CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vendi1
25. lis 2008

Jj pomohla jsi mne Pikusko......vidis nemohla najit cesticku a nakonec se tak dobre zavrtala, ze uz se nepustila🙂. Nikdo nepisete jesti je ten ET neprijemny nebo jake to je. No necham se prekvapit tajnustkarky 😀 . Budu se snazit Te Pikus poslechnout i nadale a drzet se tvych pokynu 🙂. Diky diky.

m.e.l
25. lis 2008

Vendi, ET je něco na způsob klasického vyšetření. Dr. zavede zrcadla a malou kanilou či jak se to nazývá zavede embrýska dovnitř. Já vůbec nic necítila.

macous
25. lis 2008

Ahoj holky,
jdu vás všechny na skok pozdravit 🙂
Vendi, to je dobře, že bude zítra ET, vůbec to nebolí, taky jsem to skoro necítila 😉 😉 😉 Tak hodně štěstíčka, ať se ti embrýsko dobře zavrtá a nepustí se 🙂 .

vendi1
25. lis 2008

Macousi, ty mrkacko 😀 . Holky diky moc. 🙂

murecka76
25. lis 2008

Vendi, mě to teda trošku nepříjemný bylo, trošku to štíplo, ale v pohodě se to dalo vydržet, co se týče nalíčení a šperků, to asi můžeš mít. 🙂 Já je mám sundané do dneška, jen snubní a zásnubní prstýnek jsem si vzala pro štěstí na ET a taky, aby byl taťka při akci. 😀 😀 😀 Moc ti přeji ať vyberou toho nejsilnějšího bojovníčka a ať se krásně zavrtá. 🙂 🙂

murecka76
25. lis 2008

Kočky, co myslíte je zítra bzo testovat OPU 13.11. a ET 17.11.? 🙂

m.e.l
25. lis 2008

Muri, můžeš to zkusit. Bude to devátý den po ET, já měla // už 7.mý den, ale to je na testování opravdu brzy. Zkus to a uvidíš, když vydržíš déle, budou o to ty // silnější. 😉

pikusa
25. lis 2008

Vendi,já ti to nebudu psát až po ET 🙂 já měla malý problémek.........
Murečko,já měla 5ti denní kultivaci a vydržela jsem do 10 dne od ET....ale myslím,že jestli se povedlo,8.den už by mělo být něco na testíku vidět.

murecka76
25. lis 2008

Tak vám děkuji, dnes mi totiž není nějak dobře, tak mě to láká zkusit, tak nevím, uvidím ráno jaká bude situace. 😀

lucijda
25. lis 2008

Murecko já testilla 7. den počítala jsem i den ET, takže vlastně 6.tý. asi bych to nevydržela takže za mě Ti říkám testni už by to mohlo být vidět 😉

macous
25. lis 2008

Murečko, já taky testila 7 den po ET a byly tam, tak to zkus, jestli dobře počítám, tak zítra budeš 9 dní 😵 držím moc palečky a napiš, jak to dopadlo, určo budou // 😉 😉
Piku - asi tuším co 😀 😀 😀 no a taky to dobře dopadlo 🙂

murecka76
25. lis 2008

No, asi to ráno zkusím, k večeři jsme měli bramborový guláš, moje oblíbené jídlo, včera jsem ho měla k obídku a teď tady trpím jako pes, je mi zle a zle. ☹ Tak, že by. 🙂 Dnes jsem měla mít MS a taky nic 🙂. Za zkoušku, nic nedám, mám tady jeden mamatestík tak asi bude ráno v akci. 😀 😀 Jasně, že se ozvu. Ráno v 8hod. frčím k zubaři, tak se budu snažit se ještě pochlubit, protože bude až večer, tak abych vás nenapínala. 😀
Děkuji za podporu.!!!!!!! 🙂

petrala
25. lis 2008

pikusa Ahoj.Tak jsem se dnes objednala do Podoli na 15.1 2009 tak jsem zvedava ...Moc dekuju 😉

macous
25. lis 2008

Murečko - tak tfuj, tfuj, tfuj a ráno napiš 😀 😀 😀
Petrala - ahoj, jé ty máš stejné přísloví jako já 🙂

holky jdu na telku 😵

murecka76
26. lis 2008

Dobré ránko,

tak na testíku bohužel jen /. ☹ No což v sobotu ho zkusím znova, jestli do té doby mrška nedorazí.

Přeji krásný den všem, já frčím do rodného městečka k zubaři a na kosmetiku, takže budu až večer. 🙂

m.e.l
26. lis 2008

Ahojda holky,
muri 😠 , no třeba ještě není dost vysoká hladina HCG a nebo koukni až po limitu!!!! 😉

lucijda
26. lis 2008

Muri no nemydsli si, že moje první čárka byla nějakej šlágr. první jsem to obulela, pak ho šla za půl hodinky vyhodit a vylezla sloabounkatá a byla tam 😉 Takže nesmutni 😉

pikusa
26. lis 2008

Ahojky,
Petranelko,tak klidně sem chod,jsi ted už Podolanda 🙂 A hlavně potom nám písni,co a jak s tebou 😉
Mury,ještě je na čárečku čas 🙂 tak doufám,že jsi koupila testíky 🙂

macous
26. lis 2008

Ahoj holky,
Murečko, ještě je brzy házet flintu do žita 😉
holky těhulky, zůstala jste některá v Podolí nebo všechny chodíte ke svým gyndařům???

pikusa
26. lis 2008

Macous,no vzhledem ke vzdálenosti jsem u svého gyndr. 🙂

murecka76
26. lis 2008

Tak už jsem doma, moc vám všem děkuji, ještě doufám. Manžel tam totiž slaboulinku vidí, ale já bohužel.
Samozdřejmě, že jsem testíky koupila mám 2x mamatestík takže na 4x. 🙂 A v PO bude krev. 🙂

pikusa
26. lis 2008

Murečko,jestli jí vidí manža,tak tam je.... 😀 většinou ženská tu druhou tahá očima.
No zásoba je,tak je to dobrý....zítra bude další???

kalka
26. lis 2008

Ahoj holky🙂 Tak jsem jen nakoukla a právě včas.. jak koukám 🙂 Murečko nesmutni.. já myslím, že je ještě brzy.. a pokud jí manža vidí, tak to je dobrý znamení.)
Jinak mě mrcha dorazila teď v pondělí.. takže mám velkou radost!.. a příští čtvrtek, tedy 4.12. jdu na UTZ a jestli bude všechno OK tak počítám, že bych tenhle cyklus mohla na KET 🙂
Murečko držím pěsti co to jde a zítra když to půjde zase sem mrknu jak dopadl další testík! 🙂

Holky já zase mizím.. manže přifrčel z práce, tak jsme mu na chviličku zabavila book a teď se mu jdu věnovat .) sice bude prskat, že otravuju, protože jdou zprávy, ale to nevadí.. 🙂)

Holčiny všem krásný večír

Ještě se musím na vás maminy kouknout do albíček jestli tam máte nějaký nový fotečky🙂

papa

pikusa
26. lis 2008

Kalka,tak pozdravuj manžu 😀 a pěkný večer a at je na UTZ vše jak má a můžete do KETÍKU 😀

murecka76
26. lis 2008

Já mu nevěřím, myslím že mě chce uklidnit. 🙂 Nevím, on říká opak.

Kalko, to je super, že to běží dál, 4.12. je krásné datum to jsem se narodila. 😀 😀 😀

Já vám vůbec nevím jestli zítra testnu, hrozně mě to ničí a další nezdar bych asi neunesla, tak nevím jestli nepočkám do soboty. 🙂 Já fakt nevím, jsou to nervy až je mi z toho zle od žaludku. 🙂

pikusa
26. lis 2008

Murečko,ale takhle by tě přece neuklidnoval,aby jsi pak byla zklamaná ještě víc a on vlastně taky.....
tak počkej jestli chceš,ale myslím,že ti to nedá,když máš testík doma.....
jinak já se loučím a Murečko.....tfuj tfuj tfuj 😀 a pppprrrssskkkkk to je těhu bacil 😀

murecka76
26. lis 2008

Pikus, jsi zlatá, děkuji moc. Uvidím jak budu ráno silná. 🙂 🙂

pikusa
27. lis 2008

Ahoj holky,
tak jsem v noci zase trpěla a ráno ruce pořádně oteklé,tak jsem skočila do auta a jela k dr.no pravděpodobně karpály.Objednaná jsem na EMG,ale až v lednu.No a zatím mi dala mastičku.
Tak mi sestřička na to EMG volala a jestli to není problém v těhu,tak prý to nevadí.

Murečko,tak jak?????testla jsi????nebo čekáš...........

murecka76
27. lis 2008

Ahojky,
je mi moc líto Pikus, že takhle trpíš. ☹ ☹ Miminko ti to musí vynahradit. 🙂 .

Jasně, že jsem nevydržela a zkusila, no a dnes už jí vidím i já, je slabá, ale je vidět. 🙂
Ale taky jasně vím, že to nic neznamená a nemáme ještě vyhráno. Ale je to krásný pocit. 🙂

macous
27. lis 2008

Ahoj holky,
Murečko, tak vidíš, je to nádhera najít dvě // 😀 😀 😀 gratulovat budu v pondělí po krvi abych ti to nezakřikla, ale když sílí, tak to bude v pořádku - jupppíííí 😵

Piku, tak to je mi líto, že takhle v noci trpíš 😔 😔 ☹ alespoň že miminku je to jedno, to bude asi momentálně nejdůležitější a snad ti ta mastička alespoň trochu uleví....

Holky, mě už třetí den bolí hlava a mám rýmu, dneska teda obzvláště hodně, normálně na to netrpím, tak musím do lékárny pro nějaký lék, bojím se o mimi.

Kalka - ahoj 🙂