CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
24. únor 2009

Piku, ono když se nad tím zamyslíš, tak lepší dříve než pozdě 🙂 ale ty máš vážně ještě tak 14 na zabalení čas 😵 a ten tvůj se asi už moccc těší na prďolu, tak už by tě nejradši nahnal na porodní sál 😀 😀

zulik
24. únor 2009

Ahoj,
myslím, že Georgik už i pustili domů, určitě bude mít dobré zprávy.
Já měla v noci hnusný sny, tak to nevidím dobře. Dnes se musím nachvíli "dopleskat" do školy, večer dorazí tchýně, takže hezký den 😒

pikusa
24. únor 2009

No to jo....spíš aby to nebylo pak honem honem 😀
Se vsadím,jak mi začnou kontrakce,tak mě požene do porodky 😀 a to nám na cvíču říkali,at se nenecháme....jdeme do sprchy doma a hlídáme hodinky...
jen když odteče voda,tak at jsme do dvou hodin nejpozději v porodce.

macous
24. únor 2009

Piku, tak ty jsi takhle proškolená, tak určo nebudeš panikařit 😀 já to mám do porodky trochu z ruky - jak už jsme si psaly 🙂 tak asi raději na nic čekat moc nebudu 🙂

Zuliku - řiká se, že špatný sny znamenají pravý opak ..... zase to ber tak, že tu školu i tchýni budeš mít zase na chvíli za sebou 😉 já vím je to otrava 😠

pikusa
24. únor 2009

jojo proškolená a stejně nejvíc panikaří chlap 😀
a na sebe jsem sama zvědavá....každý se mne ptá,jestli se bojím a tak a já vlastně myšlenkama u porodu vůbec nejsem....asi my to pořád nedochází

macous
24. únor 2009

Tak to mi Piku povídej, taky mi to nedochází, pěkně si ve mě prcek roste a že jednou bude muset ven, tak to je jasný, jen mi nedochází to okolo 😅 jo jo, kdo neví do čeho jde, tak to má jednoduché 🙂 ne že mě pak budeš strašit 😀 😀 😀 ba ne, budeme to mít určitě takhle, tak maminko teď zatlačte a juppíííí, to je ale krásné mimi - jednou zatlačit a je to 😀 😀 😀

pikusa
24. únor 2009

😀 Neboj,strašit tě určitě nebudu....sama to o porodech nechci poslouchat

macous
24. únor 2009

😀 😀 😀 no co, už je to v bříškách a nějak to ven musí, takže co naděláme, budeme holt tlačit a uvidí se 🙂

pikusa
24. únor 2009

jasně,ven už ted musí vid 😉

macous
24. únor 2009

no to teda stopro 😀 😀 😀

georgik
24. únor 2009

ahojky holky 🙂
predne moc dekuju za palecky 🙂 jsem doma a je mi celkem fajn, jen me trosku tlaci bricho (vic kdyz se mi chce i na zachod)
mela jsem 26 folikulu,z toho je 24 vajicek.....14 pujde na ICSI a zbytek zkusime normalne... manzovi se totiz dost zlepsil spermiogram 🙂 zitra po devate mam zavolat a zjistime, kolik se jich podarilo oplodnit 🙂
v brise pry zadna tekutina pri OPU nebyla, tak tady piju o 106... snad se ten OHSS lekne a utece 🙂 kdyby to bylo vse v poradku, byl by v patek ET 🙂

pikusa
24. únor 2009

Georgik,tak to jsou super zprávy 😀 to jich máte dost 😉
a zítra ráno jen samé dobré zprávy 😀

georgik
24. únor 2009

piku: tajne doufam v to, ze se jich aspon pulka poradi 🙂

pikusa
24. únor 2009

to je jasan,to určitě.............já měla 30 folíků,z toho 23 vajíček,19 oplodnili..teda myslím,že to tak bylo.......už nepamatuju

brundik
24. únor 2009

Teda Georgik, to je skvela zprava, Ty jsi megaplodna, takovejch vajicek 😀 Neprestavam drzet palcaky 😉

macous
24. únor 2009

Georgik - tak paráda, super zprávy, hezky si odpočiň, ať mají embrijka připravený domeček 😵 Taky si myslím, že bude zítra krásný výsledek, a asi budeš mít i prodlouženou kultivaci pro embrísky ne? 🙂

georgik
25. únor 2009

bre ranko holky.... 🙂
tak se nam chytlo celkem 16 mimisku 🙂 12 z ICSI a 4 prirozene... 🙂 devet uz jich je v mrazacku 🙂
me je uz fajn, zacaly mi pracovat streva, takze brisko boli o dost min nez vcera 🙂
jeste jednou mooc diky, ze jste na nas mysleli 🙂

lucijda
25. únor 2009

Georgik, tak to je super úroda, gratuluju 🙂

georgik
25. únor 2009

luci: diky 🙂

murecka76
25. únor 2009

Ahojky,

Georgik, moc gratuluji k úrodičce, je to super, teď hezky odpočívej, dělej jen to co tě baví a v pátek budeš mít mimísky u sebe a budeš je hýčkat a oni se krásně zavrtají a pak nám za 14dní nahlásíš ten nejkrásnější výsledek! 🙂
Zulíku, tobě taky držím moc pěstičky ke krásným výsledkům. 🙂 🙂

My se včera byli podívat na kočárek, ale bohužel nám nepadl žádný do oka, ty co jsme měli vybrané z netu tak se nám ve skutečnosti zdáli divné korbičky, takové úzké a špičaté, jak kánoj. A to jsme byli tady u nás na jihu s nad v největší prodejně kočárků. Večer jsem z toho dostala depku, že snad žádný ani nevyberu.
Ale mám vybraný přebalovák a postýlku tam snad taky pořídíme.

Macous, taky miluji kytičky, doma jsme jak v zahradnictví a balkon také na každé roční období vyšperkuji kytičkami, jen mám problém s létem, máme ho totiž na jih a nic mi tam dlouho nevydrží i když mám samozavlažovací truhlíky, měla jsem muškáty, vějířovku, balkongold a není to ono, nemáš nějaký tip na kytičky na jižní stranu?

lucijda
25. únor 2009

Murecka, já jsem byla s výběrem kočárku děsně rychlá. Líbil se na netu pak jsem zhodnotila, že docela dobrý a je objednanej. Postýlky byla vybraná asi za 2min a přebalovák vybíral táta podle obr, takže vlastně ani nevím co mě čeká 😀 a na balkon zkus klasické pelargonie peltata nebo grandiflorum - ty jsou stavěný na hoodně sluníčka 🙂

zulik
25. únor 2009

Ahojky,
já si dnes počkala 😉 Mám tam toho hodně ale stále se musí bodat dál, aby ještě vyrostly.Takže OPU zatím nevím kdy bude 😠

macous
25. únor 2009

Ahoj holky,
Georgik, tak výborně, parádní úrodička, hezky doma odpočívej a v pátek už budeš mít embrísky u sebe v bříšku 😉
Zuliku, nic si z toho nedělej, až bude, tak bude, hlavně že folíci rostou, to je nejdůležitější 😵
Murečko, já ti taky chtěla poradit pelargonie, ale u nich je zase blbá náchylnost na přelití, jednou je přeleješ a už se neseberou, takže kdyžtak zalévat trošku a o to častěji 🙂 Já si letos koupila tokový zajímavý hybridní druh afrikánů, tak jsem na ně zvědavá, v záhoně je ta oranžová moc hezká, vždycky z nich udělám takový zářivý kolo v záhoně 😵 😵
Lucijdo, s přebalovákem a postýlkou to bude snad i jednoduchý, ovšem s tím kočárkem to bude hodně stejný jako u Murečky 😅 😀

Holky mě už od včera nějak prcek nekope, a to kopal pravidelně, teď si nejsem vůbec jistá.....tak doufám, že jen změnil pozici a zase se ozve 😅

lucijda
25. únor 2009

Mac v tomhle období je to naprostej normal 😉 🙂

pikusa
25. únor 2009

Ahoj holky,
tak kO v pořádku,ale bylo vše jen pohmatem,UTZ,monitor a stěry až za 14 dní....
Jjinak jsem si šla koupit kabelku a místo toho mám boty 😀

macous
25. únor 2009

Lucijdo - díky za uklidnění, určitě máš pravdu 🙂
Piku, tak se máš zase na co těšit, hlavně že jsi krásně uzavřená a že je čípek ok, mimi uvidíš za těch 14 dní a pak cca za dalších 14 dní ho uvidíš už pořád 😀 😀 😀

georgik
25. únor 2009

hezky podvecer 🙂
holky diky za gratulace k urodicce, doufam, ze v patek ET probehne...
citim se fajn, nic me netrapi, jen to brisko... mam pocit jako kdybych posilovala o 106..... na zachod chodim normalne, hodne piju tak snad to dobre dopadne.....
zulik: drzim palecky, aby folici rostli...
mac: urco to bude v pohode 🙂

pikusa
26. únor 2009

Ahoj holky,
tak včera odpoledne moje babička odešla a na Matyáška si nepočkala.....prostě mu tady na světě uvolnila místo.....není mi z toho ale moc dobře.....ach jo....

murecka76
26. únor 2009

Dobré ránko,

Pikusko, je mi to strašně líto, upřímnou soustrast.
Život je prostě krutý, snad vždy za nový život musí nějaký odejít. ☹ ☹ ☹
Já tomu už prostě věřím, den po ET umřela mamky sousedka, která se mě pořád ptala kdy už budeme mít miminko, že už se těší až si ho pomuchluje, povozí, byla to strašně moc milá starší paní, měla jsem jí moc ráda. Když mi mamka volala, že náhle zemřela, byla to ženská plná elénu do života, nikdy si neśtěžovala, že jí něco chybí, věděla jsem, že je to znamení a že ET se musí povést, protože našemu miminku udělala místo. Pořád na to myslím.
Musíš mít hodně síly, tuhle ránu zahojí jen čas.

Já se jdu oblíkat a jedu na kontrolu, jsem zvědavá na výsledky Tripple testů.

zulik
26. únor 2009

Pikuško, to je mi líto, úpřimnou soustrast. Taky si někdy říkám, že je to tak, jak jsi psala, že někdo odchází aby jiný přišel ☹