CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
12. únor 2009

😀 tak to potichu gratuluji 😀

zulik
12. únor 2009

Georgik díky, chvi věřit, že to už vyjde 😉 Štěstí se jednou musí sednou i na nás.

georgik
12. únor 2009

piku: taky by mi nevadilo 🙂 a za palecky dikyyyy 🙂
lucyes: tak to asi gratuluju 🙂

georgik
12. únor 2009

zulik: Musime verit 🙂 a to stesticko si urco sedne 🙂 obcas ho preci musej bolet nozicky nee?? 😉

lucyes
12. únor 2009

děkuji ... snad to tentokrát klapne .. taky jsme to neměli jednoduchý. jsem tedy těhotná po šestý a doufám, že čekám svoje první miminko ... všem , co jsou na tom jako já a líp a hůř - přeju moc moc štěstíčka.
no ještě to bude boj ...

zulik
12. únor 2009

Lucyes a kolikátý den jsi od transferu?

lucijda
12. únor 2009

Ahoj holky. Lucyes potich gratuluju 😉 Holky vo píchají příjemené píchíníčko a uzlíčky v bříšku 🙂 Mac já taky spím většinou na boku, ale někdy se překulim na pupek 😅

pikusa
12. únor 2009

Lucyes....,po šestý????teda taky si užíváš svoje,tak ti teda moc držím palce,at je to ted ono 😉

brundik
12. únor 2009

Georgik, to je skoda, ja tam jdu az odpo. Moc drzim palcaky 😉

georgik
12. únor 2009

brundik diky 🙂 a jak to vypada s tebou?

lucyes
12. únor 2009

ano po šestý - po prvé byl zamlklý potrat hned v 6tt, pak mimoděložní a po laparoskopii mi ufikli u apolináře levý vejcovod a trochu poškodili levý vaječník, pak půl roku pauza - pak zamlklý potrat v 10tt, pak za 3 měsíce zamklý potrat v 7tt a pak už testy, testy a testy , který zjistili prd.
až teď v Pronatalu mám pocit, že se konečně něco děje : po těch potratech mi řekli, že rovnou IVF a PGD jinak mi nic nepomůže - takže první stimulace nebyla moc slavná - ten levý vaječník ani ťuk a v pravém pouhé 3 zralé kusy, 2 se podařilo oplodnit a zamrazit. Na metodu PGD je nutné mít 6 embrií - takže jsme plánovali novou stimulaci za 3 měsíce na to, jenže mezitím jsem otěhotněla popáté - přirozeně a zase špatně - v 7tt bylo po všem, stimulaci jsme museli odložit - teď jsem 5. den po trensféru, kdy mi vkládali 1 embrio a to 6dnů staré a jediné zdravé - díky PGD se přišlo na to, že to potrácení je díky chromozomálním vadám, které mělo 5 ze 6 embrií - síla , co ? a každé mělo jinou vadu ... takže přirozeně bych se asi mimi nedočkala. Sláva vědě !!!

Omlouvám se za ten román, ale tohle o mě - v kostce.

pikusa
12. únor 2009

Teda Lucyes,máš můj obdiv,jak bojuješ,ale ted užžžžžžž to je snad ono,hlavně dej vědět,moc držím palce.
Jo věda už je dnes daleko......

zulik
12. únor 2009

Lucyes, tak to držím palce. Mělo by to klapnout, když Ti vlastně našli příčinu. Ty ani nemáš problém se samotným otěhotněním ale vlastně s chromozomy.I když pátý den dělat testík je asi brzo.Udělej testík zase tak 10. den.

lucyes
12. únor 2009

díky pikuso,
fakt je že kdyby mi někdo tento scénář povyprávěl dřív asi bych se z toho už zcvokla, ale mě to prostě takto osud dává po kapkách sežrat, tak mi nic jinýho nezbává než vydržet a doufat, že jednou ... třeba na šestý pokus 😒 😖 😵 😵 😅 😀

lucyes
12. únor 2009

no jasně - já vím, ještě to beru s rezervou - bojím se těšit víc než je zdrávo ... taky je ta druhá čárenka zatím slabounká, ale doufám ... věřím.

macous
12. únor 2009

Lucyes - ahoj, taky držím palečky, aby čárečka sílila a miminko se podařilo zdárně donosit a máš pravdu, myslím, že všechny tady souhlasím s tím, že jsem šťastné, že IVF existuje a že věda v tomto oboru pokročila tak moc dopředu.... tak, tfuj, tfuj, ať se už jen daří 😉

Luci - no nejlepší je, že já spím na bocích od jaktěživa, ale zrovna teď v těhu se mi chce spát na zádech nebo na břiše, no není to pech 😀 😀 😀

Kámoška mě zítra dopoledne láká na nákupy, ale trochu váhám, když teď lítá tolik bacilů..... 😅

lucyes
12. únor 2009

a hlavně je to 10. den od oplodnění - takže to embrijko mělo trochu náskok, takže když mi ho tam dali, už se rovnou šlo zavrtat - ale jasně - ještě je brzy...

brundik
12. únor 2009

Georgik, po roce a trictvrte se prestal resit prolaktin, prasky jsem brala zbytecne, protoze mam nejspis anomalii, prolaktin je nefunkcni makromolekula, ale nektere laborky to nedokazou rozlisit, proto mi vychazel porad tak strasne vysoky. No a tenhle cyklus by melo probehnout IUI, jsem rada, ze jsem se konecne trosku hla z mista 🙂 Dneska jsem zacala brat clostilbegyt a ve stredu jdu na UTZ. Zkusily by se tak 2-3 IUI a pak IVF 🙂 Takze super, najednou to vocejpa 😵

georgik
12. únor 2009

brundik: tak mackam palecky, aby se co nejdriv zadarilo 😉 🙂 skoda ze tam jdes odpolko, mohli jsme konecne dat to kafco 🙂 tak to treba jeste vyjde.... 😉
lucyes: ty jo holka, tak to o to vic drzim palce, at to tentokrat dopadne!!! Zkusila jsi uz dost, tak by bylo na case, aby se stesti usmalo....

macous
12. únor 2009

já myslím, že se na Lucyes štěstíčkou usměje, příčinu potratů už zná a Dr. jim umí předejít, takže je to jen otázka času a já taky věřím, že to i tentokrát bude 😉

Brundik - taky prima, nejhorší je čekání na to, až se něco začne dít, takže teď to půjde jak po drátkách 😵

pikusa
12. únor 2009

Tak pravda,že v porocesech IVF je asi nejhorší čekání....kdy to začne,jak to bude,jak to dopadne........... 😒

brundik
12. únor 2009

Geo, v Podoli budu pecena-varena, kdo vi, treba uz jsme se tam videly 😉 Treba si to kafe dame az s pupkama 😵 Tebe uz ceka IVF, moc drzim pesti 😉
Macous, no prave, porad si me nekam posilali a nikde si se mnou nevedeli rady dokud jsem nenarazila na vybornou pani doktorku 🙂 Takze ted uz to snad pofrci 😵

pikusa
12. únor 2009

Brundik...tak takové oslovení mám doma na miláčka a on mi říká Brunďová 😀

brundik
12. únor 2009

Pikus, no vidis a ja jsem si myslela, jak jsem vyjimecna 😀

pikusa
12. únor 2009

Ani nevím,jak jsme na to přišli 🙂 ale jojo a malýmu jsem tak doma taky říkala zkraje...Brundík,nebo Brunďátko 🙂

brundik
12. únor 2009

Pikus, kdyby si mel clovek pamatovat jak na co prisel, tak by se z toho zvencnul 😉 Brundatko je hezky 🙂

pikusa
12. únor 2009

No to teda.....ale že to tady najdu jako přezdívku 😀 to mě nenapadlo 🙂

brundik
12. únor 2009

No, Piku, ani nechtej vedet, jak tohle u me vzniklo 😅 Brundik zni hezky (si tady chvalim svoji prezdivku jak nejaky nadutec 😀 ), ale ja znam jeste ten puvod 😀

pikusa
12. únor 2009

Jéééé ale řekni jo????Mě to zajímá 😀

brundik
12. únor 2009

Piku, znas film Studna s majorem Zemanem? Kdyz sedim, tak se porad tak kyvu, ikdyz ted uz to tak moc nedelam 😀