CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
11. lis 2010

@loretana měla jsem cykly jako ty.....60 dní nebylo nic vyjjimečného...
proto jsem si ke své gyndr vždy tak 35 den zavolala a dostala vyvolávačku.Aspon se to tím trošku uspíšilo.
Jinak moje gyndr mi kdysi dala utrogestan,po něm MS chodila taky celkem pravidelně,ale to bylo ještě před podolím.
Pak jsem si na netu objednala Femigard....a světe div se,cykly 33-35 dní....a na UTZ dr.Darebný dokonce hlásil,že mám ovulaci.
@noween na genetice nic nenašli,vše bylo v pořádku,na další konzultaci jsme nešli...
ale na ty výsledky jsme taky čekali 5 týdnů

loretana
11. lis 2010

děkuji... jsem hrozně ráda, že to aspoň jde nějak řešit, že se nemusí čekat až samovolně přijde MS, že se to dá vyvolat. a ten Femigard je hormonální lék nebo jen bylinný, nebo na úplně jiné bázi? a jestli tomu dbře rozumím, tak tě takhle stimulovali, ale k miminku to nevedlo? to až pak IVF? Je také možné, že mě moje dr rovnou pošle do Podolí, že to celé nechá na nich... říkala mi, že nejlepší je dr. Darebný, dá se k objednat přímo k němu, nebo si nejde vybrat při objědnání lékaře?

pikusa
11. lis 2010

@loretana
http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
jukni tady.....
utrogestan mi napsala moje dr ještě před tím,než jsem šla do centra....
k miminku to nevedlo,to pak opravdu až IVF-ICSI
a myslím,že se dá přímo objednat ke komu budeš chtít.Já tehdá prd věděla,tak jsem pak chodila k dr.řezáčový....ale u darebného jsem taky byla

luxcka
11. lis 2010

Ahojky, zítra jdu na UTZ, aby mi řekli, jestli jsem ready pro KET. Mám si nechat dát neschopenku po transferu? Při prvním jsem měla a stejně houby houby...Asi půjdu do práce, ať na to nemusím myslet...

pikusa
12. lis 2010

@luxcka a co děláš????asi bych šla do práce mít nějakou lehčí--ne třeba ve skladu 😝

noween
12. lis 2010

Piku, díky za info, to jsem si myslela, že když nic nejnajdou, tak asi není důvod tam znovu lozit. Mám z toho trochu strach, aby nám něco nenašli ☹

Luxcko, všechny holky i z jiných CARů říkají, že to nevyležíš, a že po ET se dá chodit úplně normálně do práce, pokud netaháš těžké věci atd. A taky určitě záleží na tom, jak se kdo cítí. Chápu, že chce někdo zůstat doma a netuším, co to udělá se mnou...

okurkaa
12. lis 2010

@pikusa Dik za odpoved, blbe jsem se vyjadrila. Chodila jsem do jineho CARu a ted jsme se rozhodli pro zmenu. Jsem po potratu dvojcatek po IUI a ted bychom chteli dalsi. Tak jsem se chtela zeptat, jestli to trva v Podoli dlouho, nez se dostaneme k IUI.

loretana
12. lis 2010

@pikusa děkuji moc za tip! Já to určitě zkusím, zkusit se má všechno! Objednávala sis to přes net nebo sis to někde koupila?
Já zkoušela akupunkturu, ale myslím, že to efekt nemělo žádný...
Moc děkuji a přeji hezký víkend, má být krásně!

pikusa
12. lis 2010

@noween snad nic nenajdou a bude to v pořádku 😉
@okurkaa aha....mrzí mě,co tě potkalo ☹
K IUI b jsme se měli dostat brzy,jen nevím,jestli nebudou chtít znova vyšetřní......

macous
12. lis 2010

Ahoj holky,
Piku, tak jsme zatím bez teplot - jak mu lezou ty čtyři čtyřky, tak je to na prd, v noci je Mates pořád vzhůru a kňourá, tak snad se ta teplota nepřidá, to by nás v pondělí nevzali 😖 Nebudu tam mít sebou ntb, tak napíšu až po týdnu 😉

okurka - je mi to líto, pozitivní je, že jsi na IUI tak hezky reagovala, určitě se miminka dočkáte brzy, přeji moc štěstíčka a IUI v Podolí opravdu netrvá dlouho 😵

Všem ostátním přeji hezký víkend a samé pěkné výsledky v Podolí 🙂

pikusa
12. lis 2010

@macous tak at ty zoubky oba zmáknete a za týden pak jen samé dobré zprávy 😉

macous
14. lis 2010

@pikusa tak ahoj za týden, už mám zhruba zabaleno a dobalím to ráno, po desáté vyrážíme 🙂

macous
14. lis 2010

Piku a díky moc za podporu 😵

pikusa
15. lis 2010

@macous BUDU NA VÁS MYSLET 😉

trisha78
15. lis 2010

Ahoj vsichni, v lednu se chystame na nasi posledni, pojistovnou hrazenou stimulaci, v Podoli to bude moje prvni. Dohodli jsme se s doktorem, ze mam dorazit 22. den na injekci. O vikendu mi doslo, ze jsme vubec nepodepsali zadost na pojistovnu, dnes rano jsem volala do Podoli a pry si s tim nemam delat starosti, ze se to zaridi az ted 22 den. Sestricka si byla dost nejista ... vzdy jsme podepisovali papiry min mesic pred prvni injekci. Nemate nekdo zkusenosti s Podolim .. nerada bych se zacala psychicky pripravovat a pak bych musela cekat dalsi mesic. Moc vsem dekuji za odpoved.

ivkaj
15. lis 2010

Trisha, nemusíš být nervózní, přijde mi, že v Podolí mají s pojišťovnami dobré vztahy, nějak si totiž nemůžu vybavit, že by sme nějakou žádost podepisovali. Jen u první stimulace mi řekli, že posílají žádost na pojišťovnu a to bylo všechno. Tak halvně hodně štěstí a ať vám to do třetice klapne.

trisha78
15. lis 2010

@ivkaj, moc dekuji za uklidneni. Leta jsem byla v Gestu a tam s tim delali vzdycky strasne procedury.

pikusa
15. lis 2010

@trisha78 neboj....dr.žádost na pojištovnu taky posílala v den,když jsem začala stimulovat.... 😉

luxcka
16. lis 2010

Ahoj, byla jsem na kontrolním UTZ. Na jednom vaječníku je folikul 14mm. Ve čtvrtek jdu na další kontrolní UTZ...to už je třetí ☹ Ach jo. Vůbec jsem s tím nepočítala. Naštěstí je tu volná středa, ale jinak je to docela blbý, zkloubit to všechno s prací. Nevím kdy bude transfer a bojím se, že to bude zase v týdnu....To mě říďa už vynese v zubech.

luxcka
16. lis 2010

@noween Já vím, že si mimi nevyležím 🙂 Na neschopenku nepůjdu. Těžké věci netahám,ale jsem učitelka a mám šílenou třídu, takže je to spíš o nervy...což asi taky není uplně fajn. Ale zkusím to přežít...

luxcka
16. lis 2010

@trisha78 Abych pravdu řekla, vůbec si neuvědomuju, že bych něco takovýho podepisovala 😀 ale je fakt, že jsme podepisovali spoustu papírů, ale asi bych si s tím fakt nelámala hlavu, oni vědí co dělají...

pikusa
16. lis 2010

@luxcka taky jsem jezdila na UTZ snad ob den....
a úča jsem taky 🙂 ale stimulka a vše kolem my pak vyšlo na prázdniny....
a ve školním roce jsem si to měnila s holkama z družiny

luxcka
16. lis 2010

@pikusa Jako když jsem byla na stimulce, tak jsem jezdila taky často, ale teď jsem před KETem...sestřička říkala, že jde o jeden až dva utz a pak ket...Jenže já musím mít vše extra...no. Vyšlo mi to blbě ☹ Navíc ve čtvrtek jsou třídní schůzky a už je nestihnou odvolat, tak tam půjde někdo jinej. Ne, že bych rodičáky měla ráda...naopak, ale je mi to blbý a raději bych si to vyřešila ve třídě ssama, kor když jjsem fakt chytla takový parachy ☹

Jak je velkej folikul, když dozrává vajíčko? Myslím už při ovulaci. Jde mi spíš konkrétně o to, kdy bych mohla čekat transfer. Když jsem byla na utz v pátek, řekla mi dr. Řezáčová, že bud mám delší cyklus nebo anovulák. Ted to vypadá, že tam něco roste. Říkala, že by ket byl o víkendu. Ale taky říkala, že si píchnu Ovitrelle na dozrání vajíčka. Teď tam byla Žáková a nic takovýho mi neříkala...ona teda spíš skoro nic neříkala. Tak se boojím, aby to pak nebylo v týdnu, protože bych zase musela řešit další volno ze školy a už to začíná být blbý ☹ Jako další cyklus už tady nedávám...Buď přejdu do Olomouce nebo se na to vykašlu. Na takovou dálku to fakt nejde...

pikusa
16. lis 2010

Folík by měl být 18-20mm
Žáčková tam ještě je?????????????????
dost si na ní holky stěžovaly....

luxcka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
17. lis 2010

@luxcka hele,kolikrát jsem stresovala,jestli jít na WC,co když mě mezitím budou volat a tak......

luxcka
17. lis 2010

@pikusa JO...nejsem sama, je mi to jasný 😀 Akorát mi to nemusela říkat. Vím i bez jejího ultrazvuku, že ho mám plnej. BY mě zajímalo, co ji pudí k tomu být tak protivná...Na takovým pracovišti..

pikusa
17. lis 2010

@luxcka jojo někdy byla protivná,někdy zase milá......
sama jsem se vždy bála,jakou zase bude mít náladu

noween
17. lis 2010

Taky chci chodit k Řezáčový, posledně byla úplně k sežrání. Ta Žáčková vypadá jak? Tu jsem tam asi ještě neviděla. A nevíte, kdo je taková ta trošinku silnější, starší sestra? Teda jestli je to sestra, ale asi jo. "Flirtovala" s mým mužem a byla hrozně milá, potřebovala vyměnit barel s vodou a MM tam byl zrovna jediný chlap v čekárně 🙂

Lucko, mně gyndoš říkal. že folikuly praskají u 24mm, takže na tom posledním UZV bys asi měla mít okolo 20, jak říká Piku. Mám taky dost stresující práci, ale uvidím, jestli pak zůstanu doma a nebo půjdu do práce. Zvlášť v zimě by se mi hodilo nikam moc ven nechodit, zimu snáším dost špatně a trpím sezónní depresí, natož když budu na hormonech.

Už abych taky mohla stimulovat, začínám se na to tešit. protože se konečně začne něco dít a mimčo bude blíž a blíž! 🙂

pikusa
17. lis 2010

@noween já jsem u Žáčkové byla jsen na vstupním pohovoru.......
je to taková menší blondýnka....teda jestli si dobře pamatuju 😀
Nowen,jak ješt dlouho,než bude genetika????