CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

simisimi
16. čer 2009

jj dekuji ja jsem tu na skok ale veer tu zas budu 🙂

ivkaj
16. čer 2009

Simisimi, ceník nám teď dávali a ceny mi nepřijdou nijak závratné. Jestli budeš chtít pošlu ti ho mejlem.

No a jinak já se po devíti měsích od první návštěvy dopracovala ke stimulaci na IVF. Po pár zkušenostech s Řezáčovou (zapomněla nám na genetické testy, takže jsme na stimulku čekali o 2měsíce navíc) a ještě jednou Dr. (ta tam teď pobíhá s bříškem) jsem už raději chodila jen k Darebnému. Přeci jen má takový lidský přístup.
Takže mě teď ve Čt jdu na OPU a uvidíme co bude dál.

macous
16. čer 2009

Ahoj holky,
Piku, taky mám v plánu to střídat - ty mazání 🙂 Co Matyášek, bříško už úplně v klidu? Asi to byla nějaká kolika 😅
Vendi, to víš že se v poradně uvidíme, chodím teď už každý pátek, takže se každý druhý sejdeme 😉 Hráz taky nemažu a čaj z maliníku nepiju - to je viď, prostě si říkám, až to bude, tak to bude 😀

Simisimi a Ivkaj - holky přeji hodně štěstí, aby se vám taky zadařilo. Zákroky se dělají i o víkendu, akorát inseminace ne, a ty ceny jsou tam takový lepší průměr, většina IVF center je dražší 🙂

simisimi
16. čer 2009

dekuji za informace, ja poradne ani nevim co nas ceka, zatim o tom vsem jen ctu, myslela jsem ze me tohle objede ale vypada to ze ne....mame spatny SPG tak jsem se mela poohlidnout po nejakem CAR, tak ujistuji info co a jak ... prave zitra bych chtela neco vybrat a nekam se objednat, jsem objednany na genetiku ale az v zari a tusim ze jsem vycetla ze se ceka na vysledky do mesice, tak bych chtela si rezervovat termin uz ted v CAR at pak necekam zas nejake 2 mesice, snad to pude, to cekani na vse je hruza :(

simisimi
16. čer 2009

ivkaj : pokud mas mozno muj email : simi.mi@email.cz...dekuji

pikusa
16. čer 2009

Ivkaj....tak držím palečky moc moc 🙂

ivkaj
19. čer 2009

Pikus, díky moc. Budou se hodit, protože z 10folíků byla jen tři vajíčka a vyvíjí se 2.

pikusa
19. čer 2009

Ivkaj...tak těm dvěma ted držím palečky moc moc a at jdou co nejdřív krásná k tomě do bříška.Bude prodloužená kultivace??
Macou..Mates už dobrý,občas ho nějaký prdík potrápí,ale tak normálně..

ivkaj
19. čer 2009

Piku, prodloužená kultivace nebude. Mám strach co by s nimi bylo. Mít jich víc, tak neváhám,ale takhle, je chci raději mít u sebe.

pikusa
19. čer 2009

Ivkaj a kdy budou bobci u tebe???

zulik
19. čer 2009

Ahojky,
Ivkaj, nevím, jestli neděláš chybu, protože při PK se odhalí, zda se budou vlastně embryjka vůbec dělit.Když by Ti nic nezbylo, je to sice smutné ale zato IVF bude anulováno a pojišťovna pokus nepočítá, když nedojde k transferu.Nevím, zda to platí u všech pojišťoven, to by Ti musela říct embryoložka.
Macousku, držíš ještě? Já jdu dnes na třídní sraz, snad se vrátím slušně domů 😀 😀 😀

pikusa
19. čer 2009

ZULIK 😀 já mám třídní sraz zítra 😉 ale dnes jdu taky ven,volali mi ze školy at přijdu na rozlučku--to je pokaždé v červnu a do toho má ředitel 50 🙂 tak budu mejdanit 😀

brundik
19. čer 2009

Ahoj holky, zdravim vas po dlouhe dobe, ale obcas k vam nakukuju 😉
Ivkaj, budu moc drzet palcaky 😉
Jinak musim souhlasit se Zulikem, tohle mi rikala i Rezacova o PK, melo by to byt u vsech pojistoven stejne. At to bude jakkoli, tak moc preju, aby byl vysledek ten nej 😉
Piku, ty jsi akcnak 😀 Hezky si to uzij 😉

pikusa
19. čer 2009

Brundik 🙂 zrovna se to takhle sešlo 🙂 jinak sedím doma na zadku 😀
A jak se máš??

brundik
19. čer 2009

Ono je dobre si povyrazt 😉 A jak to delas s kojenim? Nebo nekojis. Nemam prehled, jak jsem moc nebyla, nebo uz jsem zapomnela 😅 Jinak teda musim rict, ze Matasek je takovy smisek roztomily 😵
Ja se mam moc krasne 😵 Finisujem s bytem, manzel dneska takrka dokoncil kuchynku, je super, takova vesela, tam se bude varit 🙂 A ted o vikendu zacnem pokladat podlahu. V lete nas stehovani nemine, konecne ve svem 🙂 Od doktoru mam na chvili klid, az 8.7. jdeme na imuno do Podoli, tak si tak nejak uzivam, ze nebastim prasky a asi i diky tomu se citim opravdu dobre 🙂
A co Macous, uz se to blizi 🙂 Za chvili bude prekvapeni na svete 😵 A uz mas sbalenou tasku? Pamatuju si, jak si to porad pripominala Pikusce 😀
Zuli a co tvoje nozka? Jak to vypada?

brundik
19. čer 2009

Jsem vas tema dotaza, ktery jsem na vas vybafla, uplne zaskocila 😀 😅

pikusa
19. čer 2009

Brundik,kojím....napapá se v půl 8 a jde spinkat a budí se po půlnoci....tak můžu do zé půllnoci vyrazit ven 🙂
jo a nové bydleníčko??super 😀

brundik
19. čer 2009

Jeee, tak to je ideal 🙂 Kdyz ma Matyasek takovy rezim, ty si muzes uzit a byt v klidu a on taky 😉
Jj, bydleni to je pro me ted manie 😀

macous
19. čer 2009

Ahoj holky,
Ivka - přeji hodně štěstíčka, aby se alespoň jedno miminko udrželo 🙂
Piku, tak si zase po delší odmlce pořádně zařádíš 😉 Matyášek je teda fakt zlatej, v tomhle bysme se taky opičit ještě mohli 😀
Zuli - držím, držím a mám to v plánu ještě 14 dní, tak uvidíme, jestli si to miminko nenaplánovalo jinak 😀 😀
Brundiku - tašku jsem si zabalila teďka v týdnu, takže dobrý, už tam jen šoupnu nabýječku na tel. a dudáka a je to hotový 😀

jinak dnešní poradna probíhala tak, že mi Darebák udělal jen utz, koukl na polohu a srdíčko, což je ok a řekl, že na čípek jukne až za týden, že mě nebude zbytečně trápit a že je mimi už kdyžtak dost veliký, tak se případným porodem nic neděje 😀 😀

Tak pa pa a užívejte víkendu 😉

brundik
19. čer 2009

Piku, ta uz nekde radi 😀
Mac, jsi vzorne pripravena 😉 To se musi pochvalit 😀

brundik
19. čer 2009

Jdu dokoncit vareni, mejte se krasne a preju krasny vikend 😎
Nas ceka svatba a pak prace na bytecku, takze na kone cas nezbyde. Papaaa a dobrou noc 😉

pikusa
20. čer 2009

Ahojík...
tak jsem se vymejdanila,malej spinkal a přišla jsem o půlnoci a on v půl jedný vstával.
A dneska sraz třídy 😀
Jooo holky,klidně se opičte,s takovým miminkem je to nádhera 🙂
Ale musím si s ním ještě dnes odpoledne pospat 🙂
Mac...tak zabaleno 🙂 hlavně nezapomen na papíry co jsou potřeba sebou a ted už jen čekat,kdy se bude miminku chtít ven 😀

macous
20. čer 2009

Ahoj,

Piku, ty papíry už tam taky mám - teda vlastně jde o jméno miminka a o oddací list, občanky máme při sobě, jen nevím, kdy se mnou budou sepisovat ten porodopis, zeptám se na to příští poradnu a uvidím, nerada bych to pak řešila při kontrakcích na sále 😀
Jinak když tam mimi ještě 14 dní bude, tak se zlobit nebudu, pak už může ven, manža by rád jel od příštího pátku na týden na Šumavu na kola, tak bych mu to ráda dopřála 😀 ale to se ještě uvidí, co na to mimi bude hlásit příští poradnu 😀

zulik
20. čer 2009

Taky jsem vyjuchaná, že jsem to zalomila odpoledne i se psem. Jak se mi tam nechtělo, tak to bylo super 😀
Macousku, snad nebudeš rodit na Šumavě 😅 Raději tašku s sebou.My se chystáme na cyklistiku, snad nebude zítra pršet.

macous
20. čer 2009

Zuli, já bych tam takovou dálku nejela, je to skoro na 3 hodinky cesty a spaní pod stanem, což už teď pro mě není, jen manža aby to kdyžtak do porodnice stihl 😵 no, když to v pátek bude vypadat jakože na porod, tak by nejel, ale já myslím, že mám ještě fakt nějaký ten týden čas 😉
Tak zítra držím palečky na počasí a ať tě nebolí na kole nožky 😉

zulik
20. čer 2009

Tak to jo ale stejně, raději bych ho už měla doma, být na Tvém místě 😉 Kolo mi nedělá žádný problém, vlastně jsem i rehabilitovala na rotopedu a mám mít plnou zátěž, kolo, plavání, rotoped.Už si i kleknu, ne tedy na tvrdou podložku, zatím si pořád nesložím nohy do tureckého sedu a nedám ji ještě pod sebe. Občas bolí, když se tak blánivě mění počasí ale to je prý normál a chvilku to ještě bude pobolívat.

pikusa
21. čer 2009

Ahojík holky...
Tak jsem včera byla na tom srazu třídy--a paráda.moc jsem se nasmála 😀 mazala jsem zase o půlnoci domů a malej si klidně vyspával až do čtvrt na 5 😲 no toto nemohl říct dřív,že bude takhle spát?? 😀
Macous...tak já si sešla sepsat porodopis předem,u nás se to tak dělá.....

macous
22. čer 2009

Ahoj holky,
Zuli, tak to je dobře, že tak pilně rehabilituješ, ono je to fakt hodně důležité, ten můj to taky nepodcenil a teď je za to fakt rád - koleno už má naprosto v pořádku a to měl kompletní plastiku vazů a rovnou mu s tím vzali i meniskus - užil si taky svoje, ale teď je za to rád 😵
Piku, ty si teda fakt užíváš, to je Matýsek hodný synek, že nechá mamku takhle proskočit 😀 😉 😀

Já pádím za půl hodinky na EKG - to jsem si taky dala na čas 😅

macous
23. čer 2009

Jejda holky, jen posouvám, tady vůbec nikdo nebyl 😅

pikusa
23. čer 2009

Já nestíhám...........ale nakukuju 🙂
Macous 37.týden 😲 😲 😲