CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vendi1
19. lis 2008

Macousi, diky moc, jj mudr rikala, ze to neva, ze na druhem vajecniku je uz 5 fuliku, pridala mne puregon a picham dal, ale clovek se hned nad kazdou novou info pozastavi. Jeste nevim jak dlouho to pichani muze trvat, ale doufam, ze uz dlouho ne, jsem nejaky 9 den pichani, uz se tesim az se posunu zase o krucek dale. Nemate nekdo zkusenosti, chodim stale cvicit k Hance Kynychove na hodiny s nazvem Brisni pekac + zadek🙂 a rikam si jestli uz bych si nemela dat pauzu, porad to bricho rasovat, ale kdyz mne nic neni a citim se v poho. Co vy na to?

lucijda
19. lis 2008

Vendi možná bych si chvilku dala pauzičku, přeci jen je to dost veliký nápor na tělo.A kolik pícháš Puregonu?

macous
19. lis 2008

Ahoj holky,
Handour - já sama s tím zkušenost nemám, ale vím, že o tom holky psaly, že musely stopnout stimulaci a pak počkat a začít znovu s novými léky, to dopadne dobře 😉
Vendi, já bych taky dala pauzu, tím nemůžeš nic pokazit a stejně si pak musíš dát pauzu po odběrech a po transferu, tak už je to fuk, jestli začneš s pauzou o týden dříve 😵
Lucijdo - ahojda 😉

pikusa
19. lis 2008

Ahoj holky,
No joooo už aby byl pátek 🙂
Handour s tímto zkušenost nemám,já měla opak,stopnuto pro nadměrnou činnost a mnoho folíků.

m.e.l
19. lis 2008

Zdar holky, slibuji, že si vás hnedle dočtu. Jsem od včerejšího rána doteď nebyla doma. . . . 😀 Manža je v Luxu a tudíž mají myši pré. . . .

murecka76
19. lis 2008

Ahojky,

Handour, zkušenost nemám, ale věř lékařům. 🙂
Holky, jaký jste dodržovali režim po ET?
A Melík se nám vrátil z výletu, to je dobře, je to třeba.
Taky pořád vyhlížím Kalku, kdepak se toulá, snad je vše ok.

vendi1
19. lis 2008

Lucijdo pichala jsem 150 j. a ted mne to zvysila na 175, zitra jdu zase na ultrazvuk.
Dam na vas holky a kaslu uz na to. Citim se totiz porad dobre a tak mne to tam tahne i kdyz rozum rika mela by jsi zbrzdit🙂. Je to na cviceni takove fajn odreagovani, ale...... musime se setrit!!

pikusa
19. lis 2008

Murecko,tak já ET v pátek a pak mě docela bolelo bříško,tak jsem byla doma a polehávala.No a pak v klidu,na prochajdu,doma úklid jen aby se neřeklo a prý se nemá žehlit,ale nevím proč 😉
Jo a kamarádka taky měla folíky jen na jednom vaječníku,druhý nepracoval,tak vzali jen z toho jednoho a bylo to 🙂

vendi1
19. lis 2008

No Pikuso ja taky doufam, ze to zvladnu jen s jednim vajecnikem.....kazdy vecer se v posteli snazim domlouvat obema🙂. Holky jak dlouho jste po ET doma? Je to na nemocenskou? Co jsem si tak tady procitavala tak asi jo ze?

pikusa
19. lis 2008

Vendi,neboj,zvládneš to 🙂
no u mě vše proběhlo během letních prázdnin a protože jsem ve školství,byla jsem doma.No a pak potvrzené těhu,tak hned neschopenka a doma na rizikovém.
Ale po ET se neschopenka dává......

vendi1
19. lis 2008

Diky Pikuso a po odberu foliku se taky dava? Umela sis to pekne naplanovat🙂. Byly jste holky taky v pohode pri tech vcelickach pod pupik? Ja si rikam kdy mne bude nejak vselijak a zatim OK🙂

pikusa
19. lis 2008

Vendi,mě to chtěli dát,protože jsem jich mela 30--z toho 23 vajíček a náběh na hyperstimulační syndrom.Ale já jí nepotřebovala.
A jinak jsem byla v poho,jen ke konci docela unavená.

vendi1
19. lis 2008

Ted jsem si Pikuso precetla tve alba, to je uzasne, koukam ze foliku bylo habakuk🙂. Ty sis nechala zavest embryjko jen jedno? Je to skvele ty vecicky, kocarek, dupajdy, krasna priprava🙂. Pocitala jsem si jak dlouho jsi stimulovala a hned propocetla jak dlouho mne to baj oko jeste ceka a snad se to uz blizi🙂

pikusa
19. lis 2008

Vendi,nám dali vybrat,protože jsem právě měla náběh na hyperstimulák a zvětšený vaječníky,že bud jedno embryo po 5ti denní kultivaci a nebo vše zamrazí a já počkám,až se mi tělo srovná a pak že zavedou 2.No já jsem do toho šla hned,neměli jsme co ztratit.....a vyšlo to.
No a první stimulace jsem píchala 150 jednotek......
Druhá aby předešli zase tomu,jak moc reaguju jen 75 jednotek a stejně toho bylo hafo 😀

murecka76
19. lis 2008

Pikusko, děkuji, já nejsem zrovna ten tip co vydrží v posteli celý den. Dnes tady mám mamku, zrovna vaří a pak bych se už šla projít, cítím se ok, jen pravý vaječník trošku cítím, tak si myslím, že tomu nic nebrání.
Vendi, přeji ať máš hodně zralých vajíček a pohodové OPU. 🙂

pikusa
19. lis 2008

Murečko,určo běž ven,to je jasan,já jen že mě nebylo OK víš,ale pak už jsem chodila ven.
mě včera maminka říkala,že mi pomůže s oknama,hodný máme maminky vid 😉

vendi1
19. lis 2008

Tak to je super Pikusko, ze to takhle vyslo🙂. To mne naopak puregon ted pridali. A oni na tom ultrazvuku vidi jen ty foliky ze? Vajicka nevidi.....ptam se mozna blbe, ale vy mne to urco prominete 😉 .
Murecko dekuji a odpocivej 🙂

pikusa
19. lis 2008

No jen folíky,počet vajíček jsem se dozvěděla po odběru,takže 7 folíků bylo prázdných.No při takovém množství 😀 ale neboj,když je jich míň,jsou většinou všechny zralý.

vendi1
19. lis 2008

No doufam ze to tak bude🙂. A co sebou si mam vzit na odbery? Vim ze se to dozvim i od nich, ale od tebe to lepe poberu, tam na mne vzdycky vsechno vysypou a ja mam hlavu jak skopek hihi.

pikusa
19. lis 2008

Neboj,mě dali lísteček,co sebou,ale vezmi si svou noční košili a svoje pantofle,ty jejich jsou nic moc 🙂 A můžeš pití....
musím ted už jít,ale zase tady budu zítra 🙂
pa pa a držím palečky 🙂

vendi1
19. lis 2008

Diky Pikusko a papa, ja jdu teda makat🙂

murecka76
19. lis 2008

Vendi, opravdu na OPU budeš potřebovat jen bačkorky, košilku, vodu a potom tě musí někdo vyzvednout. 🙂

Pikus, mamky jsou opravdu zlaté, mamka uvařila, vytřela, došli jsme koupit nějaké dárečky a pak jsme jí odvezli domů. 🙂 Je to takové divné já ležím a ona maká, nebo jsme šli já ruce v kapse a ona obtěžkaná taškami, přišlo mi to děsné, ale nic mi nedovolí dělat, nebo nést. 🙂

Krásný večer všem. 🙂

vendi1
20. lis 2008

Ahoj holky, tak v sobotu jdu na OPU🙂. I pravemu vajecniku jsem domluvila a zacal makat, takze zatim je vse OK. Pry v sobotu maka mudr. Rezacova, s tou jsem jeste nemela moznost se potkat, jaka je?

murecka76
20. lis 2008

Ahojky,

Vendi bohužel ti neporadím, také jsem neměla tu čest. Ale holky určitě poradí, co jsem tady přečetla, tak toho moc nenamluví, na vše se vyptávají, ale je to kapacita. Ty stejně budeš spinkat, tak že ti to nevadí a hlavně budeš v těch nejlepších rukou. Přeji ti krásnou úrodičku, v sobotu tam bude klídek, já byla v pondělí na ET a byl svátek a bylo to tak divný ten klídek. 🙂

pikusa
20. lis 2008

Ahoj holky 🙂
Vendi,to byla moje dr.a někdy jsem z ní byla na nervy.Jindy zase byla naprosto v pohodě.No není moc zdílná víš,ale na OPU to není potřeba.Přivezou tě, uspí tě,pak na chvíli proberou,přelezeš zase na svou postel,odvezou a ty si do dospíš 🙂 a pak za tebou přijde embryoložka a vše ti řekne.

Holky zítra velký UTZ 😀

murecka76
20. lis 2008

Pikus, tak to držím pěsti!!!!!!!!! 🙂 To už budeš vědět co skrýváš v bříšku co? 🙂 Teď teprve se rozběhne nakupování v barvičkách 🙂 🙂 , moc ti to př 🙂 přeji. 🙂

pikusa
20. lis 2008

Murečko,doufám že se nám prcek ukáže 😀
A děkuju 😉

vendi1
20. lis 2008

Holky diky, sama si rikam, ze tam tomu sefuje, takze by tomu rozumet mohla 😀 , ale o te mlcenlivosti jsem uz cetla. Snad vse bude v poho. Pikus taky drzim pesticky at vse je v pohode.

pikusa
20. lis 2008

Ona je asi teda kapacita,musí být....jen mě někdy ta její nezdílnost zaskočila.........

vendi1
20. lis 2008

Ajajaj zacinam se bat 🙂 , ba ne, hold budu pripravena na to se ji vyptavat...