CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

brundik
13. bře 2009

Macous, no asi nejak za chvili, ale ja uz mam jasno, zadny prevraty necekam 😀
Nepotkali, ja jsem tamy byla asi driv.
Takhle bych to taky chtela udelat, nechat si rict pohlavi a ze bysme to vedeli jen s manzelem a smali bychom se, jak ostatni tipuji 😀

pikusa
13. bře 2009

Macou,ty seš jak ten můj chlap 😀 😀 😀 včera jsem mu tvrdila,že nemám tašku 😀
A jojo to je rozumné...to s IP 😉
Brundik....třeba..............

brundik
13. bře 2009

Tak uz mam zpravy primo z CARu, hcg klesa. Ted mi to prijde takovy smutny, kdyz si uvedomim, ze spermie si konecne nasla cestu k vajicku a vznikla nejaka nase spolecna blastocysta. No, nic, jde se dal. Takze vysadit utros, ja uz jsem si ho teda rano nedala, a 2. 4. jsem domluvena k pani doktorce na konzultaci 🙂

pikusa
13. bře 2009

Brundik....ale má to pozitivum...otěhotnět jde,jen to neklaplo a ted přijdete na to proč a pak to klapne 😀
A nesmutni.......no taky mě to mrzí.....ale co se dá dělat no

zulik
13. bře 2009

Ahoj,
Brudníku, užij si to na horách /ale ne až tak, jako já 😅 /, vyjde to ve vhodný okamžik 😉
Piku, chápu, že výbava miminka stojí hodně korunek ale 2 igelitky snad doma vyštracháš,ne? Nebo Ti je snad pošlu 😀 😀 😀
Macousku souhlas s IP a můj typ už sis přečetla 🙂 Jinak s tím chlapem to máme podobný, ale to je přesně okamžik, kdy Tě moc neposlouchají. Já se taky můžu urozčilovat, že když mi někdy něco říká, tak si "huhňá" po fousama a já ho neslyším 😠 To můžu vyskočit z kůže 😀

pikusa
13. bře 2009

Zulik....no jo igelitky mám 😀
A mám i plážovky 2 😀

georgik
13. bře 2009

ahojky holky,
tak krev negativni ☹
mam vysadit utros a pokud chci prijit hned 10DC na ultrazvuk
chtela jsem se zeptat, teda asi kalky, kolik mi rozmrazi embrysku? vsechny????
i kdyz jsem s tim pocitala, jsem z toho takova prejeta ☹
jo a priste uz radsi netestuju ☹

zulik
13. bře 2009

Georgiku, určitě zase vyjde sluníčko, máš přece sněhuláčky 😉
Mně říkala embryoložka při posledním KEtu, že je rozmrazují všechny /já tedy už měla jen 4 a 2 se nezojely/.Dva dávají normálně, pokud bys už nechtěla jen 1. Tři nedávají.

pikusa
13. bře 2009

Georgik,teda taky smutná zpráva...........že vy chcete být s brundíkem nastejno.....
nevím,kolik jich rozmrazí....a kolik jich máte??

ivkaj
13. bře 2009

Ahoj kočky,
tak dneska jsem měla tu čest s Dr. Bahníkovou. Z krátkého protokolu, který navrhoval Darebák udělala najednou dlouhý. Kvůli cystě mi na měsíc ještě předepsala HAK Cilest.
Vzala mi krev z toho zjistí co by ta cysta mohla být zač a když budou dobré výsledky, mohla bych po dobrání HAK začít se stimulkou. 21DC dostanu nějakou zastovavací injekci a pak s další MS teprve začnu stimulovat.
Setkala jste se některá s takovým postupem?

pikusa
13. bře 2009

Ivko...já sama jsem tento protokol neměla,ale jojo slyšela jsem o tom.................

ivkaj
13. bře 2009

No jsem z toho nějaká přešlá 😖

pikusa
13. bře 2009

Ne ne nebud....to je normální protokol....a navíc...cysta by tam mohla dělat neplechu víš...

zulik
13. bře 2009

Ivkaj, já měla stimulaci taky odsunutou kvůli cystě, další měsí to bylo v pořádku. Je to v pořádku, protože při stimulaci se i zvětšují vaječníky a s cystou by byl problém.Neboj, dočkáš se 😉

ivkaj
13. bře 2009

No já mám cystu už třetí měsíc:-/
Spíš mi jde o to, že Darebák navrhne krátký protokol a Bahníková to celé jaksi přeonačí (HAK na jeden měsíc a k tomu dlouhý protokol).

pikusa
13. bře 2009

Ivko,já měla cystu 3 měsíce....pořád se to odkládlo,pak jsme začali a jak to dopadlo....stopnutou stimulkou....takže raději bez cysty a v pořádku............

zulik
13. bře 2009

HAK zabrzdí růst sliznice, tím bude dle mého i menší prokrvení a cysta by se měla ztratit

brundik
13. bře 2009

Georgik, to me mrzi ☹ Je jasny, ze jakmile svitne malinka nadeje a clovek zacne doufat, je pak o to vetsi zklamani. Ale kazdy neuspech nas posouva dal 😉
Zuli, moc dekuju, na hory se tesim jak mala, budu opatrna. Jsem vostuda, jeste jsem neprohlidla tvoje fotky 😅
Jdu si pobalit a asi si pujdu lehnout, jsem nejaka uondana.
Krasny vikend vsem 😉

macous
13. bře 2009

Brundiku a Georgiku, to mě mrzí, že to neklaplo, ale tak to se nedá nic dělat, jednoduše to vyjde příště, vše je u vás u obou na dobré cestě, embrijka vznikají a tím pádem se mimíska jednou dočkáte - určitě 😉
Ivka - ty nesmutni z dlouhého protokolu, znám pár holek co ho měly - a dobrý 🙂 A cysta taky není nic hrozného s čím by si Dr. neporadili, neboj se nic, to půjde 😉
Zuliku, tak co holka, dobrý?
Jo a naší čubinu dneska píchla včelka, pořád jsem na ní křičela fuj a když si nedá říct, tak jsem jí nechala a pozorovala, jakou bude mít reaci, aby třeba nezvracela nebo tak, je malinká, no a dobrý, včeličkám se vyhýbá a měla oteklou hubu - vysel jí pysk - byla srandovní 😀
Piku, tak já pak písnu IP, cca za 3 týdny 😀

pikusa
13. bře 2009

Macous to jdeš na UTZ????..........no budu zvědavá 🙂

zulik
13. bře 2009

Macousku, holka už v poho, už má i "zlobivku" 😀 A já to chci prosím taky vědět, nikomu neprozradím.Už vím od jedné maminky tady tajemství a taky ho držím 🙂

pikusa
13. bře 2009

Zulik,jak má zlobivku,tak už je to super 😉

murecka76
13. bře 2009

Ahojky,
Brundíku, Georgiku je mi to moc líto, přeji hodně úspěchů v dalším snaženíčku. 🙂
Zulík, super, že už máte zlobivku, to je dobré znamení. 😀
Macous, gratuluji ke včerejšímu UTZ, moc krásné. Já už se nemůžu dočkat až na něj půjdu. Jsem také moc zvědavá na to co máte mezi nožičkama. Můj tip je klučík. Už máte jména? 🙂

pikusa
13. bře 2009

Holky,tak jsem KO a jdu hajat....a to jsem dnes nic nedělala...........pááá 😉

lindazofie
14. bře 2009

Holky ahojky, potřebuji poradit od zkušenejších... Včera jsem si byla pro výsledky v Podolí, pro první výsledky, výsledky super, nabídla mi zkusit dvakrát inseminaci s clostibelgytem, ale já na closti špatně reaguji, vlastně proto mě i gynekoložka poslala do CAR, tak za měsíc jdu na ultrazvuk 10 až 11 den a uvidíme zda folikul vyroste normálně. Mám dotaz mužetemi napsat něco podrobnějšího k inseminaci - jak se používá sperma, dopředu odebrané nebo na místě, co doba nemusí se tam chodit několikrát během cyklu až bude vhodná doba? A pak by případně když se nezadaří provedli laparku. Vůbec nevím co s tím....

zulik
14. bře 2009

Ahoj Lindazofie,
při inseminaci jde v den, který se po kontrolách ultrazvukem určí /sleduje se ovulace a folikul/ on i ona..Partner tam jde cca o 3 hodiny dřív odevzdat sperma, to v laboratoři nějak "upraví" a ženě po těch 3 hoinách vpraví takovou jako stříkačkou, na které je napsáno mylím jméno, příjmení a datum narození muže.

pikusa
14. bře 2009

Ahoj Lindo...já IUI nepodstoupila.....ale sperma určo v den IUI....čerstvé 🙂 a myslím,že tam jdeš na kontrolu folíku a až je dozrálý,odebere se sperma a šup tam s ním....
uvidíš co holky po IUI napíšou 😉

zulik
14. bře 2009

Ahoj Pikusko! Máme jaro 😉
no a tak to vypadá, když se píše v leže 😀 😀

pikusa
14. bře 2009

Joooooo jaro.....ale asi nevydrží co....prý má být ještě zima,ale já už nechci 😒
Jo a už taky ležím 😢

lindazofie
14. bře 2009

Zulíku díky moc.

Ivkaj já byla taky v pátek 13. u Dr. Bahníkové, taky mě rozladila, první výsledky super, říkala, že musím bolest při clostibelgytu vydržet, že se mám nadopovat léky, že mám nízký práh bolesti a v uvozovkách, že jsem fňukna.
Přítel trval, že mi bylo pro clostibelgytu opakovaně zle, měla jsem i žádanku do nemocnice úplně jsem slzela bolestí, poprvé jsem musela zůstat dva dny doma, jen jsem mohla ležet i cesta na záchod byla náročná a to fakt nejsem žádná fňukna. Dr. Bahníková říkala, že takový případ nezná, no, nakonec když přítel říkal, že jsem měla rozstřené vidění, omdlévala jsem, tak řekla, že ho mít nemůžu. Jinou alternativu mi nenabídla. Půjdu za měsíc na ultrazvuk a uvidím. Musím jít tedy na ten ultrazvuk s partnerem? Říkala, že by mi provedla inseminaci i bez stimulace, tak nevím