CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
24. říj 2008

Ahoj hoky, tak jen v rychlosti info a jdu hají 😉
Dnes jsem měla to OPU, dělala to Bahníková, 13 folíků, 9 vajíček a zítra volám na embrijka, tak snad to bude ok.
Jinak jsem jim krvácela a dělali mi tamponáž, pěkná bolest, byla to tak 2 metry dlouhá gáza, když mi to pak po několika hodinách tahali ven, tak jsem sebou málem sekla, ale jinak je mi fajn, tak by v první polovině příštího týdne mohl být ET dvou embrýsků 😵
tak dobrou noc a hezké sny 😉

vakoema
autor
25. říj 2008

Ahoj Bures, ja taky mela od 3 dne zimnici a to jak pri IVF tak kdyz jsem poprve otehotnela prirozene. takze je to jasny prukaz toho, ze se v tobe neco chytlo!!! a me se to pusti uz za 10 tydnu 😀

macous
25. říj 2008

Ahoj holky,
tak hlásím 5 spontálně oplozených vajíček a v pondělí hurá na ET 😀 .
Hezký den všem 😉

pikusa
25. říj 2008

Macous jupíííííííííííííííí tak to je super,v pondělí na tebe budu moc myslet 😀 😉

macous
25. říj 2008

Piku díky moc, jsi zlatíčko 😀

pikusa
26. říj 2008

Ahoj holky,,Macous tak volala jsi i dnes jak vypadají???Nebo jdeš zítra rovnou na "věc" 😀 a kolik si necháš zavést??Určo 2 vid 😉 Já mám zítra narozeniny,tak to bude super den 🙂 🙂 🙂 😀

zulik
26. říj 2008

Pikusko, všechno nejlepší a samozřejmě dvojnásobné zdravíčko 😉

pikusa
26. říj 2008

Zulíku,děkuju 😉 🙂 jen kdyby mi bylo míň 🙂

zulik
26. říj 2008

To si říkám taky každý rok 😀 když pak ale vidím manželovu prababičku, co jí bude 97 let a všem, co jsou od ní už o 10 let mladší říká, že jsou mladí, tak jsem v pohodě 😀 😀 😀

pikusa
26. říj 2008

Zulíku,však moje babička dnes v 87 letech běhá jako mladice a je pořád fit 🙂
No ale když vidím děti,co jsem odučila a ta moje 1.třída,co jsem měla už jsou skoro dospěláci............ 😉 no co,je nám tolik,na kolik se cítíme že 😉

zulik
26. říj 2008

Já říkám, když vidím tu naši slečnu a její kámošky, že stárnou jen ty děti. Ikdyž, dnes mne bolí záda, tak to asi i já 😠 Sedím u pc, píšu seminárku, tak asi z toho.

pikusa
26. říj 2008

No tak to ti nezávidím,v neděli????No musíš vid.

zulik
26. říj 2008

musím si udělat "fóra", je toho nějak moc a hlava už to tak rychle nebere.navíc tu není dcera, tak mám volné pole působnosti u pc.A copak vaříš? já už mám uvařeno, polívku kuřecí od včerejška a ráno jsem uvařila vepřové masíčko tak nějak na pepři, už jen uvařím rýži.mňam.

pikusa
26. říj 2008

No já včera dělala jen brabmorový guláš a mnoho zbylo,navíc přítel tady má holky,ale ty šly k našim,tak tam budou i na oběd,tak nedělám nic,at toto zmizí.
No a masíčko na pepři je dobrotka 😉

macous
26. říj 2008

Ahoj holky,
Pikusko - všechno nejlepší k narozeninám a přeji krásné zdravé mimi 😉 a snadný porod 😀
Volala jsem do laborky, embrýsků je stále 5 jsou 4 buněčné, přesně jak mají být a prý jsou ukázkový, tak jsem zvědavá, jestli budou mrazáčci. Mám si volat zase zítra ráno už v 8:30 a domluvíme se, jestli bude prodloužená kultivace nebo ne, já s tím váhám, protože minule to nebylo k ničemu, všechny embrijka byla na stejné úrovni, takže nemohli vybrat nic lepšího, tak si asi zítra dva broučky vezmu do bříška a snad už to dopadne 😅 .
Jinak já mám v ledničce od včerejška zapečený brambory s uzenym masem a čočkovou polévku a naložené maso na cikánskou omajdu, ta bude ale asi až večer 😀

pikusa
26. říj 2008

Macous,tak to je super,že se drží všechny 😉
Tak zítra velká den,miminka do bříška 😀 jupííííííííííííííííííííííííí
A díky za přáníčko 😉

macous
26. říj 2008

taky díky a moc 😀

pikusa
26. říj 2008

A když budeš moct,tak dej vědět,nebo v uterý jo????
Budu na tebe moc myslet 🙂

murecka76
26. říj 2008

Holky moc děkuji.

Pikus vše nejlepší k zítřejším naozeninám. 🙂

Macous, přeji hodně štěstíčka a držím pěsti. 🙂

macous
26. říj 2008

Piku, napíšu, jakmile mi to manža dovolí, on si vzal do středy dovolenou a nepustí mě z pelíšku 😉 ale noutase by mi tam šoupnout mohl, takže napíšu a ještě jednou díky 😵

lucijda
26. říj 2008

Piku vše nejlepší k narozenínám hodně štěstíčka zdravíčka a tak dál, hlavně krásného uzlíčka v náručí 😉 Macous ať to zítra klapne a miminka drží jak klíšťata 🙂

macous
26. říj 2008

díky Lucijdo 😉 taky doufám, že to budou klíšťata, nejsem očkovaná, tak by se chytit mohla 😉

pikusa
27. říj 2008

Ahojky,
Díky za přáníčko a moc myslím na to,jak macous 😉 už má možná mimíse v bříšku.

macous
27. říj 2008

Ahoj holky,
tak já budu mít ten ET až zítra, volala jsem do laborky a všechna embrijka jsou od začátku ukázková, drží se všech pět na stejné úrovni a vyvíjejí se tak jak mají, tak alespoň něco. Prodloužená kultivace už prý od dnešního rána běží, tak je to jedno, takže zítra ráno jdu určitě na věc, dáme si dvě a tři zamrazit, u nás v CARu tři nedávají, což mě mrzí, protože by se mi zvýšila šance na úspěch, ještě tam mám odpoledne volat, tak je zkusím přemluvit, ale vidím to bledě .

Piku, to je moc hezký, že na mě myslíš - díky 😀 Já polkla Utrouš, teda se mi až točí kebulka, ale spát nejdu, to bych spala až do dvanácti 😀 😀

pikusa
27. říj 2008

Jéééé ty jsi tady...........
no vím,že v Podolí 3 nedávají,to mi dr.říkala hned.
No hlavně,že jsou všechna embryjka v pořádku a zítra si pro 2 pojedeš 😀

lucijda
27. říj 2008

Jéé Macous, tak super že jsou to takový fešáci 🙂 Jinak s tím přemlouváním jsem na tom byla stejně měla jsem OHSS, ale byla jsem rozhodnutá ukecat je na dvě embryjka, jenže smůla když jsme přijeli už byli ostatní u ledu a čekal na nás jeden Oskárek 🙂 Umějí si to prostě zařídit 😉

macous
27. říj 2008

To mi holky říkejte, s tím zařízením. Je mi jedna věc divná, byly jsem na OPU 4 holky a ostatní měli málo vajíček 😔 a doktorka jim říkala, že u nich nepřipadá PK v úvahu, tak ať se rovnou v neděli domluví s laborkou, aby je napsali na ET na pondělí. A když já chtěla ET v pondělí - dneska, tak mi řekli že už PK běží. Já si nechtěla kazit den, tak jsem je nechala být, víc jsem to neřešila, asi bych byla za blbku a stejně by mě dostali kam by chtěli.
Hlavně že máme 5 prima šikulků a zítra si 2 vezmu k sobě - už se nemůžu ani dočkat 😀

pikusa
27. říj 2008

Macous,asi se báli,že z těch málo vajíček se jim to ještě zastaví ve vývoji...................tak jim to tam raději šoupli už dnes........
ty přece jen máš vajíček více asi proto riskují více a zkoušejí je všechny na PK kor když jsou hezký.
Lucijdo,pořád jsi tady jako snažilka,nechceš to změnit????????

lucijda
27. říj 2008

Macous, ono když je málo vajček tak si asi řeknou že prostředí v děloze je pro oskárky lepší než v mističce, tak nechtějí nic riskovat nám rovnou šoupli na PK všechny a odpadávalo to neskutečně rychle. Piku bojim bojim, navíc jestli jsem Oskárkovi opravdu nic tou delší cestou neprovedla, jsem taková káča...Ve st jdu k Dr. tak možná potom 😉

macous
27. říj 2008

jo Lucijdo - já ani nevím, že už snažilka nejsi 😀 😀 😀

Piku, ty mě vždycky uklidníš, to je prima 😉 Víš, ale já to myslela tak, že oni myjí transfer dneska a PK neplatí a já kdybych chtěla transfer dneska, tak mi řekli, že už PK od rána stejně běží - to je to co mi na tom vadí - holkám to přeju, však mají málo vajíček a platí ISCI, ale jde o to, jak k tomu komerčně přistupují. Doufám, že nevypadám teď jako nějaký škrt, ale mi už tolik peněz vysolili a už jich moc nemáme ☹ beru to tak, že to děláme pro embrijka, aby byla co nejpřipravenější jít ke mě do bříška 😀
Holky musím na poštu, pak juknu, jestli se dostanu, manža musí pracovat - pa pa a hezký den.