CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulak1988
17. zář 2011

@pikusa tak to neni tolik a povedlo se?

loretana
18. zář 2011

@ivkaj moc děkuji, kouknu na to!!!

petulak1988
18. zář 2011

Dobre rano holky....tak ja uz zavadim utrogestan a cekam jak to dopadlo....jinak pak nevim jestli prejit do toho podoli nebo ne??? ☹ 🙂

pikusa
18. zář 2011

@petulak1988 peti.....povedlo se při prvním IVF...ale byla to už druhá stimulace,první mi stopli před odběrem vajíček.Takže mám matyáše...
No a ted jsme byla 2 krýt na KETU.....v březnu se to povedlo,ale nedpadlo,ted v srpnu se t nepovedlo vůbec....tak si dáme další asi v říjnu.
A ještě nic neřeš,nevíš,jak to dopadne 😵
Tygrísek.................tak co??????????testila jsi???

macous
19. zář 2011

Ahoj holky,
Tygrísek - tak co, už to letí viď, pozítří pomažeš na krev 😵 😵 a já tady horlivě čtu, jestli se dočtu, zda proběhl testík a ty jsi se zrovna odmlčela 😀
Petulak - ahoj, jestli to tak cítíš, že bys radši do Podolí a potřebuješ změnu, tak to udělej 🙂

@pikusa podzim je podle statistik nejúspěšnější, tak budu držet palce 😉

pikusa
19. zář 2011

@macous no nevím...nám říkali,že nejlepší je jaro 😵
a co ten nás Tygr 🙂 🙂 🙂

tygrisek09
19. zář 2011

@pikusa netestovala jsem a před chvílí jsem začala špinit, zítra ráno o den dřív vyrážíme do podolí, ted by to asi nemelo smysl

tygrisek09
19. zář 2011

@macous uz jsem psala

petulak1988
19. zář 2011

@macous premyslim o tom...v pronatalu jsm prosila o laparoskopii jesti nemam cysty a nepruchodne vejcovody a pry je brzy jiz jsem po druhem IUI a nechci na dalsi treba uplne bez sance pokud se to potvrdi...

pikusa
19. zář 2011

@tygrisek09 špinění nevadí.....dej si o jeden urtogestan víc,lež a odpočívej
na zítra držím moc palečky....oni ti stejně nic neřeknou,vezmou krev a uvidí se...

petulak1988
19. zář 2011

@tygrisek09 drzim palecky 🙂

tygrisek09
19. zář 2011

@pikusa dekuju za podporu. Za jak dlouho se vi vysledek, aby se eventuelne zvysily davky leku?

macous
20. zář 2011

@tygrisek09 ráno vezmou krev a v poledne (okolo 12) si budeš volat na výsledky....

macous
20. zář 2011

@petulak1988 no v Podolí taky nedělají laparku na průchodnost vejcovodů jen tak, jakože vstupní vyšetření, ptala jsem se na to stejně jako ty a paní Dr. mi řekla, že nedělají žádné zbytečné operace, že pokud se zjistí příčina jinde a přistoupí k IVF, tak že k tomu stejně průchodné vejcovody nepotřebují.....

@pikusa mě říkali, že nejvíc se jim daří na podzim a na jaře 🙂

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 držím vše co mám 😵

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa
@macous ahoj, tak jsme zpatky, do rana bylo cisto, ted je utrogestan svetloulince kremovy, spineni je pry normalni a v poledne si volam pro vysledky

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa dekuju moc, take se snazime drzet a doufam, ze to vedi i bojovnicci bobisci v brisku a budou se drzet

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 budou.......uvidíš.....
tak v poledne čekáme jen ty dobré zprávy 😵

loretana
20. zář 2011

@tygrisek09 moc držím palečky a myslím na tebe!!!!

tygrisek09
20. zář 2011

@loretana
@pikusa opravdu dekuju moc, holky. Hezke bylo, ze me sestricka chvalila za to, ze jsem vydrzela netestovat a pockala az na krev

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 no jo já nevydržela...
ale taky jsme při pozitivním testu věděla,že budu potřebovat utrogestan.....jako jet si pak extra pro něj 2 hodiny tam a 2 zpátky by se mi teda nechtělo

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa ja mam jeste 2,5 krabicky, takze dostatecna zasoba, ja to mam tak hodinu tam a zas hodinu zpatky

ivkaj
20. zář 2011

@petulak1988 já si v Podolí vymrčela laparku až po druhém nepovedeném IVF. Udělali mi pak zaráz i průchodnost vejcovodů a hysteroskopii. Stejně nic neobjevili (kromě malých ložisek endiometrozy).

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 tak co??????????????????
no ale mě by do další KO 2 utroš nestačil,měla jsem jen asi krabičku

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa slysela jsem tu nejkrasnejsi vetu

pikusa
20. zář 2011

@tygrisek09 NO JEEEEEEEEEEE SUPEEEEEEERRRRRRRRRRRR 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jste těhotnááááááááááááááááááááááá

pikusa
20. zář 2011

Si tady brečím 🙂 😔 😵 😀

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa je nadherna

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa se klepu jeste ted

tygrisek09
20. zář 2011

@pikusa jeste jsem na to sestricce rekla: COZE?