CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

nelfilka
1. bře 2013

@mkuki To je mi líto, ale KET určitě vyjde. Znám plno holek, kterým vyšel 1. KET.

@danci70
JJ, dva nativy v Podolí. 😀

malinka_02
1. bře 2013

@maraida aha..no my uz ozkouseli celou jednu varku a nic takze kdyby vybirali tak by to lip asi stejne nedopadlo..
@adriene no to si teda uzila..no uvidim co ta Malickova.

maraida
1. bře 2013

@malinka_02 právě,že by to mohlo dopadnout lépe,protože při PGD zkoumají ty embrya zevnitř.Ne jen podle vzhledu.

Mkuki,to je mi líto ☹ Ale teď máš aspoň Viktorku,tak snad se ta bolest bude lépe snášet...
Nelfilka,přeju hodně štěstí v Reprofitu 🙂

petulet
1. bře 2013

@mkuki to je mi líto. držím palce na ket.

julie74
1. bře 2013

ou, mkuki, to mě mrzí. Na druhou stranu takovou náplast jako máš ty, pamatuji si dobře , že od pondělí máte Viktorku doma ?

mkuki
2. bře 2013

ahoj holky, omluva, že jsem zde za poslední dobu nebyla...

mám smíšené pocity.... ano špiním, dva testy byly ve čtvrtek negativní ale.... holky malá Vikinka mě všechno vrací a vynahrazuje.. Jelikož nám nyní vyšla ona, tak KET se posouvá ..... Budu si malé užívat dosyta a pohody
Ket odhaduji za cca rok... Ani na krev jsme nechtěla jet nejen že se mi to nehodilo časově skloubit z odchodem z práce na mateřskou, ale ani chut nebyla...
Fakt se ve mě mísí pocity... moc jsem to chtěla. Kdyby nebyla Vikinka, tak jdeme do Ket hned, ale takto se vše posune .-)

To Podolí bude fakt začarované.... nevím, je-li to tím, že mi zavedli 4 buněčné bojovníky, ale byly dva a ani jeden nevybojoval výhru...
Všem děkuji za podporu opravdu si jí vážím a cením. A holky bojujme dál 🙂

mkuki
2. bře 2013

@julie74 V pondělí 4.3. bude naše 🙂 🙂 to jdeme ráno na sociálku a ANO ona mi všechen ten smutek z podolí vynahrazuje... Je to báječný pocit mít doma vše miminkovské...ALE byly to hoňky vše zařídit...
Je to naše malá bojovnice 🙂

mkuki
2. bře 2013

Představuji Vám náš poklad 🙂

adriene
2. bře 2013

@mkuki Moooc gratuluji k Vikince, je to krasna holcicka, urcite vam bude delat jen a jen radost 🙂

maja1111111
2. bře 2013

@mkuki je to nádherný drobeček,moc gratuluji...!!!!! 🙂 a přeji at se má čile k světu 🙂 🙂

petulet
2. bře 2013

@mkuki gratuluji k Vikince. Je moc krásná. Hezky si jí užívej a ať ti dělá samou radost. 🙂

julie74
2. bře 2013

Moc ti blahopřeju, když si někdo připravuje věci devět měsíců a pak si miminko donese, musí to být nádhera. Ale Mkuki tys to zvládla za týden, jestli dobře počítám. Holka, to tedy musel být adrenalin, myslím, že bych se vznášela až někde u lustru 😀 . Moc gratuluju a strašně si to užívej, a Viktorka je krásná samozřejmě, aby nebyla 😀 😀 .

nelfilka
2. bře 2013

@mkuki
Martí, už jsem psala na facebooku, malá je fakt kouzelná, krásná kukadla. Přeji ji hodně moc zdravíčka a štěstíčka v životě.

malinka_02
2. bře 2013

@maraida ja sem to myslela tak ze kdyz budu mit 10 vajicek a udela se peg muzou vybrat to nejlepsi a to zavest ale ja mela 5 a vsechny sme zavedli a nic. Tak i kdyby mi udelali pdg a rekli ze sou spatne tak bych ve vysledku na tom byla stejne. A treba bych si radi nechala stejne jedno zavest a zkusila nez nic..
@mkuki je nadhern!! A vis jak to chodi treba otehotnis ani nebude vedet jak 😉

danci70
2. bře 2013

@mkuki ahoj,tak i taky gratuluji k princezně a přeju jí do života jen samé štěstí a moc moc lásky 🙂

darazv
2. bře 2013

@mkuki tá je nadherná princeznička 😉 gratulujem .

darazv
2. bře 2013

holky vy ste mi vobec neporadili co mam robit ked sa mi objavili par fuzikov z boku pier ☹ kurna to mam z tých hormonov!!!zatial som si ich vytrhala ☹ máte to aj vy?ja chcem kupit OPILCU tie pasiky či je to dobré neviem...

maraida
2. bře 2013

@mkuki Vikinka je nádherná!Jak sladce spinká.Přeji vám všem jen to nej nej nej a hodně radostných chvil s dceruškou.

@darazv já bohužel neporadím ☹ Nikdy jsem toto nepotřebovala nějak řešit.

julie74
2. bře 2013

darazv, promiň, já taky nevím, ale až se ty hormony usadí tak se to zase spraví, nebo ne ? Přípravky netuším, ale strejda google zná všechno. Nezlob se, ale fuziky mě trochu rozesmály. Ono to zní slovensky tak legračně. A nebo zkusit kosmetičku, já myslím, že to má kdekdo. No asi jsem tě taky moc nepotěšila, viď? Ještě se směju 😵

darazv
2. bře 2013

Holky dakujem 😀 no daco vymyslim nieje ich vela iba pár dufam ze ich nebude viac 😠 no jooo ta nasa slovenčina 😀

maja1111111
2. bře 2013

@darazv no vosk je nejlepší ,ale mooc to bolí ☹ ..alespon me

darazv
2. bře 2013

@maja1111111 tak nie som jedina?a ked ti to robia voskom ako často to musis opakovat a je aj nejaka reakce potom?

maja1111111
2. bře 2013

@darazv já mám pod nosem takové chmíři,ale celý život. Prodavaji voskové pásky,jen to nahřejěš a šup stím dolu..ale chce to odvahu a pak to mám tak 2 hodky červené a citlivé..ale vydrží to a nebo pinzeta 😀

pikusa
2. bře 2013

@mkuki teda až mi vyhrkly slzy------je překrásná a moc si jí užívej berušku malou 😵 😵

@darazv jeee to já mám kníra taky.....musím ke kosmetičce,trhá mi to voskem......
Jinak píšu z nemocnice.....malej má opět laryngitidu.......ale snad jen na no¨c jsme tady....ulevilo se mu.....
ale když to přijde je to vždy šílený

darazv
2. bře 2013

@pikusa ja byvam kde ani riadny obchod nieje tak kosmetika duplovane kupim si niečo a budem to robit sama ak to prežijem 😀 samozrejme prvy krat to bude cez vikend ak by nahodou nebola daka reakce a budem jak paradajka 😀 v praci by sa ma zlakli 🙂 joooj to ma mrzi sice neviem čo to je ale prajem skoré uzdravenie.

mkuki
3. bře 2013

ahoj holky
moc děkuji za chválu a přání

ano celý týden byl náročný. zařídit vše od drogerie po oblečení kočárek. ale krásné zařizování......

jsem smutná že pokus nevyšel ale ..... doufám že to podolí není fakt začarované..... do ket půjdeme asi. na jaře příštího roku....

všem přeji aby jste byly šťastné a hlavně aby se všem splnil sen mít miminko. budu se na vás chodit koukat 🙂

pinkywinkie
3. bře 2013

Ahoj zeny 🙂
v pondeli jsem mel ET, dnes je to sesty den po ET. Jeste je brzo na test, ale zacinam byt hodne nervozni. Popichava me obcas v brise, mam chvilema navaly a mam velkou plynatost 😀. Moc bysme si prali, aby to vyslo, uz je to 3 cyklus a dost jsme si uzili ☹. Nidy jsem si si driv nedelala test, ale myslite ze uz by tam mohlo neco byt? zavedli nam 2 embryjka. Ovitrellku jsem si pichala pred 11 dny a bylo to 250, tak uz by nemela pusobit.... mam strach ☹

darazv
3. bře 2013

@pinkywinkie ak ti mozem poradit pockaj cca na 10-12 den po ET zbytočne sa budes stresovat a tym padom testikovat kazdy den ,mozno niekde si prečitas ze baby mali uz 6 den po et ducha alebo pozitivni test a nedá ti to a urobis si ho a budes mat / a budes sklamana zacnes verit tomu ze to nevyslo a pritom to bude len a len skoro ze si zacala testikovat a psychika bude v prdeli!!ovitrelle by si uz nemala mat ak si mala mensiu davku ale bud v klidu a ver tomu ze to vyslo držiiiim palceky // 🙂

malinka_02
3. bře 2013

@pinkywinkie ahojky ja sem melq ducha z ovitrelu hrozne dlouho 2 dny sem si blba fakt myslela ze to vyalo, to zklamani uz nechci zazit tak ja bych uz tak brzo netestovala..
@darazv je to z tech hormonu! Mam to taky! Ja samozrejme pod noswm mela vzdycky ale mamka kosmeticka rikala nikdy netrhat pak to rose vic! Tak ja chodila na elektrickou jehlu, boli to jak cert ale pomaha to, vezmou to i s cibulkou. Tad co resime ivf to docela zanedbavam a zesvetluji belicim kremem namichanym z lekarny. Ale po hormonech mi dorostlo takove to chmyri co je na spodni hrane obliceje jako kolem brady smerem k usim a ztmavlo!!! A z toho sem zoufala!! Zrovne pred tydnem sem brecela doma ze sem jak vepr i kdyz delam vse mozne furt to nejde dolu a ted tohle!!

pikusa
3. bře 2013

@mkuki krásné zařizování...to máš pravdu 😵
Hele abys nebyla pak jedna z těch,co otěhotní přirozeně 🙂

@pinkywinkie vydrž.....je to těžký ale zkus to
Jinak nás dneska pustili domů........
holky hnusná laryngitida--nesnáším to,bezmoc a koukat se na to,jak se dítko dusí a nemůže dejchat.....nesnáším nesnáším....