CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

tygrisek09
20. srp 2011

mám začít 2. den cyklu píchat gonal 150 jednotek

pikusa
20. srp 2011

@tygrisek09 no tak prostě uvidíš......ale toto se opravdu tak nehrotí....kor když jdou pak stejně dávky dle UTZ upravit

bobulka007
23. srp 2011

@tygrisek09 držím pěsti, i já na prvním pokusu netušila jaký den cyklu začít a to se mi to lámalo na víkend... je dobře, že se to dá dle UTZ upravovat 🙂.

tygrisek09
25. srp 2011

ahoj, tak nakonec se to s časem vyřešilo samo, ms přišla ráno v sedm 🙂 zítra začínám píchat, myslíte, že by byl problém nechat si první dávku píchnout v Podolí u sestřiček? Jak jste to dělali s Gonalem v takovýchto vysokých teplotách? Děkuju

macous
25. srp 2011

@tygrisek09 no já měla Puregon, a píchala jsem si to sama v jakémkoliv počasí a bylo to v pohodě, ale jestli máš strach, tak ti to podle mě sestřičky píchnou bez problémů.....

tygrisek09
25. srp 2011

@macous díky za info, ono ani nejde o strach, ale o to poprvé, aby třeba nečekaně necukla, podruhé už budu vědět, co mě čeká 🙂 s tím počasím jsem to myslela tak, že jsou teď teploty přes 30 a gonal má být do 25 stupňů, tak jak to převážet do práce a z práce

pikusa
26. srp 2011

@tygrisek09 hele já píchala taky puregon.....
být tebou jdu za sestřičkama,ale píchni si to u nich sama....ono totiž jde opravdu o tu první injekci...pak už je to pohoda.
No já měla Puregon v lednici....gonal tam má být taky???kdyby jo,tak tu cestu do práce zvládne 😀
co třeba vyndat z lednice a zabalit do alobalu a jet??

tygrisek09
26. srp 2011

Dekuju za odpoved, prave planuju, ze si to tam pichnu u nich sama, jj, gonal ma byt take v lednici, s tim alobalem je to super napad, diky moc za tip 🙂

pikusa
26. srp 2011

@tygrisek09 no vidíš....to zmákneš...
Já píchala vždy večer,šlo o to poprvé a nic to není 😵

tygrisek09
26. srp 2011

@pikusa ja mam pichat mezi 14-16 hodinou, takze budu pichat ve 14, volala jsem do Podoli, takze me budou ve 14 cekat 🙂

pikusa
26. srp 2011

@tygrisek09 super.....tak na tebe budu myslet 😀

tygrisek09
26. srp 2011

Ted tady ctu papiry z Podoli o OHSS, taky "lahudka"

loretana
26. srp 2011

ahoj holky, píši po dovče a koukám, jak se to tady rozjelo🙂
@pikusa Piku, tak ses rozhodla pro pauzu?
@tygrisek09 moc držím palce, aby to dobře dopadlo!!!
@macous jeee a jsou to takové slabounké fialové jžilky (nevystouplé) a když se kůže natáhne, jsou vidět víc? to mám taky, a udělali se mi i na tváři:( nejsou nijak zvlášť vidět, ale jsou tam:( Myslíš, že to zmizí...
Jinak holky, od předevčíra víme, co to bude - to naše podolňátko bude kluk🙂🙂🙂

tygrisek09
26. srp 2011

@pikusa @ loretana diky moc, holky, podpora vzdy potesi, hlavne kdyz clovek nevi, do ceho jde, ale dulezitejsi je vedet, ceho chce dosahnout

pikusa
26. srp 2011

@tygrisek09 o OHSS nečti......
při stimulaci hodně pij,jez jogurty a dost bílkovin......
Kolik budeš píchat jednotek???
mě první stimulaci kvuli OHSS stopli tehdá

tygrisek09
26. srp 2011

Mam 150 jednotek po dobu 7 dni, 7. den utz, denne dam tak 3 litry vody, nekde jsem cetla o nutridrincich

pikusa
26. srp 2011

@tygrisek09 jojo ty taky pij......a fakt to do sebe lej........
Já poprvé měla taky 150 jednotek.....a na mě to bylo moc
Při další jsme začali na 75ti jednotkách

ivkaj
26. srp 2011

@tygrisek09 Já měla Puregon a první píchanec mi daly sestřičky. Pak už jsem věděla, že to nc nenÍ a zvládla sem to sama v pohodě.

tygrisek09
26. srp 2011

Tak mam za sebou prvni pichanec 🙂 zvladla jsem to sama pod uklidnujicim pohledem sestricky

macous
26. srp 2011

@tygrisek09 sikulka 😵 😵 😵 se mi jednou ucpala jehlička, ale než jsem na to přišla, tak jsem plašila doma jak šílenec, čas běžel, já kroutila perem jak cvok a nic nešlo, ani jsem nevěděla, kolik mi to už píchlo, no nátěr, nakonec jsem vyměnila jehlu a dobrý, píchla jsem něco od oka a nic se nestalo 😀 😀 ale ten pocit zoufalství - dneska se tomu směju, ale tenkrát 😀 😀 Teď už budeš píchat sama joko frajerka 😉
@loretana jojo, říká se tomu metličky a trochu to pak zmizí, ale ne úplně, já třeba skočím na operaci, takovýhle nohy mít rozhodně nechci - modelka, s.r.o. 😀

macous
26. srp 2011

jo a dneska jsem si vyjela na nákupy a utratila opět parádních 5 tis., nakupuji už něco na vánoce, ale je to teda síla, koupila jsem dvě věci po tisícovce a pak pár drobností a je to hned 😅 🙂

loretana
26. srp 2011

@macous aha, tak to bude ono... a operuje se to jak - laserem? No jsem zvědavá, kolik a kde všude se zase objeví:(
Taky jsem si říkala, že už musím nakupovat na Vánoce, nějak se mi dotoho v těhle vedrech vůbec nechce🙂

pikusa
27. srp 2011

Ahojík holky...
Vánoce zase pořeším asi po netu 😀
taky jsem jednou píchla tak nějak od oka......musela jsem dopíhnout z druhé ampule a zapoměla jsem kolik 😀

macous
27. srp 2011

@pikusa klasika 😀

@loretana no ty malé žilky se dělají laserem, ale problém je v tom, že vznikají tak, že ti propouští větší žíla a tu je potřeba uzavřít, což se dělá sklerotizací - nápichem žíly ze dvou stran a teprve pak má smysl odstraňovat ty malinké laserem 😅

tygrisek09
27. srp 2011

přesně tak, ať žije internet 😀

tygrisek09
28. srp 2011

@macous tak jsi měla pravdu, už píchám jak frajerka 🙂

tygrisek09
28. srp 2011

ve středu utz, tak jsem zvědavá, ještě mám předběžně v protokolu cetrotide inj. to je jednorázově nebo taky si píchat průběžně? díky

pikusa
28. srp 2011

@tygrisek09 to neznám,to jsem neměla....

tygrisek09
28. srp 2011

tak uvidím ve středu, co se dozvím

loretana
28. srp 2011

@macous aha, to jsou procedury, no, co s dá dělat, pro krásu se musí trpět🙂🙂🙂 asi když je to málo, tak bych to neřešila, ale tím, že je mám i trochu v obličeji, tak to pak asi rešit začnu... a jak se cítíš?