CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
13. led 2009

Murečko, ty máš ale v albíčku hezký kočárek 😀 já tam hledala ten tvůj pupík, ale nenašla jsem 😵 😵 😵

murecka76
13. led 2009

Macous já ho tam nemám 😀 , včera jsme probírali Pikusky. ALbum udělám až po screeningu, mám nějak strach, něco vkládat, todle byla jen euforie ze začátku a kočárek už se mi líbí dávno a hlavně je to česká výroba. Potřebujeme nějaký vysoký, já mám 182cm a manžel 196cm a taky prostornější chci, počítám s větším miminkem já totiž 4,7kg a manžel 4,05kg, a taky u nějakého malého by jsme vypadali blbě. 🙂

Ty už jdeš zítra na screeaning co, já jsme to tak s těma výsledkama pochopila tak nevím a jsem zvědavá, moc ti držím pěstičky. Já jedu teprve na krev, mám tam být už v 7.45, takže vstávat před 5hod. 😒

pikusa
13. led 2009

Murečko,nemusíte mít obříka 🙂 ale kočík je pěknej 😀

murecka76
13. led 2009

Uvidíme jak bude vypadat v reálu. Mně se vždycky něco líbí na obrázku a pak je skutek úplně jiný.

macous
13. led 2009

Mě se ten Murečky moc a moc líbý, taky chci větši, aby mělo mimi pohodlíčko 😀 já mám jen 172 cm a manža 176 cm, tak zase nesmí být velikej moc, abysme u kočárku nevypadali blbě 😀 😀 😀 a taky upředňostňuji české výrobky 😉 Murečko, tak jaká to je značka?????
Jo a Murečko, na prenatálce hned jak vykoukne sestřička, tak řekni že jdeš na krev, dá ti papíry a vysvětlení a za minutu jsi pryč, zato na těch odběrech v 5 tém patře jsem chvilku čekala, ale byla tam jen jedna sestra a říkala, že normálně jsou dvě 🙂

Holky, hodila jsem do albíčka teda ten svůj pupík 🙂 přijde mi, že moc neroste 😵

vendi1
13. led 2009

Ahoj holky,
Vakoema to je nádhera, gratuluji a přejí Maxíkovi ať roste jako z vody a rodičům ať je to ten nejhodnější kluk pod sluncem🙂.
Murečko jsem od začátku cca. 10 dní za tebou, tak vždycky jak napíšeš co "podnikáš" porovnám si jestli se stále držím stejně 😀 . Já jdu na krev 23.1., takže držím 😀 .
Macous máš už krásný pupík a od Pikus ani nemluvím 😀 .
Holky vy jste výšky teda, to ty mrňouse nosíte pěkně vysoko🙂. My máme oba 170 cm a když si vezmu podpatky jsem vyšší, takže na podpatku do dneška neumím ani pořádně chodit 😀 .
Zrovna koukám na svatební oznámení, chceme jen v elektronické podobě, ale oni chtějí i dost peněz za něj 😒 . Nejlepší by bylo sehnat grafika ať si pohraje za flašku🙂.

pikusa
13. led 2009

Macous je to pěkný pupík,tak akorát 🙂
Jo výška,no já jsem obr 🙂 164cm 😀 takže podpatky jedině,ale ted to nejde,tak jsem prostě mrně 🙂

murecka76
13. led 2009

Macous já o prenatárce nic nevím nikdo mi nic neříkal, jdu jen do toho 5patra a pak 4.2. na UTZ.

Tak jsem pěkně zklamaná, celou dobu jsem žila v tom, že kočárek je česká výroba, nevím kde jsem to vzala, ale teď jsem vyčetla, že je portugaslký. Tady jsou stránky: http://www.bebecar.cz.

Vendi, to je fajn, že jsme na stejné vlně.

Macous, bříško máš pěkné!!!

lucijda
13. led 2009

Piku já na tom s tou výškou nejsem o moc lépe má mějakých 168cm a na podpadku bych se přerazila. Holky ten závěs je super si to můžete vše porovnávat 🙂

pikusa
13. led 2009

Murečko,no tak nebudeš mít český kočárek........... 🙂

lucijda
13. led 2009

Píšu a vše se mi hezky smazalo, Mac pupík máš krásnej 🙂 Murecko kočárky jsou hezoučký a ujišťuju tě, že češi si nechávají všechny komponenty dělat stejně v číně, takže je šumák, kde ho složí 😉

vakoema
autor
13. led 2009

Holky, moc vam vsem dekujeme a taktez prejeme, aby vam vsechno dobre dopadlo. Tak ja se jdu ucit byt mamou 😅

pikusa
13. led 2009

Vakoemo,hezky bud maminka a až budeš zaběhnutá maminka,tak dej fotečky Maxíka jo???

macous
13. led 2009

Murečko, jejda, teďka mi to došlo, to tě asi blbnu - já pako, to mám asi já s tou prenátálkou, protože jsem zůstala v Podolí v poradně a nešla ke svému gyndaři, tak dělali testů více najednou a proto jsem tam musela pro ty papíry, tobě to naberou u tvého gyndaře 🙂 promiň 😕 😵

Taky bych na Maxíka jukla, Vakoemo, tak se hlavně opatrujte 😵

Holky já jsem si dříve přišla větší, třeba ve škole, ale teď mě spousta těch mladších holek přerostlo, prostě se obyvatelstvo zvětšuje, tak si přijdu taky docela malá, obzvláště v keckách, na podpadky jsem si totál odvykla, bych se leda tak přerazila 😀 😀 😀

pikusa
13. led 2009

Jo já se aspoň někdy botama zvětším 🙂 hned se cítím lépe 🙂 ale moje mamina je prcek...a táta zase kus chlapa....tak jsem mohla aspoň ještě trošinku vyrůst 🙂

macous
13. led 2009

Piku, tak jestli ten tvůj nemá dva metry... 😝 😝 😀 to je sranda, na tom přece nezáleží.
Holky, teďka se po porodu ještě zcvrkneme 😀 😀 😀 cha cha cha 😀 😀 😀

murecka76
13. led 2009

Tak to jo Macous, já myslela, že jsem něco zvorala. Ke své gyn. jdu až 5.2. tak snad nebude pozdě, ještě předtím tam jdu pro lístek na peníze tak uvidím. 🙂

pikusa
13. led 2009

Macous,no asi 180 😀
scvrkneme????No neblázni,jestli se vrátím pak do školy,tak mě nepoznají mezi dětma 😀

macous
13. led 2009

Piku 😀 😀 😀 ne, jak kdo, třeba švagrová se o 4 cm zmenšila, ale někdo třeba vůbec, kdyžtak koupíš o cenťák vyšší podpadky 😉

Murečko, to já to zblbla 😵 a neboj nebude pozdě 🙂

vakoema
autor
13. led 2009

Ahojte, tak jsem dala fotkz Maxuly do albika, mrknete 😵

macous
13. led 2009

Ten je krásnejjjjjj, a jak hodňoučce a sladce vypadá 😵 😵 já už chci taky doma miminko 😵

pikusa
13. led 2009

Jéé ten je ale malinkej,jak je v tom fusáčku šedivym.....prďolka,moc krásnej 🙂
A jak jde maminkování??? 🙂
Macous,netraš.......já už nechci být menší 😝

vakoema
autor
13. led 2009

Dekuju, zatim porad jen spi a ji, jeste jsem ho neslysela brecet... takze maminkovani zatim dobry, jen mam takovej strach, abych to vsechno zvladla a teprve ted mi dochazi, ze uz ho tady mam naporad a ze se o neho musim postarat, je to takovy divny...novy.

murecka76
13. led 2009

Vakoemo, je nádherný, tak to je teda zlatíčko. Neboj všechno zvládneš a hravě. 🙂

lucijda
13. led 2009

Vakoemo je to opavdu fešák, krásný miminko 🙂 a MAMINKOVÁNÍ PŮJDE SAMO 😉

zulik
13. led 2009

Vakoemo, gratuluji ke krásnému miminku přeji hodně zdravíčka 🙂 To je hezké, že zakladatelka diskuze jde příkladem 😀

pikusa
13. led 2009

Vakoema,tak je hodnoučkej...to je dobře a neboj,ten pocit má asi každá maminka......však na nás to taky čeká 😀

vendi1
14. led 2009

Vakoemo je krasnej, vypada spokojene, bude hodnoucky urcite. Maminkovani si pekne uzivej a jak pise Lucijda ono to pujde uplne samo a vsechno zvladnes, pekne si to uzivej🙂

georgik
14. led 2009

ahojky holky 🙂
mac: brisko mas pekny 🙂 Jinak v ty Jednote jsme se urcite potkavat mohly 🙂
vakoema: moc gratuluju k synkovi, je NÁDHERNEJ 🙂
Ja jsem taky prcek, merim 167 a manzel 172 cm.... takze trosku predpokladam, ze jednou budeme mit prcka... manzel mi tuhle posilal nejaky odkaz na clanek tusim na idnes.cz, kde se dala vypocitat priblizna vyska potomka..... kdyz jsem to zkousela podle vysky mych rodicu na sebe, vysla mi vyska o 1 cm mensi nez merim. Zkusim to kdyztak pohledat 🙂

kamisek82
14. led 2009

Ahoj holky, moc rada bych vas chtela poprosit o vas nazor na CAR POdoli. Ja momentalne chodim do Pronatalu a uz jsem tam ze vseho strašně otrávená. Snažíme se skoro 3 roky, mám za sebou 2x neúspěšné IUI a1x neúspěšné IVF. Momentálně procházím léčbou na imuninu, bohužel u externího lékaře Pronatalu, který je tragický a jde mu jen o peníze. Jsem objednaná na imuno testy i do Podolí a vážně uvažuji o přestupu. Jste tam spokojené? Moc děkuji za názory🙂