CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
6. kvě 2011

Jinak mě to pěkně štve co tady v porodnici teda vymýšlí s tím přerušením 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ , což nechápou co ty maminky prožívají 😔 😔 😔 😔 Tak tento příspěvek patří do jiné diskuze ☹

murecka76
6. kvě 2011

@pikusa Držíme pěstičky 😉

pikusa
6. kvě 2011
macous
6. kvě 2011

Ahoj holky,
tak mám za sebou dopoledne v Podolí, ráno v 8 mi brali krev a utz byl na 10:30, prvotrim. utz dopadl dobře, máme to negativní, tak jsem si tak trochu oddechla, ale teda musím říct, že mi na utz doktrorka rajblovala s břichem (chtěla, aby se mimi otočilo), že mě bolí ještě teďka 😕 každopádně jsem šťastná jak blecha, že to vyšlo negativní 😵 😵

Loretana - tak co?

Jo a já mám kdyžtak číslo rovnou na laboratoř 🙂

Ivkaj - to to utíká viď? Vždycky si to tady říkáme s Pikuskou, mě taky přijde, že jsem byla prvně těhotná včera a ono budou malému 2 roky 😲 😀 😀

pikusa
6. kvě 2011

@macous paráda 🙂 gratulka k dobrým výsledkům 🙂
No mě přišlo,jak jsem jela do Podolí ted po dlouhé době---myslím před KET,že to bylo jen tak půl roku,co jsem tam nebyla...
a prd----moje karta už prý byla v archivu 😀

murecka76
6. kvě 2011

@macous moc gratujuli , paráda 🙂 🙂 🙂
@pikusa prosím tě, co musím podniknout před Ketem? Jde se k doktorovi na pohovor? Nebo jen zavolám a objednám se na krev? Záleží to nějak na cyklu?

loretana
6. kvě 2011

@pikusa
@macous ahoj holky, už jsem se sem včera nedostala... tak UTZ nic neukáazal, jen malé dutinky, takže jdu v podnělí znovu... je to už podruhé, kdy jsem šla 10. DC a folíky byly moc malé, jenže co mám dělat, když 11 DC je sobota, že jo🙂 no nevadí, snad v pondělí bude poziitvní zpráva...
ptala jsem se na tu imunobioologii, a i když dr. Řezáčová byla hrozně milá, trochu zvážněla a jen mi řekla "všechno máj svůj čas". No, tak já to prostě nechám na ní, ona ví nejlíp, co a jak...
Macous - tak to je skvělá zpráva, já to věděla, že bude vše v pořádku!!!!
Piku - Matyášek je STRAŠNĚ úžasnej🙂🙂🙂🙂

macous
6. kvě 2011

holky díky moc 😵 😵 kdyby se mi ještě tak chtělo udělat dobře, tak bych byla přešťastná 😀

@pikusa já to říkám pořád, pamatuju si jako včera, když jsi mi psala, že máte doma už půlročka 😀a teď už je to takovej chlapák, no a teď budu za půl roku rodit druhé dítko 😀

@murecka76 no, nám kdyby se bývalo nezadařilo, tak bych šla do KETíku v září 😉

@loretana dobře jsi udělala, že ses zeptala, leželo by ti to v hlavě a zbytečně 🙂 na pondělí držím palce 😵

murecka76
6. kvě 2011

@macous nám jestli se nazadaří, tak chci jít taky v září, nebo v říjnu, v listopadu mám platit mrazáčky tak bych si pro ně ráda dojela, jsou tam jen 2 tak uvidíme jak se rozmrazí, hlavně nechci řešit co s nima 😉 😉 😉

pikusa
7. kvě 2011

@loretana v kolik tam budeš v pondělí???já na půl 9 .....
@murecka76 před KET jsem šla na horm.profil zase a hned mě sestřičky objednaly na 10.den cyklu.....
Ale u mě ovu není,sliznice neroste,tak jsem vyfásla léky a od dalšího cyklu stimulovala

loretana
7. kvě 2011

@pikusa já tam jdu až na půl 2, takže se nepotkáme... tak to jsem zvědavá, co nám oběma řekne🙂
@macous máš pravdu, aspoň mám klid, že jsem se na to, co mi leželo v hlavě, zeptala... je pravda, že ona ví, co bude nejlepší...
předpokládám, že mi také řekně, co se bude dít, když se nazadaří ani tenhle cyklus s clostylem,minule říkala, že ho předepisují jen na 3 cykly, což je právě ten můj, takže jsem zvědavá, jaký bude další ostup....

pikusa
7. kvě 2011

@loretana aha...škoda......tak se nepotkáme....třeba jindy 🙂

murecka76
7. kvě 2011

@pikusa Děkuji, tak já tam zavolám a domluvím se co a jak. 😉 😉 😉 Někdy koncem srpna 😉 😉

pikusa
7. kvě 2011

@murecka76 jasan.....počítej s tím profilem 2.den cyklu..... 😵

pikusa
8. kvě 2011

KRÁSNÝ DEN MAMINEK PŘEJU 😵

macous
9. kvě 2011

já na den maminek úplně zapoměla 😕 😅 🙂 tak Piku tobě taky vše nejlepší - dodatečně 😵

macous
9. kvě 2011

Tak jsem si změnila definitivně termín porodu na 9.11. 😀

pikusa
9. kvě 2011

Ahojík holky.....Tak jsem byla v Podolí....stimulka bude,mám léky,ale ted bude MS a pak až od té další
tak asi najdu nějakou dovolenou 😀

loretana
9. kvě 2011

@pikusa ahoj Piku, takže jestli tomu dobře rozumím, tak až za 2 měsíce? tak to jo, to se určitě mrkni po nějaké dovče🙂
já dopadla tak, že už tam byla vidět pěkná dutinka i sliznice, jak říkala dr.🙂 a říkala: "a opovažte se neotěhotnět"🙂 setstřička mi pak píchla pregnyl - ten má vyvolat ovulaci, nevíte? zítra a pozítří snažení a za 15 dní těhu test... říkala, že pokud to nevyjde, jako další cesta by byla umělá inseminace, ale k tomu mi víc neřekla, takže nevím... strašně pozitivně mě navnadila a já i manžel se budeme na 200 procent snažit, aby to dopadlo🙂🙂🙂🙂 ale obávám se, něco mi řká, že to zase neklapne, ale nebudu malovat čerta na zdeď, prostě je to ve hvězdách.....🙂

pikusa
9. kvě 2011

@loretana ano....ted jsem v polovině cyklu......tak až to dostanu tak nic....až pak tu další
Pregnyl je na uvolnění folíku...tak na tom koukejte pracovat 🙂

loretana
10. kvě 2011

@pikusa aha, tak to máš krásných šest týdnů na dovču🙂
jo jo, dnes a zítra to máme načasované🙂 musím věřit, doufat, musí to dopadnout, rozhodla jsem se, že následujících 15 dní budu největší optimista a ne pořád jen nevěřící Tomáš🙂🙂

pikusa
10. kvě 2011

@loretana s mým dlouhým cyklem i dýl 🙂
Budu ti moc držet palečky

loretana
10. kvě 2011

@pikusa moc děkuji, snad to vyjde, nic si nepřeji víc.... pořád mám před sebou Řezáčovou, jak říká "a opovažte se netoěhotnět"🙂 dodala mi moc energie a optimismu, za ty tři cykly nejvíc, tak snad je opravdu přesvědčená, že by to mohlo vyjít... tak už jen - děj se vůle boží...🙂

pikusa
11. kvě 2011

@loretana jasan.....doufám,že jste se hezky posnažili a bude to tam 😵

loretana
11. kvě 2011

@pikusa děkuju🙂
jinak dnes jsem 2 den po píchnutí Pregnylu a od rána mám kreče v břiše, jako kdyby měla přijít MS, myslíte, že je to známka ovulace?

pikusa
11. kvě 2011

@loretana jo to možný....raději ještě pojistit 🙂

macous
11. kvě 2011

Ahoj holky,
tak se mi konečně zadařilo přihlásit se na koníka - pořád to nešlo 😠
A koukám, že jsou tady posuny k lepšímu 😵

Piku, vyberte si parádní dovolenou, užijete si s Matýskem a tvoje tělo se taky zregeneruje a pak pěkně odpočinutá půjdeš pro miminko 😵

Loretana, Řezáčová ví dobře o čem mluví, ta podle mě ani plané naděje nedává, mě tenkrát taky na první návštěvě řekla "vy miminko mít budete, je to jen otázka času" a já si to pak říkala při každém neúspěchu a dneska čekáme druhý 😀 😀 pěkně si to s manželem užij 😉

Holky, já normálně každý den přes poledne vytuhnu s Matýskem, je to děsný, protože mi doma všechno stojí, vždycky si řeknu, tak si na hodinku oddáchnu a pak budu mít ještě druhou hodinu na poklizení - jo a prdlaj, prochrním ty hodiny obě dvě 😅 pak to honím jen takovým tím šolicháním 😀

loretana
12. kvě 2011

@macous Macous, díky moc za podporu a vzpruhu! až mi jde mráz po zádech, jaký to pro Vás má úžasný konec!!!
Ale co, vždyť na to máš nárok!🙂 jen odpočívej, až ti bude líp, tak to třeba bude jiné...

macous
12. kvě 2011

@loretana 😵 😵 😵

joooo, tak to jsem zvědavá, možná na chvíli to lepší bude, ale pak s větším pupkem tomu taky už moc nedám a až budou dítka dvě, tak budu muset už jen slevovat ze svých nároků 😀 ale co, jak se říká "bordel v bytě, šťastné dítě" 😀

loretana
13. kvě 2011

@macous 🙂 je to asi tak🙂 je fakt, že u všech mých kamarádek, které mají mimča, se z bytu stala jedna velká herna s fůrou hraček a drobečků🙂🙂 ale s tím se podle mě počítá a je to vlastně přirozené....🙂
Můžu se zeptat, jak dlouho si chodila do CARu, než se zadařilo?