CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
7. zář 2009

Brundik, tak držím palce aby bylo už jen líp ;o)

jenny73
7. zář 2009

Zdravim! Brundiku, jen ti chci dodat trochu optimismu....chodili jsme s manžou do Podolí - jeho spermio dopadlo tragicky - ihned doporučili IVF+ICSI a k tomu že je potřeba ještě genetické vyš..... teď mi v Podolí leží výsledky z imuna, které jsem ještě neviděla, příští pondělí budou výsledky z genetiky (cca po 10ti týdnech) a já jsem mezi tím něco mezi 8+0 až 8+2 😝 Já jen že nám v Podolí řekli, že nemáme čekat na s těma výsledkama zázraky 😉 Tak se drž, hlavně pevný nervy 🙂

pikusa
7. zář 2009

Jenny...tak gratuluju 😉 a at je vše jak má 🙂

jenny73
7. zář 2009

Děkuju, snad .... dnes mám 1. foto, tak už je to veselejší 😉

pikusa
7. zář 2009

No to teda.....malinkej zázrak vid 😉

brundik
7. zář 2009

Jenny, taky gratuluju 😵 Ja takove zazraky znam diky holkam z konika. Ale cekat na zazrak pri sexu se sprcgumou kdyz se nepovedlo po 3,5 letech nechraneneho styku.....Ikdyz panna Maria taky mela neposkvrnene poceti, vsechno je asi mozny 😀

zulik
7. zář 2009

Ahojky,
předně musím pogratulovat Jenny k těhotenství.Zázraky se dějí, jak je vidět i s horšími výsledky.
Brundíku,výsledky tedy nic moc ale ono se něco z toho upraví tím půstem a něco potlačí Prednisonem. Jinak musím oponovat, že by měl každý špatné výsledky z imunologie. U nás to tak není, něco malého se našlo u mě,ale bere na tom lék spíš jako prevenci.Navíc už jsem to musela prý mít při prvním těhotenství.Já to tady teď nehodlám komentovat, vím své 😒

macous
7. zář 2009

Ahojky,
tak poslední dobou tady slyším na Podolí samou nechválu 😕 ale stejně pořád věřím tomu, že jsou tam profesionálové, i když ten přístup by mohli teda ještě dost zlepšit - obzvláště na IVF odd.

Brundiku, budu ti moc a moc držet palce, ať se to brzy zlepší a neboj se, Prednison je zázračnej prášek, já měla čtyři pokusy bez něj a pátý s ním - a miminko je na světě 😉

Zuliku, čusík, ty sem toho poslední dobou taky moc nenachodíš viď... a co nožka, už to šlape jak má?

Jenny - gratuluji k zázraku a přeji hodně štěstíčka až do porodu 😵

Piku, pět - už 😲 to snad ani není možný, no i když, nám bude ve čt 8 týdnů 😀

pikusa
8. zář 2009

Macous....jo zrovna jsem říkala,že si toho drobečka malého už nějak nepamatuju 😒

macous
8. zář 2009

Piku, bane, vzpomínky ti nikdo nevezme 😵

a nové foto:
http://www.amosaci.fotky.info/index.php?galery=...) Leto s Matyskem - srpen a zari 09&window_width=803&screen_widht=1024&screen_height=768

pikusa
9. zář 2009

Ahojík...no krásně vám roste matyášek....a je krásnej kluk 😉
Jinak k těm bradavkám....asi 3 týdny mě to bolelo a pak v pohodě.....a ted naprosto v pořádku už.

macous
9. zář 2009

Ahoj, jo jo roste jak z vody, až je mi to trochu líto 😅 bane, hlavně že je zdravý 😵
Hm, k tomu kojení, tak to už mi asi nepoleví, prostě to bude takhle na začátku kojo bolet, ale to se dá vydžet, teď má Maty ovšem novou zábavu, tahá mi za bradavku - odcucne se a zase přicucne a tak dokola, takže jsem začala kojit z obou prsou, protože mi přijde, že to dělá, protože mu to neteče, ale když zmáčknu, tak teče, tak jsem z toho dost jelen ................ 😖 🙂

pikusa
10. zář 2009

macous...já teda od začátku kojím z obou...
a to víš,už ho zajímá vše kolem a už to není to miminečko 🙂
Náš Matyáš taky už dělá u kojení blbosti.....odtáhnout,rozhlédnout,jíst,kopat nohama....
Hlavně že papkají 🙂
Jooo a taky mi to je líto docela,že to tak letí 😒 😀

myska25
10. zář 2009

Ahojky holky,

snažíme se s manžou už tři roky o miminko a bohužel se nám zatím nedaří (teda v 5/08 jsem prodělala zamlklé těhu) a tak jsme se rozhodli pro návštěvu CAR.

Mám na vás pár otázek?

Jak dlouhá je objednávací lhůta na první konzultaci? musíte mít doporučení od gyndra? jaká je vaše spokojenost s Podolím a máte stejného lékaře, nebo Vás má pokaždé na starosti někdo jiný?

Děkuji Vám za všechny vaše názory a papa Míša

macous
11. zář 2009

Ahoj,
Piku, já mám zrovna dneska ty prsa nějaký chycený - bolej mě už od rána a zarudlo, vůbec se mi nechce teď kojit, no budu muset,co naplat, snad se mi to přes noc zahojí, máznu to i genciálkou - radši, malej je nějakej dravej 😅

Myska, objednávací lhůta byla cca měsíc až dva. Doporučení mít nemusíš, stačí si tam zavolat a objednat se. A pokaždé máš lékaře jiného, podle toho, kdo má zrovna službu, většinou jsou tam dr. dva najednou, to si pak můžeš u sestřiček i vybrat......... teda za mě to tak bylo, jinak, přeji hodně štěstíčka a ať se brzy zadaří.

pikusa
11. zář 2009

Macous....já v porodnici a pak asi týden doma až brečela,když se malej chytil.....
Mysko....objednání jak psala macous....jinak tím,že tě má na starost pokaždé někdo jiný se stane,že ani neví,v jakém stádiu léčby jsi.....to bylo blbý 😒
Poslední dobou na Podolí nic dobrého neslyším.....
no já mám od nich mimi,tak jsem spokojená....ale než jsme se k němu dopracovali,uběhl rok---vyšetření,horm,profily,spermio,genetika...
ale zase je dobré,že tu genetiku dělají 🙂

lussi
11. zář 2009

ahoj holky, vám ta miminečka rostou jako z vody 😵
pikusko v neděli jdu na poslední KET a pokud nevyjde taktaky poslední návštěvu v Podolí, tak na mě mysli 🙂
Mysko Tobě jsem posílal IP, ať se tady neopakuji 😀

pikusa
11. zář 2009

Lussinko,sleduju tě na bramborách občas.....takže ti budu moc moc držet palečky...
at už je to poslední návštěva v podolí a úpěšná.....
A jen tak mimochodem.....rosou rostou....matyášek má 9.35kg...váha jako jiné děti na roce 😀

macous
14. zář 2009

Ahojky,

Lussi, jo jo, nám už taky budou teď ve středu 2 měs. 😲 😀 a přeji hodně štěstíčka na KETík 😉

Piku, komu mám napsat, když chci prodloužit na další rok mrazáčky (embrijka) ? díkes
a buď ráda, že má Mytýsek zásobičku na horší časy - kdyby byly, jakože snad nebudou a pak to vyběhá raz dva 😵 😵 😵

ivkaj
15. zář 2009

Musím vám říct, že dneska jsem se v Podolí nestačila divit 🙂

V čekárně jen jedna paní, šli jsme na řadu úplně přesně (nevím co se tam děje) a Řezáčová samý úsměv (prozradila nám, že byla na dovolené).
Tak jsem zěvdavá jak to bude probíhat příště 😉

pikusa
16. zář 2009

Ahojík....
já byla s matýskem na jeho 1.dovolené 🙂 ale teda jsem utahaná a unavená 😀
Macous,já se nechala přepojit na laboratoř,paní mi nadiktovala číslo účtu a já peníze poslala.A pak ještě mejlíka,aby si to zkontrolovali na pokladně.A nebo osobně 🙂
Ivkaj....super 🙂 tak to má přece být 😉

zulik
16. zář 2009

Ahojky,
no Ivkaj, to si měla kliku.Já tam byla dnes od 10:40 do 12:45 😠 ale omluvily se mi 😉 Paní doktroka byla super, říkala mi, že už bych si to mimčo opravdu zasloužila.Já jsem pořídila, co jsem potřebovala.Jinak říkala, že to tam teď mají stále, takový nával,měly tam prý být dva nebo dvě a byla tam chudák sama.

pikusa
16. zář 2009

Holky....on si člověk klidně počká,když je pak příjemný jednání že...........

macous
17. zář 2009

Ahoj holky,
jo jo Piku má pravdu, já si pak sebou brala knížku na čtení a hnedka to lepší utíkalo 🙂 ale koho dlouhé čekání baví že 😖 h

Jinak já si stále užívám s těma prsama, dneska mám opět parádně rozkousáno 😅 jestli to takhle půjde dál, tak až vyleze první zub, tak Matýska odstavím 🙂

pikusa
17. zář 2009

Macous...mě pořád říkali,že jak mám bolavo,že špatně přikládám....a ono asi jo....
jenže jak se to hned naučit??a hlavně...jak se to má stihnout zahojit???
mě prostě pomohl bepanthen a časté teplé obklady.

macous
18. zář 2009

Hm, Piku, to už jsem taky studovala - to přikládání, jenže ono je v pohodě, když mě malej netahá, on je pak takovej lehce vzteklej, že mu to neteče rychle, tak se pouští a znovu chytá a pouští se tak, že mi tu bradavku drží v pusince a táhne směrem k sobě, pak to s trhnutím pustí a znovu se hnedka chytá - pacholek jeden mrňavá 😀
vydržela jsem dva měsíce, tak vydržíme i nadále, alespoň do těch 6 měs., jestli bude dost mlíčka 😵 😵

pikusa
18. zář 2009

jasan macous....pak už bude nějaký příkrm,tak si prsa trošku odpočinou 😀

macous
20. zář 2009

no Piku, abych pak nedopadla tak, že budu moct kojit vodníky z mostu 😀 😀

pikusa
23. zář 2009

Macous 😀 😀 to neeeeeeeeee 😀
A jak jinak????
moje zlaté miminečko už se umí pěkně vztekat 😀 a už tak krásně spinkal skoro celou noc---ted už zase neeeee.budí se tak 3krát na jídlo a mezi tím se kroutí...bříško ho bolí...

srpnovky2009
23. zář 2009

Ahoj holky,
zdravim Vas vsechny.
My uz mame 3700 g, rika Mudr. ze ji mam jidlo trosku odpirat, ze rychle pribyvame, ale kdyz ona ma porad hlad.
Od vcerejska od vecera mne, ale porad blinka a place a ja jen prevlikam, ale teplotu nema, tak snad to nic nebude. Ma poradne nafoukle brisko, asi prepapana 🙂.
Zitra nas cekaji poprve kycle, tak doufam, ze bude vse OK.
Ad prsa....Macous ja jsem vyzkousela vzorek kremu na bradavky od Aventu co nam dali v Podoli a rekla bych, ze je daleko lepsi nez Bepanthen a tak jsem si ho uz byla koupit. Je sice trosku drazsi nez Bepanthen, ale rekla bych, ze ucinny, je na jine bazi. Nezkousela jsi?? Vrele doporucuji.