říj 2007

ty jooo, no tak toho jsem se obávala ☹ Ale co by člověk pro mimouše neudělal 🙂

nadad
30. říj 2007

Holky, taky si myslím, že Podolí je opravdu na dobré úrovni. Takže nám všem přeji, ať máme brzo mimísky v bříšku 🙂
Lussi- jak probíhala laparoskopie a jak dlouho jsi byla v nemocnici?

matlova
30. říj 2007

Ahoj všem... připojuji se, také chodím do Podolí.. k Dr.Bahníkové (dělala mi i laparoskopii) a jsem moc spokojená. Zrovna dneska jsem u ní byla, stimuluji totiž na své 1 IVF. Také jsem četla nepěkné reakce na Dr.Žáčkovou, ale bůh ví jak to všechno bylo 😉 Původně cca před rokem jsem také chodila do Gestu, ale utekla jsem a to hlavně z důvodu, že nás tlačili hned do IVF aniž by zjišťovali příčinu proč se nám nedaří. 😒

nadad
30. říj 2007

matlova- přeji ti, ať se ti IVF podaří 🙂 🙂 Koukám, že na ten Gest tu nejsou moc pozitivní reakce. No, ještě že jsme v Podolí 😉

matlova
30. říj 2007

Tak to já za puregon pen jsem zatím zaplatila 3.000,- Kč + utrogestan + pregnyl + kyselinu listovou = cca 3.500,- Kč a myslím, že už za léky nic doplácet nebudu, stimuluji krátkým protokolem.

matlova
30. říj 2007

Nadad, děkuji.... Já byla na laparoskopii v Podolí a to dokonce dvakrát, jednou byla pouze diagnostická a druhá operativní - odstraňovali mi neprůchodný vejcovod, byla jsem jak už jsem psala v Podolí a operovala mě Dr.Bahníková. Laparka není nic strašného, mnozí tvrdí, že zubař je horší 😉 Já šla po operativní LPR 3 den domů a po diagnostické LPR 2 den domů, jestli se chystáš na LPR tak se není čeho bát 🙂 Měj se, já letím domů 🙂)

lussi
30. říj 2007

nadad byla jsem tam teď v září, zákrok mi dělali v pátek, ve čtvrtek ráno jsem měla nástup do nemocnice, v pátek ráno operace, po ní mě nic nebolelo, akorát mě trochu píchalo v raměni (to je prý z toho jak nafouknou břišní dutinu vzduchem) a normálně jsem chodila, v sobotu ráno si mě miláček vyzvedl a jeli jsme domů, na nemocenské jsem byla 14 dní, protože se mi nechtělo do práce, jinak jsem mohla klidně po týdnu si myslím 🙂 Stehy jsem měla jeden v pupku druhý na levé straně bříška a už nejdou vidět 🙂 Samozřejmě pokud tam jsou srůsty nebo něco tak je to pak horší, já jsem měla hladký průběh.

nadad
30. říj 2007

Lussi, díky za informaci 🙂 No, uvidíme, jak to bude u mě probíhat a jestli na ní budu muset jít. Kolik máš za sebou inseminací?

vakoema
autor
30. říj 2007

Ahojte holky, no tak to me hodne zajima!! Matlova, takze ty jsi taky z Gestu utekla??? Ja utikam pristi mesic, jen co mi vystavi vypis z karty. Tend doktor, co jsem k nemu chodila byl naprosty VUL a to tvrdi hlavne muj pritel. Nic ho nezajimalo a jen supsup na IVF. Taky me donutl si koupit Puregon 7500CZK a to i pres to, ze mi na rust folikulu staci clomhexal, jen se mi taky potom z folikulu stane cysta a ty bolesti pri praskani bych nikomu neprala. Moddour: Jak tobe vysvetlili ty cysty?

lussi
30. říj 2007

vakoema ahojky 🙂 Tak to je síla s tím doktorem.
nadad mám za sebou 2 inseminace 🙂

nadad
30. říj 2007

Vakoema- to musel být pěknej blbec- pryč od něj!! Akorát by z tebe tahal peníze.

Lussi- takže ta co tě čeká bude 3 a poslední a pak rovnou IVF? 😉 Budu držet palečky, aby ti vyšla 🙂

vakoema
autor
30. říj 2007

Lussi, jo to mas pravdu, je to hruza. ja mu tam priijdu, skucim, ze me boli bricho, ze nemuzu ani spat a on na to, ze jsem precitlivela. udelal mi nejaky krevni testy, sledoval par cyklu a pak rekl, ze jediny vychodisko je IVF. A co je nejvetsi des, neudelal mi ani ultrazvuk pred tim, nez jsem zacala pichat Puregon!!! No divily se tomu i sestry. A nakonec mi dal vyvolavacku na MS 18. den cyklu!!! Pritom mam cykly cca35 dnu!!! A tentokrat jsem to dostala 21.den - vlastne v dobe, kdy by klido mohlo jeste dojit k ovulaci. nejradi bych ho pretrhla.

nadad
30. říj 2007

Lussi- ¨ještě jsem se chtěla zeptat, může se podstupovat IUI každý měsíc nebo je tam dobrá pauza- třeba ob cyklus? A zjistili ti vlastně něco nebo jste s partnerem ok, ale prostě to nejde? 🙂

lussi
30. říj 2007

vakoema tak VUL je slabé slovo!
nadad, no abych řekla pravdu,tak do další inseminace se mi moc nechce, je tam strašně malinká úspěšnost. Jinak žádnou pauzu jsme nedělali, hned další měsíc jsme podnikli druhou iui, takže to frčí a nemusí se na nic čekat 🙂 A nezjistili nám nic, co by nám bránilo v otěhu, tak to možná i přijde samo 🙂

nadad
30. říj 2007

Lussi- to by bylo nejlepší, kdyby to přišlo samo 🙂 Musíme doufat a určitě se to zadaří.

Dneska už pádím z práce domů, tak se zatím mějte 🙂 🙂

lussi
30. říj 2007

zatím papa 😉

zulik
30. říj 2007

Ahojky,chodím do CAR v Podolí, sestřičky super, čekací doba někdy děsná i při objednání 😒 ,doktoři super až na Dr.Žáčkovou, nejsem bolestínek, mám už za sebou různá vyšetření a zákroky, 1 porod ale ona je asi dřevo.K ní prostě nemusím.

olivia.a
30. říj 2007

nanad, vratim se jeste ke spermiim. Potrebovali je na uvodni vysetreni, pak na imunologii a pak pokazde hodinu pred inseminaci. Manzelovi se ta mistnost na to "provadeni" vubec nelibila a docela remcal, ze slysi kazdy krok z chodby, ze oni ho take musi slyset... Tak jsem mu vysvetlila, at si porovna, co vsechno musim podstupovat ja a co on a trosku se uklidnil. Vzdycky si s sebou nosil notebook s nejakou inspiraci. 😎
Take nam hodne pomohlo povykladat si o nasem problemu se znamymi, kteri na tom byli podobne. Uvedomili jsme si, ze v tom nejsme sami, ze ta absolutni nechut k sexu na povel v dany termin je uuuplne normalni a pekne jsme se u toho i nasmali. Vzdycky nam to obema dodalo silu do dalsiho "boje" o nase mimi.

olivia.a
30. říj 2007

To cekani v cekarme mne take rozcilovalo, ale na druhou stranu..... kdyz dorustal folikul a vypadalo, to, ze by to za dva dny melo byt akorat, tak mne vzali na dalsi kontrolu presne za dva dny. Bez ohledu na to, ze uz nemeli skoro zadne misto. Proste se ridili tim, co potrebuji ja jako pacient a ne co vyhovuje jim. Ze se jim v urcite dny nahromadi hrozne moc holek s ovulaci, to se prece ovlivnit neda.
Ja se vdy ohlasila sestre, ze uz jsem prisla a presunula se do bufetu na chlebicek a kaficko 😲