CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

brundik
21. črc 2010

@macous Mac, vy jste akcnaci 🙂 No a snad ten kasel je jen chvilkova zalezitost. At se citis brzo fit 😉 Ja mam takovyhle dovoleny nejradsi, proste se kdykoli zbalime a odfrcime. jen nam chybi ten malej partak, ale jen prozatim 🙂
@pikusa
@macous Na zachvaty vzteku nam rikali i na predadopcnich kurzech, ze nejlepsi je si vtekajiciho ditete nevsimat. Ono ho to porad bavit nebude. Ale vydrzet to, ze jo 😅

@pikusa Piku, to je vybony, jak si matyasek vyskladal ty rajcata 😀

pikusa
21. črc 2010

Brundi,co vyskládal....slupne ten vnitřek a slupku si odloží 😀

brundik
21. črc 2010

@pikusa Jo tak, tak on je takhle degustuje 😀 Co by se zvejkal se slupkou, ze jo 😉

pikusa
22. črc 2010

@brundik 😀 😀 asi tak 😀

macous
23. črc 2010

Ahoj holky,
Brundi, no v srpnu zase frčíme na Šumavu a od tamtud jen přejedeme ke známým na chatu, tak jsem na tu akci zase zvědavá, hlavně počasí, to když vyjde, tak je to v pohodě 😵

jo jo, vzteklých dětí si nemá rodiče všímat, to jsem taky někde slyšela, ale teda ono to vážně nejde, když ho potřebuji posadit a nakrmit a je vztekloun, tak se nedá nic dělat, než mu to patřičně vysvětlit, jinak by asi pošel hlady 😀 😝 😀

Kašel už je u mě celkem dobrý, jen mi vadí klimatizované prostory, to mám záchvaty jak blázen 😖

pikusa
25. črc 2010

Ahojík holky.....
Macous...fotečka pod vodou????super 🙂
Mates ted dokonce začal dělat to,že mě chce plácnout.....a ted babo rad.....nechat to být????zatím nereaguju.....a plácat ho taky nechci,aby si nemyslel,že to je normální

macous
26. črc 2010

Ahoj,
Piku, jojo pod vodou, ale přestalo se mu líbit potápět - na konci kurzu, tak už asi chodit nebudeme 😅 nechci mu dělat trauma a topit ho, když sám nechce, zase za každou cenu to dělat vážně nechci 🙂
A s tím plácáním, to teda nevím, Matymu dám taky občas přes ručku, a on jí za to po mě natahuje, tak si myslím, že to asi není dobrá taktika.....asi bych to na tvém místě zatím přecházela 😉

pikusa
26. črc 2010

Macous,mates taky měl období,že se nechtěl potápět......takjsme prostě nepotápěli....ale ted zase v poho,tak zkus vydržet.....
A máš pravdu,nebudu reagovat a uvidíme

macous
27. črc 2010

Piku, jo jo jsou to miláčci 😵 Zkus to, uvidíš, jak to vydržíš, já jsem sama na sebe zvědavá 😉
Matýsek je teď tak vzteklej, že mám občas chuť dát mu na zadek, ale držím se, je mu rok a nemá z toho rozum, zase si ale říkám, aby se nám nevyvíjel šaptným směrem 😀 😀

pikusa
27. črc 2010

No mates začal dělat i to,že třeba bouchne do dveří....nebo si sedne a bouchne rukou o zem....
a pak udělá....auuuuuuu 😀

macous
27. črc 2010

Hmmmmm, tak to je taky parádní výmysl 😀 😀
Vždycky mi přišlo, že tvůj Matýsek je mnohem starší než ten můj a teď už se ten rozdíl začíná pomalu ztrácet, za rok už budeme říkat, že jsou stejně staří 😀 😀 Já se teda netěším na ty "tlamy" co přijdou, až se malej odpoutá od nábytku a začne chodit, on už teď lítá jak blázen, mám co dělat ho chytit - po čtyřech samozřejmě a i kolem nábytku ho nestíhám, je strašně zbrklej, takže to budou držkopády 😅

pikusa
27. črc 2010

Hele,mates moc držkopádů neměl.....vlastně žádnej vážnej.....co začal chodit,tak se prostě pustil a šel 🙂
a máš pravdu,rozdíl skoro žádný už vid 😉

brundik
27. črc 2010

@macous Mac, fotka v profilu je uplne uuuuzasna 😵

pikusa
28. črc 2010

Mates násoska......a u našich 🙂

macous
28. črc 2010

Piku, haha - perfektní fotky 😀 😀 a jakou teď máte velikost? Maty má 86-92 😕

Brundi - díky 😉

pikusa
28. črc 2010

Macous,jak co....80-92 🙂

macous
28. črc 2010

no něco mu je v 86 a něco už 92, ale řeknu ti, že to je vážně občas zajímavý, mamka se ptala na vel. řekla jsem 86, no a je mu to skoro malý, přitom má Mates 82 cm....

pikusa
28. črc 2010

Dnes jsem mu ale oblíkla body a koukám vel 6-9 měsíců---tak pak se v tom vyznej 😒 😀

vendi1
28. črc 2010

Ahoj holky,
hlasime se s rocni prohlidky, Apolenka ma 9300 g a 72,5 cm. Celou prohlidku hystericky rvala sotva se ji mudra dotkla, tak jsme nemusely ukazovat ani zadne dovednosti 😀 . Apolenka nosi 74 😉
Mac fotka v profilu je bozi 😵 , mas vic fotek z plavani?
Jinak Apolenka mne taky 2 mesice v plavcu prorvala, kdyz se melo potapet, tak jsme nepotapeli a nevzdavam to a od zari to zkusime znovu. Rika se tomu, ze deticky postihla separacni uzkost 😨 .
Piku Mates to teda zacina slusne rozjizdet 😀 😀

pikusa
29. črc 2010

Vendi,hezký míty má apolenka 🙂 to měl mates na půl roce 😀
My jdeme dnes nebo zítra na priorix,taky bude řev ☹

macous
29. črc 2010

Ahojík,
holky, v kolika vám MUDr. naplánovala očkování zarděnek? Nám na 15m a mě se to zdá zbytečně brzy 😅

Vendi, ty jo to se máš, alespoň nemusíš tolik utrácet za oblečení, na Matesovi to jen hoří, vel. 74 opustil někdy na 7 měsících, dlouhán jeden 😀 Fotek z plavání máme ještě pár, ale musím se po nich kouknout 😉

macous
29. črc 2010

Piku, tak držím palce, ať je to zítra bez hysteráku 😉 a bez reakce 😵

macous
29. črc 2010

tak jsem vyhrabala ještě dvě fotos

pikusa
29. črc 2010

@macous ty fotky jsou super....
My teda byli na očku....na tom,jak píšeš.....jen viděl jehlu,už řval....ale pak hned dobrý...
ale dnes je spací a mám e čekat reakci 8-9 den

macous
31. črc 2010

Piku, tak snad ta reakce nebude taková ....... a kdy máte naplánované očko zarděnek?

macous
31. črc 2010

Jsem chtěla žehlit a zase jsem se na to vykašlala, manža není doma, tak jsem skejsla pod altánem s kafíčkem a cigárkem na tajňačku 😅

pikusa
1. srp 2010

Tak my včera vyrazili na kulečník.....a představ si,že moje maminka při hlídání i něco vyžehlila.....
A kávička a cigárko---na to jsem se těšila celou dobu,co jsem byla těhu a kojila 🙂

macous
2. srp 2010

Piku - tak paráda 😵 😵 😵 A jak ti kulečník šel? Já jsem na byla vždycky tak trochu trdlo 😀 ale už jsem ho nehrála snad 4 roky 😲

pikusa
2. srp 2010

Taky jsem dlouho nehrála....no samo jsem s mým chlapem vždy prohrála,ale třeba jen o černou kouli 😀

macous
2. srp 2010

Tak to je ještě dobrý skore, já kdybych hrála s tím mojim, tak mám všechny koule ještě na stole a on už sune černou 😀