CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
9. únor 2009

No neboj,za chvíli to nepůjde 😀 až ještě povyrosteš 😀

lucijda
9. únor 2009

Ahojky, tak to já bych chrněla na zádech pořád, dnes jsem se něak přetočila na pravý bok a normálně si mě malá přkopala na levej 🙂 Sice nevim jak dlouho jí trvalo než mě vzbudila"celý den si chrní"ale rozhodně byla vytrvalá 😅 😅

georgik
10. únor 2009

Hezke zasnezene rano 🙂
piku: snad joooooo 🙂
jinak tenhle MS cyklus je nejakej divnej, normalne touhle dobou uz koncim a ja mam porad stredne silnou MS ☹ to se budu zitra citit blbe ☹ jestli se to nezmirni ☹

pikusa
10. únor 2009

Ahojky,
Georgik,já jí naštěstí měla salbou,ale neboj,ono to tam u nich je na denním pořádku....takovejch holek jim tam chodí.....jim to nepřijde,jen nám,že to je blbý 😒

georgik
10. únor 2009

piku: ja to preziju 😀, i kdyz s vypetim vsech sil 🙂 jen je mi divny, ze to je takhle dlouho silny ☹

pikusa
10. únor 2009

No zákon schválnosti to je 😀

georgik
10. únor 2009

Piku: no to teda je 🙂 ale kdo vi, treba je to posledni na 9 mesicu 😀 tak me to dava "sezrat" 😀

macous
10. únor 2009

Ahoj holky,
teda Zuliku, to teď budeš muset mít na pilno a do toho zrovna koleno - no pokud to nemáš vyloženě opuchnutý, tak by to mělo být dobrý.... manža byl před půl rokem na operaci 🙂
Piku, a ty budeš rodit kde? já totiž právě v Podolí, když to teda stihneme 😀
Gergik - no neboj, taky jsem byla 2 den mrchy a jaký jsem měla z toho nervíky, a Dr. ani nemrkla a bylo to hotový 😉

macous
10. únor 2009

Lucijdo - já se pořád přetáčím z boku na bok, a kolikrát si říkám, chudák prcek - takovej kolotoč 😀

macous
10. únor 2009

Jo a páteční utz miminka jsem si dala do albíčka 😵

georgik
10. únor 2009

mac: miminko je nádherný 🙂
me uz ani tolik neznervoznuje ze to asi na UTZ budu mit, jako to, ze uz to mam dneska SEDMY den a nevypada to, ze by to chtelo skoncit ☹

macous
10. únor 2009

Georgik - jen neboj, ono to skončí, oni si s tím už poradí 🙂 třeba to skončí naráz

georgik
10. únor 2009

mac: kéz by... jsem uz psala, ze mi to dava mrcha "sezrat" 🙂 abych si to treba naposledy uzila 🙂

macous
10. únor 2009

Georgik - to víš jo, to bude ono, to je jasná věc 😀 😀 😀 😀 ještě se naposledy pěkně vyčistíš a bude to na 9 měs. vyřízený 😀

georgik
10. únor 2009

mac: no vypadá to tak 🙂 navíc my máme s manžou vztahový číslo 11 🙂 brali jsme se 11.11. v 11 hodin po 1011 dnech známosti 🙂 pokud by to ted vyslo byl by termín porodu 11.11.2009 😀 😀 😀 (teda podle MS) 🙂

macous
10. únor 2009

Georgik - tak to bych vám jen a jen přála 😉

georgik
10. únor 2009

mac: 🙂 kujem 🙂 bylo by to hezky, ale radsi se k tomu nebudu moc upinat ....(ale zitra je jedenactyho 😉 )

pikusa
10. únor 2009

Ahojík zase....byla jsem u kamarádky a nějak jsem se tam zasekla 😀
Malý Macoušek je teda kouzelné mimi 🙂
A rodit já budu v České lípě.......100 km do Podolí teda nejedu 😀

lucijda
10. únor 2009

Macoušek je hezké miminko 😀 My jsme dnes byli taky a malá celou dobu zívala jak jsme jí nudili 😅

pikusa
10. únor 2009

Hele Luci,myslíš,že do toho trička dorosteš???Já teda ne....

lucijda
10. únor 2009

Neee, myslím že nee 😀 Alenka má zatím malinkej domeček. Ty jo já mám zas depku jestlí jí tem blbec pes něco neprovedl 🙄

pikusa
10. únor 2009

Co ale i nahoře přes prsa nemám šanci ani náhodou 😒
tak si lehni a ležet

lucijda
10. únor 2009

Piku to jsme na tom stejně, prostě jsme předpokládali že budeme betší velryby 😝

zulik
10. únor 2009

Holky, tak já mám dilema, co s načatým pokusem 😒 Ode dneška mám PN,vlastně od zítřka kvůli té pitomé noze, mám koleno v ortéze a musím být doma. Chtěla jsem chodit do práce ale prý musím mít nohu nahoře,je tam nějaká volná tekutina. Prý by to ale gyndě nemělo vadit, ortézu sundám ale já fakt nevím.Asi tam zavolám a poptám se ☹

lucijda
10. únor 2009

Zulik já myslím, že to vadit nebude, jem budeš trochu hůř zvedat nožku 🙂

zulik
10. únor 2009

Já se tam ve čtvrtek zeptám, manža mně tam odveze a uvidíme.Když už mám i mrchu tak krásně za sebou. Musím říct, že po té injekci jsem to měla docela dost, nebo to bylo tím sportem. Zajímavý bylo, že mně nebolelo ani trochu bříško.Na druhou stranu by nebylo od vci zvádnout to při jedné neschopence, když to teď stojí tak za prd. Tři dny zadarmo ☹

pikusa
10. únor 2009

Zulik,poptej se,ale snad to badit nebude............at můžeš do toho jít 😉

macous
10. únor 2009

Zuliku, já taky myslím, že by to vadit nemělo, taky proč vlastně, když se nad tím člověk logicky zamyslí 😉 a to je hezký, že tomu říkáš pokus 😀 😀 😀 to se mi líbí 😀
Piku a Lucijdo - díky za malýho Macouška nebo Macoušku 😀 😀 holky, já si zase vzala o číslo větší gatě a mám teda stále to číslo fóra pořád mi to všude visí 😒
Luci - taky to se jí nedivím, když jí nudně očuhujete 🙂
Piku - no já to mám do Podolí 50 km a přes celou Prahu po J. spojce, takže pokud nepojedeme v noci, tak se obávám, jestli dojedeme - zácpy jsou tam každý den 😨 ještě bude legrace 😀

pikusa
10. únor 2009

Macous,tak to teda.........a jsi teda z Prahy???Někde z kraje??

macous
10. únor 2009

Piku, to nejsem, bydlíme v Lysé nad Labem, okres Nymburk 🙂 jak říkám bude legrace 😅