CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

nelfilka
28. led 2013

@adriene
Mkuki už má 1. pokus ze 4 za sebou. A teď mi dochází, že v dubnu se řešila taková zvláštní matematika jako 0 embryí=jako 2 embrya. To by znamenalo jen 3 pokusy. Pokud se to změnilo, tak aby byly 4 pokusy, musí být i při 2.ET vloženo pouze 1embryo.

mkuki
28. led 2013

@adriene
ahojda, děkuji za rady a názory, nu již nyní vím, že do více jak dvou pokusů nepůjdeme. Už tento jsme oddalovala a musela k němu "dozrát"... když jsem byla poprvé v roce 2007/2008 u dr v Gestu byla jsem plná elánu a nadšení a všeho okolo v roce 2010 jsme se zapojili do žádosti o osvojení a loni jsme říkala, že nemůžu manželovi přece jen odmítnout pokusit se o mimčo. Také vše okolo miminka a IVF jsou bohužel doplatky... a i když nechci vše přepočítat na peníze, i zde se musí šetřit... letos tedy plánujeme jeden pokus a...uvidíme co dál...

malinka_02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malinka_02
28. led 2013

@mkuki ja sem zacinala az v cervenci takze mam 4 pokusy a nemenila bych.. Mam za sebou et a ted jsem po 3. Ketu a predtim vse neuspesne a pritom vzdy byli super blastocysty .. Takze ja bych to znovu udelala stejne.. Kdyz sem byka na zacatku naivne sem si myslela ze to vyjde...

mkuki
28. led 2013

@malinka_02 ahojda, četla sjem kapku zpětně vaše příběhy a je mi to líto. Nebojte na nás všechny čeká mimísek. To si říkám i s tím osvojením, že nám zavolají., Je to tři roky....
Nu Gest byl takový jo soukromý všade aple a čisto a vůně, ale ... jinak chování mého dr hrozné, pak ta mstnost pro manžu kalamita, byla jsme tam s ním ....

Iscare bych mohla fakt doporučit, tak chodím na CPLO a jsou tam milí příjemní a profesionálové. co se týče doplatků podobné jako v podolí..
Mám dr řezáčovou, je milá všechno, ale taková nu jednou mi podá ruku v pohodě jindy se na mě ani nepodívá, věčně jí zvoní telefon a ona se soukromě vybavuje.. .kdyby řekla zavolám za chvíli mám zde pacientku, bylo by mě to příjemnější...

Jo holky, všude je něco ...

Přeji vám všem úspěchy a brzy // mimíska v náručí. Já se pokouším myslet pozitivně, ale bojím se....

mkuki
28. led 2013

@nelfilka nu já mám za sebou poloviční pokus... v roce 2008 kdy došlo k punkci ale k embryotransferu již nedošlo a podle vyjádření dr nám zůstaly 3 plné pokusy ten neúplný se do toho nezapočítává, ale nevím, jak přesně mi to tehdy dr jo už vím Vicena říkal..
jsem kapku optimista a snažím se i kamarádce, co byla před vánoci říkat, že to bude dobré a to mrazáčkovi se to podaří... Ale % šance je mizivá ☹ ☹

malinka_02
28. led 2013

@mkuki no ja to same, pokousim se myslet pozitivne jenze po 5 dnech po transferu uz citim ze to nevyslo a sem negativni.. Navic tu holky po ivf maji 5 den priznaky a nachazi // tak to me depkuje uplne.. Ja kvuli tomu od Rezacove sla k Darebnemu ten je sama srandicka no a ted uz me to taky stve..

maraida
28. led 2013

@mkuki vítej 🙂 Přístup v Gestu,teda...nemám slov ☹ Hrůza!

@nelfilka tak hodně štěstí u další minimálky 🙂

maraida
28. led 2013

@danci70 to se mi zdá divný?Ona ti nechce udělat minimálku,jen klasické IVF?A i to klasické IVF mi přijde 50000 nějak moc.

malinka_02
28. led 2013

@maraida to je presne ono.. Na kazdeho jiny metr.. Nechapu..

maraida
28. led 2013

Já jdu do Podolí zítra,na krev.Na poslední 3.pokus tam zůstanu,protože stejně už nemám čas přecházet někam jinam a manžel ani jinam nechce.Objednám se tam rovnou na konzultaci.A před 3.pokusem budu chtít znovu udělat všechna vyšetření jako hormonální profil,AMH...protože za ty 2 roky se to mohlo změnit.

maraida
28. led 2013

@malinka_02 viď???!!!tak někomu minimálka jde a někomu ne?Kde to jsme?!

malinka_02
28. led 2013

@maraida no jako u me, nekomu jdou leky na rust sliznice a ja jdu vzdy na ket s 8mm protoze me je ani na mou zadost proste nedaji.. Me amh treba nikdy nedelali..

adriene
28. led 2013

@nelfilka Z toho, co jsem vyčetla a co @mkuki psala, tak 1. pokus za sebou nemá. Za plný pokus se počítá pokus, který je ukončen ET či KET. A u ní k tomu nedošlo, tudíž má stále 3 pokusy. Pokud ale, jak píše dále více jak o 2 pokusech neuvažují, tak samozřejmě vyšší šance je, dát rovnou 2 embryjka 😉

boruvka35
28. led 2013

Holky, čtu si vaše příspěvky každý den. Vlastne od té doby, co jsem začala jsem chodit do CARu do Podolí, což je už rok. Dva pokusy jsem absolvovala v IScare a na třetí jsem přešla do Podolí. A ejhle-jsem ve čtvrtém měsíci. A to jsem už propadala zoufalství. Takže se i v Podolí zadařilo - jsem toho příkladem🙂)) Prošla jsem si vším co vy a vím, že rada žádná neexistuje. Držím všem moc palečky a sobě vlastně taky, protože taky ješte nemám vyhráno.

maraida
28. led 2013

@malinka_02 mě AMH ještě taky nedělali.A teď ho budu chtít udělat.Zeptám se i na imunologii.

@boruvka35 gratuluji k těhotenství. 🙂 Mě se tam zadařilo hned na 1.pokus,ale od té doby už 2krát nic ☹

mkuki
28. led 2013

@malinka_02 nezoufej, já mám v okolí holčiny co měly // až 10 den po ET... a to byla ta druhá mini slabá a pak sílila... Chápu je to jako beznaděj, človíček se upíná. I já se snažím myslet, že to vyjde. Dala jsem si že rok 2013 je pro mě rozhodující... bud mimísek, nebo adopčátko, něco letos musí vyjít.. i ten kouzelný telefon musí zazvonit...

Někdy si říkám, že vztah lékař pacient už není co to bývalo... mě vždy říkali zhubněte zhubněte, tak jsem zhubla 35 kilo hodně mi právě pomohli v Icsare...a ortoped je spokojený ale mým kolenům to nepomohlo.. ba naopak jiné těžiště a kolena bolí více....

Gest prostě jede na mraky klientů co si vše hradí a na nás "obyčejné" kašlou bohužel je to jen byznys ☹ ☹

boruvka35
28. led 2013

Dekuji🙂)) Doted tomu neverim🙂)) Je to vyčerpávající, manžel to mozná snášel hůř, ale jsem ráda, že jsme to nevzdali.
Dali mi dvě embrya, chytlo se jedno🙂 A Darebný, kdyz videl, ze jsem už po dvou nepovedených IVF, mě poslal na hysteroskopii a laparoskopii hned. To mi v Iscare nenabídli vubec. Všude je něco holt.

boruvka35
28. led 2013

Je to bohužel pračka peněz, jak píše mkuki☹

mkuki
28. led 2013

@boruvka35 moc moc gratuluji k těhotenství.. a přeji aby bylo jen a jen pohodové 🙂 🙂

@maraida já si právě říkám, že by to mohlo vyjít máme za sebou kompletní genetiku, imunologii a tak doufám, že nám IVF s ICSI pomůže a budu dobrá "slípka" ve tvorbě folikulů a vajíček 🙂 🙂. První návštěva v podolí byla loni na jaře.... a od té doby čekání a čekání ... je pravda, že jsme to odkládala více já jak manžel.... My si návštěvy na imunologii užívali fakt v pohodě, sice starší místnost odběrová, ale veliká a pohoda, klid 🙂 🙂 🙂 a to je asi hodně důležité... v CARu dole již menší místnost, ale stále klid a pohoda, žádný stres 🙂 a jsem ráda, že všechny výsledky mám v ruce že je mohu porovnávat.

mkuki
28. led 2013

@boruvka35 ano jak píšeš, všude je něco.... a bohužel všude je to o penězích ..... v iscare jsou hodně plastiky a zahraniční klienti platící vše v hotovosti.....

bohužel čechy jsou pro bohaté cizince levná záležitost...

mkuki
28. led 2013

@adriene ano dva pokusy a více nedám, nejen já jako psychicky ale i finančně... I proto uvažuji o dvou embryích.

Moc všem děkuji, že si zde takto povídáte a radíte 🙂 je to hodně důležité. Pro tentokráte o tom neví mamka, sestra a rodina, ví to jen manžel a já 🙂 vy zde a také pár nejbližších přítelkyň 🙂 kteří se mě na nic neptají a čekají až se já budu chtít bavit 🙂

moc díky 🙂

pikusa
28. led 2013

@mkuki ahoj a vítej tady 😵
Já musím říct,že děkuju bohu,že Matyáš se povedl vlastně hned,když nepočítám tu stopnutou stimulaci.....

maraida
28. led 2013

@mkuki určitě se zadaří 😵 Já imunologii nemám.Posílají na ní až po více neúspěšných pokusech a nám se zadařilo hned,ale teď se na ní zeptám,když KET ani 2.IVF už nevyšlo.

malinka_02
28. led 2013

@boruvka35 a prisli ti na neco co ste predtim nevedeli? Gratuluji!

malinka_02
28. led 2013

@mkuki ono nejde o // na testu ale o vnitrni pocit.. Proste pocit ze to nevyslo a ten me zatim ani jednou nezklamal.. Zarucene priznaky taky zadne proste sem uplne v pohode nic necitim jen pocit ze nic..

malinka_02
28. led 2013

@boruvka35 tak me tba zrovna Darebny nenabidl nic, imunologii o tu sem ho prosila nekolikrat, nakonec mi ji s nechuti dal a apka rekl ze vysledky sou hranicni a ze to nebudem resit a na imunologii rekli ze mame imunitu zvysenou a ze musim brat prednison jinakk ze nemam na ket chodit. Laparku mi mikdy nenabidl a prestoze se mi 3 krat embryjka nechytla ani jako blastocysty pri ketu v nativu tak mi na mou zadost pokazde leky na rust sliz ice nedal..

petulet
29. led 2013

ahoj holky,máte někdo zkušenost GS mamatestem comfort 10? Mě to dnes nedalo a testovala jsem a našla jsem tu druhou čárku slabou. Tak nevím,jestli to je dobře. Někde jsem četla,že dělá duchy. Ta čárka je slabá a trochu narůžovělá. Zatím se neraduji,aby to nebylo předčasně.

petulet
29. led 2013

@boruvka35 ahoj moc a moc gratuluji k těhu a držím palce,ať ti vše dobře probíhá. 🙂

mkuki
29. led 2013

@petulet zkus testnout i zítra a pakliže bude silněkší není to duch 🙂 🙂 a držím palce vlastně pěsti, ať máš štěstí 🙂

já stále čekám, že se mi rozjede ms, abych mohla zavolat do podolí a objednat se na UZT... pakliže přijde dnes do půl 12 bude to ok, pkaliže ne, tak se vše jen posune... Vše je jen o čekání. Jako nejsem nedočkaná, ale...jak se má vše přiblížit tak mám pocit, že to nejde jako doposud .... Jo říkám si buď v klidu a pohodě... a na nic nemysli... (ale nejde na to nemyslet..)

@malinka_02 snad to vyjde 🙂 vím, že pocity takové ty vnitřní fungují... ale... měkdy se i pletou 🙂