CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
17. bře 2010

Brundik......jsem ráda..... 🙂

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Brundi, v kolik vyrážíš?

Maktor, děkuji za info, už aby to bylo a byla jsem aspoň ten 12 týden...a pak byl porod... ,ale to už hodně, hodně předbíhám....ale ono to uteče

Piku, vidíš já na to šla vědecky, takže už jsem sedmý 😉, to je dobře, že už je Matyášek bez kašlíku.

Už má být od soboty teplo, tak snad už bude konečně hezky..., tahle zima byla dlouhá...

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Piku, jsem někde hodně zpátky četla o nějakém domácím ultrazvuku, který jsi měla, nemáš odkaz na stránky, co to je?

brundik
17. bře 2010

Baru, vyrazim za ctvrt hodky. Jsem lehce nervozni, tak rada bych slysela neco peknyho 🙂 Myslim jako neco hezciho nez minule a predminule.
Me prijde, ze zima je dlouha tak akorat, jen to leto vzdycky nejak utece. Ale jaro uz je na spadnuti. Pak se zase bude drzkovat, ze je vedro 😀

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Neboj uslyšíš samé pěkné věci, a ono někdy je třeba míň a kvalitní než hodně a na úkor kvality...Ono každá to máme úplně jinak, na některých diskuzích měly holky dvě vajíčka a jsou těhule a některé měly třeba 10 a nejsou, takže ono o tom to asi není....Drží pěsti!!!!!!!!!!

To máš pravdu, za půl roku, budeme naříkat, že je šílený teplo 🙂

pikusa
17. bře 2010

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q...
já mám ten TOPCON....ve tvaru srdíčka.....
Brundik,držím palce 😉
A na teplo já naříkat určo nebudu,jsem teplomil 😀

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Piku, děkuji, už na to koukám a objednám si ho 😉 . taky ten se srdíčkem 🙂

pikusa
17. bře 2010

Baruš...já nevím,moc jsem ho nevyužila....dostala jsem ho ale pozdě,až když mates kopal,tak jsem o něm věděla.....ale je to krásný zase poslouchat miminko...
a taky vlastně když jsem si nebyla jistá pohyby....
no je to taková radost 🙂

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Piku,

ted jsem si o tom početla 🙂 , myslím si, že je to dobrá věc, že to budoucí maminku uklidní, když třeba mimčo dlouho nekope....

Myslíš, že to bude fungovat už ted, píšou tam 4-5 měsíců před porodem...

mikis
17. bře 2010

Ahoj holky, můžu mezi vás?
Včera jsem byla na první konzultaci u dr.Žáčkové a musím říct, že mám z ní smíšené pocity. Očekávala jsem trochu vstřícnější přístup... 😖
Jinak my se snažíme cca rok a chyba bude pravděpodobně u mě, tak doufám, že nám pomohou...

pikusa
17. bře 2010

Baruš...musíš prcka najít,když je malinkej 🙂 a uslyšíš ho....je pravda,že jednou kamarádka přiběhla,že malej jí nekope,aby se ujistila....a krásně ´tukal 😀
Mikis,jasan,že můžeš....Žáčková je divná,ale jistě k ní chodit nebudeš,já jí taky měla jen u vstupního pohovoru,pak už jsem jí neviděla 😉
A pomohou,určitě 🙂

mikis
17. bře 2010

Díky za přivítání 🙂
No čeká nás běh na dlouhou trať.
Pikusa - vám tedy pomohli, jak vidím 😉

pikusa
17. bře 2010

Mikis...jojo sice to trvalo,ale stálo to za to 🙂

brundik
17. bře 2010

Tak jsem tady 🙂
Prece jen se jeste jedna bublnka vyloupla, mam celkem 4 😵 Neni to moc, ale me to strasne potesilo. Zitra picham ovitrelle a v sobotu jdu na OPU.
Jen jsem se zapomnela zeptat jak s lekama. ATB asi budu brat bez preruseni. Baru, jak jsi to udelala ty s prednisonem? Jo a vyzvedla jsem papiry k anestezii a tam bylo vysadit anopyrin tyden predem, ale me to nikdo nerekl, tak to budpu jen 3 dny 😒 Snad tam nevykrvacim. A taky me Reazcova rekla, ze pro me bude nejvhodnejsi analgosedace a ne narkoza. Nemate s tim nektera zkusenost?

pikusa
17. bře 2010

Brundik....4 je dobrý 😉
A já měla narkozu,tak nevím,neporadím....
A klidně tam zítra zavolej,jak s ATB.......
Holky,víte co by mě zajímalo????taková blbost,ale jestli tam máme matyáškovu fotku taky na nástěnce----posílala jsem jí tam s poděkováním. 🙂

brundik
17. bře 2010

Juuu, to jsem ani nevedela, ze nejaky takovy domaci ultrazvuk je.
Mikis, u Zackove jsem byla jednou, byla celkem ok, ale divne si me prohlizela, ale pri utz na me otocila monitor a vsechno mi popsala, jine zkusenosti s ni nemam. Ale ty si budes moct vybrat doktora 😉 Ona dr. Rezacova je taky takova chladnejsi, ale ja ji mam rada. Kdyz se ptam, na vsechno odpovi. ja jsem myslela, ze uz tam neni.

b.a.r.u.s.2010
17. bře 2010

Vítám Mikis, já měla Žáčkovou jen dvakrát, ona tam moc často není, ted už jsem ji tam minimálně půl roku neviděla...

Brundi, 4 jsou pěkný 🙂 k té analgosedaci, já ji měla naporvé, je to v pohodě, ležíš na sále a máš takové motavé pocity, ale je to rychlovka, takže řekla bych, že tak za 10 minut mě vezli na pokoj, ted napodruhé jsem jí měla mít taky, ale když už jsem ji měla, tak zjistili, že je tam těch folikulíků hodně, tak mi dali plnou narkozu....oboje je v pohodě.

K tomu anopyrinu já ho poprvé přestala brát taky tři dny předem, jak jsem to vyčetla v těch papírech, OPU mi dělala Řezáčová a ta říkala, že to nevadí a ted napodruhé jsem ho brala bez přestávky, bylo mi to řečeno...
a prednison beru pořád, ptala jsem se na to ted ve čtvrtek a mám ho pořád brát...

Piku, ve čtvrtek nástěnku okouknu, Matyáška poznám, mám ho nakoukanýho z mého motivačního pokoukáníčka 😉 😉

brundik
17. bře 2010

Piku, to se ti muzu kouknout, jestli tam Matyaska najdu, jestli ho teda poznam a jestli si vzpomenu.

zulik
17. bře 2010

Ahojky,
vítám nové Podolandy. Brundiku, vidíš, ono něco ještě dozraje a důkežité, co a kolik je uvnitř folíků. Někdo má opravdu nakonec 2 vajíčka a jsou kvalitní. Jinak já už dnes nevydržela, zůstala doma na dovče a zašla za praktikem. Dal mi nějaké léky na uvolnění a zánět, něco na bolest a napsal žádanku na RHB. Ten lék už jsem si vzala /upozorňovala mě paní v lékárně, že je to driák a nemám řídit po něm auto/, no driák je slabé slovo, usnula jsem po něm do 15 minut 😅
Vloni mi chtěli dělat analgosedací narkózu, při zákroku se mi strašně zvednul tlak, začala se mi motat hlava /viděla jsem ty čtvercové stropnice, jak mi utíkají před očima/, taky jsem cítila vpich, tak se anestezioložka lekla a pustila mi do žil úplnou. Ale to je individuální.

brundik
17. bře 2010

Jeeee, Zuli, tak to jsem radsi nemela vedet, budu v sobotu cucet na ctvrece jestli uz behaj 😀
Tak snad ten driak nebudes muset uzivat dlouho. A konecne to zabere a ta rehabka taky udela svoje. Hlavne odpocivej a klidne spi, proc ne, ze jo 😉

zulik
17. bře 2010

Ona tam ta doktorka Ž. ještě je??? 😖

mikis
17. bře 2010

Holky moc díky za milé přivítání 🙂
Nás teď čeká kolotoč vyštření a při další konzultaci se dozvíme co a jak. Můj příběh je takový, že jsem cca před rokem vysadila antikoncepci a naivně si myslela, že to půjde hned. Bohužel bez medikace spontánní menstruaci skoro nemám, má gynekoložka mi nejdříve předepsala utrogestan, potom přidala clostil - při druhém cyklu se dokonce zadařilo, ale bohužel 5tt nastal spontánní potrat ☹ Tak jsme se potom dohodly, že nejlépe bude přejít do péče CAR.

zulik
17. bře 2010

Mikis, určitě, čím dříve se to začne řešit, tím lépe. Já zase ms mám pravidelnou a k ničemu mi to zatím nebylo 😀 Tedy jednou už jo 😉

vendi1
17. bře 2010

Ahoj holky,
po delsi dobe Vas zdravim. Koukam, ze se tady diskuse pekne rozjela, to je dobre 😵 .
Miki vitej🙂! V Podoli Vam urco pomuzou 😵
My mame po 7-mi mesicni kontrole, Apolenka vazila 7650 g a merila 69 cm. Dneska se na plavcu poprve potopila po oboci pod vodu. Sikulka to je🙂.
Piku na kterem progamu byl ten seriolek? A podobalo se to realite?🙂
Brundi v sobotu drzim pesticky a at ty desky na strope neutikaj moc rychle 😉 😀
Barus uz 7tt...pajada. Jedna holcina z diskuse spolecny termin porodu kam chodim, rodila ve stejny cas jako ja, tak uz je opet tehulka a je v 7tt, ceka 10.11. Mate to hodne podobne. Rikam, ze ji obdivuju, nedokazu si predstavit cekat k nasemu vzteklounkovi dalsiho mimiska 😉
Koukam, ze v Podoli je jeste Zackova??? 😖 😲 Ja myslela, ze tahle dama tento ustav uz opustila....... 🙄
Mac myslim, ze uz je z lyzi davno doma....to uz by lyzovala snad mesic 😀

A uz si nepamatuji nic z toho co jste probiraly 🤐

zulik
17. bře 2010

O seriálu jsem někde četla, že k realitě to má daleko, např. prázdná čekárna, že je to spíš něco jako reklama na soukromé cary. Já dala přednost Kriminálce Anděl a i tu jsem zaspala 🙂

mikis
17. bře 2010

Holky a co vás vedlo k tomu, že jste si vybraly právě Podolí?

brundik
20. bře 2010

Holky, tak jsem tady, teda byla jsem uz driv, ale spala jsem, jsem takova nijaka.
Analgosedace byla docela v pohode. Koukala jsem na desky na strope, zacaly fakt behat, musela jsem zavrit oci, abych se tam nepoblila 😀 A neco jsem tam povidala, ale motal se mi i jazyk a kdyz si to chci vybavit, tak ani nevim, co jsem tam mohla povidat 😅 😀 A vydolovali ze me 5 vajec 😵 Doufam, ze budou vsechny v pohode a pouzitelny. Manzeluv spermio nic moc, ale domluvili jsme se s embryolozkou, ze u dvou se provede ICSI a zbytek IVF, pokud budou teda vsechny vejce ok, ale to asi moc casto nebejva. Zitra mam volat. Byla jsem tam dneska na OPU sama, vsichni se mi maximalne venovali a byli zlati 🙂

brundik
20. bře 2010

Mikis, ja si Podoli vybrala, protoze jsem se tam narodila, ja, mama i segra 😀 A hlavne jsme to meli v dochazkove vzdalenosti 15 minut krasnou prochazkou. To ted uz ale neplati.

ivkaj
20. bře 2010

Čaute, tak jsem se po delší době zařadila do čekatelek na IVF.
Chci se zeptat, čím jste stimulovaly? Já jsem měla 2x Puregon (jednou krátký a jednou dlohý protokol) a vždycky jsem měla víc než polovinu vajíček prázdných. Proto bych ho docela ráda vyměnila za něco jiného, ale Ř. se na to moc netvářila.

brundik
20. bře 2010

Ivkaj, ja jsem mela taky puregon, s nicim jinym zkusenost nemam. Moc jsem na nej nereagovala. O kvalite vajicek budu vedet vic zitra. A co zkusit nejake neprecistene hormony. Tohle Rezacova nechala na me, kdyz jsem se rozhodovala.