CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

sofie1974
28. led 2013

Holky, řešil jste někdo výpis karty z Podolí? Co všechno mi musí dát do ruky? A mám o to žádat v kartotéce nebo u sestřiček?

petulet
28. led 2013

@sofie1974 odcházíš z Podolí ju? No jestli teď u mě nic nebude,tak asi taky zanevřu na Podolí

sofie1974
28. led 2013

@petulet
už jsem na 80% rozhodnuta, že ano, mám před sebou 3IVF a chci ho zkusit někde jinde-a nějak mě už v Podolí nic nedrží-začínám tam kroutit 5. rok, drží mě tam jen fakt, že už to prostředí dobře znám a nerada měním, ale proč to nezkusit někde jinde, třeba s jiným přístupem, metodou?

pikusa
28. led 2013

Ahoj holky....
stále na čekatelky myslím...
Car Cube vypadá krásně.....ale to mám zase daleko.....
Bahníková?????znám z Podolí,je to ona????

petulet
28. led 2013

@sofie1974 jasně,já taky nerada měním prostředí.Ale jestli se ted nezadaří,tak mi zbyde taky poslední hrazený pokus a budu zvažovat o změně. Přeji ti ať ti jinde zadaří. 🙂

petulet
28. led 2013

@pikusa děkujem 🙂

sofie1974
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
28. led 2013

@sofie1974 jo tak Žáčkovou jsem měla naštěstí jen jednou a to u první konzultace.....

sofie1974
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
28. led 2013

@sofie1974 neviděla jsem j tam.......myslím ,že není al nechci kecat

danci70
28. led 2013

ahoj holky,též na čekatelky na // myslím 😉
Já se rozhodla ještě pro jeden nativ.když jsem se opatrně mudr zeptala,jestli by mi ke clostíku ještě něco nepřipíchla,tak prý ne,to už by pak nebyl nativ 😖 klasické IVF s krátkým protokolem spočetla okolo 50tis
jo a AMH mám 1,62
zrovna když jsem měla jít na řadu,řešila doktorka nějaký akutní případ,neobjednaná pacientka,vypadala strašně,netuším co měla za problém.pak s ní i odešla na P3,celkově se jí věnovala snad hodinu.sestřičky sháněly náhradu na ET,když měla Řezáčová skluz.Melicharová nemohla,Darebný dovolená,nakonec sehnali takového vysokého doktora kolem 45-50 let,to byl asi ten,o kterém jste tu mluvily a já už nevím jméno... 🙂

danci70
28. led 2013

a ještě se chci zeptat,mám prý malou cystičku,musí během menstruace prasknout,jinak nemůžem rozjet další nativ.mám jít na UTZ druhý nebo třetí den cyklu.máte některá zkušenost s UTZ během menstruace? není to doufám vaginální UTZ.....

petulet
28. led 2013

@danci70 já měla cystičku v září,nedostala jsem ani menses,tak mi gynekoložka píchla agolutin na vyvolání a praskla mi. 🙂 a pak žádná už nebyla.ale myslím si,že to bude vaginální UZ.

pikusa
28. led 2013

@danci70 jo je to vaginální UTZ.....taky jsem byla.....před stimulací
holka to se holt musí.....ale oni jsou na to zvyklý

danci70
28. led 2013

@pikusa to jako vyndám tampón v ordinaci, to bude chuťovka 😒

pikusa
28. led 2013

@danci70 bohužel.....já si teda brala vložku......vlhčený ubrousky,pokud bych to měla hodně klidně i malej ručník

nelfilka
28. led 2013

@danci70
Gratuluji ti k velice solidnímu AMH. Ale je divné, že jsi tak málo reagovala. S takovým AMH bys musela mít víc vajíček. Nechápu, co ti spočítala za cenu. Já teď měla Clostík a 10 dní Merional a platila jsem nativ dle ceníku.

nelfilka
28. led 2013

@danci70
V některých centrech se normálně dělá kontrolní utz před stimulkou vaginálně 2. DC 😀

mkuki
28. led 2013

krásné odpoledne všem. Výsledků na genetice jsme se dočkali a můžeme v následujícím cyklu začít se stimulací. "Vyfasovala" jsem menopur, kys.listovnou utrouše a nějkou injekci která je v lednici.... Milý a vlídný přístup sestřičky mě potěšil, avšak mudra byla "jako na běžícím páse"....
jste někdo nyní také před stimulací, že bychom mohly společně diskutovat? 🙂
Není to můj první pokus ale poprvé jsem v podolí. První byl v Gestu a zde jsem byla velmi zklamaná
Mohu doporučit Iscare kousek od libeňského mostu, docházím tam s jinými potížemi na KO, ale jejich přístup je vždy perfektní. Nnyí tam byla kamarádka na IVF, nepodařilo se, zkusí "mrazáčka" který zbyl a pak se uvidí 🙂
Prostředí je zde velmi čisté a hezké (to jen pro informaci).
Já se rozhodovala mezi podolí a iscare, moje gyndařka mi dala dopuruření na imunoligii do podolí a tak jsme tam již zůstali...
díky moc Martina

sofie1974
28. led 2013

@danci70
taky jsem měla vaginální ultrazvuk 2. den cyklu a krvácela jsem tedy dost silně, ale šlo to, měla jsem vložku a vlhčené ubrousky, jak píše pikusa-holt se to zvládnout musí 😎

sofie1974
28. led 2013

@danci70
no aspoň, že skončila na P3 (to je tuším rizikové), já skončila při posledním ZT na G3 (patologie gravidity):(

sofie1974
28. led 2013

@mkuki
můžu se zeptat, proč jsi byla zklamaná z Gestu?

nelfilka
28. led 2013

@mkuki
Vítám tě 🙂

Tak mně začala teď MS, takže já jsem v procesu- minimálka s Clostíkem.

mkuki
28. led 2013

@sofie1974
Ahoj, nu pan doktor ty jo už si nevzpomenu jak se jmenoval mě byl z počátku sympatický, ale postupem času byla jeho péče neprofesionální. jako já tehdy měla často anovulační cykly, jakmile při prvníím vyšetřeí zjistil, že neovuluji dál nic nezjišťoval. Jen mě odebral krev na hormonální profil a fertig. Manžel měl španý výsledek na spermio a on jen prohodil nu vaše výsledky také nic moc... (dá se to přece sdělit i jinýám způsobem)...
po odebrání folikulů jsme si měla zavolat za dva dny volám a bylo mě sděleno, že se nepodřilo nic oplodnit a že se mám objednat k dr na konzultaci, tam jsem se dozvěděla že jsem tlustá, že mám zhubnout, že to je důvod proč se to nepodařilo...dal mi doporučení do obezitologické poradny a loučil se se slovy nu a až zhubnete tak se na to můžeme vrhnout znova...
Celou stimulaci jsem měla stejnou dávku fostimonu , ani mě ji nezvýšil, ši neooddálil o den punkci.. Byl to můj první pokus a po něm jsem prohlásila, že do ničeho podobného nejdu.. manželovi pak jen řekl, no to jsme ještě ani nezkusili váš vzorek, to by taky mohlo a nebo nemohlo dopadnout. On už tam dnes není ještě ten rok, nebo další odešel, ale mě to tak naštvalo...
Soukromá klinika a takové jednání.. i ta odběrová místnost byla hrozná, vše nové PC od Aplu výtečné WC ale komůrka hrůza... ALE je to jen mlj pocit a mj dojem...

Podolí je zatím vcelku v pohodě, milé příjmemné prostředí, hlavně než jdeme na IVF tak mám v ruce mraky papírů s výsledky vyšetření. V Gestu jsme do ruky nic nedostala. ..

mkuki
28. led 2013

@nelfilka

ahojda já to dostanu asi zítra, dnes jsem kapku zašpinila, pak hned mám zavolat a začít se stimulací. 6. den mám mít UTZ..

mkuki
28. led 2013

Také jsme holky domů dostaly papíry abychom si je přečetli a rozhodli se zdali chceme jedno, nebo dvě embya.... Je mi 33 a tak přemýšlím jít do dvou (tedy podle toho kolik jich bude...) poradíte, jaké řešení je dobré?
Máme ještě plný počet hrazených IVF, neb to první nebylo celé, neproběhl embryotransfer.

nelfilka
28. led 2013

@mkuki
Také jsem ji měla dostat zítra, ale přišla dnes a už jsem tu v bolestech ☹
Já mám přijít až 10. den cyklu na utz. Zítra budu volat o termín.
Osobně jsem pro 2. Nikdo ti nemůže poradit, musíš se sama rozhodnout. Šance na dvojčátka je prý kolem 10-15%. Mně při 1. IVF se uchytilo jen jedno. Při druhém nevím...ale dle stavů, které jsem měla, tak asi 2. Na patologii po revizi nenašli ani jedno embryjko, asi odešlo s krvácením.

petulet
28. led 2013

@mkuki ahojky,vítej mezi námi 🙂

mkuki
28. led 2013

@nelfilka
nu já nikdy nevím, kdy to přijde, když po mě dr chtěla termín prvního dne já na ni nu já nevím, nemám pravidelný 28 denní cyklus... ale ona mi na stimulační protokol napsala první den píchací menupur středu a možná se i trefila 🙂 🙂
také přemýšlím o dvou, ještě čekám, co na to manža.... říkám si že je možná větší šance že se jedno chytí. 🙂
Já mám předběžně KO 7den cyklu na první UTZ... první den si mám zavolat... bylo by hezké se tam třeba potkati 🙂

@petulet ahojda děkuji za přivítání. 🙂 🙂

adriene
28. led 2013

@mkuki Ahojky, pokud máš stále plný počet ivf cyklů, tak já osobně doporučuji vložit jen 1 embryo. Když během 1. dvou cyklů vložíš při ET po 1 embryu, tak máš případně hrazený i 4. cyklus ivf. A nikdy nevíš, jak to bude... přijít o tu šanci je škoda :( Já vložila též jedno, chtěl jsem předejít možnému vícečetnému těhu a navíc jsem nechtěla přijít o ten případný 4. cyklus... (kolem mě je hodně žen, co by potřebovali i 5 cyklů, buhužel ☹ ) A budu ti držet palečky 🙂