CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
13. bře 2013

@maraida jo opu dělala Řezáčová 😒 a když mi předávala zprávu,tak řekla,jestli ještě nativ,tak jedině s clostíkem,merional nepovolí,zlobila se na Darebného že mi ho dal a že to proto bylo tak bolestivé,že bylo moc folikulů

maraida
13. bře 2013

@danci70 zlatíčko,tak to asi muselo být fakt hrozné ☹ To je mi líto.Ale snad ta bolest za něco stála...a kdyby to náhodou nevyšlo asi bych šla zase na minimálku,ale jinam,kde ti jí udělají pod narkozou.

nelfilka
13. bře 2013

@maraida
Aha, mám něco podobného, mám je 1x za 14 dní a stimulace až po kontrolním odběru krve v dubnu ☹

@danci70
Gratuluji k vajíčku a držím palečky, ať se krásně oplodní. Řezáčovou neřeš, já už nemám slov k ní. OPU od ní byla u mě katastrofa. Chudák Dr. Darebný...mít takovou šéfovou, která je sto let za opicemi.

nelfilka
13. bře 2013

@danci70
@maraida
Děvčata, minimálku dělají i bez narkózy a není pravda, že to bolelo kvůli Merionalu. Vždyť mě napíchávali pravý vaječník v Teplicích 4x, neboť je hůře dostupný. Vůbec to nebolelo. U Řezáčové jsem měla jedno napíchnutí a myslela jsem, že vyletím z kůže.

danci70
13. bře 2013

@nelfilka děkuju 🙂

uvidím jaké zprávy na mne budou čekat zítra ráno . mě se nechce měnit CAR ale asi to bude nutné po dnešku

danci70
13. bře 2013

@nelfilka mě to píchnutí nepřišlo tak hrozný, až když lovila jehlou, takové hodně bolestivé tlaky.a ještě mi řekla když se jí nesrovnám,že přeruší výkon.já se jí tam bolestí všelijak kroutila a instinktivně uhýbala kam to šlo 😒

nelfilka
13. bře 2013

@danci70
Dnes psala jedna holčina, že v CUBE je minimálka za 12 tisíc s ICSI do 2 oocytů. Danci, věřím, že se ti nechce, ale tohle je doopravdy staromodní. Za Dr. Machače mluví výslekdy a jde do všeho i s AMH 0, pokud ženská menstruuje. A mezi námi...i magor by pochopil, že ve 43 letech ti nebude stačit jen Clostík 1-0-1 a zvláště, když 2x nebyl úspěch.

nelfilka
13. bře 2013

@danci70
Tak to dělala naschvál!!!

malinka_02
13. bře 2013

@danci70 tak moc drzim palce, musi to vyjit a pak nebudes muset na dalsi!
@nelfilka
@maraida same injekce a na co to je holky? Ja mam strach ze me vyhodi v praci a na druhe ivf uz nedojde..

julie74
13. bře 2013

Danci, moc přeju štěstí tomu vajíčku, ale musím říct, že přístup Ř me normálně rozbrečel. Holky, nějak toho mám poslední dobou tak akorát dost. Asi si fakt začnu stěžovat na ty doktory. Neříkám , že všichnni, ale jak je možný, že někteří jsou takový kreténi. 😠 😠 Danci, s tou bolestí to asi nikd 😠 neukecáme, ale ..... děs, hnus

julie74
13. bře 2013

Nel, ona ta cena v Cube je ale prý za nativ do 2 oocytů. Nebo je to možné i se stimulací ? Mimochpdem já jsem psala do Cube o konzultaci a napsali mi, že s nízkým AMH je třeba obrovské dávky stimulace. Tak nevím, asi jak kdo.

danci70
13. bře 2013

já holky uvažuju o tomhle centru http://pragueivf.com/cs/uvod/
jsou dražší ale mají vysoké procento úspěšnosti a mají průměrný věk pacientek 42 let.říkám si,nejsem tak bohatá abych si mohla dovolit kupovat laciné věci,tak když už půjdu do klasického ivf,chci zvolit to nejlepší.a embryolog D.Hlinka by měl být špičkou v oboru.myslím,že na embryologovi záleží nejvíce.

nelfilka
13. bře 2013

@julie74
Ano, do 2 oocytů je cena za nativ. Minimálka znamená cena za nativ+zaplatit si léky. Pokud jsou 3 oocyty /ne folikuly/, cena je pak vysoká-klasické IVF, tak to má teď i Pronatal, klasika do 2 oocytů 16 tisíc Kč.

nelfilka
13. bře 2013

@danci70
Embryolog Hlinka byl kdysi v Podolí 🙂)

nelfilka
13. bře 2013

@danci70
Záleží hlavně také na stimulaci...když není co, tak nic nevykouzlí ani embryolog ☹

julie74
13. bře 2013

Danci, jestli ti je jedno investice, tak bych investovala do benzínu a jela do Brna do Reprofitu. O tom centru co píšeš jsem zase někde četla, že jsou takový hodně komerční a dost jim záleží na dobrých statistikách a jsou jsou ochotni pro to udělat lecos. Diplomaticky řečeno. A nevím , nízké AMH není zrovna něco, co kdovíjak vylepší statistiky. Nechceš ten Reprofit zkusit ? Ale to už jste s Nel asi probraly, viď ?

nelfilka
13. bře 2013

@julie74
Juli, dle Řezáčové Danča ve svých 43 letech má dobré AMH.

maraida
13. bře 2013

Holky já jsem slyšela samou chválu na Helios,ale je taky v Brně.A dojíždět se mi po pravdě moc nechce.Kdybych si měla vybrat v Praze,tak jdu asi do Cube.Ale já to poslední IVF už asi dotluču v Podolí.Věřím tomu,že je zakopaný pes v tom imunu a to budu mít přeléčené...
Jinak já měla AMH před 2 lety 0,77.Za týden budu mít hotové nové AMH,tak doufám,že nebude o moc menší.Bojím bojím ☹

nelfilka
13. bře 2013

@maraida
Mohla bych se tě zeptat, jak jsi byla stimulovaná při AMH 0,77 /což je nízké/ a jak jsi dopadla při OPU?

maraida
13. bře 2013

@nelfilka píchala jsem 175j Puregonu,za 18 dní bylo OPU,folikuly mi rostly pomalu.Měla jsem 10 folikulů,7 vajíček,6 se oplodnilo.2 mi zavedli a narodila se Viki.

nelfilka
13. bře 2013

A věk?

nelfilka
13. bře 2013

A věk-kolik ti je?

danci70
13. bře 2013

@julie74 kdybych byla z Brna,tak bych neváhala,ale mě by to dojíždění po D1 asi štvalo.já už i psala dr.Machačovi,prý ať se objednám a bude se těšit 🙂 ale nakonec jsem si to rozmyslela....a taky kdyby nějaká komplikace nastala,jak a kde bych to honem řešila. jinak já mám amh (v listopadu) 1,62

darazv
13. bře 2013

@danci70 gratulujem a verím v uspešny transfer 😉

maraida
13. bře 2013

@nelfilka teď mi je 39,ale v té době mi bylo37.jo a měla jsem dlouhý protokol

danci70
13. bře 2013

@darazv děkuju moc 🙂

nelfilka
13. bře 2013

@maraida
Tak tos a štěstí. Dlouhý protokol se u nízkého amh nedává. Většinou se jedou minimálky se 75 IU a clostíkem nebo pak velké dávky 300-375 IU denně. Tak pak dej vědět, kolik máš teď amh. Kdo ti ho nabíral?

maraida
13. bře 2013

@nelfilka jj dám vědět.Nabírali mi ho v Podolí nahoře v 5.patře.
U 2.IVF jsem měla taky dlouhý protokol,Puregon 200j a 4 folikuly a 2 vajíčka.Teď u 3.IVF mi prý dá krátký protokol.
Myslíš,že si mám nechat zase Puregon nebo něco jiného?

nelfilka
13. bře 2013

Takže ti dělali kontrolní AMH, mně ho Darebný odmítl udělat, přesto že mi nedělali v Podolí vůbec hormonání profil.

nelfilka
13. bře 2013

@maraida
Na Puregon jsi reagovala dobře, ale u krátkého protokolu bych dala dávky 300IU. Juli dali 225 IU a to je málo u nízkého AMH.