CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

martina_z
21. únor 2011

@macous Mne spis daji priste trochu vyssi davky, abych mela vic vajicek, ale protokol s antagonisty mi pry nechaji. Zajdu si jeste predtim na hormonalni profil, at to mame cerstve, a mezitim zase srovnani kostrce, Mojzisova, dovolena a zrejme i akupunktura. Nejak to cekani vyplnit musim. Kdyby mi aspon bylo min let, to by me to cekani tolik netrapilo.

pikusa
22. únor 2011

@martina_z a kolik ti je????
ono to příště dopadne,neboj....musí přece 😵

macous
22. únor 2011

@martina_z zase tolik ti určitě není 🙂

dneska byla zase děsná noc, ráno jsem mu koukla do pusy a lezou mu horní trojky, už mu docela koukají, tak snad se to brzy uklidní..............

martina_z
22. únor 2011

Bude mi 32, ale zensky u nas v rodine maji prechod okolo 40, takze chapete, proc me nervuje, ze se muze podarit treba az za 5 let. Kurnajs.

pikusa
22. únor 2011

@martina_z neblázni...dej si ted oddych....my po mé tehdá stop stimulce byli v Egyptě a bylo to super.....
tím samo neříkám,let k moři,ale bylo by to super ne????
a pak zase do boje
@macous no joooooooo zoubky...... 😒

martina_z
23. únor 2011

Vzdyt rikam, ze dam dovolenou. Nic jinyho se stejne v mezicase delat neda.

pikusa
23. únor 2011

@martina_z jo jako teda zahraniční???? 😀
mě to asi pomalu myslí 😀

martina_z
23. únor 2011

Nepsala jsem zahranicni, ale myslela jsem to tak. 😉 Jsem hodne smutna, vis, ono je neco jineho kdyz se stopne stimulka a kdyz nevyjde ani IVF, ani KET a musis to cele absolvovat znovu i s odberem. Ale uvedomuju si, ze jsou i mnohem horsi veci. Urcite to casem preboli, jako ostatne (temer) vsechno.

pikusa
23. únor 2011

@martina_z hele mě když tu stimulku stopli,vůbec jsem to nečekala,to byl šok a pro mě teda velkej.......
ale jak píšeš,vše přebolí a časem zase do boje 😵

martina_z
23. únor 2011

Pikusko, taky to nebylo nic co by cloveku zvedlo naladu, jeste navic jak jsi predtim mela porad cysty, ja vim. Bude lip, ted se odreaguju na sluzebkach, kterych mam v breznu dost, a v dubnu u more. A pak se uvidi. Jeste porad vnitrne bojuju s tim, jestli mam jit do dalsiho pokusu co nejdriv a nebo jestli to nechat jeste trochu odlezet.

pikusa
23. únor 2011

@martina_z jed k moři a pak se rozhodneš....
a my byli v Egyptě na přelomu diúbna a května a nádhera

martina_z
23. únor 2011

@pikusa Egypt uz zname, krasne potapeni a historie uzasna, o tom zadna. Ted to vidim spis na Lanzarote, kde jsem jeste nebyla. Kanary mam rada, kazdy ostrov je jiny a chci si prolezt i narodni parky. Az bude mimino, tak tezko dam trek po lavovych polich a urcite nepolezu do krateru 🙂

pikusa
23. únor 2011

@martina_z tak to já byla v eg.poprvé......

martina_z
23. únor 2011

More v Egypte je snad nejhezci, ale zase nejsem moc zcestovala a Karibik je pry jeste lepsi. Ale mne staci i drobne radosti 🙂

pikusa
23. únor 2011

@martina_z no moře bylo úžasný....
no Karibik bych si dala říct 😵

eva_r
24. únor 2011

Ahoj holky, také navštěvuji Podolí, tak snad nebude vadit, když se k vám přidám🙂 Doposud jsem si snažila nepřipouštět, že cesta povede přes IVF, tak jsem raději nepátrala po info a vyhýbala se diskusím, protože vím ja psychika je silná věc, ale po první návštěvě v CAR už se tomu nedá uniknout a je třeba si připustit realitu...

martina_z
24. únor 2011

@eva_r Ahoj, vitej! Pockej, mas za sebou prvni navstevu, to jeste neni nikde psano, ze budes muset na IVF. Treba najdou jen nejakou banalitu, kterou za par mesicu vyleci ;)

eva_r
24. únor 2011

@martina_z Máme už jedno dráče, tam to bylo také na IVF - špatný spermio, ale v poslední minutě jsem otěhotněla přirozeně. Teď výsledky také žádné světoborné - spermio proběhl a je špatný swim up, takže budu chodit na UTZ a až to Dr. odmávne, vlítneme na to😉 Pokud to nevyjde do 3 měs., tak IVF, což ...pořád doufám, že se stane stejný zázrak jako poprvé, ale vím, chtěla bych toho moc...

Co vy, jak dlouho bojujete?

martina_z
24. únor 2011

Bojujeme 2. rokem, v CARu od zari. Taky jsem porad doufala, ze to pujde prirozene. A taky spatny spermiogram + spatny vejcovod. Mame za sebou prvni IVF = 0, KET se nekonal, protoze se jedini dva mrazacci nerozmrazili dobre. Takze pujdu na druhy pokus.

pikusa
24. únor 2011

@eva_r teda tak to ti moc přeju,at to vyjde jako před tím.....přirozeně...
a když ne,nedá se nic dělat.....IVF vám pomůže
@martina_z my bojovali rok doma,rok s mojí gyndr a rok v CARU....

martina_z
24. únor 2011

@pikusa Ja s gyndosem moc dlouho nebojovala, protoze u me bylo vsechno v poradku a rekl, at jdeme rovnou do centra, ze on mi nema jak pomoct, kdyz je ovulace v pohode a presto se nedari, a ze muze byt problem u chlapa, tak at do sebe zbytecne nervu hormony a nedelam harakiri. Jsem mu zato vdecna, protoze to tak fakt bylo.

pikusa
24. únor 2011

@martina_z no já si zkraje nepřipouštěla,že by to nešlo.....
pak utekl rok a nic....tak gyndr,pak jsem měnila dr.nějaký vyšetření,HP,a tak.....
a pak rok v CARU než jsem otěhu

eva_r
24. únor 2011

Na gynekologii jsem to neřešila vůbec, automaticky jsem šla do Podolí. U nás je problém u DH.

Holky, kolik vyšel swim up vašim polovičkám? Díky Nikde nemůžu najít kolik je hranice...

pikusa
24. únor 2011

@eva_r hele Evi,já vůbec nevím,co to je swim up 😲

macous
25. únor 2011

Ahoj holky,
co je swim up netuším.
U nás to bylo tak, že jsme se snažili rok doma, další rok s gyndařkou a pak jsem šla do Podolí, kde to trvalo půl roku, tam jsem měla jeden transfer za druhým, celkem 2 x IVF a Matýsek je pátý transfer, takže zklamání mám za sebou celkem i dost, ale musím říct, že jsem se tomu nikdy nepoddávala, dokonce jsem Řezáčové řekla, že mají smůlu, že se mě nezbaví, dokud mě neotěhotní, tak už pak toho asi měla dost a otěhotněla mě 😵
Co se malej narodil, tak jsme si dávali pozor prvních pár měsíců a pak už ne a zatím teda taky nic, takže u nás se asi zázrak konat nebude a zase si mě v Podolí užijí, máme 3 mrazáčky, ale raději s nima moc nepočítám, spíš to vidím na 3 IVF a když to neklapne, tak budeme platit jak mourovatí...............

Piku, co ty, jak jsi pokročila, kdy máš cca KETík, ať se můžu těšit 😀

martina_z
25. únor 2011

U nas je hlavni problem v poctu. Morfo a pohyblivost tak na hrane. @macous To jsem rikala taky, ze se me nezbavi 🙂 Snazeni s praktickym gyndosem bylo naprd, udelal mi hormonalni profil a UZ a rekl, ze se mu to libi a je to zcela ok. Jen mel jeste napad dat mi na 3 mesice Utrogestan, coz nezabralo, tak me hned poslal do CARu s tim, ze manzel muze mit spatny spermiogram. A co myslite? Mel ho tam!

pikusa
25. únor 2011

Tak jsem tady...
byla jsem doma v 10 ale šla jsem k našim.....bobek tam ještě zůstal a spinká po obědě
Takže
sliznice 7mm,pokračuju v estrimaxu,v pondělí znova na kontrolu a když to bude vše tak jak má být,ve čtvrtek by mohl být transfer.
Ale vše dle pondění kontroly.
Jinak....objednaná jsem byla na 8.30,na řadu jsem šla už v 8.15,byla jsem u dr.Darebného...je fakt super

eva_r
25. únor 2011

Swim up 😀 No pěkné, nikdo netuší a dohledat se taky nic moc nedá 😒

DH měl z 5 mil., druhý test 10 milionů před 4 rokama, teď 38 mil., nikdo nechápe jak, ale je to tak. Pohyblivost, tvar atd. taky vcelku dobré, swim up, ale špatný. Spermie se potáhnou olejovým něčím a sleduje se jak se proderou ven, což se neproderou, resp. minimum a to je náš problém. Dr. nevěděl kolik je hranice, pouze řekl, že to je málo a to je ten problém. Snažím se to někde najít, ale nikde nic ☹

eva_r
25. únor 2011

@pikusa Taky chodím k Darebnému, je strašně fajn!

pikusa
25. únor 2011

@eva_r já jinak chodím k dr.Řezáčové,ale asi tam nebyla.....
a v PO jsem se zase rovnou objednala k němu