CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
3. srp 2009

Kalka....já bych v dobách bez miminka snědla i červy,kdyby to pomohlo.....tak ty si zobneš prášek,když to jinak nejde 🙂
Nechci to zlehčovat,ale je to zase o krok blíž....
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1...
a prosíme holky o hlasy---P+M 🙂

zulik
5. srp 2009

Dobro došli z Jadranu!
Mám vás pozdravovat od moříčka 😉 Nakonec jsme tam na netu nebyli, jen manžel jednou chvilku pracovně, protože nevědí, co by si za to řekli 😖 Je tam draho až běda, přesto jsme si občas něco dopřáli 😉 . Počasí vyšlo na 100%, celou dobu jsme měli sluníčko a tak kolem 34 st.C.

macous
5. srp 2009

Ahoj holky,
Kalka, já taky měla Extrimax a nakonec mi to vyšlo až v dalším stimulovaném IVF s Prednisonem (bez Estrimaxu), ale mají s tím dobré výsledky, tak proč to jednou nezkusit 😵

Piku, no já kojím tak okolo osmé večer, pak okolo desáté a pak až kolem půl páté 🙂 a finále v osm ráno - no a pak celý den po dvou až třech hodinách - zatím to tak poslední týden máme, tak snad nám to vydrží 😀

Zuliku, tak to je prima - počasí je nejdůležitější 😉 to jsi asi pěkně opálená viď, já jsem sejráč sejrovatej 😀 😀 😀 ale příští rok už chceme taky někam vyjet, třeba koncem srpna nebo začátkem září, Matymu už bude přes rok, takže dobrý a s jedním dítkem se to dá i užít 😀 😀 😀

pikusa
5. srp 2009

macous....my ze začátku taky měli "nalajnováno" 🙂 a mohla jsem si podle malého i plánovat dopředu....ted se to trošku změnilo,ale stejně dobrý........
uvidíme,až mu polezou zoubky.... 🙂
A to ti teda krásně spinká,bobeček malej 🙂

vendi1
7. srp 2009

Ahoj holky,
tak mame za sebou zase dnesni celodenni kolecko. Vysledky opet ne moc pozitivni.
Mala ma 2540 g, za 14 dni jsme pribraly jen 160 g, placenta na č. 3, prutoky pupecnikem uz taky horsi, takze v pondeli rano v 7 hod nastup na monitor, pak kontrola u doktora, taska s sebou a mozna uz zacneme vyvolavat. Tak jsem z toho takova prepadla, doufala jsem, ze to zvladneme sami.... Nejak jsem po tom dnesnim vysetreni jsem zacla krvacet....zazili jste to holky? Ja jsem z toho nervozni at tam nemusim letet drive nez v pondeli.

marketma
8. srp 2009

Ahoj holky,
občas k Vám nakouknu.... musím se Vám pochlubit, že 21.7.2009 se nám v Podolí narodila Nikolka 4250g/53cm, takže kus ženský, ale zvládly jsme to přirozeně 🙂
Macousi, dodatečně gratuluji k Matyáškovi 🙂 Co jsem koukala tak jsi měla termín těsně za mnou..... jenže já jsem přenášela a nakonec mi porod museli stejně vyvolat, ale byla to naštěstí rychlovka 🙂
Vendi, já jsem na konci těhu také po vyšetření krvácela a to docela dost.... Dr. mi totiž udělala tzv. Hamiltonův hmat - rozšířila prstem čípek... to už jsem totiž přenášela, takže je možné, že také Dr. zkoušel něco dělat s čípkem.

vendi1
8. srp 2009

Ahoj Market,
gratuluji k Nikolce, opravdu zadny drobecek nebyla 😀.
Rikas vyvolavali jste a byla to rychlovka?? Ja doufam, ze to taky tak nejak budeme mit 😨
Krvacela jsem jen do vecera a dneska uz je klid, vyteklo ze mne trosku hlenu, ale za zatku se to asi povazovat neda☹ a Hamiltona my myslim taky nedelal.....
Dneska jsem vyvolavala cely den.....vysavala cely barak, pokoj po pokoji a pak jeste povytirala a ted se nemuzu hnout....tak kez by se zadarilo 😉

vendi1
9. srp 2009

tak zlaticko moje uz vi jakou mela pravdu, pul hodiny po predeslem prispevku prisli prvni kontrasi a ve 4:30 jsme uhaneli k podoli, diagnoza? otevrena na 8cm a v 6:38 uz sestricky osetruji Apolinu na stole, je drobecek, 2400g a 46cm, ale to dozene. Prisala se, pekne mi kricela v naruci, samo jenom do doby nez jsem ji ukonejsil 😎 ... takze mame nedelnatko a obrovskou radost ... ale to mi myslim verite 🙂 mejte se fajnove ... venda v zastupu

pikusa
9. srp 2009

AHOJÍK.........
teda ted mám úplně husí kůži,jak to čtu 😀
Vendi a Vendo v zástupu 😀 moc vám gratuluju k princezně a beruška je to malinká..no jsan,že to dožene..... 😀 pozdravuj holky šikovný a teda fakt to byl fofr 😉
A Market,tobě taky moc moc gratuluju k Nikolce...a at vám dělá jen a jen radost 🙂
JÉÉÉÉ MIMINEČKA ČERSTVÁ....A Z PODOLÍ,TO JE DOBŘE,JEN TAK DÁL 😉

zulik
9. srp 2009

Gratuluji k narození Apolenky a přeji celé rodince hodně zdraví! Určitě to dožene, já to vidím doma 😉 Dcera byla o 100 g těžší ale v 36. týdnu, jen bylo horší, že ode mě nechtěla pít, byla línější.Musela jsem odstříkávat a v dobách "krále klacka" byla na oddělení jedna putovní odsávačka a k sehnání jiná nebyla.Tak je rúčo a to byla rychta.Důležité je, aby byla co nejvíc kojená, mají pak silnější imunitu-to nám pak v předškolním věku trochu chybělo.
Samozřejmě vítám na světě i Nikolku, to je ženská pořádná 😀 Ta šla z porodky už asi v lacláčích 😉

ivkaj
11. srp 2009

Gratuluju k přírůstku;o)

Kočky, vzpomente si ještě, jestli vám dělali transferu pod UTZ?

pikusa
11. srp 2009

Ivkaj....no nejdříve to dr.zkoušela bez UTZ....asi to mají už zmáklé 🙂
ale protože se nějak nemohla dostat přes čípek a navíc..mám zakloněnou dělohu,UTZ si nechala přivézt.
Musela čípek našmiknout 😲 a pak sledovala "cestičku"na UTZ.......
a tak mám i 1.foto miminka....kde samo není nic vidět 😀

ivkaj
11. srp 2009

Mě právě zaráží ve většině center dělají tranfery pod UTZ, ale u mě nic.
Zkusím se Řezáčové zeptat proč to tak je. Doufám, že se jí to nedotkne, když transfer dělala ona sama.

pikusa
11. srp 2009

Jen se poptej....nic za zo nedáš....ale mě to jít hladce,taky to je bez UTZ

zulik
11. srp 2009

Na transferu jsem byla celkem 4x a pokaždé pod UTZ. Dr.Řezáčová, ta mi dala i fotku, osobně bych ji nechtěla tak brzo.Zaprvé je tam prd vidět a za druhé, když to poprvé nevyšlo, bulela jsem nad ní. Pak to vždy bylo špatně vidět, protože jsem měla málo naplněný močový měchíř.

ivkaj
12. srp 2009

Noo, tak já jsem se dneska od Řezáčové dozvěděla, že pod UTZ dělají tranfer jen méně zkušení kolegové ona to prý nemá za potřebí. Tak jsem zěvdavájak to bude probíhat v druhém kole😕

pikusa
12. srp 2009

Ivkaj...víš,že jsem si to myslela???
mě ho dělala dr.Bahníková a taky začala brz UTZ............

ivkaj
12. srp 2009

No, ale třeba Zulik to dělala i s UTZ. Ani argument, že si klidně UTZ zaplatím nepomohl. Tak budu doufat, že na dalším tranferu bdue někdo jiný. Nepotřebuju fotku, jen chci mít "jistotu" že jsou embrya tam kde mají být.

pikusa
12. srp 2009

ivka,jasan,já tě chápu......tak snad budeš mít ted štěstíčko 😉

zulik
12. srp 2009

Ivkaj, ale jsou to 2 roky od toho konkrétního transferu 😉

macous
12. srp 2009

Ahoj holky,
já jen na skok, nějak se mi nedaří chodit na net, ale měla jsem tušení, jestli už není Apolenka venku a ona je 😀

Takže Vendi a Péťo, velkáááánsskkáááá gratulace k Apolence, ať se jí dobře daří a krásně roste 😵 😵 😵

Market, gratuluji Nikolce a přeji jí taky moc a moc štěstíčka do života.

U nás už to zase bečí v obýváku, tak já jdu kojit, ani jsem nedočetla všechno,
holky pa pa a až se nám srovná denní režim, tak nakouknu častěji 😉

brundik
12. srp 2009

Moc gratuluju malicke Apolence i jejim rodicum 😵
A Market gratuluju k Nikolce. Tady se to hemzi prirustkama 🙂

pikusa
13. srp 2009

Ahojík holky...
Macou,koukej doplnit albíčko,at se můžu kochat miminkem 🙂 a Matyášek at vidí kámoše 😉

macous
13. srp 2009

Ahoj holky,
já nějak nemám čásek na net, to je děs, teď už se mi chce zase spát, tak hodím odkaz na naše net album, kam dává foto manžel, ten je v tom schopnější, já jsem lenoch líná 🙂

ftp://amosaci.fotky.info/

Ivka - já to měla taky bez utz a koukej že je z toho mimi 😉

pikusa
14. srp 2009

Macous...ono to po mě chce nějaké přihlašovací údaje 😒

macous
17. srp 2009

Piku, tak to teda nechápu proč.............
já už něco do albíčka nahodím 😀

pikusa
18. srp 2009

Macous hod hod........ 😀
malej má teplotu....snad nic vážného..možná už zoubky???? 😲

karlota
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivkaj
19. srp 2009

Ahoj, to je zvláštní že i tobě zapomněli na gentiku. My jsme byli těsně před stimulací na IVF a zjistili, že nemáme hotovou genetiku. Mě Dr. Řezáčová slibovala výsledky do 4týdnů, na genetice řekli cca 6 a nakonec z toho muším bylo 8týdnů.
S operací ti neporadím, ale zkus zavolat normálně k sestřičkám. Když budeš mít štěstí na nějakou příjemnou, tak poradí i po telefonu.
Přijde mi divné, že Dr. odmítne odpovídat na dotazy pacienta. Ale s touto Dr. jsem se nepotkala, takže nevím.
jestli můžu doporučit, tak lidsky nejlepší mi přisel Dr. Darebný.

zulik
19. srp 2009

Byli jsem na genetice před 3 lety a už tenkrát jsme čekali 5-6 týdnů. Oni to posílají prý někam jinam do laborky.