CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
3. bře 2013

Holky mam dotaz..vcera sme slavili manzela narozky a sli spat ve 4. Tak sem vstavala az v 11. A dostala sem to ve 14.30 tak mam brat ze sem dnes 1dc nebo 0dc?Na stimulaci rikali ze kdyz to dosta.u odpoledne tak to brat za 0. Ale kdyz sem vsala pozde? Chci jit zitra na ten HP do Caru a mam byt 2 dc..

darazv
3. bře 2013

@malinka_02 to musí byt hrozne ☹ boze ja blbka to vytrhavam 😠 no ja sa modlim aby sa mi to nerozšírilo budem jak moj muž 😀

darazv
3. bře 2013

@malinka_02 no ja by som to vzala ako 0DC 😉 TAKZE DO CARU CHOD UTOROK

pinkywinkie
3. bře 2013

@darazv dekuju, ja teda pockam. koupila jsem si testik, ale nevim zda to vydrzim 🙂)))

darazv
3. bře 2013

@pinkywinkie vydrž aspon do štvrtka piatka 😉

malinka_02
3. bře 2013

@darazv no ja mam prave ten tyden docela krusny a zitra by se mi to hodilo pak me zaukoluji a nevim jak to stihnu....
No docela me to dostalo.. :'(

pinkywinkie
3. bře 2013

@darazv vzdyt uz tam jsou tyden, to uz by mohli neco ukazat ne? 🙂))))

darazv
3. bře 2013

@pinkywinkie holka ty si ale nedočkava 🙂 ano aj nie..

pinkywinkie
3. bře 2013

@malinka_02 tak to se tam mozna zitra potkame 🙂

pinkywinkie
3. bře 2013

@darazv no jsem no 🙂 🙂 ja vim 🙂 jinak k tem chloupkum, tak mi rostou taky a i kdyz to boli, beru to depilatorem na nohy 🙂)

darazv
3. bře 2013

@pinkywinkie depilatorem na nohy 😀 tak ten doma mám 🙂 mna napadlo ze je asi blbost kupit tie pasiky lebo ja to nemam vsade nad perami len pár z boku a kebyze to depilujem nad celou pusou automaticky by mi uz rastli vsade 😠 mama mia,,,tak ked si nedočkava chod na wc a urob si ho 😉

pinkywinkie
3. bře 2013

@darazv nene, ja pockam do rana 🙂
me uz se manzel smeje, ze mi roste knir 😀

darazv
3. bře 2013

@pinkywinkie tak ked si vezmes kazda zena mame jak to vy hovorite knir ale mame to svetlucke ze to nevidno a bohuzial po čase asi príde ze su tmave teda ako u ktorej ach jaaaj 😠 dost co som pred par rokmi hystercila ked sa mi par chlpkou objavilo okolo bradaviek to som bola v šoku ale to vytrhnem a mam klud a teraz toto,,,co bude neskor? 😀 budeme jak opice.A aky mas testik?mamatest10?tak držim vsetky palceky tfujtfuj 🙂

pinkywinkie
3. bře 2013

@darazv no me se objevily cerne ctyri chlupy 😀 a jak pises, kdo vi, co bude za par let ☹ Ano mamatest jsem koupila, ale pockam, i kdyz me to moc laka 🙂

darazv
3. bře 2013

@pinkywinkie ja si to bude pinzetou vytrhavat a uvidim co dalej,,,ty snad ani v noci nezaspíš 😀

darazv
3. bře 2013

@pikusa Ahoj Piku az teraz som zbadala ze si pisala sem no to musi byt strašní pocit to ti verím ☹ prajem matyskovi skoré uzdravenie a hlavne aby sa to neopakovalo!!

maraida
3. bře 2013

@pinkywinkie taky bych s testem ještě počkala...a proč jdeš zítra do Podolí?

@malinka_02 asi bych dnešek brala taky za den 0 a do Podolí bych šla až od úterý.

Pikusa,to je dobře,že už jste doma.Ať se Maty brzy uzdraví.

mkuki
3. bře 2013

@pikusa no přirozeně, to nevím, to bychom museli mít turbo pohon na spermijky 😀 😀 😀 už sedum let neberu žádné prášky a přesto se nepodařilo. Naděje umírá poslední a věřím, že mi to Viktorka krásně vrátí ..

pinkywinkie
3. bře 2013

@maraida mam neschopenku a potrebuju papir na penize.... tak mi ho musi napsat tam

adriene
3. bře 2013

@malinka_02 Též bych to počítala dnes jako den 0 😉
@pinkywinkie Popisuješ mé příznaky... sem tam mě píchlo a plynatost 😀 návaly jsem asi neměla, ale už si to moc nepamatuji... 😉 Držím palečky!! 🙂
@darazv Chloupky na rty nemám tmavé, ale spíš takové chmíříčko... tak to vždy jednou za čas strhnu voskovými pásky... a je to OK 😉

darazv
3. bře 2013

@adriene sranda a po vosku ti nestmavli?

adriene
3. bře 2013

@darazv No právě že neztmavly 😉

pinkywinkie
3. bře 2013

@adriene dekuju, uvidime 🙂

darazv
3. bře 2013

@adriene to je divne ja sa toho bojim 😒

adriene
3. bře 2013

@darazv No já jsem vcelku "světlý" tip... tmavé chloupky rostou tedy tam, kde správně mají, ale nad rty spíš takové chmíříčko... no a když jsem to začala strhávat těmi voskovými pásky, tak stále roste to samé... tedy naštěstí 😉

malinka_02
3. bře 2013

Tak radsi pujdu az v utery holky..
@pinkywinkie tak zitra se bohuzel nepotkame ..

@darazv kamaradka zkousela opilku nad rtem a vzala to i s kuzi ..

mkuki
4. bře 2013

@pinkywinkie
ahoj já zkusila test 13 den po et ...... bohužel mi nic neukázal a druhý den jsem začala spinit nyní už klasika menstruace...... první den křeče ☹

přeji ti // 😉 někdo to podolí prolomit musí...... já jdu na kontrolu po skončení menstruace...... v pátek jsem na krev nesla.

co se týče chloupků tak já je beru pinzetou 😉 mám jich pár 😉

ratatooy
4. bře 2013

ahoj holky je tu nekdo kdo bere pře IVF nebo KET marvelon?

pinkywinkie
4. bře 2013

Ahoj, tak jsem si ja koza udelala ten test, a je dnes rano negativni.... vkladali mi je pondeli, takze dneska je to sedm dni... ☹ a zacinam propadat depresi

pinkywinkie
4. bře 2013

@mkuki to me mrzi, to znam, uz jsem to parkrat zazila.. ☹ mrzi me to za tebe, vim jak ti bylo nebo je ☹