CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
21. zář 2010

@pikusa Ahojky, máme se v rámci možností dobře, chřipka už odeznívá, byla jsem ráda, že jsme neměli zase záchvat laryngitidy, ale to sama znáš jak je to hrozné, jednou už pro nás přijela RZ a byli jsme v nemocnici ☹ ☹ . Jinak ještě sami nechodíme, ale za to moc pěkně štěbetá a vše opakuje. 🙂 Zubů máme plnou pusinku už 10 🙂 , některý nás potrápí a o nějakým ani nevíme. 😉

pikusa
22. zář 2010

Murečko,no to už je slečna...
a laryngitida---ani mi nemluv......tukám,ted máme klid.....ale uvidíme zase v zimě.
a počkej,za chvíli začne lítat jako drak 😀

murecka76
22. zář 2010

@pikusa jojo je to kus žensky je všude o hlavu větší, tak to i vypadá blbě, že nechodí 😀
Na laryngitídu raději nevzpomínat 😠 😠 taky se bojím zimy, ikdyž i měli záchvat 30.6. ☹

pikusa
22. zář 2010

@murecka76 no jo,my taky v létě jednou----ve 2 odpoledne 😒
Hele,mates je taky velkej a začal na 14ti měsících za ruku,pak hned po týdnu sám.

murecka76
22. zář 2010

@pikusa tak my už měsíc za ruku a sami pořád nic 😒
taky netypický čas 😠

pikusa
22. zář 2010

No to půjde,uvidíš...
Mates právě dlouho nechtěl....ani za ruku...a pak to byl fofr

macous
23. zář 2010

Ahoj holky,
všechny moc zdravíme 😵
U nás už se taky konečně chodí 🙂 Murečko to přijde raz dva, malej chodil za ruku 14 dní a teď už chce všude sám 🙂

Tak vám musím napsat jakej jsem negramotnej debil - fakt:
zabaleni do Řecka přijedeme na letiště a jdeme se odbavit a hups ani jeden jsme neměli Matýska v pase, takže šok jako blázen, originál rodného listu nepomohl, občanky no prostě nic.
Dopadlo to tak, že se pro Matýska musel švára vrátit a malej byl týden u babičky místo v Řecku, dva dny jsem prořvala, vůbec jsem se nemohla vzpamatovat, přemluvit se k odletu bylo strašlivě těžké, ale prostě jiná volba nebyla - snad jen nechat propadnout 50 tis. a zůstat doma, což bylo jasný, že je totální blbost, nakonec jsme se s tím poprali a na dovolené si odpočinuli, malej dostal u babičky hned druhý den rýmu, takže taky nic moc, ale naštěstí bez teplot. Jediný co mi pomohlo byl fakt, že jemu to bylo vlastně jedno - v hlavičce si to ještě neporovná, ale teda takhle úzko mi nebylo v životě. Když jsem přebalovala na letišti kufry, tak jsem pro slzy neviděla kam co dávám - no scéna jak z hororu ☹

pikusa
23. zář 2010

Macous...teda není to vtipné...ale normáálně se směju 😀 😀

pikusa
23. zář 2010

ale šok to teda musel být obrovskej a rozhodování co ted ještě těžší...než si dovedu představit

brundik
23. zář 2010

@macous Mac, tak to je teda mazec 😅 To se nedivim tem slzam, ale neboj matysek s vama bude jeste nekolikrat u more a uz z toho bude mit rozum a bude vsechno mnohem vic vnimat 😉

pikusa
23. zář 2010

Macous...a vy jste to nevěděli,že musí být malej v pase???

zulik
24. zář 2010

Co to čtu, no moje nervy, Macous. Ještě, že jste malého stihli předat. I když já nějak taky nechápu, jak jste to v té eufórii, že jedete k moříčku mohli tak zazdít 😅 Asi jste mysleli, že občanka stačí.

Brundíku, ahojky. Co za kouzelný dopis očekáváš?

pikusa
24. zář 2010

Macous...v občance ho teda máte napsaného???
Brundíííí jaký dopis,jsem zvědaváááááááááááááááááááááááááááááá 😀

brundik
24. zář 2010

@zulik Teda Zuli, vzdyt jsem to tam napsala pred chvili 😀
No ja doufam, ze to je dopis z magistratu, takze uz jen pujdeme upresnit pozadavky na nase adopcatko 😵

zulik
24. zář 2010

Brundíku, to je náhoda, že jsem na to narazila, já sem chodím tak 1x týdně 😉 Tak to držím pěsti. Do CARu teď nechodíš? Jinak, moje záda-střídavě oblačno a skorojasno 😠 Začala jsem chodit i víc cvičit, zatím nic moc výsledky.

brundik
24. zář 2010

@zulik Dekuju, 13. 10. me ceka operace zil, IVF tomu nepridalo, takze to chci poresit. Muzeme zkusit pred dalsim IVF IUI, ale kdyz me ceka operace, tak to ted opravdu neresim, na zacatku roku jeste zkusim jedno IVF a smitec, moje zily na to nejsou stavene. A budem cekat na telefon 🙂
Porad te zlobi ☹ To cviceni urcite pomuze, ale asi se to projevi az dlouhodobe. Tak at se to lepsi 😉

pikusa
24. zář 2010

Brundik....tak to ti přeju,aby to bylo ono 😉

zulik
24. zář 2010

Taky jsem si říkala, že si letos v zimě dám do pořádku žíly, mám takové ty metličky ale ny lýtku to vypadá, jako když mám modřinu a nadělaly se mi po úraze i u kolena 😢 Nevím, kam se s tím obrátit, abych finančně nevykrvácela 😅

brundik
24. zář 2010

@zulik No prave, penize 😒 Ja mam za sebou 2 chirurgicke operace po nich neschopenka mesic a pul a vzdycky se mi to pak znovu objevilo, takze ted jsem se rozhodla pro laser, neschopenka minimalni, vlastne si vyberu dovcu a vysolim 20 tacu, ale kdyz bych mela klid, tak budu stastna.

brundik
24. zář 2010

Musim se rozloucit, odjizdim pryc a jeste musim zalit kytky.
Preju krasny prdlouzeny vikend 😎

zulik
24. zář 2010

Brundiku, vím, že za nohu 10 tácu. Jedné kolegyni to pomohlo a dalším taky ne, tak nevím. Na chirurgii už mi to taky rozpouštěli, do roka se to znovu objevilo.
Hezký víkend!

macous
24. zář 2010

Ahoj 😀
no bohužel občanka v letecké přepravě nestačí, musí být zapsáno v pase nebo mít svůj celstovní doklad 😅
holky, to se jinak nedá napsat, než že jsem prostě kravka no 😀

a k těm žílám, já mám metličky taky a ne zrovna málo, budu to řešit v zimě, ségra to má taky a má doktorku, která to dělá na pojišťovnu - když je to hodně, tak se na ní obrátím a uvidím 🙂

Brundi - s dopisem držím palečky 😉

Musím taky zaplatit mrazáčky na další rok, když se nám nezadaří do příštího léta přirozeně, tak pomastim na další KET a pak kdyby to neklaplo tak půjdu zatím jen do Nativu, je to šetrnější 😵

pikusa
25. zář 2010

Macous...vidíš a já taky myslela,že OP stačí....
no já matese mám i v pase...dělala jsem si nový a tak jsem to spáchala.....
No příště si dáte bacha vid 😀

macous
25. zář 2010

Piku, v pondělí letím na pasovku a hned si ho tam nechám napsat - jistota je jistota 😉

zulik
25. zář 2010

Macku, raději se na to zeptej, já slyšela jednou v TV něco o tom, že děti od 1 roku mají mít do určitých zemí svů pas, aby to nebyla zbytečná invetice.

macous
25. zář 2010

Zuli, to víš že jo, ona to byla taková kauza, že je to kůli tomu, že se dítě rychle mění - vizáží, jenže pak se od toho snad nějak upustilo s tím, že by to bylo hodně papírování a vysoké náklady rodičů - měl být totiž (ten dětský pas) platný jen jeden rok 😕

monisek34
27. zář 2010

Zdravím vespolek. taky jezdíme do Podolí.Jak tady píšete.Dr. dobrý, setřičky taky, ale ta čekací doba je hrůza. á byla objednaná na 10 a čekala přes hodinu.je to votřes. 😠 chce to trpělivost

macous
27. zář 2010

Monisku - ahoj, tak hodina ještě docela dobrá, já tam taky čekala 3 hodiny 😅 je to ale už skoro 2 roky, tak třeba se to hnulo trochu k lepšímu...

pikusa
30. zář 2010

Ahoj holky.....
Tak dovolená na moravě se nám v neděli jaksi změnila....mates se po obědě probudil a sípal...tak auto,na pohotovost do Nového Jičína a tam si nás s laryngitidou nechali.příjem šílenej,mates hysteráky,já brečela....odběry krve--to jim nešlo,tak ho napíchli snad 5krát....pak ORL....další hysteráky....šílený...
Moje mamka byla se mnou,tak řešit ještě co pak s ní,ubytování 20km daleko,ona neřidič......
pak tam počkala s matesem už na pokoji,já jela vše zbalit,poprosila jsme jednoho tatínka at jede za mnou a pak jí odveze.
no a pak jí na úterý sehnat v jičíně ubytko....
Ale my jsme to zmákly,mates b yl zlatej.....v nemocnici byl strašně hodnej....nesměli jsme ani do herničky,aby ještě něco nechytil....
A včera ve 2 nás pustili...tak cesta dom v poho,po 7 večer jsme dojeli

macous
30. zář 2010

Ahoj,
Piku, teda to je jak z hororu 😨 a jak mu teďka je? Doufám, že už máte vybráno a že laryngitida se jen tak neukáže, to je děsný, malej na to trpí viď, už to máte min. potřetí, jestli si to pamatuju 😔

No a u nás dnešní vyšetření kůli sestouplýmu varlátku nedopadlo zrovna dobře, musel tam jet manža sám, mě je pořád blbě, padlo mi to na průdušky a dýchá se mi pod psa, akorát bych je v autě nachcípala chrchláním.
Na utz varlátko neobjevili, takže 15.11. operace, laparo s tím, že nejdříve musí kamerou varlátko najít a identifikovat, zda ještě bude funkční a pak ho teprve přesunout do pytlíku a nebo odstranit
A to si holky představte, že na tom utz manžel čekal hodinu, než se Dr. uráčil vůbec přijít, 30 dětí v čekárně, všichni na spinkání (klasika doba oběda) a pak prý byl tak nepříjemný, že kdyby nešlo o malýho, tak ho manža poslal do prd..e , prý si ho krotila i sestřička. Naštěstí pak na chirurgii byl pan primář hodný, tak manžovi všechno vysvětlil. Jo a je to nemocnice v Kolíně, mamka říkala, abysme zajeli ještě jinam, ale asi to nemá cenu, když není na utz tak není, co naděláme Mám z toho nerva už teď..... Manžel objednal rovnou nadstandart, abych měla malého kde v klidu osprchovat a taky aby mi ho v noci nebudili pláčem další děti, asi to budou krušný noci, chuděrka můj malinkej
😔