CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
2. črc 2008

no my s manžou teď začali.. a holky mě tak děsně bolí ta klenba na chodidle, že mám pocit, že mi někdo řeže nohy za živa ☹ vůbec nevím jak se toho zbavit.. a to na nich stojím třeba jen pět minut.. 😠

downhamka
2. črc 2008

Tak uz se taky hlasim, jen tak na momentik. Poprat kalce hodne stesti v ten patek a tak.... Souhlasim s Lussy, ze by bylo lepsi byt na poradne stimulaci pred IVF, ale kdyz bude mit Kalka vsechny folikuly dost vyzrale tak bych prece jen to Ivf zkusila (zrovna bude mit treba stesti a slysela jsem o dvojcatek jen z dvou jedinych vajicek vystimulovanych po ivf) Kazda na tu stimulaci reagujem jinak a pak to mame i ten hyper stim syndrom. 😢

kalka
2. črc 2008

downhamka

co to je vlastn ten hyper stim syndrom???

kalka
2. črc 2008

downhamka
jo a děkuju za pěstičky 😉

downhamka
2. črc 2008

HSS to je to co mela nase Lussy! Ze te preci prestimuluji! LUssi mela peknou urodu, ale bohuzel na ten zakrok po stimulovani nemohla, takze ted chodi na mrazacky, kterych ma dost. Ale znam holcinu, ktera z tech mrazacku facticky parkrat otehotnela. Jo pesticky drzim, uz se ti to blizi, ale urcite ty vajicka vyuzij!!!

lussi
2. črc 2008

Teda vy jste toho napsaly 🙂
kalk, je to nadměrná reakce na stimulaci, vytvoří se moc folíků a vajíček ale kvantita je bohužel většinou na úkor kvality 😒 Já tedy byla nafouklá jak žába, myslela jsem že prasknu 🙂 Na ET hned po odběru jsem nešla, protože už jsem měla vodu v břichu (oni tomu říkají nějaká ta volná tekutina nebo co) No ale všechno se dá přežít 🙂

downhamka
2. črc 2008

Kolik je tobe kalka, me 30.

kalka
2. črc 2008

downhamka

je mi 32 😝

lussi

hele já jsem taky nafouklá jak balon... mohlo by to být z toho Clostilu?.. 😒

lussi
2. črc 2008

kalk jj, já myslím, že to může být z toho, mě po Clostilu narostli 2 folíky, tak jsem to nějak nepociťovala, ale ten tvůj počet už je asi něco jiného 🙂

kalka
2. črc 2008

lussi

ti ale povím.. že je to hrozný...mám pocit jak když mám furt zaražený prdy 😀 😅 😀

christla
2. črc 2008

Ahoj holky! Omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se jen zeptat, zda máte kontakt do CARu v Podolí. Díky moc!!

downhamka
2. črc 2008

Kalka ja to s tim vekem nemyslela spatne, my jsme preci jenom mladice, co uz toho maji dost za sebou 😀 Jinak Lussi ten HSS vysvetlila moc dobre, jo ale kdyz se jednou stane tak uz si budou podruhe davat v caru pozor a pouziji jiny injekce atd. Takze Lussi uz to ma za sebou.

kalka
2. črc 2008

christla 296 511 130 - tady se přímo můžeš objednat.. je to k sestřičkám

kalka
2. črc 2008

downhamka já si vůbec nic špatně nebrala 😀 prostě vám je něco málo přes dvacet a mě táhne na čtyřicet.. no.. co je na tom.. že.. 😠 😝 😀 😀 😀 😀

christla
2. črc 2008

Kalko, moc děkuji!!!

kalka
2. črc 2008

christla

maličkost 😉

lussi
2. črc 2008

kalk no tak pocit zaražených prdů jsem měla tedy taky, jsem ráda, že jsem se toho zbavila 😀

lussi
2. črc 2008

Musím se rozloučit, přeji hezký zbytek dne a moc nepracujte 😉

kalka
2. črc 2008

lussi to se mi asi uleví až rupnou, co.. 😒

downhamka
2. črc 2008

Kalko
no teda!?
Lussi - souhlasim s prdama a kazdych 10 minut na zachode 🙂 , ani mi to nepripominej, brzo mne to zase ceka!!!

kalka
2. črc 2008

downhamka ? 😕 te´d nevím co myslíš 😕

downhamka
2. črc 2008

myslim tim prece na malou, jak to vsechno rostouci tlaci na mocovy mechir a pak jsem jeste hodne pila. A ted to horko, snad to znas.nebo jsem jedina?

kalka
2. črc 2008

no to znám.. to ano 🙂 taky hodně piju, takže jsem jak koroptev 😀

downhamka
2. črc 2008

No vidis ty korptevecko! tak jeste jednou hodne stesti a ja ted mizim, zase nekdy zajdu. Holky mejte se krasne a zase navidenou!xxx

pikusa
2. črc 2008

Kalka,tak já na bruslích jezdím asi 3 roky a ted o víkendu jsem měla 1.veliký držkopád ☹ loket sedřenej a jak jsem padala dozadu tak i na hlavu.A miláček si taky ted koupil brusle,tak taky jezdí.

kalka
3. črc 2008

dobré ráno 🙂

pikusa .. já ti nevím co dělám špatně.. na bruslích.. co se týká bruslení na ledu nemám problém... na lyžích.. na sjezdovkách taky ne.. myslela jsem, že využiju k bruslení na in-linech tyhle zkušenosti a ono prd... stojím na tom jak dřevo .. neumím zastavit... a udržet rovnováhu je taky docela problém... ale to věřím, že se časem naučím a vychytám... ale úplně nejhorší je, že mě děsně, ale děsně v těch bruslích bolí chodidla.. klenba.. přemýšlela jsem, že bych si do nich koupila nějaký vložky.. myslíš, že by mi to nějak pomohlo?.. Neměla jsi s tím taky problémy?.. docela mě to štve... protože po pěti minutách "jízdy" nevysržím na tom stát ☹ 😠

pikusa
3. črc 2008

Ahojky a dobré ránko 🙂
Kalko,vložky do bruslí prý prodávají,ale já je neměla.Měla jsem brusle,kupovala jsem je ve sportu,takže uplně nové a ne zrovna levné.Ale byl to děs.Strašně mě v nich bolely nohy,až pálily chodidla,byly nějaký divný,ani moc dobře nejezdily,holky vždy frčely jako vítr a já se strašně nadřela.Jako ty,objela jse kolečko na letišti a byla jsem totálně hotová a bolely mě nohy.Tak jsem si asi před měsícem koupila nové brusle,v Hervisu byly akce,tak jsem vyrazila a musím říct,že to je ted paráda.Nic mě nebolí,nohy v pohodě,brusle jedou krásně---až tak,že jsem si nabila 🙂 🙂
Chtělo by to vyzkoušet brusle někoho jiného aspon na chvíli,abys viděla,jestli tam není rozdíl.

ivanalysonkova
3. črc 2008

ahoj holky, omlouvám se, že vám zasahuji do diskuze. Chci se zeptat, kam jste píchali pregnyl?? Do břicha nebo do zadečku??
díky 😉

pikusa
3. črc 2008

Ahoj ivanko,já ti neporadím,na Pregnyl bohužel nedošlo,1.stimulka byla stponutá pro OHSS.

ivanalysonkova
3. črc 2008

pikusko, to je mí líto. Já jsem ho měla píchat do bříška. Občas čtu, že si ho píchali do zadku, tak nevím. Snad jsem to udělala dobře. 😲