CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
2. bře 2009

Ahojky,
Kalka, těch 8 mm je fakt spodní hranice a jednou jsem se Dr. ptala, kolik roste sliznice za den a on mi řekl, že to není pravidelné...nic víc, ale mě po Estrimaxu vycházel KET vždy tak něco okolo 18 dne cyklu.... 🙂
Vendi, to jo, musíme si určitě dát poznávací znamení, domluvíme si ho ve čtvrtek jo?
A těhugatě jsou fakt k nezaplacení, mám je od 14 tt a vůbec nemůžu pochopit, jak někdo bez nich vydrží celé těhotenství...
Zuliku, náhodou je to dobrý výsledek, řekla bych průměrný, na mém druhém IVF se mnou byli 2 holky v předsálí a jedna měla 4 folíky a druhá 3 a to říkali, že s vajíčkama to bude ještě o chlup horší, bylo mi jich líto 😔 ani nevím, jak holky dopadly. Jinak ti teda povim, že to máš teď docela veselý, manža marod, holčina po operaci, ty tu nožku a ještě IVF, no ještě že máš tu kontrolu zítra a holku na vyzvednutí taky, pak dostaneš embrijka a budeš pěkně odpočívat 😉 Držím moc palečky a zítra určitě napiš, jak na tom embrijka jsou 😵

macous
2. bře 2009

Jo a Vendi, taky jsem zvědavá, jestli bude utz - v pátek 🙂

pikusa
2. bře 2009

Ahojík holky....
tak jsem dnes nějaká líná....
Převislé pelargonie jsem taky měla ale jak se jednou nezalejou,je to v čudu....aby byly krásný,tak se musí uštipovat a na to já nemám čas....ale je pravda,že jsou krásný 😉
Kalka,tak stimuluj stimuluj 🙂

macous
2. bře 2009

Piku, to mi mluvíš z duše, já vstala v půl jedenáctý a teď bych zase spala - takovej jsem lenoch já, jenom jíst a spát 🙂 bane, vlastně jsem vyndala nádobí z myčky, vyluxovala a ostříhala růže, takže vlastně dobrý 😀

pikusa
2. bře 2009

Macous...na mě asi dolehl včerejší výlet...........
a dnes jsem jen vyprala a ted peču buchtu............ 😉

zulik
2. bře 2009

Pikuško, máš už na únavu nárok 😉
U nás teda lazaret, manža leží, po dvou Nurofenech má 38,2 ale spapal polívčičku, co jsem uvařila 🙂 Tak musím fungovat ale ono to docela jde, myslím břicho, protože tam do mně nalili nějaký fízák a sestřička dala čípek, protože břicho bolelo hned. Předtím po těch 18 vejcech začalo bolet až u vrátnice 😀 ale zato to byl děs 2 dny 😝 Buchtu mám upečenou od včera a nikdo ji nejí.Holka se těší domů, už má radost, že může jíst normální stravu a ne jen kašičky.Radujeme se z maličkostí 😉

pikusa
2. bře 2009

Zulik,jo j nemocnej chlap 😒 ale ty to zvládneš 😀
A únava teda je ted docela po všem 😲

zulik
2. bře 2009

Jo, Piku, zpívám si jako božský Kája:To musím zvládnout sám 😀

pikusa
2. bře 2009

jasně hlavně víme,že ženská zvládne všechno že 😀

murecka76
2. bře 2009

Ahojky,

Zulíku gratuluji k vajuchům, taky jsem jich měla osm a zůstalo nám i do mrazáčku a na ET jsem dostala 2kousky, bude to stačit. 😀
Jo, nemocný chlapík, to je něco, ale ty to zvládneš, jsi šikulka, super zprávičky o dcerušce, to je hned veseleji, co. 😀 😀 😀

Kalka, super věřím, že už se karty obrátí a ty půjdeš na KET!!!!!! 😀 😀 😀

Vendi, super zážitky s přípravami co, vzpomínám na to strašně ráda. Taky, když jsem koupila první trička ta jsem je pověsila na skříň a asi týden jsem se kochala.

Macous, já taky občas žloutnu tak 2x do týdne, už jsem z toho mého kontrolování na palici. To píchání mě v pátek taky nedalo spát, teď už je to jen přes den.
Ta únava je teda děsná, ale je to myslím tím počasím, od pátku každý den odpoledne usnu, hlavně čtení mě uspává. A to v noci spím docela dobře.

Zítra budu mít miminkovský den, dopoledne se jdu pokochat 8měsíčním miminkem a odpoledne jedu na kukačku do porodnice, kamarádka v sobotu porodila, takže se jedu mrknout na miminko do porodnice, kde budeme v srpnu rodit. 😀 😀 😀

brundik
2. bře 2009

Macous, tak na Viktorku se bude testovat, no tak ze by uz konecne ? 🙂
Zulik, nebydlime nekde u vas, rekonstruujeme panelakovej byt a toho kravalu taky nadelame dost 😅 😀 Preju manzelovi brzke uzdraveni.
Jinak se muzu smele pridat k ospalcum, Utros mi moc nesvedci, musim porad neco delat, jakmile prestanu, jsem mrtvola 😒

zulik
2. bře 2009

Brundiku, pokud je to na Kavkách, tak je mi to jasný, kdo to tady pořád vrtá 😀
Taks jsem večer nasadila Utroš, počkám, jak to zabere a jdu hajat jinam, než je bacilonosiš 😉

brundik
3. bře 2009

Zulik, tak to je nejakj jinej aktivista 😀 Ale od Kavcaku bydlim kousek ted, skoro sousedky, ale uz jen chvili 😉

georgik
3. bře 2009

ahojky holky 🙂
zulik: i osm je peknyyy 🙂
brundik: ja jedu do podoli na krev 13.3. nechces pockat??? 😀
jinak me je cim dal tim lip, tak nevim jestli je to dobre, nebo spatne ☹ s tim jak me Rezacova varovala, ze se muze OHSS zhorsovat, mam pocit ze se to nezhorsuje, tak ze se mimís neuchytil ☹

macous
3. bře 2009

Ahoj holky,
Georgiku, na to je teda brzy a hlavně, žádný osvědčený příznaky, že se mimi uchytilo nejsou, já třeba necítila nic moc zvláštního, vlastně to bylo téměř identické jako u těch předchozích 4 neúspěšných transferů - no a je z toho těhu 😉 A budeš testíkovat?
Zuliku, tak co, volala jsi na embrijka do laborky? Moc na tebe myslím, máš toho až nad hlavu, ale alespoň nestíháš myslet na blbinky 🙂 🙂

macous
3. bře 2009

Jsem to odmáčkla moc brzy, takže pokračování........
Piku, to máš teda pravdu, ženská prostě musí 😅 a obzvláště, když jsou děti.
Brundik, ty máš na spaní nárok, když máš takovou medvídkovskou přezdívku 😀 😀 😀 😀 😀
Murečko, já dneska byla zase 4x čůrat 😅 no a pak v 6 hod. právě po čůrání jsem nemohla usnout a to až do půl 8, kdy vstává ten můj chlap a pak jsem to zalomila a vytuhla až do 10:30 - parádní, kdybych měla chodit do práce, tak tam asi spím na stole 🙂

pikusa
3. bře 2009

Ahoj holky....
Georgik,neblázni....mě se OHSS taky nezhoršoval,naopak,bylo mi líp a líp 😉 mysli pozitivně 🙂
Zulik,tak jak???

macous
3. bře 2009

Taky čekám na Zulika....

Jinak jsem se teď vážila a už mám nahoře 5 kg 😕 😅

pikusa
3. bře 2009

Macou,to je náhodou dobrý 🙂 já měla na 20+1 nahoře 6 kg

macous
3. bře 2009

no já jsem dneska podle toho screeningu 20+1, tak to je dobrá náhoda 😀 😀 podle mrchy a prvních utz jsem 20+5 😀 😀 akorát mi to poslední kilčo naskočila za poslední týden, tak se strachuju testu na cukr 😕 😅

pikusa
3. bře 2009

Nene neboj,ten s váhou nemá co dělat.............teda s přibíráním.................

georgik
3. bře 2009

mac: ja nemyslela priznak uchyceni, jako spis neuchyceni.. nebudu to resit 🙂
testik chci prubnout 12 den od ET (dva dny pred krvi) tak uvidime 🙂

zulik
3. bře 2009

Zdravím 😉
Dopoledne jsem musela pro holku a odpoledne jsem 2 hoďky čekala na chíře,bylo tam plno 😖 Do toho mi nějak nebylo dobře od břicha ale spíš jako když stávkují střeva a tlačit moc nejde 😠
Jinak dnes jen 6 embrijek. Jedno vajíčko bylo prázdné-asi bez žloutku 😀 a to 7 embrijko se prý nějak rychle rozjelo, asi nějaké hyperaktivní 😀 Musíme jim fandit dál, aby bylo něco na transfer, za ty prachy 😀

pikusa
3. bře 2009

Zulik,tak stejně.....6 je dobrý počet,já jim ted fandím 😀

georgik
3. bře 2009

zulik: drzim jim palecky 🙂

zulik
3. bře 2009

Díky 🙂
Jinak je to tu jako lazaret. Holka jak po natáčení hororového filmu, se šlicem na krku asi 10 cm. Ale má to takové tenoulinké a až to zaschne,protože dnes tahali stehy, tak to bude mazat měsíčkovou mastičkou.
Táta dnes bez teplot ale tlačí ho žaludek a pokašlává. Možná jsme ho těma našima neduhama a tím, že kolem nás skákal rozhodily 😉
Georgik, to je fajn, že Ti nic není a nebolí Tě.

brundik
3. bře 2009

Georgik, to uz bych byla vazne za exota prijit jeste o 3 dny pozdejc, holky tam chodej napnuty na krev a ja bych si lazo plazo prisla s 3 dennim zpozdenim 😀
Uz jsem si jako exot prisla, kdyz me pani doktorka rikala, ze tenhle cyklus uz nestuhnu Clostik, tak aspon nacasujem styk, aby jsme tenhle cyklus nepromeskaly, tak jsem se tak pousmala a rikam, no on se ten jeden cyklus v tech mych skoro trech letech ztrati. A bylo videt, ze tohle neslycha casto.
A jinak to je prece dobre, ze je ti lip 😉
Macous, to je fakt a ja jsem si tu moji prezdivku s medvedem nikdy nespojila, tak pak je vsechno v poradku 😀
Zulik, taky jsem fanda 😉 😀

zulik
3. bře 2009

S tím "načasovat styk" jsem si vzpomněla, jak to bylo: večer, ráno a večer 😀 ale koho by to bavilo na povel 😀
Na dnešek jsem špatně spala-na rozkládacím gauči u holky. Když jsem pak dala Utroš, vytuhla jsem do 15 minut a vzbudila mne až zpráva na telefonu 😀 Tak se začnu taky prohlížet,jestli mi neroste srst jako medvědici 😀

pikusa
3. bře 2009

Jééé zulik...já po ET asi 5 den byla jak Šípková Růženka 🙂 asi až do 12 týdne 😀 a srst mi nenarostla 😉